Каталог товаров

Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 20 шт

( 34 )
Наличие уточняйте
400,00 грн
368,00 грн
-8 %
+
  • Производитель:
    ДЖОНСОН & ДЖОНСОН
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Ринза таблетки - це комбінований препарат, призначений для усунення симптомів застуди та ГРЗ. Вони містять парацетамол, який зменшує больовий синдром, температуру тіла та фенілефрин, що зменшує набряк та гіперемію слизових оболонок, хлорфенамін, який усуває свербіж та набряклість, та кофеїн, який підвищує розумову та фізичну працездатність. Ринза таблетки допоможуть вам швидко подолати застуду та повернутися до повсякденних справ.

Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 20 шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 таблетка містить: кофеїн – 30 мг, парацетамол – 500 мг, фенілефрину гідрохлорид – 10 мг, хлорфенаміну малеат – 2 мг.

Допоміжні речовини:
Кремнію діоксид колоїдний 7,0 мг, крохмаль кукурудзяний 62,5 мг, крохмаль кукурудзяний (для 20% пасти) 20,0 мг, повідон (К30) 4,0 мг, метилпарагідроксибензоат натрію 1,0 мг, магнію ,0 мг, тальк 7,0 мг, карбоксиметилкрохмаль натрію (тип А) 10,0 мг, барвник червоний [Понсо 4R] 0,5 мг.

Опис:
Рінза® – це мультикомпонентні препарати для лікування симптомів застуди, ГРВІ та грипу.

Препарат Рінза® таблетки сприяє лікуванню класичних симптомів застуди та грипу: температури, головного болю, болю в горлі, ознобу, закладеності носа та нежиті.

Парацетамол, що входить до складу таблеток Рінза®, має знеболювальну та жарознижувальну дії. Він допомагає полегшенню суглобового, головного та м'язового болю, зниженню високої температури, полегшенню болю в горлі. Фенілефрин допомагає зняттю гіперемії та набряку слизових придаткових пазух та верхніх дихальних шляхів. Хлорфенамін допомагає усувати свербіж носа, очей і горла, набряклості та почервоніння слизових носа, носоглотки та придаткових пазух. Кофеїн посилює знеболювальну дію парацетамолу.

Потужна формула при застуді: 4 компоненти у таблетці Рінза® сприяють лікуванню основних симптомів застуди, ГРВІ та грипу.

Полегшує носове дихання: ліки від застуди бореться із закладеністю носа та нежиттю. Ідеальний варіант для тих, хто не любить спреї та краплі в ніс.

Швидше за звичайні засоби*: парацетамол у складі жарознижувального препарату може досягати максимальної концентрації вже через 10 хвилин*.

Кофеїн у складі засобу від застуди та грипу Рінза® посилює дію активної речовини – парацетамолу*.

Зручність застосування: таблетки від застуди та грипу зручно брати із собою для прийому у будь-який час дня.

*У порівнянні з монокомпонентними препаратами, що містять парацетамол без кофеїну; Парацетамол у складі досягає максимальної концентрації у плазмі крові мінімум через 10 хвилин. Чи не пов'язано з дією на симптоми. «Фармакологія та фармакокінетика» за редакцією Марка Томліна, стор. 62, 2010 рік; Кофеїн прискорює абсорбцію та посилює аналгетичний ефект ацетомінафену. Б. Реннер, Д.Кларк. Журнал клінічної фармакології, 18.04.2007.

Форма випуску:
Пігулки. 10 таблеток у блістер АЛ/АЛ або блістер АЛ/ПВХ. 2 блістери разом з інструкцією із застосування в картонну пачку.

ПротипоказанняВиражений атеросклероз коронарних артерій;
Артеріальна гіпертензія;
Портальна гіпертензія;
Цукровий діабет;
Одночасний прийом трициклічних антидепресантів, інгібіторів моноаміноксидази (МАО), бета-адреноблокаторів;
Підвищена чутливість до парацетамолу та інших компонентів, що входять до складу препарату;
Прийом інших препаратів, що містять речовини, що входять до складу препарату Рінза;
Вагітність, період лактації;
Дитячий вік (до 15 років);
Алкоголізм.

З обережністю
При гіпертиреозі, феохромоцитомі, бронхіальній астмі, хронічній обструктивній хворобі легень, емфіземі, хронічному бронхіті, дефіциті глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, гемолітичній анемії, захворюваннях крові, гострому гепатиті, вроджених гіпербілірубі. печінкової та/ або нирковій недостатності, одночасному прийомі препаратів, здатних негативно впливати на печінку (барбітурати, фенітоїн, фенобарбітал, карбамазепін, рифампіцин, ізоніазид, зидовудін та інші індуктори мікросомальних ферментів печінки), пилородуоденальної обструкції або дверниці, стенозиру глаукоми , епілепсії, гіперплазії передміхурової залози, а також особами з дефіцитом споживаних калорій з їжею,препарат Рінза® може застосовуватись з обережністю після консультації з лікарем.
Дозування30 мг+500 мг+10 мг+2 мг
Показання до застосуванняСимптоматичне лікування «простудних захворювань», ГРВІ, у тому числі грипу (гарячковий синдром, больовий синдром, ринорея).
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПосилює ефекти інгібіторів моноамінооксидази (МАО), седативних препаратів, етанолу.

Антидепресанти, протипаркінсонічні засоби, антипсихотичні засоби, фенотіазинові похідні – підвищують ризик розвитку затримки сечі, сухості у роті, запорів.

Глюкокортикостероїди підвищують ризик розвитку глаукоми.

Інгібітори мікросомального окиснення (циметидин) знижують ризик гепатотоксичної дії.

Метоклопрамід і домперидон збільшують, а колестірамін знижує швидкість всмоктування парацетамолу.

Парацетамол знижує ефективність урикозуричних препаратів.

При одночасному призначенні з барбітуратами, дифеніном, карбамазепіном, рифампіцином ізоніазидом, зидовудином та іншими індукторами мікросомальних ферментів печінки підвищується ризик розвитку гепатотоксичної дії парацетамолу.

При сумісному застосуванні хлорамфеніколу та парацетамолу період напіввиведення хлорамфеніколу може збільшуватися.

У більшості пацієнтів, які тривало приймають варфарин, рідкісне використання парацетамолу, як правило, мало або взагалі не впливає на міжнародне нормалізоване відношення (МНО). Однак при тривалому регулярному використанні парацетамол посилює ефект непрямих антикоагулянтів (варфарину та інших похідних кумарину), що збільшує ризик кровотеч.

Одноразовий прийом великої дози кофеїну сприяє збільшенню екскреції літію нирками.

Різке припинення прийому кофеїну може призвести до збільшення концентрації літію у сироватці крові.

Хлорфенамін одночасно з інгібіторами моноамінооксидази (МАО), фуразолідоном може призвести до гіпертонічного кризу, збудження, гіперпірексії.

Одночасне застосування фенілефрину з дигоксином та іншими серцевими глікозидами може збільшити ризик розвитку аритмії та інфаркту міокарда.

Фенілефрин при прийомі з інгібіторами МАО може призводити до підвищення артеріального тиску. Фенілефрин знижує ефективність дії бета-блокаторів та антигіпертензивних препаратів.

Трициклічні антидепресанти посилюють адреноміметичну дію фенілефрину, одночасне призначення галотану підвищує ризик розвитку шлуночкової аритмії. Знижує гіпотензивну дію гуанетидину, який, своєю чергою, посилює альфа-адреноміметичну активність фенілефрину.
ПередозуванняУ разі передозування слід негайно звернутися до лікаря. Швидке надання медичної допомоги є важливим, навіть якщо ви не спостерігаєте будь-яких ознак або симптомів.

Кофеїн:
Симптоми гострого передозування: абдомінальний біль, блювання, припливи крові до обличчя, лихоманка, озноб, збудження, безсоння, дратівливість, втрата апетиту, слабкість, тремор, підвищений м'язовий тонус, стан зміненої свідомості, марення, галюцинації, підвищення артеріального тиску після тахікардія, тахіпное, підвищення діурезу, гіпокаліємія, гіпонатріємія, гіперглікемія, метаболічний ацидоз, судоми, міоклонія та рабдоміоліз, надшлуночкові та шлуночкові аритмії. Симптоми хронічної інтоксикації кофеїном «кофеїнізм»: дратівливість, безсоння, неспокій, емоційна лабільність, хронічний біль у животі.

Хлорфенамін:
Симптоми: пригнічення ЦНС, гіпертермія, антихолінергічний синдром (мідріаз, припливи крові до обличчя, лихоманка сухість у роті, затримка сечі, парез кишечника), тахікардія, гіпотензія, гіпертензія, нудота, блювання, збудження, дезорієнтація, галюцинації . Рідко у пацієнтів з ажитацією, судомами або у пацієнтів у комі розвивається рабдоміоліз та ниркова недостатність.

Фенілефрин:
Симптоми: нудота, блювання, дратівливість, збудження, безсоння, психоз, судоми, відчуття серцебиття, тахікардія, підвищення артеріального тиску, рефлекторна брадикардія.

Парацетамол:
Симптоми, що виявляються після прийому понад 7,5 - 10 г: протягом перших 24 годин після прийому - блідість шкірних покривів, нудота, блювання; анорексія, абдомінальний біль; збільшення протромбінового часу, порушення метаболізму глюкози, метаболічний ацидоз (зокрема лактоацидоз). Симптоми порушення функції печінки можуть з'явитися через 12-48 годин після передозування: підвищення активності "печінкових" трансаміназ, гепатонекроз. У важких випадках – печінкова недостатність із прогресуючою енцефалопатією, кома. Рідко печінкова недостатність розвивається блискавично і може ускладнюватись нирковою недостатністю (тубулярний некроз).

Поріг передозування може бути знижений у літніх пацієнтів і дітей, у пацієнтів, які приймають певні ліки (наприклад, індуктори мікросомальних ферментів печінки), алкоголь або хворих на виснаження.

Лікування: промивання шлунка, призначення активованого вугілля в перші 6 год після передозування, введення донаторів SH-груп і попередників синтезу глутатіону - метіоніну через 8 - 9 год після передозування та ацетилцистеїну через 12 год. Необхідність у проведенні додаткових терапевтичних заходів ацетилцистеїну) визначається концентрацією парацетамолу в крові, а також часом, що пройшов після його прийому. Симптоматична терапія.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Засіб для усунення симптомів ГРЗ та «застуди» (психостимулюючий засіб + аналгетичний ненаркотичний засіб + альфа-адреноміметик + Н1 – гістамінових рецепторів блокатор). Код АТХ N02BE71.

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат.

Парацетамол має жарознижувальну та аналгетичну дію: зменшує больовий синдром, що спостерігається при застудних станах – біль у горлі, головний біль, м'язовий та суглобовий біль, знижує високу температуру.

Фенілефрин має судинозвужувальну дію – зменшує набряк та гіперемію слизових оболонок верхніх відділів дихальних шляхів та придаткових пазух.

Хлорфенамін має протиалергічну дію: усуває свербіж очей, носа та горла, набряклість та гіперемію слизових оболонок порожнини носа, носоглотки та придаткових пазух носа, зменшує ексудативні прояви.

Кофеїн має стимулюючий вплив на центральну нервову систему, що призводить до зменшення втоми та сонливості, до підвищення розумової та фізичної працездатності.

Вагітність та годування груддюУ зв'язку з відсутністю клінічних даних, безпека застосування препарату при вагітності та в період грудного вигодовування не встановлена, тому призначення препарату цієї категорії пацієнтів протипоказане.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаАлергічні реакції: висипання на шкірі, свербіж, кропив'янка, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок.

З боку нервової системи: біль голови, запаморочення, сонливість, порушення засинання, підвищена збудливість.

Серцево-судинна система: підвищення артеріального тиску, тахікардія, відчуття серцебиття.

З боку травної системи: нудота, блювання, біль в епігастральній ділянці, діарея, сухість слизової оболонки ротової порожнини, гепатотоксична дія.

З боку органів чуття: мідріаз, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску.

Порушення з боку органів кровотворення: анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, гемолітична анемія, апластична анемія, метгемоглобінемія, панцитопенія, лейкопенія.

З боку сечовидільної системи: нефротоксичність (ниркова колька, глюкозурія, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз), утруднення сечовипускання.

Інші: бронхоспазм.

Серйозні шкірні реакції:
Дуже рідко:
- гострий генералізований екзантематозний пустульоз (ОГЭП); Гострий стан із розвитком гнійничкових висипів. Характеризується лихоманкою та дифузною еритемою, що супроводжується печінням та свербінням. Може виникнути набряк обличчя, рук та слизових;
- Синдром Стівенса – Джонсона (ССД) (злоякісна ексудативна еритема). Тяжка форма багатоформної еритеми, при якій виникають бульбашки на слизовій оболонці порожнини рота, горла, очей, статевих органів, інших ділянках шкіри та слизових оболонок.

- токсичний епідермальний некроліз (ТЕН, синдром Лайєлла). Синдром є наслідком великого апоптозу кератиноцитів, що призводить до відшарування великих ділянок шкіри у місцях дермоепідермальної сполуки. Уражена шкіра має вигляд ошпареного окропом.

Якщо Ви помітили один з описаних вище побічних ефектів, слід припинити прийом препарату і негайно звернутися до лікаря!
особливі вказівкиУ період лікування слід утриматися від прийому алкоголю, снодійних та анксіолітичних (транквілізаторів) лікарських засобів. Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, які містять парацетамол.

Якщо симптоми захворювання погіршуються або зберігаються після 5 днів застосування препарату, слід припинити його та проконсультуватися з лікарем.

Препарат може спричиняти сонливість.

Якщо лікарський засіб непридатний або закінчився термін придатності - не викидайте його в стічні води або на вулицю! Помістіть лікарський засіб у пакет і покладіть у контейнер для сміття. Ці заходи допоможуть захистити довкілля.

Вплив на здатність керувати автомобілем:
Препарат може спричиняти сонливість. У період лікування необхідно утримуватися від керування автотранспортом та заняттями іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла місці. Зберігати у місцях, недоступних для дітей.
Спосіб застосування та дозиВсередину. Дітям старше 15 років та дорослим – по 1 таблетці 3 – 4 рази на день. Максимальна добова доза – 4 таблетки. Курс лікування трохи більше 5 днів.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 20 шт производится компанией ДЖОНСОН & ДЖОНСОН. Само производство расположено в стране Индия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 20 шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 20 шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт, ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от си... ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 10 шт, Аджиколд таб 10 шт Аджиколд таб 10 шт, АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для при... АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь, Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 5 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 5 пакетиков, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 10 шт лимонные, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт лимонные, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт.

(21655)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*