Каталог товаров

Воцивус таб 400 мг+325 мг 10 шт

( 45 )
Бренд: Воцивус
Наличие уточняйте
294,00 грн
268,00 грн
-8.84 %
+
  • Производитель:
    МЕДИСОРБ
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Воцивус таб 400 мг+325 мг 10 шт - це комбінований препарат, що містить ібупрофен та парацетамол. Він має аналгетичну, протизапальну та жарознижувальну дію, що допомагає зменшити біль, запалення та гіпертермічну реакцію. Препарат діє на метаболізм арахідонової кислоти та зменшує кількість простагландинів. Воцивус таб 400 мг+325 мг 10 шт також допомагає зменшити ранкову скутість та припухлість суглобів, сприяє збільшенню обсягу рухів. Фармакокінетика препарату показує, що він швидко та практично повністю всмоктується із ШКТ, має високий зв'язок з білками плазми та виводиться нирками та жовчю.

Воцивус таб 400 мг+325 мг 10 шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 таблетка містить: ібупрофен 400,0 мг і парацетамол 325,0 мг ; Оболонка: OPADRY II (85F18422). Склад плівкової оболонки: полівініловий спирт, діоксид титану, макрогол 4000 (ПЕГ 4000), тальк. Опис: Круглі двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою білого кольору. На поперечному розрізі ядро ​​білого кольору. Форма випуску:









Пігулки, покриті плівковою оболонкою, 400 мг + 325 мг. По 10 таблеток у контурну коміркову упаковку з полівінілхлоридної плівки та фольги алюмінієвої друкованої лакованої. 1 контурну коміркову упаковку разом з інструкцією по застосуванню поміщають у картонну пачку.

ПротипоказанняПідвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату (в т.ч. інших НПЗП);
Ерозивно-виразкові захворювання ШКТ (у тому числі виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, хвороба Крона, виразковий коліт) або виразкова кровотеча в активній фазі або в анамнезі (два або більше підтверджених епізодів виразкової хвороби або виразкової кровотечі);
Цереброваскулярна чи інша кровотеча;
Гемофілія або інші порушення згортання крові (у тому числі гіпокоагуляція), геморагічні діатези, внутрішньочерепні крововиливи;
Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну (КК) менше 30 мл/хв);
Повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпозу носа та приносових пазух, та непереносимості ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (в т.ч. в анамнезі);
Тяжка серцева недостатність (клас IV за класифікацією Нью-Йоркської Асоціації кардіологів NYHA);
Декомпенсована серцева недостатність;
Поразка зорового нерва;
Генетична відсутність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;
Захворювання системи крові;
період після проведення аортокоронарного шунтування;
Прогресують захворювання нирок;
Тяжка печінкова недостатність або активне захворювання печінки;
Підтверджена гіперкаліємія;
Вагітність у терміні понад 20 тижнів;
Дитячий вік віком до 18 років.

Із обережністю:
Ішемічна хвороба серця, хронічна серцева недостатність, захворювання периферичних артерій, артеріальна гіпертензія, захворювання крові неясної етіології (лейкопенія та анемія), цереброваскулярні захворювання, дисліпідемія/гіперліпідемія. Наявність в анамнезі одноразового епізоду виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки або виразкової кровотечі ШКТ; наявність інфекції Helicobacter pylori, гастрит, ентерит, коліт, виразковий коліт в анамнезі;
Вірусний гепатит, печінкова недостатність середнього та легкого ступеня тяжкості, доброякісні гіпербілірубінемії (синдром Жильбера, Дубіна-Джонсона та Ротора), цироз печінки з портальною гіпертензією;
Ниркова недостатність, у тому числі при зневодненні (КК менше 30-60 мл/хв), нефротичний синдром;
Бронхіальна астма або алергічні захворювання на стадії загострення або в анамнезі - можливий розвиток бронхоспазму;
Системний червоний вовчак або змішане захворювання сполучної тканини (синдром Шарпа) - підвищений ризик асептичного менінгіту;
Вітряна віспа, тяжкі соматичні захворювання, цукровий діабет;
Одночасний прийом інших нестероїдних протизапальних засобів, пероральних глюкокортикостероїдів (у тому числі преднізолону), антикоагулянтів (у тому числі варфарину), антиагрегантів (у тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопі до грелу), селективних інгібіторів зворотного захоплення серорококінану сертраліну);
Літній вік, куріння, алкоголізм;
Вагітність у терміні до 20 тижнів, період грудного вигодовування.
Дозування400 мг+325 мг
Показання до застосуванняСимптоматична терапія інфекційно-запальних захворювань (застуда, грип), що супроводжуються підвищеною температурою, ознобом, головним болем, болем у м'язах та суглобах, болем у горлі;
Міалгія;
Невралгія;
Болі у спині;
Суглобові болі, больовий синдром при запальних та дегенеративних захворюваннях опорно-рухового апарату;
Болі при забитих місцях, розтягуваннях, вивихах, переломах;
Посттравматичний та післяопераційний больовий синдром;
Зубний біль;
Альгодисменорея.

Препарат призначений для симптоматичної терапії, зменшення болю та запалення на момент використання, на прогрес захворювання не впливає.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПри одночасному застосуванні препарату Воцівус з лікарськими засобами можливий розвиток різних ефектів взаємодії:

Протиблювотні засоби: зниження швидкості всмоктування парацетамолу при одночасному застосуванні з метоклопрамідом або домперидоном.

Антикоагулянти: тривале застосування препаратів, що містять парацетамол, може посилювати ефект антикоагулянтів, зокрема варфарину та підвищувати ризик кровотечі.

Антациди, колестірамін: зниження швидкості всмоктування парацетамолу.

При одночасному застосуванні ібупрофен знижує протизапальну та антиагрегантну дію ацетилсаліцилової кислоти (можливе підвищення частоти розвитку гострої коронарної недостатності у пацієнтів, які отримують як антиагрегантний засіб малі дози ацетилсаліцилової кислоти, після початку прийому ібупрофену).

Інші нестероїдні протизапальні засоби, зокрема селективні інгібітори ЦОГ-2: слід уникати одночасного застосування двох і більше препаратів із групи нестероїдних протизапальних засобів через можливе збільшення ризику виникнення побічних ефектів.

Ібупрофен посилює дію прямих (гепарину) та непрямих (похідні кумарину та індандіону) антикоагулянтів, тромболітичних агентів (алтеплазу, аністреплазу, стрептокіназу, урокіназу), антиагрегантів, колхіцину – підвищується ризик розвитку геморагічних ускладнень.

Інсулін та пероральні гіпоглікемічні лікарські засоби: посилення гіпоглікемічної дії.

Антигіпертензивні засоби (інгібітори АПФ та антагоністи ангіотензину II) та діуретики: нестероїдні протизапальні засоби можуть знижувати ефективність препаратів цих груп. У деяких пацієнтів з порушенням ниркової функції (наприклад, у пацієнтів з зневодненням або у пацієнтів похилого віку з порушенням ниркової функції) одночасне призначення інгібіторів АПФ або антагоністів ангіотензину II та засобів, що інгібують циклооксигеназу, може призвести до погіршення ниркової функції, включаючи (зазвичай оборотний). Ці взаємодії слід враховувати у пацієнтів, які приймають коксиби одночасно з інгібіторами АПФ або антагоністами ангіотензину ІІ. У зв'язку з цим спільне застосування вищезазначених засобів слід призначати з обережністю, особливо у осіб похилого віку. Необхідно запобігати зневодненню у пацієнтів, а також розглянути можливість моніторингу ниркової функції після початку такого комбінованого лікування та періодично – надалі. Діуретики та інгібітори АПФ можуть підвищувати нефротоксичність нестероїдних протизапальних засобів.

Глюкокортикостероїди: підвищений ризик утворення виразок ШКТ та шлунково-кишкової кровотечі.

Етанол, кортикотропін: підвищений ризик ерозивно-виразкового ураження ШКТ.

Антиагреганти та селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну: підвищений ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі.

Серцеві глікозиди: одночасне призначення нестероїдних протизапальних засобів та серцевих глікозидів може призвести до посилення серцевої недостатності, зниження швидкості клубочкової фільтрації та збільшення концентрації серцевих глікозидів у плазмі крові.

Препарати літію, метотрексат: існують дані про можливість збільшення концентрації літію в плазмі крові на фоні застосування НПЗП.

Циклоспорин: збільшення ризику нефротоксичності при одночасному призначенні нестероїдних протизапальних засобів та циклоспорину.

Препарати золота: збільшення ризику нефротоксичності при одночасному призначенні нестероїдних протизапальних засобів та препаратів золота.

Міфепристон: прийом нестероїдних протизапальних засобів слід почати не раніше ніж через 8-12 днів після прийому міфепристону, оскільки нестероїдні протизапальні засоби можуть знижувати ефективність міфепристону.

Такролімус: при одночасному призначенні нестероїдних протизапальних засобів та такролімусу можливе збільшення ризику нефротоксичності.

Зідовудін: одночасне застосування нестероїдних протизапальних засобів та зидовудину може призвести до підвищення гематотоксичності. Є дані про підвищений ризик виникнення гемартрозу та гематом у ВІЛ-позитивних пацієнтів з гемофілією, які отримували спільне лікування зидовудином та ібупрофеном.

Антибіотики хінолонового ряду: у пацієнтів, які отримують спільне лікування НПЗП та антибіотиками хінолонового ряду, можливе збільшення ризику виникнення судом.

Цефамандол, цефоперазон, цефотетан, вальпроєва кислота, плікаміцин: збільшення частоти розвитку гіпопротромбінемії.

Мієлотоксичні препарати посилюють прояв гематотоксичності препарату.

Кофеїн посилює аналгезуючий ефект.

Лікарські засоби, що блокують канальцеву секрецію: зниження виведення та підвищення плазмової концентрації ібупрофену.

Індуктори мікросомального окиснення (фенітоїн, етанол, барбітурати, рифампіцин, фенілбутазон, трициклічні антидепресанти): збільшення продукції гідроксильованих активних метаболітів, збільшення ризику розвитку тяжких інтоксикацій.

Інгібітори мікросомального окиснення: зниження ризику гепатотоксичної дії.

Урикозуричні препарати: Зниження ефективності препаратів.

Якщо Ви застосовуєте перелічені вище або інші лікарські препарати (у тому числі безрецептурні), перед застосуванням препарату Воцівус проконсультуйтеся з лікарем.
ПередозуванняСимптоми: шлунково-кишкові розлади (діарея, нудота, блювання, анорексія, біль в епігастральній ділянці), збільшення протромбінового часу, кровотеча через 12-48 год, загальмованість, сонливість, депресія, головний біль, шум у вухах, порушення свідомості, порушення серцевого ритму, зниження артеріального тиску, прояви гепато- та нефротоксичності, судоми, можливий розвиток гепатонекрозу. При підозрі передозування необхідно негайно звернутися за лікарською допомогою.

промивання шлунка протягом перших 4 год; лужне пиття, форсований діурез; активоване вугілля всередину, введення донаторів SH-групи та попередників синтезу глутатіону-метіоніну через 8-9 годин після передозування та N-ацетилцистеїну всередину або внутрішньовенно - через 12 годин, антацидні препарати; гемодіаліз; симптоматична терапія. Необхідність проведення додаткових терапевтичних заходів (подальше введення метионина, внутрішньовенне введення N-ацетилцистеїну) визначається залежно від концентрації парацетамолу в крові, а також від часу, що пройшов після його прийому.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Аналгезуючий засіб комбінований (НПЗП + аналгезуючий ненаркотичний засіб). Код ATX: М01АЕ51

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат, дія якого обумовлена ​​компонентами, що входять до його складу.

Ібупрофен - нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП), має аналгетичну, протизапальну, жарознижувальну дію. Пригнічуючи циклооксигеназу (ЦОГ) 1 і 2, порушує метаболізм арахідонової кислоти, зменшує кількість простагландинів (медіаторів болю, запалення та гіпертермічної реакції), як в осередку запалення, так і в здорових тканинах, пригнічує ексудативну та проліферативну фази.

Парацетамол – невибірково блокує ЦОГ, переважно у центральній нервовій системі, слабко впливає на водно-сольовий обмін та слизову оболонку шлунково-кишкового тракту (ЖКТ). Має аналгетичну та жарознижувальну дію. У запалених тканинах пероксидази нейтралізують вплив парацетамолу на ЦОГ 1 та 2, що пояснює низький протизапальний ефект.

Ефективність комбінації вища, ніж окремих компонентів. Послаблює артралгію у спокої та під час руху, зменшує ранкову скутість та припухлість суглобів, сприяє збільшенню обсягу рухів.

Фармакокінетика:
Ібупрофен.

Всмоктування та розподіл:
Абсорбція - висока, швидко і практично повністю всмоктується із ШКТ. Час досягнення максимальної концентрації (Тmах) після внутрішнього прийому - близько 1-2 год. Зв'язок з білками плазми крові - більше 90%. Повільно проникає в порожнину суглобів, накопичується в синовіальній рідині, створюючи в ній вищі концентрації, ніж у плазмі.

Метаболізм та виведення:
Після абсорбції близько 60% фармакологічно неактивної R-форми повільно трансформується в активну S-форму. Піддається метаболізму. Період напіввиведення (Т1/2) – близько 2 год. Більше 90% виводиться нирками (у незмінному вигляді не більше 1%) та меншою мірою з жовчю у вигляді метаболітів та їх кон'югатів.

Парацетамол.

Всмоктування та розподіл:
Абсорбція – висока, зв'язок із білками плазми – менше 10% і незначно збільшується при передозуванні. Сульфатний та глюкуронідний метаболіти не зв'язуються з білками плазми навіть у відносно високих концентраціях. Розмір максимальної концентрації (Сmах) - 5-20 мкг/мл, Тmах становить 0,5-2 год. Досить рівномірно розподіляється в рідких середовищах організму. Проникає через гематоенцефалічний бар'єр (ГЕБ).

Метаболізм та виведення:
Близько 90-95% парацетамолу метаболізується у печінці з утворенням неактивних кон'югатів з глюкуроновою кислотою (60%), таурином (35%) та цистеїном (3%), а також невеликої кількості гідроксильованих та деацетильованих метаболітів. Невелика частина препарату гідроксилюється мікросомальними ферментами з утворенням високоактивного N-ацетил-п-бензохіноніміну, який зв'язується із сульфгідрильними групами глутатіону. При виснаженні запасів глутатіону в печінці (при передозуванні) ферментні системи гепатоцитів можуть блокуватись, призводячи до розвитку їх некрозу. Т1/2 - 2-3 год. У пацієнтів із цирозом печінки Т1/2 дещо збільшується. У пацієнтів похилого віку знижується кліренс препарату і збільшується Т1/2. Виводиться нирками, переважно у вигляді глюкуронідних та сульфатних кон'югатів (менше 5% – у незміненому вигляді). У грудне молоко проникає менше ніж 1% від прийнятої дози парацетамолу. У дітей здатність до утворення кон'югатів із глюкуроновою кислотою нижча, ніж у дорослих.
Вагітність та годування груддю
Застосування при вагітності в терміні до 20 тижнів можливе лише за призначенням лікаря в тих випадках, коли потенційна користь перевищує можливий ризик для матері та для плода . Протипоказане застосування препарату при вагітності у терміні понад 20 тижнів. Регулярне застосування нестероїдних протизапальних засобів у III триместрі вагітності може викликати передчасне закриття артеріальної протоки у плода і, як наслідок, персистуючу легеневу гіпертензію у новонароджених. НПЗП можуть затримувати наступ та продовжувати пологи. Не слід застосовувати нестероїдні протизапальні засоби жінкам з 20-го тижня вагітності у зв'язку з можливим розвитком маловоддя та/або патології нирок у новонароджених (неонатальна ниркова дисфункція).

Період грудного вигодовування:
За необхідності застосування препарату в період грудного вигодовування рекомендується припинити годування груддю.

Фертильність:
Інформація для жінок, які планують вагітність: препарат пригнічує ЦОГ та синтез простагландинів, впливає на овуляцію, порушуючи жіночу репродуктивну функцію (оборотно після відміни).
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаПорушення з боку шлунково-кишкового тракту:
НПЗП-гастропатія – нудота, блювання, печія, анорексія, дискомфорт або біль в епігастрії, діарея, метеоризм; рідко – ерозивно-виразкові ураження, кровотечі; порушення функції печінки, гепатит, панкреатит; подразнення або сухість у порожнині рота, біль у роті, виразка слизової оболонки ясен, афтозний стоматит; запор. Виразка, мелена, криваве блювання, в деяких випадках з летальним кінцем, особливо у пацієнтів похилого віку, гастрит, загострення коліту та хвороби Крона, підвищення активності «печінкових» трансаміназ, жовтяниця.

Порушення з боку нервової системи та органів чуття:
Головний біль, запаморочення, безсоння, тривожність, нервозність, дратівливість, збудження, сонливість, депресія, сплутаність свідомості, галюцинації; рідко – асептичний менінгіт (частіше у пацієнтів з аутоімунними захворюваннями); зниження слуху, шум у вухах, порушення зору, токсична поразка зорового нерва, неясний зір чи двоїння, скотома, амбліопія.

Порушення серцево-судинної системи:
Серцева недостатність, периферичні набряки, при тривалому застосуванні підвищений ризик тромботичних ускладнень (наприклад, інфаркт міокарда), підвищення артеріального тиску, тахікардія.

Порушення з боку крові та лімфатичної системи:
Анемія (у тому числі гемолітична та апластична), тромбоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура, агранулоцитоз, лейкопенія, панцитопенія.

Порушення з боку дихальної системи та органів середостіння:
Задишка, бронхоспазм, бронхіальна астма.

Порушення з боку нирок та сечових шляхів:
Алергічний нефрит, гостра ниркова недостатність, нефротичний синдром, набряки, поліурія, цистит, гематурія, протеїнурія, нефритичний синдром, папілярний некроз, інтерстиціальний нефрит.

Алергічні реакції:
Кожная сыпь, кожный зуд, крапивница, отек Квинке, бронхоспазм, диспноэ, аллергический ринит, сухость и раздражение глаз, отек конъюнктивы и век, эозинофилия, лихорадка, анафилактический шок, многоформная экссудативная эритема (синдром Стивенса-Джонсона), токсический эпидермальный некролиз (синдром Лайєлла).

Лабораторні показники:
Зниження концентрації глюкози у сироватці, зменшення гематокриту та гемоглобіну, збільшення часу кровотечі, збільшення сироваткової концентрації креатиніну.

Інші:
Посилення потовиділення.

При тривалому застосуванні у високих дозах:
Виразка слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, кровотечі (шлунково-кишкова, ясенна, маткова, гемороїдальна), порушення зору (порушення колірного зору, худоби, амбліопія).

Важливо повідомляти про підозрювані небажані реакції з метою забезпечення безперервного моніторингу відношення користі та ризику лікарського препарату. Якщо у Вас виникли якісь небажані реакції, зверніться до лікаря, працівника аптеки або виробника. Медичним працівникам рекомендується повідомляти про будь-які підозрювані небажані реакції лікарського препарату через національні системи повідомлення про небажані реакції.
особливі вказівкиРекомендується приймати препарат Воцівус мінімально можливим коротким курсом і в мінімальній ефективній дозі, необхідної для усунення симптомів.

У пацієнтів з бронхіальною астмою або алергічними захворюваннями на стадії загострення, а також у пацієнтів з анамнезом бронхіальної астми/алергічного захворювання препарат може спровокувати бронхоспазм.

Застосування препарату у пацієнтів із системним червоним вовчаком або змішаним захворюванням сполучної тканини пов'язане з підвищеним ризиком розвитку асептичного менінгіту.

Пацієнтам з гіпертензією, у тому числі в анамнезі та/або хронічній серцевій недостатності, необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату, оскільки препарат може спричинити затримку рідини, підвищення артеріального тиску та набряки. Пацієнтам з неконтрольованою артеріальною гіпертензією, застійною серцевою недостатністю І-Ш класу по NYHA, ішемічною хворобою серця, захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярними захворюваннями призначати ібупрофен слід тільки після ретельної оцінки співвідношення користь-ризик, при цьому слід уникати застосування 2400 мг/добу).

Застосування нестероїдних протизапальних засобів у пацієнтів з вітряною віспою може бути пов'язане з підвищеним ризиком розвитку тяжких гнійних ускладнень інфекційно-запальних захворювань шкіри та підшкірно-жирової клітковини (наприклад, некротизуючого фасціїту). У зв'язку з цим рекомендується уникати застосування препарату під час вітряної віспи.

Пацієнтам із нирковою недостатністю необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату, оскільки існує ризик погіршення функціонального стану нирок.

Слід уникати одночасного застосування препарату з іншими лікарськими засобами, які містять парацетамол та/або нестероїдні протизапальні засоби.

При застосуванні препарату понад 5-7 днів за призначенням лікаря слід контролювати показники периферичної крові та функціональний стан печінки. З появою симптомів гастропатії показаний ретельний контроль, що включає проведення эзофагогастродуоденоскопии, загальний аналіз крові (визначення гемоглобіну), аналіз калу на приховану кров.

При одночасному застосуванні антикоагулянтів непрямої дії необхідно контролювати показники системи згортання крові.

Щоб уникнути можливої ​​шкідливої ​​дії на печінку в період прийому препарату не слід вживати алкоголь.

Препарат може спотворювати результати лабораторних досліджень при кількісному визначенні глюкози, сечової кислоти у сироватці крові, 17-кетостероїдів (необхідна відміна препарату за 48 годин до дослідження).

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та роботу з механізмами:
У період лікування пацієнт повинен утримуватися від занять потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 °С.
Спосіб застосування та дозиВсередину (до або через 2-3 години після їжі), не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю води.

По 1 таблетці 3 рази на день. Максимальна добова доза – 3 таблетки.

Тривалість лікування не більше 3 днів як жарознижувальний засіб і не більше 5 днів як знеболюючий. Продовження лікування препаратом можливе лише після консультації з лікарем.

Якщо після лікування покращення не настає або симптоми посилюються, або з'являються нові симптоми, необхідно проконсультуватися з лікарем. Застосовуйте препарат тільки згідно з тими показаннями, тим способом застосування і в дозах, які вказані в даній інструкції.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Воцивус таб 400 мг+325 мг 10 шт производится компанией Воцивус. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Воцивус таб 400 мг+325 мг 10 шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Воцивус таб 400 мг+325 мг 10 шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Мотрин таб 250мг 20 шт Мотрин таб 250мг 20 шт, Нурофаст таб 200 мг 20 шт Нурофаст таб 200 мг 20 шт, Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт. Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт., Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средст... Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средство , таблетки растворимые , 24 шт., Анальгин таб 500мг 20 шт Анальгин таб 500мг 20 шт, Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт, Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт, Кофицил-плюс таб 10 шт Кофицил-плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 10 шт Кофицил-Плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 20 шт Кофицил-Плюс таб 20 шт, Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт, Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт, Некст обезболивающее таб. 10шт Некст обезболивающее таб. 10шт, Некст обезболивающее таб. 6шт Некст обезболивающее таб. 6шт, Новиган таб 10 шт Новиган таб 10 шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Сафистон таб 10 шт Сафистон таб 10 шт, Цитрамон п таб 20 шт Цитрамон п таб 20 шт, Цитрамон п форте таб 10 шт озон Цитрамон п форте таб 10 шт озон.

(22360)
Отзывы
Viktoria
09.03.2023, 19:43
Що тільки не пила при температурі 39, все збивало максимум до 37,5, воцівус просто чарівник, збив до 36,6. Спокійно
відпрацювала зміну, діє більше 8 годин, однозначно рекомендую кожному в аптечку.
Аліна
18.11.2022, 20:29
Відмінний засіб по боротьбі з температурою, ознобом і поганим станом при хворобі
Діє швидко і надовго.
Айгуль
18.12.2022, 13:33
Захворіла на грип, нічим не збивалася температура, була жахлива ломата в тілі, горло просто нестерпно боліло, послідувала в аптеці фармацевт, просто диво препарат збив температуру, полегшує біль у горлі пішла лома'я з першого застосування. Вище всіх похвал.
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*