Каталог товаров

ТераФлю Экстра жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 4 шт

Наличие уточняйте
382,00 грн
347,00 грн
-9.16 %
+
  • Производитель:
    ГЛАКСОСМИТКЛЯЙН ХЕЛСКЕР
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
ТераФлю Экстра - це комбінований препарат, який допомагає усунути симптоми грипу та простуди. Він містить парацетамол, фенірамін та фенілефрин, які діють як жарознижуючий, знеболювальний, антиалергічний та судинозвужувальний засіб. Цей засіб ефективно звужує судини та усуває набряк слизової оболонки порожнини носа та носоглотки. Прийом ТераФлю Экстра допомагає швидко знімати неприємні симптоми застуди та грипу, що дозволяє повернутися до повсякденних справ.

ТераФлю Экстра жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 4 шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 пакетик містить парацетамол 650 мг; феніраміну малеат 20 мг; фенілефрину гідрохлорид 10 мг

Допоміжні речовини:
Сахароза - 12 600 мг, ацесульфам калію - 19 мг, барвник хіноліновий жовтий - 0.147 мг, барвник сонячний захід жовтий - 0.035 мг, мальтодекстрин M100 WONF Durarome 860.098 TD – 300 мг, ароматизатор лимонний натуральний Durarome 860.202 TD 09.91 – 35 мг, лимонна кислота – 1000 мг, натрію цитрату дигідрат – 180 мг, кальцію фосфат – 35 мг.

Опис:
ТераФлю Екстра Лимон - Посилена формула проти 7 основних симптомів грипу та застуди*. Проти симптомів грипу та застуди: висока температура, озноб, ломота в тілі, головний та м'язовий біль, нежить, закладеність носа, чхання. Зі смаком лимона. Для дітей з 12 років та дорослих.

* У 2 рази більше парацетамолу (650 мг у 1 пакетику), ніж у ТераФлю від грипу та застуди (325 мг). Інструкція з медичного застосування препарату ТераФлю Екстра РУ ЛСР-007823/10 від 10.08.2010 Порошок для приготування розчину для прийому всередину (лимонний) сипучий, що містить гранули білого та жовтого кольору, зі специфічним запахом, допускається наявність м'яких.

Форма випуску:
По 15 г порошку багатошаровий пакетик. По 4 пакетики у картонній пачці. Пакетики можуть бути розміщені індивідуально або попарно скріплені. Інструкція із застосування наноситься на пакетик.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до компонентів препарату; тяжкі серцево-судинні захворювання; артеріальна гіпертензія; портальна гіпертензія; цукровий діабет; гіпертиреоз; закритокутова глаукома; феохромоцитома; алкоголізм; дефіцит сахарази/ізомальтази, непереносимість фруктози, глюкозогалактозна мальабсорбція; одночасне або протягом попередніх 2 тижнів прийом інгібіторів МАО; одночасний прийом трициклічних антидепресантів, бета-адреноблокаторів, інших симпатоміметиків; вагітність; період грудного вигодовування; дитячий вік до 12 років.
Показання до застосуванняСимптоматичне лікування інфекційно-запальних захворювань (ГРВІ, у т.ч. грипу), що супроводжуються високою температурою, ознобом, головним болем, нежиттю, закладеністю носа, чханням, болями у м'язах.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПарацетамол:

Посилює ефекти інгібіторів МАО, седативних засобів, етанолу.

Ризик гепатотоксичної дії парацетамолу підвищується при одночасному застосуванні барбітуратів, фенітоїну, фенобарбіталу, карбамазепіну, рифампіцину, ізоніазиду, зидовудину та інших індукторів мікросомальних ферментів печінки.

При тривалому регулярному застосуванні парацетамолу можливе посилення антикоагулянтного ефекту варфарину та інших кумаринів, при цьому збільшується ризик кровотечі. Одиничне застосування парацетамолу не суттєво впливає.

Метоклопрамід підвищує швидкість всмоктування парацетамолу та зменшує час досягнення його Cmax у плазмі крові. Аналогічним чином домперидон може призвести до збільшення швидкості абсорбції парацетамолу.

Парацетамол може призводити до збільшення T1/2 хлорамфеніколу.

Парацетамол здатний зменшувати біодоступність ламотриджину, при цьому можливе зменшення ефективності ламотриджину через індукцію його метаболізму в печінці.

Абсорбція парацетамолу може бути знижена при одночасному застосуванні з колестіраміном, але зниження всмоктування незначне, якщо колестірамін приймаю на годину пізніше.

Регулярне застосування парацетамолу одночасно з зидовудином може спричинити нейтропенію та підвищувати ризик пошкодження печінки.

Пробенецид впливає на метаболізм парацетамолу. У пацієнтів, які одночасно застосовують пробенецид, дозу парацетамолу слід зменшити.

Гепатотоксичність парацетамолу посилюється при тривалому надмірному вживанні етанолу (алкоголю).

Парацетамол може вплинути на результати тесту визначення сечової кислоти з використанням преципітуючого реагенту фосфовольфрамату.

Фенірамін:

Можливе посилення впливу інших речовин на ЦНС (наприклад, інгібіторів МАО, трициклічних антидепресантів, алкоголю, протипаркінсонічних препаратів, барбітуратів, транквілізаторів та наркотичних засобів). Фенірамін може інгібувати дію антикоагулянтів.

Фенілефрин:

Терафлю Екстра протипоказаний пацієнтам, які отримують або отримували інгібітори МАО протягом останніх 2 тижнів. Фенілефрин може потенціювати дію інгібіторів МАО та спричинити гіпертонічний криз.

Одночасне застосування фенілефрину з іншими симпатоміметичними препаратами або трициклічними антидепресантами (наприклад, амітриптилін) може призвести до збільшення ризику небажаних реакцій з боку серцево-судинної системи.

Фенілефрин може знижувати ефективність бета-адреноблокаторів та інших антигіпертензивних препаратів (наприклад, дебрізохіна, гуанетидину, резерпіну, метилдопи). Можливе підвищення ризику артеріальної гіпертензії та інших побічних ефектів із боку серцево-судинної системи.

Одночасне застосування фенілефрину з дигоксином та серцевими глікозидами може підвищувати ризик порушення ритму серця або інфаркту міокарда.

Одночасне застосування фенілефрину з алкалоїдами ріжків (ерготамін і метисергід) може збільшити ризик ерготизму.
ПередозуванняСимптоми передозування обумовлені переважно парацетамолом.

Парацетамол:

Симптоми: здебільшого виявляються після прийому 10-15 г парацетамолу. У важких випадках передозування парацетамол має гепатотоксичну дію, в т.ч. може спричинити некроз печінки. Також передозування може спричинити незворотну нефропатію та незворотне ураження печінки. Виразність передозування залежить від дози, тому пацієнтів слід попереджати про заборону одночасного прийому інших препаратів, які містять парацетамол. Виражено ризик отруєння особливо у пацієнтів похилого віку, у дітей, у пацієнтів із захворюваннями печінки, у випадках хронічного алкоголізму, у пацієнтів із виснаженням та у пацієнтів, які приймають індуктори мікросомальних ферментів печінки. Передозування парацетамолу може призвести до печінкової недостатності, енцефалопатії, коми та смерті.

Симптоми передозування парацетамолом у перші 24 год: блідість шкірних покривів, нудота, блювання, анорексія, судоми. Біль у животі може бути першою ознакою ураження печінки і зазвичай не проявляється протягом 24-48 годин і іноді може проявитися пізніше, через 4-6 днів. Пошкодження печінки проявляється максимальною через 72-96 годин після прийому препарату. Також може з'явитися порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. Навіть за відсутності ураження печінки може розвинутись гостра ниркова недостатність та гострий тубулярний некроз. Повідомлялося про випадки серцевої аритмії та розвитку панкреатиту.

Лікування: введення ацетилцистеїну внутрішньовенно або перорально як антидот, промивання шлунка, прийом внутрішньо метіоніну можуть мати позитивний ефект принаймні протягом 48 годин після передозування. Рекомендовано прийом активованого вугілля, моніторинг дихання та кровообігу. У разі розвитку судом можливе призначення діазепаму.

Фенірамін та фенілефрин:

Симптоми: сонливість, до якої надалі приєднується неспокій (особливо у дітей), зорові порушення, висипання, нудота, блювання, головний біль, підвищена збудливість. запаморочення, безсоння, порушення кровообігу, кома, судоми, зміни поведінки, підвищення артеріального тиску та брадикардія. При передозуванні феніраміну повідомлялося про випадки атропіноподібного "психозу".

Лікування: специфічний антидот відсутній. Необхідні звичайні заходи надання допомоги, що включають призначення активованого вугілля, сольових проносних, заходів щодо підтримки серцевої та дихальної функцій. Не слід призначати психостимулюючі засоби (метилфенідат) через небезпеку виникнення судом. При гіпотензії можливе застосування вазопресорних препаратів.

У разі підвищення АТ можливе внутрішньовенне введення альфа-адреноблокаторів, т.к. фенілефрин є селективним агоністом альфа 1-адренорецепторів, отже гіпотензивний ефект при передозуванні слід лікувати шляхом блокування альфа 1-адренорецепторів. При розвитку судом вводити діазепам.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
ГРЗ та "застуди" симптомів засіб усунення (анальгезуючий ненаркотичний засіб + альфа-адреноміметик + H1-гістамінових рецепторів блокатор + вітамін). Код АТХ N02BE51

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат, дія якого обумовлена ​​компонентами, що входять до його складу. Чинить жарознижувальну, аналгетичну, судинозвужувальну дію, усуває симптоми "застуди". Звужує судини та усуває набряк слизової оболонки порожнини носа та носоглотки.

Парацетамол має знеболювальну та жарознижувальну дію шляхом придушення синтезу простагландинів у ЦНС. Не впливає на функцію тромбоцитів та гемостаз.

Фенірамін – протиалергічний засіб, блокатор гістамінових H1-рецепторів. Усуває алергічні симптоми, помірною мірою має седативний ефект, а також проявляє антимускаринову активність.

Фенілефрин - альфа1-адреноміметик, що викликає звуження судин, усуває набряклість та гіперемію слизової оболонки порожнини носа.

Фармакокінетика:
Парацетамол
Парацетамол швидко і практично повністю всмоктується із ШКТ. Cmax у плазмі досягається через 10-60 хв після прийому внутрішньо. Розподіляється у більшості тканин організму. Проникає через плацентарний бар'єр, що виділяється з грудним молоком. У терапевтичних концентраціях зв'язування з білками плазми незначне, але зростає зі збільшенням концентрації. Піддається первинному метаболізму у печінці. Виводиться в основному із сечею у вигляді глюкуронідів та сульфатів. T1/2 становить від 1 до 3 год.

Фенірамін
Сmax феніраміну в плазмі досягається приблизно через 1-2.5 год. T1/2 фенирамина - 16-19 год. .

Фенілефрин
Фенілефрин всмоктується із ШКТ. Метаболізується при "першому проходженні" через стінку кишечника і в печінці, тому при внутрішньому прийомі фенілефрину гідрохлорид характеризується обмеженою біодоступністю. Cmax у плазмі досягається в інтервалі від 45 хв до 2 год. Виводиться нирками майже повністю у вигляді сульфатних сполук. T1/2 становить 2-3 год.
Вагітність та годування груддюНе рекомендується застосовувати препарат при вагітності та грудному вигодовуванні через відсутність даних щодо безпечного застосування препарату у даної категорії пацієнтів.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаВизначення частоти побічних ефектів: дуже часто (>1/10), часто (>1/100 та <1/10), нечасто (>1/1000 та <1/100), рідко (>1/10 000 та <1 /1000), дуже рідко (<1/10 000), включаючи окремі повідомлення, частота невідома (за наявними даними визначити частоту неможливо).

З боку системи кровотворення: дуже рідко – тромбоцитопенія, агранулоцитоз, лейкопенія, панцитопенія.

Алергічні реакції: рідко – гіперчутливість (висипання, задишка, анафілактичний шок), кропив'янка, ангіоневротичний набряк; частота невідома – анафілактична реакція, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз.

З боку нервової системи: часто – сонливість; рідко – запаморочення, головний біль.

Порушення психіки: рідко – підвищена збудливість, порушення сну.

З боку органу зору: рідко – мідріаз, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску.

З боку серцево-судинної системи: рідко – тахікардія, відчуття серцебиття, артеріальна гіпертензія.

З боку травної системи: часто – нудота, блювання; рідко – запор, сухість слизової оболонки ротової порожнини, абдомінальний біль, діарея.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: рідко – підвищення активності печінкових трансаміназ.

З боку шкіри та підшкірних тканин: рідко – висипання на шкірі, свербіж, еритема.

З боку сечовидільної системи: рідко – утруднення сечовипускання.

Загальні реакції: рідко – нездужання.

Якщо будь-які з вищезазначених побічних ефектів посилюються і з'являються будь-які інші побічні ефекти, пацієнт повинен звернутися до лікаря.
особливі вказівкиЩоб уникнути токсичного ураження печінки, препарат не слід поєднувати із застосуванням алкогольних напоїв.

Пацієнтам слід звернутися до лікаря, якщо:
-спостерігається бронхіальна астма, емфізема або хронічний бронхіт;
-симптоми не проходять протягом 5 днів; плі супроводжуються важкою лихоманкою, що триває протягом 3 днів, висипом або постійним головним болем.

Це можуть бути ознаки серйозніших порушень.

Терафлю® Екстра містить:
-цукрози 12.6 г на пакетик. Це слід брати до уваги у пацієнтів із цукровим діабетом. Пацієнтам з такими рідкісними спадковими проблемами, як непереносимість фруктози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією або недостатністю сахарази-ізомальтази, не слід приймати Терафлю Екстра;
-барвник сонячний захід сонця жовтий (Е110). Може спричинити алергічні реакції;
-Натрію 42.2 мг на пакетик. Це має бути прийнято але увагу у пацієнтів, які дотримуються дієти з обмеженням натрію.

Не слід використовувати препарат із пошкоджених пакетиків.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами
Терафлю® Екстра може викликати сонливість, тому під час лікування не рекомендується керувати транспортними засобами або займатися іншими видами діяльності, які потребують концентрації уваги та високої швидкості психомоторних реакцій.
Умови зберіганняПрепарат слід зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.
Спосіб застосування та дозиВсередину. Вміст одного пакетика розчиняють в 1 склянці (250 мл) гарячої води, але не киплячої. Приймають у гарячому вигляді. Повторну дозу можна приймати через кожні 4-6 годин (не більше 3-4 доз протягом 24 годин).

ТераФлю® Екстра можна застосовувати у будь-який час доби, але найкращий ефект приносить прийом перед сном, на ніч. Якщо не спостерігається полегшення симптомів протягом 3 днів після початку застосування препарату, необхідно звернутися до лікаря.

Не слід застосовувати ТераФлю® Екстра більше 5 днів.

У пацієнтів із порушенням функції печінки або синдромом Жильбера необхідно зменшити дозу або збільшити інтервал між прийомами.

При нирковій недостатності тяжкого ступеня (КК<10 мл/хв) інтервал між прийомами повинен становити не менше 8 годин.

У пацієнтів похилого віку корекція дози не потрібна.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар ТераФлю Экстра жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 4 шт производится компанией ГЛАКСОСМИТКЛЯЙН ХЕЛСКЕР. Само производство расположено в стране Франция.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить ТераФлю Экстра жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 4 шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках ТераФлю Экстра жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 4 шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт, ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от си... ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 10 шт, Аджиколд таб 10 шт Аджиколд таб 10 шт, АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для при... АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь, Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 5 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 5 пакетиков, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 10 шт лимонные, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт лимонные, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт.

(21480)
Отзывы
Ірина
24.04.2023, 17:08
користуємося лише терафлю при ГРВІ, температурі. в екстра більша доза жарознижувального парацетамолу, тримаю такий у запасі, коли прям сильно хворіємо. дуже добре збиває високу температуру. і так зручно, що є упаковка 4 пакетики, а не 10.
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*