Каталог товаров

Ринзасип для детей порошок, малиновый 10 пак

( 7 )
Наличие уточняйте
356,00 грн
329,00 грн
-7.58 %
+
  • Производитель:
    ДЖОНСОН & ДЖОНСОН
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Ринзасип для дітей - це комбінований препарат, який допомагає усунути симптоми ГРЗ та застуди у дітей. Він містить парацетамол, який зменшує больовий синдром та жар, фенірамін, який усуває свербіж та набряклість слизових оболонок, та аскорбінову кислоту, яка зміцнює імунну систему. Цей порошок має малиновий смак та доступний у формі 10 пакетиків.

Ринзасип для детей порошок, малиновый 10 пак инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 пакет містить: аскорбінова кислота-100 мг, парацетамол -280 мг, фенірамінамалеат-10 мг;

Допоміжні речовини:
Аспартам 35,0 мг, ацесульфам калію 23,0 мг, магнію цитрат 105,0 мг, сахароза 236 , ароматизатор малиновий Пермасил 11036-31 71,0 мг, барвник азорубін 4,0 мг.

Опис:
Дитячий порошок при застуді Ринзасип® з приємним малиновим смаком – це препарат, який сприяє полегшенню основних симптомів застуди, ГРВІ та грипу.

Комплекс активних компонентів, що входять до складу, допомагає знижувати температуру, зменшувати больовий синдром у горлі, м'язах та суглобах, боротися закладеністю носа та нежиттю. Вітамін С підвищує опірність організму до впливу різних несприятливих факторів зовнішнього середовища та зміцнює імунітет.

Підходить для дітей віком від 6 років.

Форма випуску:
Порошок для приготування розчину для вживання (малиновий). По 3 г у саші з поліетилену/ алюмінію/ поліестеру або поліетилену/ алюмінію/ паперу. 10 саші разом з інструкцією із застосування в картонній пачці.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до парацетамолу та інших компонентів, що входять до складу препарату; прийом інших препаратів, що містять речовини, що входять до складу РІНЗАСИП ДЛЯ ДІТЕЙ; дефіцит сахарази/ізомальтази, непереносимість фруктози, глюкозо-галактозна мальабсорбція, портальна гіпертензія, тяжкі порушення функції печінки та нирок; захворювання крові, дефіцит ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, фенілкетонурія, алкоголізм, вагітність, період лактації, дитячий вік до 6 років.

З обережністю
При сахарном диабете, врожденных гипербилирубинемиях (синдромы Жильбера, Дубина-Джонсона и Ротора), одновременном приеме препаратов, способных отрицательно влиять на печень (барбитураты, фенитоин, фенобарбитал, карбамазепин, рифампицин, изониазид, зидовудин и другие индукторы микросомальных ферментов печени), пилородуоденальной обструкции , стенозуючій виразці шлунка та/або дванадцятипалої кишки, емфіземі, хронічному бронхіті, бронхіальній астмі, одночасному прийомі інгібіторів моноамінооксидази, трициклічних антидепресантів, утрудненні сечовипускання препарат може застосовуватися з обережністю після консультації з лікарем.
Показання до застосуванняСимптоматичне лікування «простудних захворювань», у тому числі грипу (гарячковий синдром, больовий синдром), риніту та ринофарингіту інфекційно-запальної та алергічної природи.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПри одночасному прийомі препарату РІНЗАСІП ДЛЯ ДІТЕЙ з антидепресантами, протипаркінсонічними, антипсихотичними лікарськими засобами (похідні фенотіазину) підвищується ризик розвитку затримки сечі, сухості слизової оболонки порожнини рота, запорів, а також зростає седативний ефект.

Одночасний прийом глюкокортикостероїдів підвищує ризик розвитку глаукоми.

Парацетамол знижує ефективність урикозуричних лікарських засобів. Також парацетамол посилює ефекти інгібіторів моноамінооксидази (МАО), седативних препаратів та етанолу.

У більшості пацієнтів, які тривало приймають варфарин, рідкісне використання парацетамолу, як правило, мало або взагалі не впливає на МНО. Однак при тривалому регулярному використанні парацетамол посилює ефект непрямих антикоагулянтів (варфарину та інших похідних кумарину), що посилює ризик кровотеч.

При одночасному прийомі з барбітуратами, фенітоїном, карбамазепіном, рифампіцином, ізоніазидом, зидовудином та іншими індукторами мікросомальних ферментів печінки, етанолом підвищується ризик розвитку гепатотоксичної дії парацетамолу. Інгібітори мікросомального окиснення (циметидин) знижують ризик гепатотоксичної дії. При сумісному застосуванні хлорамфеніколу та парацетамолу період напіввиведення хлорамфеніколу може збільшуватися. При прийомі з дигоксином або іншими серцевими глікозидами може збільшуватись ризик розвитку аритмії та інфаркту міокарда. Одночасний прийом із саліцилатами підвищує ризик нефротоксичної дії.

Слід враховувати можливість посилення центральних атропіноподібних ефектів при застосуванні в комбінації з іншими препаратами, що мають антихолінергічні властивості (інші антигістамінні препарати, нейролептики фенотіазинового ряду, атропіноподібні спазмолітичні засоби).
ПередозуванняУ разі передозування слід негайно звернутися до лікаря. Швидке надання медичної допомоги є важливим, навіть якщо ви не спостерігаєте будь-яких ознак або симптомів.

Фенірамін:
Симптоми: судоми, порушення свідомості, кома.

Парацетамол:

Симптоми (зумовлені, в основному, парацетамолом), у дорослих та дітей віком від 12 років, виявляються після прийому понад 7,5 – 10 г протягом 8 годин. Смертельні наслідки спостерігаються рідко (менше, ніж у 3-4% нелікованих випадків) та спостерігаються при прийомі дози >15 г парацетамолу. У дітей віком до 12 років гостре передозування при прийомі >150 мг/кг парацетамолу не асоціюється з гепатотоксичністю. Протягом перших 24 годин після прийому – анорексія, нудота, блювання, абдомінальний біль, підвищене потовиділення, блідість та загальне нездужання.

Симптоми порушення функції печінки можуть з'явитися через 12-48-72 години після передозування: підвищення активності печінкових трансаміназ, гепатонекроз. У важких випадках – печінкова недостатність із прогресуючою енцефалопатією, кома. Рідко печінкова недостатність розвивається блискавично і може ускладнюватись нирковою недостатністю (тубулярний некроз). При передозуванні препаратом парацетамолу з уповільненим вивільненням доцільно додаткове визначення концентрації парацетамолу у плазмі через 4-6 годин після визначення початкової концентрації парацетамолу у плазмі. Тяжка гепатотоксичність або летальні наслідки надзвичайно рідко спостерігалися при гострому передозуванні парацетамолу у маленьких дітей, можливо, через відмінності у шляхах метаболізму парацетамолу.

Нижче наведено клінічні явища, пов'язані з передозуванням парацетамолу, які, якщо розглядати їх у зв'язку з передозуванням, вважаються очікуваними, у тому числі смертельний результат через блискавичну печінкову недостатність або її наслідки.

Наступні клінічні наслідки гострої печінкової недостатності, викликані передозуванням парацетамолу (у дорослих та підлітків старше 12 років прийом > 7,5 г парацетамолу протягом 8 годин, у дітей до 12 років прийом > 150 мг/кг парацетамолу протягом 8 годин) вважаються очікуваними: сепсис, грибкова інфекція, бактеріальна інфекція, дисеміноване внутрішньосудинне згортання, коагулопатії, тромбоцитопенія, гіпоглікемія, метаболічний ацидоз, лактоацидоз, кома, енцефалопатія, набряк мозку, кардіоміопатія, гіпотація, дихання гостра ниркова недостатність ( тубулярний некроз), поліорганна недостатність.

Поріг передозування може бути знижений у дітей, у пацієнтів, які приймають певні ліки (наприклад, індуктори мікросомальних ферментів печінки), алкоголь або хворих на виснаження.

Лікування: промивання шлунка, призначення активованого вугілля в перші 6 год після передозування, введення донаторів SH-груп і попередників синтезу глутатіону - метіоніну через 8 - 9 год після передозування та ацетилцистеїну через 12 год. Необхідність у проведенні додаткових терапевтичних заходів ацетилцистеїну) визначається концентрацією парацетамолу в крові, а також часом, що пройшов після його прийому. Симптоматична терапія.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Засіб для усунення симптомів ГРЗ та «застуди» (анальгезуючий ненаркотичний засіб + Н1-гістамінових рецепторів блокатор + вітамін). Код АТХ N02BE51

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат, фармакологічна дія якого обумовлена ​​активними компонентами, що входять до його складу.

Парацетамол має аналгетичну та жарознижувальну дію, зменшує больовий синдром, що спостерігається при застудних захворюваннях – біль у горлі, головний біль, м'язовий та суглобовий біль, знижує високу температуру.

Фенірамін – має протиалергічну дію: усуває свербіж очей, носа та горла, набряклість та гіперемію слизових оболонок порожнини носа, носоглотки та придаткових пазух носа, зменшує ексудативні прояви.

Аскорбінова кислота бере участь у регуляції окисно-відновних процесів, вуглеводного обміну, згортання крові, регенерації тканин, у синтезі стероїдних гормонів; зменшує проникність судин та підвищує опірність організму до впливу різних несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Фармакокінетика:
Дія препарату обумовлена ​​сукупною дією всіх активних компонентів, що входять до його складу, тому проведення фармакокінетичних досліджень не є можливим.
Вагітність та годування груддюУ зв'язку з відсутністю клінічних даних, безпека застосування препарату при вагітності та в період грудного вигодовування не встановлена, тому призначення препарату цієї категорії пацієнтів протипоказане.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаАлергічні реакції: висипання на шкірі, свербіж, кропив'янка, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок.

З боку нервової системи: біль голови, запаморочення, сонливість, порушення засинання, підвищена збудливість.

З боку травної системи: нудота, блювання, біль в епігастральній ділянці, сухість слизової оболонки ротової порожнини, гепатотоксична дія.

З боку органів чуття: мідріаз, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску.

Порушення з боку органів кровотворення: анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, гемолітична анемія, апластична анемія, метгемоглобінемія, панцитопенія, лейкопенія.

З боку сечовидільної системи: нефротоксичність (ниркова колька, глюкозурія, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз), утруднення сечовипускання.

Інші: бронхоспазм.

Серйозні шкірні реакції:
Дуже рідко:
- гострий генералізований екзантематозний пустульоз (ОГЭП); Гострий стан із розвитком гнійничкових висипів. Характеризується лихоманкою та дифузною еритемою, що супроводжується печінням та свербінням. Може виникнути набряк обличчя, рук та слизових;
- Синдром Стівенса – Джонсона (ССД) (злоякісна ексудативна еритема). Тяжка форма багатоформної еритеми, при якій виникають бульбашки на слизовій оболонці порожнини рота, горла, очей, статевих органів, інших ділянках шкіри та слизових оболонок;
- токсичний епідермальний некроліз (ТЕН, синдром Лайєлла). Синдром є наслідком великого апоптозу кератиноцитів, що призводить до відшарування великих ділянок шкіри у місцях дермоепідермальної сполуки. Уражена шкіра має вигляд ошпареного окропом.

Якщо Ви помітили один з описаних вище побічних ефектів, слід припинити прийом препарату і негайно звернутися до лікаря!
особливі вказівкиНе слід приймати препарат разом з іншими лікарськими засобами, які містять парацетамол. У період лікування необхідний контроль функціонального стану печінки, нирок та картини периферичної крові. Парацетамол спотворює результати лабораторних досліджень вмісту глюкози та сечової кислоти у плазмі крові.

Якщо симптоми захворювання погіршуються або зберігаються після 5 днів застосування препарату, слід припинити його та проконсультуватися з лікарем.

Препарат може спричиняти сонливість.

Препарат містить сахарозу, що необхідно враховувати дітям, які страждають на цукровий діабет, а також дітям, які перебувають на гіпокалорійній дієті. В 1 разовій дозі препарату міститься 2361,7 мг цукрози, що відповідає 0,20 ХЕ.

Якщо лікарський засіб непридатний або закінчився термін придатності - не викидайте його в стічні води або на вулицю! Помістіть лікарський засіб у пакет і покладіть у контейнер для сміття. Ці заходи допоможуть захистити довкілля.

Вплив на здатність керувати автомобілем:
РИНЗАСИП ДЛЯ ДІТЕЙ може викликати сонливість. У період лікування необхідно утримуватися від керування автотранспортом та заняттями іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 ° С у сухому місці. Уникати вологих умов! Зберігати у місцях, недоступних для дітей.
Спосіб застосування та дозиВсередину. Вміст 1 саше (пакетик) розчинити у склянці (200 мл) теплої води та випити.

Залежно від віку дитини препарат застосовується у наступних дозах:
- дітям віком від 6 до 10 років: по 1 саші 2 рази на день;
- Дітям від 10 до 12 років: по 1 саші 3 рази на день;
- Дітям від 12 до 15 років: по 1 саші 4 рази на день.

Інтервал між прийомами має бути не менше 4 годин. Тривалість курсу лікування – не більше 5 днів.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Ринзасип для детей порошок, малиновый 10 пак производится компанией ДЖОНСОН & ДЖОНСОН. Само производство расположено в стране Индия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Ринзасип для детей порошок, малиновый 10 пак и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Ринзасип для детей порошок, малиновый 10 пак в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра п... Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра пак 5 шт, Вибуркол суппозитории 12 шт Вибуркол суппозитории 12 шт, Дыши напиток для детей 5г саше 10 шт с липой Дыши напиток для детей 5г саше 10 шт с липой, Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10 Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10, Липы цветки 1.5г ф/пак 20 шт Липы цветки 1.5г ф/пак 20 шт, Липы цветки 35 г Липы цветки 35 г, Орвис Флю лимонно-имбирный 4 шт, порошок для пригото... Орвис Флю лимонно-имбирный 4 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь, Орвис флю порошок для приготовления раствора внутрь ... Орвис флю порошок для приготовления раствора внутрь 500мг+25мг+200мг 4.95г пакетики 10 шт лимон/имбирь, Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 500мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 500мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 50мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 50мг 10 шт, Парацетамол детский суспензия апельсиновая 120 мг/5 ... Парацетамол детский суспензия апельсиновая 120 мг/5 мл 200 г, Парацетамол детский суспензия клубничная 120мг/5мл 1... Парацетамол детский суспензия клубничная 120мг/5мл 100г, Парацетамол таб 200 мг 10 шт Парацетамол таб 200 мг 10 шт, Парацетамол таб 200мг 10 шт Парацетамол таб 200мг 10 шт, Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра п... Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра пак 10 шт, Фервекс лимонный без сахара порошок пак 8 шт Фервекс лимонный без сахара порошок пак 8 шт, Фервекс лимонный с сахаром порошок пак 8 шт Фервекс лимонный с сахаром порошок пак 8 шт, Цефекон Д суппозитории ректальные для детей 100 мг 1... Цефекон Д суппозитории ректальные для детей 100 мг 10 шт, Цефекон Д суппозитории ректальные для детей 250мг 10 шт Цефекон Д суппозитории ректальные для детей 250мг 10 шт, Цефекон Д суппозитории ректальные для детей 50 мг 10 шт Цефекон Д суппозитории ректальные для детей 50 мг 10 шт.

(23499)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*