Каталог товаров

ПЕПТИДПРО

Сортировать по:
Фильтр
Быстрый заказ
Везустен – це фармацевтичний препарат, який використовують для лікування прискореного сечовипускання та нетримання сечі. Він містить комплекс поліпептидів, що виділяються із сечового міхура великої рогатої худоби. Препарат Везустен має органотропну дію щодо сечового міхура, знижує гіперрефлекторність та чинить регулюючу дію на скорочувальну активність м'язів стінки сечового міхура та сфінктера. Клінічні дослідження показали, що застосування препарату Везустен знижує тяжкість симптомів у пацієнтів із гіперактивним сечовим міхуром та позитивно впливає на якість їх життя. Фармакокінетика складу лікарського препарату Везустен не дозволяє провести фармакокінетичний аналіз окремих компонентів.
Быстрый заказ
Фертивелл - це препарат для ін'єкцій, що містить комплекс поліпептидів, що покращують сперматогенез та показники спермограми у чоловіків з олігоастенозооспермією та тератозоспермією. Фармакокінетика препарату не дозволяє провести звичайний фармакокінетичний аналіз окремих компонентів. Препарат не впливає на частоту настання вагітності, оскільки цей ефект не вивчався у клінічних дослідженнях.
Быстрый заказ
Славинорм - це лиофилизат для приготування розчину для ін'єкцій, який містить комплекс поліпептидів, що запускають каскад метаболічних реакцій, що ведуть до зниження перекисного окислення ліпідів і нормалізації функції ендотелію судинної стінки. Препарат має ангіопротекторну дію і попереджає розвиток атеросклерозу, знижує рівень тригліцеридів у крові та відновлює мікроциркуляцію в органах та тканинах. Використовується в комплексній терапії при хронічних облітеруючих захворюваннях артерій нижніх кінцівок. Ефекти препарату зберігаються не менше ніж 7-10 днів після останнього введення.
ПЕПТИДПРО - это бренд, который представляет собой продукцию компании Самсон-Мед, специализирующейся на разработке и производстве препаратов на основе пептидов. Продукция бренда ПЕПТИДПРО включает в себя широкий спектр медикаментов, которые могут применяться для профилактики и лечения различных заболеваний. Все препараты проходят строгий контроль качества и соответствуют международным стандартам. Бренд ПЕПТИДПРО является надежным и эффективным выбором для людей, которые заботятся о своем здоровье.