Каталог товаров

Риностоп капли от насморка 005% 10мл

( 21 )
Наличие уточняйте
203,00 грн
169,00 грн
-16.75 %
+
  • Производитель:
    ОТИСИФАРМ
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Риностоп капли - це ефективний протиконгестивний засіб для лікування насморку. Активна речовина ксилометазолін відновлює слизову оболонку порожнини носа, зменшуючи набряк і гіперемію. Дія препарату настає дуже швидко і триває до 10 годин. Місцеве застосування препарату не всмоктується у плазму, тому його концентрація в організмі мінімальна.

Риностоп капли от насморка 005% 10мл инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 мл містить: ксилометазоліну гідрохлорид – 0,50 мг.

Допоміжні речовини:
Динатрію едетат (трилон Б), хлорид натрію, Бензалконію хлорид, калію дигідрофосфат, натрію гідрофосфату додекагідрат, вода очищена.

Опис:
Прозора безбарвна або зі злегка коричневим відтінком рідина.

Форма випуску:
Краплі назальні 0,05%. По 10 мл у флакони-крапельниці полімерні з контролем першого розтину. 1 флакон-крапельниця полімерний разом з інструкцією із застосування в пачці з картону.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до ксилометазоліну, артеріальна гіпертензія, тахікардія, виражений атеросклероз, глаукома, атрофічний риніт, тиреотоксикоз, хірургічні втручання на мозкових оболонках (в анамнезі), стан після транссфеноїдальної гіпофізектомії, вагітність, 0 % розчину, до 6 років – для 0,1 % розчину).

Не застосовувати при терапії інгібіторами моноаміноксидази та трициклічними антидепресантами або тетрациклічними антидепресантами, включаючи 14 днів після їх відміни, а також з іншими препаратами, що підвищують артеріальний тиск.

З обережністю: цукровий діабет, ішемічна хвороба серця (стенокардія), гіперплазія передміхурової залози, феохромоцитома, порфірія, гіпертиреоз, період грудного вигодовування, пацієнти з підвищеною чутливістю до адренергічних препаратів, що супроводжується безсонням, запамороченням, аритмією, аритмією.
Дозування0,5 мг/мл
Показання до застосуванняЗастосовують при гострих респіраторних захворюваннях з явищами риніту (нежиті), гострому алергічному риніті, синуситах, при середньому отіті (у складі комбінованої терапії зменшення набряку слизової носоглотки).

Підготовка хворого до діагностичних маніпуляцій у носових ходах.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиМожливе посилення системної дії при одночасному застосуванні інгібіторів моноаміноксидази та трициклічних антидепресантів.
ПередозуванняПри передозуванні або випадковому прийомі препарату внутрішньо можливий розвиток наступних симптомів: нудота, блювання, ціаноз, лихоманка, тахікардія, аритмія, підвищення артеріального тиску, задишка, психічні розлади, пригнічення центральної нервової системи (сонливість, зниження температури тіла, брадикардія, зниження зупинка дихання та кома).

Лікування: симптоматичне: при випадковому прийомі внутрішньо – промивання шлунка, прийом активованого вугілля.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Протиконгестивний засіб – альфа-адреноміметик.

Фармакодинаміка:
Ксилометазолін відноситься до групи місцевих судинозвужувальних засобів (деконгестантів) з альфа-адреноміметичною активністю, викликає звуження кровоносних судин слизової оболонки порожнини носа, усуваючи, таким чином, набряк і гіперемію слизової оболонки порожнини носа, відновлює.

Дія препарату настає через кілька хвилин після його застосування та триває до 10 годин.

Фармакокінетика:
При місцевому застосуванні препарат практично не всмоктується, тому його концентрація у плазмі дуже мала (сучасними аналітичними методами не визначається).
Вагітність та годування груддюПід час вагітності застосування препарату протипоказане.

У період лактації препарат повинен застосовуватися лише за призначенням лікаря, після ретельної оцінки співвідношення ризику та користі для матері та дитини. Не допускається перевищувати рекомендоване дозування.
Умови відпустки з аптекБез рецепта.
Побічні явищаЧастота розвитку побічних явищ оцінюється так: дуже часто: >1/10; часто: >1/100 та <1/10; нечасто: > 1/1000 та <1/100; рідко: > 1/10 000 та <1/1 000; дуже рідко: <1/10 000: не відомо: інформація про виникнення побічних явищ на підставі наявних даних відсутня.

При частому та/або тривалому застосуванні:

З боку імунної системи: дуже рідко – реакція гіперчутливості (ангіоневротичний набряк, висипання, свербіж).

З боку нервової системи: часто – головний біль; рідко – безсоння, депресія (при тривалому застосуванні у високих дозах); дуже рідко – занепокоєння, втома, галюцинації та судоми (переважно у дітей).

З боку органів чуття: дуже рідко – порушення чіткості зорового сприйняття.

З боку серцево-судинної системи: рідко – відчуття серцебиття, підвищення артеріального тиску; дуже рідко – тахікардія, аритмія.

З боку дихальної системи: часто – подразнення та/або сухість слизової оболонки носоглотки, печіння, поколювання, чхання, гіперсекреція слизової оболонки носоглотки: рідко – набряк слизової оболонки порожнини носа, кровотеча з носа.

З боку системи травлення: часто – нудота; рідко – блювання.

Місцеві реакції: часто - печіння у місці застосування. Бензалконію хлорид, що входить до складу препарату, може спричинити подразнення слизової оболонки порожнини носа.
особливі вказівкиПеред застосуванням слід очистити носові ходи.

Не слід застосовувати протягом тривалого часу, наприклад, при хронічному риніті.

Не слід перевищувати рекомендовану дозу та збільшувати тривалість лікування.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами, механізмами

При дотриманні режиму дозування ксилометазолін не впливає на концентрацію уваги. У дозуваннях, що перевищують рекомендовані препарат може впливати на здатність керувати транспортними засобами або механізмами.
Умови зберіганняЗберігати при температурі від 2 до 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиДорослим та дітям старше 6 років вводять по 1-2 краплі 0,1 % розчину ксилометазоліну у кожний носовий хід 2-3 рази на добу.

Дітям від 2 до 6 років застосовують 0,05% розчин по 1-2 краплі в кожну ніздрю 1-2 рази на добу.

Не застосовувати препарат без перерви понад 3-5 днів.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Риностоп капли от насморка 005% 10мл производится компанией ОТИСИФАРМ. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Риностоп капли от насморка 005% 10мл и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Риностоп капли от насморка 005% 10мл в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Виброцил Vibrocil спрей назал. дозированный, 15мл (9... Виброцил Vibrocil спрей назал. дозированный, 15мл (95 доз), Коризалия таб 40 шт Коризалия таб 40 шт, Ксилен капли 0.1% 20 мл Ксилен капли 0.1% 20 мл, Отривин Ментол спрей для носа при насморке и заложен... Отривин Ментол спрей для носа при насморке и заложенности носа, ксилометазолин 0,1%, 10 мл, Риностоп Аква Норм спрей от насморка 125мл Риностоп Аква Норм спрей от насморка 125мл, Риностоп Аква Форте спрей от сильного насморка 125мл Риностоп Аква Форте спрей от сильного насморка 125мл, Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года... Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года и взрослых, фенилэфрин + диметинден, 15 мл, Квикс спрей назал. 30мл эвкалипт Квикс спрей назал. 30мл эвкалипт, Квикс спрей назальный 30 мл Квикс спрей назальный 30 мл, Ксилен капли 0.1% 10 мл Ксилен капли 0.1% 10 мл, Назол Адванс спрей назальный дозированный 10 мл (150... Назол Адванс спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз), Назол Бэби, капли назальные, 10 мл Назол Бэби, капли назальные, 10 мл, Назол спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз) Назол спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз), Нафтизин капли назал. 0.1% 10мл фл Нафтизин капли назал. 0.1% 10мл фл, Нафтизин капли назал. 0.1% 15мл фл-кап. Нафтизин капли назал. 0.1% 15мл фл-кап., Нафтизин спрей назал. 0.05% 10мл фл-кап. Нафтизин спрей назал. 0.05% 10мл фл-кап., Отривин Бэби капли для носа детские для увлажнения и... Отривин Бэби капли для носа детские для увлажнения и очищения слизистой оболочки носа, 5 мл, 18 шт, Ринорин спрей для увлажнения слизистой носа 50мл фл Ринорин спрей для увлажнения слизистой носа 50мл фл, Риностоп спрей от насморка 0.05% 15мл Риностоп спрей от насморка 0.05% 15мл, Риностоп спрей от насморка 0.1% 15мл Риностоп спрей от насморка 0.1% 15мл, Синупрет капли орал. 100мл фл Синупрет капли орал. 100мл фл.

(23006)
Отзывы
Яна
02.12.2022, 20:03
допомагають зняти закладеність носа
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*