Каталог товаров

Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года и взрослых, фенилэфрин + диметинден, 15 мл

Наличие уточняйте
371,00 грн
341,00 грн
-8.09 %
+
  • Производитель:
    ГЛАКСОСМИТКЛЯЙН ХЕЛСКЕР
Способы доставки
Способы оплаты
Описание


Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года и взрослых, фенилэфрин + диметинден, 15 мл инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 мл препарату містить фенілефрин 2.5 мг, диметиндену малеат 0.25 мг.

Допоміжні речовини:
Бензалконію хлорид 50% розчин (у перерахунку на бензалконію хлорид) - 0.2 мг (0.1 мг), лимонної кислоти моногідрат - 2.6 мг, натрію гідрофосфат - 4.4 мг, сорбітол - 35 мг, олія лаванди - олія лаванди - . 1мл.

Опис:
Краплі назальні у вигляді прозорого розчину від безбарвного до слабо-жовтого кольору зі слабким запахом лаванди.

Форма випуску:
Краплі назальні по 15 мл у флакон темного скла з кришкою-піпеткою, що нагвинчується. Флакон разом з інструкцією по застосуванню поміщають у картонну пачку. На вторинній упаковці допускається наявність контролю першого розтину.

ПротипоказанняАтрофічний риніт (в т.ч. зі смердючим відокремлюваним - озена);
Одночасний прийом інгібіторів МАО та період до 14 днів після їх відміни;
Закритокутова глаукома;
Дитячий вік – до 1 року;
Підвищена чутливість до фенілефрину, диметиндену малеату або до інших компонентів препарату.

Серцево
-судинні захворювання (артеріальна гіпертензія, аритмії, генералізований атеросклероз), гіпертиреоз, аденома передміхурової залози, цукровий діабет, обструкція шийки сечового міхура (наприклад, внаслідок гіпертрофії передміхурової залози), епілепсія.

Як і у разі застосування будь-яких місцевих судинозвужувальних засобів, слід бути обережним при призначенні препарату Віброцил пацієнтам з вираженими реакціями на симпатоміметики, які виявляються у вигляді безсоння, запаморочення, тремору, серцевої аритмії або підвищення артеріального тиску.
Дозування2,5 мг+0,25 мг/мл
Показання до застосуванняГострий риніт (у т.ч. при застудних захворюваннях);
Алергічний риніт (у т.ч. при сінній лихоманці);
Вазомоторний риніт;
хронічний риніт;
Гострий та хронічний синусит;
Гострий середній отит (як допоміжний засіб);
Підготовка до хірургічних втручань в області носа та усунення набряку слизової оболонки носа та придаткових пазух після хірургічного втручання у цій галузі.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиФенілефрин (як і інші судинозвужувальні засоби) протипоказаний хворим, які отримують інгібітори МАО в даний час або отримували їх протягом 2 попередніх тижнів. Не слід призначати одночасно препарат з три та тетрациклічними антидепресантами, бета-адреноблокаторами.
ПередозуванняПередозування препаратом Віброцил може викликати симпатоміметичні ефекти, наприклад, прискорене серцебиття, передчасне скорочення шлуночків серця, головний біль в області потилиці, тремор, відчуття втоми, підвищення артеріального тиску, емоційне збудження, безсоння, блідість шкірних покривів. Препарат може викликати легкий седативний ефект, запаморочення, відчуття болю в шлунку, нудоту, блювання.

Лікування: застосування активованого вугілля, проносного у дітей молодшого віку; у дорослих та дітей старше 6 років – прийом великої кількості рідини. Специфічного антидоту немає. Підвищений артеріальний тиск, викликаний фенілефрином, можна усунути за допомогою застосування альфа-адреноблокаторів.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Протиалергічний засіб комбінований (H1-гістамінових рецепторів блокатор + альфа-адреноміметик). Код АТХ R01AB01

Фармакодинаміка:
Віброцил - комбінований препарат, що містить фенілефрин і диметинден. Фенілефрин - симпатоміметик, при місцевому застосуванні має помірну судинозвужувальну дію (за рахунок стимуляції β1-адренорецепторів, розташованих у венозних судинах слизової оболонки носа), усуває набряк слизової оболонки носа та його придаткових пазух. Диметинден є протиалергічним засобом – антагоністом гістамінових H1-рецепторів; не знижує активність миготливого епітелію слизової оболонки носа.

Фармакокінетика:
Віброцил® призначений для місцевого застосування, та його активність не залежить від концентрації активних речовин у плазмі крові.
Вагітність та годування груддюВраховуючи можливу системну судинозвужувальну дію, Віброцил не рекомендується застосовувати при вагітності та в період лактації (грудного вигодовування).
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаВизначення частоти побічних ефектів (ВООЗ): дуже часто (>1/10), часто (від >1/100 до <1/10), нечасто (від >1/1000 до <1/100), рідко (від >1 /10 000 <1/1000), дуже рідко (від <1/10 000, включаючи окремі повідомлення).

З боку дихальної системи: рідко – дискомфорт у ділянці носа, сухість у носі, носова кровотеча.

Місцеві реакції: рідко - печіння у сфері нанесення.

Якщо будь-які з вищезазначених побічних ефектів посилюються, або пацієнт помітив будь-які інші побічні ефекти, він повинен повідомити про це лікаря.
особливі вказівкиВіброцил® не слід застосовувати безперервно протягом 7 днів без консультації з лікарем. Тривале або надмірне застосування препарату може спричинити тахіфілаксію та ефект "рикошету", пов'язаний з повторним розвитком закладеності носа (медикаментозний риніт), призвести до розвитку системної судинозвужувальної дії. Не слід перевищувати рекомендовані дози препарату Віброцил. В іншому випадку можливий розвиток проявів системної дії препарату, особливо у дітей та пацієнтів похилого віку.

У дітей віком до 6 років застосовують тільки краплі в ніс.

Віброцил не надає седативної дії (не впливає на швидкість психомоторних реакцій).

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами
Не впливає.
Умови зберіганняПрепарат слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30°C.
Спосіб застосування та дозиДітям віком до 1 року: протипоказано.

Дітям віком від 1 до 6 років (під наглядом дорослих): по 1-2 краплі в кожний носовий хід 3-4 рази на добу.

Дітям віком від 6 до 12 років (під наглядом дорослих): по 3-4 краплі в кожний носовий перебіг 3-4 рази на добу.

Підліткам віком від 12 років і дорослим: по 3-4 краплі в кожний носовий хід 3-4 рази на добу.

Перед застосуванням рекомендується ретельно очистити носові ходи; закопують у ніс, закинувши голову. Це положення голови зберігають протягом кількох хвилин.

Препарат не слід застосовувати безперервно понад 7 днів. Якщо симптоми не минають, слід проконсультуватися з лікарем.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года и взрослых, фенилэфрин + диметинден, 15 мл производится компанией ГЛАКСОСМИТКЛЯЙН ХЕЛСКЕР. Само производство расположено в стране Швейцария.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года и взрослых, фенилэфрин + диметинден, 15 мл и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года и взрослых, фенилэфрин + диметинден, 15 мл в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Виброцил Vibrocil спрей назал. дозированный, 15мл (9... Виброцил Vibrocil спрей назал. дозированный, 15мл (95 доз), Коризалия таб 40 шт Коризалия таб 40 шт, Ксилен капли 0.1% 20 мл Ксилен капли 0.1% 20 мл, Отривин Ментол спрей для носа при насморке и заложен... Отривин Ментол спрей для носа при насморке и заложенности носа, ксилометазолин 0,1%, 10 мл, Риностоп Аква Норм спрей от насморка 125мл Риностоп Аква Норм спрей от насморка 125мл, Риностоп Аква Форте спрей от сильного насморка 125мл Риностоп Аква Форте спрей от сильного насморка 125мл, Квикс спрей назал. 30мл эвкалипт Квикс спрей назал. 30мл эвкалипт, Квикс спрей назальный 30 мл Квикс спрей назальный 30 мл, Ксилен капли 0.1% 10 мл Ксилен капли 0.1% 10 мл, Назол Адванс спрей назальный дозированный 10 мл (150... Назол Адванс спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз), Назол Бэби, капли назальные, 10 мл Назол Бэби, капли назальные, 10 мл, Назол спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз) Назол спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз), Нафтизин капли назал. 0.1% 10мл фл Нафтизин капли назал. 0.1% 10мл фл, Нафтизин капли назал. 0.1% 15мл фл-кап. Нафтизин капли назал. 0.1% 15мл фл-кап., Нафтизин спрей назал. 0.05% 10мл фл-кап. Нафтизин спрей назал. 0.05% 10мл фл-кап., Отривин Бэби капли для носа детские для увлажнения и... Отривин Бэби капли для носа детские для увлажнения и очищения слизистой оболочки носа, 5 мл, 18 шт, Отривин Комплекс спрей для носа при насморке и залож... Отривин Комплекс спрей для носа при насморке и заложенности носа, ипратропия бромид+ксилометазолин, 10 мл, Ринорин спрей для увлажнения слизистой носа 50мл фл Ринорин спрей для увлажнения слизистой носа 50мл фл, Риностоп спрей от насморка 0.05% 15мл Риностоп спрей от насморка 0.05% 15мл, Риностоп спрей от насморка 0.1% 15мл Риностоп спрей от насморка 0.1% 15мл, Синупрет капли орал. 100мл фл Синупрет капли орал. 100мл фл.

(20984)
Отзывы
Анжела
17.02.2021, 15:40
І нам дуже подобається. Допомагає всій родині.
Алевтіна
18.02.2021, 08:46
Нам допомагають лише ці краплі!
Олександр
20.12.2022, 08:52
Найкращі краплі що вигадала людство! Краплі супер завжди допомагають
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*