Каталог товаров

ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 14 шт

Наличие уточняйте
509,00 грн
482,00 грн
-5.3 %
+
  • Производитель:
    ГЛАКСОСМИТКЛЯЙН ХЕЛСКЕР
Способы доставки
Способы оплаты
Описание


ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 14 шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 пакетик містить парацетамол 325 мг, фенілефрину гідрохлорид 10 мг, феніраміну малеат 20 мг, аскорбінова кислота 50 мг.

Допоміжні речовини:
Натрію цитрату дигідрат 120,74 мг, яблучна кислота 50,31 мг, барвник сонячний захід жовтий 0,098 мг, барвник хіноліновий жовтий 0,094 мг, титану діоксид 3,16 мг2,2 , Лимонна кислота 1221,79 мг, сахароза 20000 мг.

Опис:
ТЕРАФЛЮ З СМАКОМ ЛИМОНУ від грипу та застуди – ваш компактний помічник. Призначений для симптоматичного лікування інфекційно-запальних захворювань (ГРВІ, у тому числі грипу), проявами яких є:
Висока температура

Ломота в тілі Головний
та м'язовий біль
Нежить
Закладеність носа
Чхання *.

* Інструкція з медичного застосування, РУ П N012063/01 від 31.05.2011.

Сипучий білий гранульований порошок із жовтими вкрапленнями без сторонніх частинок із цитрусовим запахом. Допускається наявність м'яких грудок.

Форма випуску:
Порошок для приготування розчину для вживання (лимонний). По 22,1 г порошку в 4-шаровий пакетик (поліетилен/поліетилен низької щільності/алюмінієва фольга/поліетилен низької щільності) або 5-тишаровий пакетик (папір/поліетилен/поліетилен низької щільності/алюмінієва фольга/поліети). Пакетики у кількості 14 штук у картонній пачці, розміщених індивідуально або попарно скріплених через перфорацію, разом із інструкцією із застосування.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до окремих компонентів препарату, одночасний прийом трициклічних антидепресантів, бета-адреноблокаторів або інших симпатоміметичних препаратів, одночасний або протягом попередніх 2 тижнів прийом інгібіторів моноамінооксидази (МАО), портальна гіпертензія, алкоголізм, цукровий діабет глюкозо-галактозна мальабсорбція, вагітність, період грудного вигодовування, дитячий вік до 12 років, тяжкі серцево-судинні захворювання, артеріальна гіпертензія, гіпертиреоз, глаукома, феохромоцитома.

З обережністю
При вираженому атеросклерозі коронарних артерій, серцево-судинних захворюваннях, гострому гепатиті, гемолітичній анемії, бронхіальній астмі, тяжких захворюваннях печінки або нирок, гіперплазії передміхурової залози, утрудненні сечовипускання внаслідок гіпертрофії передміхурової залози, захворюваннях крові, захворюваннях крові, захворюваннях крові, білірубінемії ( синдроми Жильбера, Дубіна-Джонсона і Ротора), у пацієнтів, які страждають на виснаження, зневоднення, пилородуоденальної обструкції, стенозуючу виразку шлунка та/або дванадцятипалої кишки, епілепсії, при одночасному прийомі препаратів, здатних негативно впливати на ферменти печінки. . Слід бути обережними при лікуванні пацієнтів з рецидивним утворенням уратного каміння в нирках.
Показання до застосуванняСимптоматичне лікування інфекційно-запальних захворювань (ГРВІ, у тому числі грипу), що супроводжуються високою температурою, ознобом, ломотою в тілі, головним та м'язовим болем, нежиттю, закладеністю носа, чханням.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиВплив парацетамолу
Посилює ефекти інгібіторів МАО, седативних засобів, етанолу. Ризик гепатотоксичної дії парацетамолу підвищується при одночасному прийомі барбітуратів, фенітоїну, фенобарбіталу, карбамазепіну, рифампіцину, ізоніазиду, зидовудину та інших індукторів мікросомальних ферментів печінки. Властивості варфарину як антикоагулянту та інших кумаринів можуть бути посилені на фоні тривалого регулярного застосування парацетамолу, збільшуючи ризик кровотеч. Одиничний прийом парацетамолу не має такого ефекту. При призначенні парацетамолу одночасно з метоклопрамідом швидкість всмоктування парацетамолу збільшується і швидше досягається його максимальна концентрація в плазмі. Аналогічним чином домперидон може збільшувати швидкість абсорбції парацетамолу.

При сумісному застосуванні хлорамфеніколу та парацетамолу період напіввиведення хлорамфеніколу може збільшитися. Парацетамол може знизити біодоступність ламотриджину з можливим зниженням його дії через індукування його печінкового метаболізму. Абсорбція парацетамолу може бути знижена при одночасному прийомі з колестіраміном, проте цього можна уникнути, якщо приймати колестірамін на годину пізніше парацетамолу. Регулярне застосування парацетамолу одночасно з зидовудином може спричинити нейтропенію та збільшити ризик пошкодження печінки. Пробенецид впливає на метаболізм парацетамолу. У пацієнтів, які одночасно приймають пробенецид, дозу парацетамолу слід зменшити. Гепатотоксичність парацетамолу може посилюватись при хронічному чи надмірному споживанні алкоголю.

Вплив феніраміну
Можливе посилення впливу інших речовин на центральну нервову систему (наприклад, інгібіторів МАО, трициклічних антидепресантів, алкоголю, протипаркінсонічних препаратів, барбітуратів, транквілізаторів та наркотичних засобів). Фенірамін може інгібувати дію антикоагулянтів.

Вплив фенілефрину
ТераФлю від грипу та застуди протипоказаний пацієнтам, які приймають або приймали інгібітори МАО протягом останніх двох тижнів. Фенілефрин може посилювати дію інгібіторів МАО та викликати гіпертонічний криз. Одночасне застосування фенілефрину з іншими симпатоміметичними препаратами або трициклічними антидепресантами (наприклад, амітриптилін) може збільшити ризик серцево-судинних побічних ефектів. Фенілефрин може знижувати ефективність бета-адреноблокаторів та інших антигіпертензивних препаратів (наприклад, дебрізохіна, гуанетидину, резерпіну, метилдопи). Ризик підвищення артеріального тиску та інших серцево-судинних побічних ефектів може бути збільшений. Одночасне застосування фенілефрину з дигоксином та іншими серцевими глікозидами може збільшити ризик розвитку аритмії або інфаркту міокарда.
ПередозуванняСимптоми (в основному зумовлені парацетамолом, виявляються після прийому понад 10-15 г): у тяжких випадках передозування парацетамол має гепатотоксичну дію, у тому числі може спричинити некроз печінки. Також передозування може спричинити нефропатію та незворотне ураження печінки. Виразність передозування залежить від дози, тому треба попереджати пацієнтів про заборону одночасного прийому парацетамоловмісних препаратів. Виражений ризик отруєння особливо у літніх пацієнтів, у дітей, у пацієнтів із захворюваннями печінки, у випадках хронічного алкоголізму, у пацієнтів, які страждають на виснаження та у пацієнтів, які приймають індуктори мікросомальних ферментів печінки.

Передозування парацетамолу може призвести до печінкової недостатності, енцефалопатії, коми та смерті.

Симптоми передозування парацетамолом у перші 24 години: блідість шкірних покривів, нудота, блювання, анорексія, судоми. Біль у животі може бути першою ознакою ураження печінки і зазвичай не проявляється протягом 24-48 годин та іноді може проявитися пізніше, через 4-6 днів. Пошкодження печінки проявляється максимально в середньому після 72-96 годин після прийому препарату. Також може з'явитися порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. Навіть за відсутності ураження печінки може розвинутись гостра ниркова недостатність та гострий тубулярний некроз. Повідомлялося про випадки серцевої аритмії та розвитку панкреатиту.

Лікування: введення ацетилцистеїну внутрішньовенно або перорально як антидот, промивання шлунка, прийом внутрішньо метіоніну можуть мати позитивний ефект принаймні протягом 48 годин після передозування. Рекомендовано прийом активованого вугілля, моніторинг дихання та кровообігу. У разі розвитку судом можливе призначення діазепаму.

Фенірамін і фенілефрин (симптоми передозування для феніраміну та фенілефрину об'єднані через ризик взаємного потенціювання парасимпатолітичного ефекту феніраміну та симпатоміметичного ефекту фенілефрину у разі передозування препарату).

Симптоми передозування включають: сонливість, до якої надалі приєднується занепокоєння (особливо у дітей), зорові порушення, висипання, нудота, блювання, головний біль, підвищена збудливість, запаморочення, безсоння, порушення кровообігу, кома, судоми, зміни поведінки, підвищення або зниження артеріального тиску та брадикардія. При передозуванні феніраміну повідомлялося про випадки атропіноподібного «психозу».

Специфічний антидот відсутня. Необхідні звичайні заходи надання допомоги, що включають призначення активованого вугілля, сольових проносних, заходів щодо підтримки серцевої та дихальної функцій. Не слід призначати психостимулюючі засоби (метилфенідат) через небезпеку виникнення судом. При гіпотензії можливе застосування вазопресорних препаратів. У разі підвищення артеріального тиску можливе внутрішньовенне запровадження альфаадреноблокаторів, т.к. фенілефрин є селективним агоністом альфа1-адренорецепторів, отже, гіпертензивний ефект при передозуванні фенілефрину слід лікувати шляхом блокування альфа1-адренорецепторів. При розвитку судом використовувати діазепам.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
ГРЗ та "застуди" симптомів засіб усунення (анальгезуючий ненаркотичний засіб + альфа-адреноміметик + H1-гістамінових рецепторів блокатор). Код АТХ N02BE51

Фармакодинаміка:
Комбінований засіб, дія якого обумовлена ​​компонентами, що входять до його складу, виявляє жарознижувальну, слабку протизапальну, протинабрякову, знеболювальну, протиалергічну, судинозвужувальну дію, усуває симптоми «застуди». Звужує судини носа, усуває набряк слизової оболонки порожнини носа та носоглотки.

Фармакокінетика:
Парацетамол
Після прийому препарату внутрішньо максимальна парацетамолу в плазмі досягається через 10-60 хвилин. Парацетамол розподіляється у більшості тканин організму, проникає через плаценту та присутній у грудному молоці. У терапевтичних концентраціях зв'язування з білками плазми незначне, зростає зі збільшенням концентрації. Піддається первинному метаболізму в печінці, виводиться в основному із сечею у вигляді глюкуронідних та сульфатних сполук. Період напіввиведення становить 1-3 години.

Фенірамін
Максимальна концентрація феніраміну у плазмі досягається приблизно через 1-2,5 години. Період напіввиведення феніраміну - 16-19 годин. 70-83% прийнятої дози виводиться з організму із сечею у вигляді метаболітів або у незміненому вигляді.

Фенілефрин
Фенілефрин всмоктується зі шлунково-кишкового тракту і піддається первинному метаболізму в кишечнику та печінці. Виводиться із сечею практично повністю у вигляді сульфатних сполук. Максимальні концентрації у плазмі досягаються в інтервалі від 45 хв до 2 годин. Період напіввиведення становить 2-3 години.

Аскорбінова кислота
Аскорбінова кислота швидко та повністю всмоктується із шлунково-кишкового тракту, зв'язування з білками плазми становить 25 %. При передозуванні аскорбінова кислота виводиться у вигляді метаболітів із сечею.
Вагітність та годування груддюНе рекомендується застосовувати препарат при вагітності та в період грудного вигодовування.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаКласифікація частоти виникнення побічних реакцій: дуже часто (>1/10); часто (>1/100, <1/10); нечасто (>1/1000, <1/100); рідко (>1/10000, <1/1000); дуже рідко (<1/10000), включаючи окремі повідомлення та реакції з невідомою частотою (частота не може бути оцінена за наявними даними).

Порушення з боку крові та лімфатичної системи: дуже рідко: тромбоцитопенія, агранулоцитоз, лейкопенія, панцитопенія. Порушення з боку
імунної системи: рідко: реакції гіперчутливості (висипання, задишка, анафілактичний шок), ангіоневротичний набряк
; епідермальний некроліз
Порушення психіки: рідко: підвищена збудливість, порушення сну;
Порушення з боку нервової системи: часто: сонливість; рідко: запаморочення, біль голови
Порушення з боку органу зору: рідко: мідріаз, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску Порушення
з боку серця: рідко: тахікардія, відчуття серцебиття
Порушення з боку судин: рідко: підвищення артеріального тиску
Порушення з боку шлунково-кишкового тракту : Часто: нудота, блювання; рідко: сухість у роті, запор, абдомінальний біль, діарея
Порушення з боку печінки та жовчовивідних шляхів: рідко: підвищення активності печінкових ферментів
Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин: рідко: висипання, свербіж, еритема, кропив'янка; порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів; рідко: утруднення сечовипускання
Загальні розлади та порушення у місці введення: рідко: нездужання.

Якщо будь-які вказані в інструкції побічні ефекти посилюються, або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, не вказані в інструкції, повідомте про це лікаря.
особливі вказівкиЩоб уникнути токсичного ураження печінки, прийом препарату не слід поєднувати із застосуванням алкогольних напоїв.

ТераФлю від грипу та застуди містить:
-сахарози 20 г на пакетик-це має бути прийнято до уваги у пацієнтів із цукровим діабетом. Пацієнтам з такими рідкісними спадковими проблемами, як непереносимість фруктози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією або недостатністю сахарази/ізомальтази, не слід приймати ТераФлю від грипу та застуди;
-барвник сонячний захід сонця жовтий (E110). Може спричинити алергічні реакції;
-натрію 28,3 мг на пакетик-це має бути прийнято до уваги у пацієнтів, які дотримуються дієти за вмістом натрію.

Не слід використовувати препарат із пошкоджених пакетиків.

Пацієнтам слід звернутися до лікаря, якщо спостерігається бронхіальна астма, емфізема чи хронічний бронхіт; симптоми не проходять протягом 5 днів або супроводжуються тяжкою лихоманкою, що триває протягом 3 днів, висипом або постійним головним болем. Це можуть бути ознаки серйозніших порушень.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці
Спосіб застосування та дозиВсередину. Вміст одного пакетика розчиняють в 1 склянці (250 мл) гарячої води, але не киплячої. Приймають у гарячому вигляді. Повторну дозу можна приймати кожні 4-6 годин (не більше 3-4 доз протягом 24 годин).

ТераФлю від грипу та застуди можна застосовувати у будь-який час доби, але найкращий ефект приносить прийом перед сном, на ніч. Якщо не спостерігається полегшення симптомів протягом 3 днів після початку застосування препарату, необхідно звернутися до лікаря. Пацієнтам не слід приймати ТераФлю від грипу та застуди більше 5 днів.

Печінкова недостатність: пацієнтам з порушеною функцією печінки або синдромом Жильбера необхідно зменшити дозу або збільшити інтервал між прийомами ТераФлю від грипу та застуди
Ниркова недостатність: при наявності гострої ниркової недостатності (кліренс креатиніну < 10 мл/хв) інтервал між прийомами ТераФлю від грипу та застуди повинен бути не менше 8 годин
.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 14 шт производится компанией ГЛАКСОСМИТКЛЯЙН ХЕЛСКЕР. Само производство расположено в стране Франция.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 14 шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 14 шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт, ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от си... ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 10 шт, Аджиколд таб 10 шт Аджиколд таб 10 шт, АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для при... АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь, Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 5 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 5 пакетиков, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 10 шт лимонные, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт лимонные, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт.

(21117)
Отзывы
Тетяна
31.05.2022, 14:48
Добре допомагає, смачний. Жаль, що немає дитячого.
Марія
07.06.2022, 13:08
Зручне впакування на всю родину за чудовою ціною.
Марина
02.06.2022, 15:02
Завжди беру велику терафлю з лимоном. При перших симптомах п'ю на ніч і вранці вже набагато краще почуваюся
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*