Каталог товаров

Риксинт Рино капли назальные 0025% 10 мл

( 42 )
Бренд: ГРОТЕКС
Наличие уточняйте
277,00 грн
251,00 грн
-9.39 %
+
  • Производитель:
    ГРОТЕКС
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Риксинт Рино - це каплі для носа, які мають протиконгестивну дію. Діючий компонент - оксиметазолін - зменшує набряклість слизової оболонки носа та відновлює нормальне носове дихання. Природне відновлення аерації придаткових пазух порожнини носа допомагає запобігти розвитку бактеріальних ускладнень, таких як гайморит, синусит та середній отит. Препарат швидко починає діяти і діє до 12 годин. При місцевому застосуванні не викликає подразнень та гіперемії слизової оболонки порожнини носа.

Риксинт Рино капли назальные 0025% 10 мл инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 мл препарату містить: оксиметазоліну гідрохлорид 0,25 мг

Допоміжні речовини: Бензалконію хлорид, гліцерол, натрію цитрату дигідрат, лимонна кислота безводна
, вода для ін'єкцій

Опис:
Прозорий безбарвний або світло-жовтий .

Форма випуску:
Краплі назальні 0,025%. По 10 мл у флакон із забарвленого скла, укомплектований кришкою із поліетилену високої щільності зі скляною піпеткою. По 1 флакону разом із інструкцією із застосування у пачці з картону.

ПротипоказанняАтрофічний риніт;
Закритокутова глаукома;
Підвищена чутливість до компонентів препарату;
хірургічні втручання на твердій мозковій оболонці (в анамнезі);
Стан після трансфеноїдальної гіпофізектомії;
Запалення шкіри та слизової оболонки області присінка носа;
Дитячий вік до 1 року (для 0,025 % розчину).

З обережністю
Вагітність та період грудного вигодовування. У пацієнтів з підвищеним внутрішньоочним тиском, які страждають на захворювання серцево-судинної системи (артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, хронічна серцева недостатність, тахікардія, аритмія), порушенням вуглеводного обміну (цукровий діабет), порушеннями функції щитовидної залози (гіпертиреоз), недостатністю, гіперплазією передміхурової залози (затримка сечі), вираженим атеросклерозом, порфірією, а також у пацієнтів, які приймають трициклічні антидепресанти та бромокриптин, а також інші препарати, що підвищують артеріальний тиск. Прийом інгібіторів моноамінооксидази протягом попередніх 2-х тижнів та протягом 2-х тижнів після їх відміни.
Дозування0,25 мг/мл
Показання до застосуванняЛікування гострих респіраторних захворювань, що супроводжуються нежиттю;
Алергічний риніт;
Вазомоторний риніт;
Для відновлення дренажу при запаленні додаткових пазух порожнини носа, євстахіїті, середньому отіті;
Для усунення набряку перед діагностичними маніпуляціями носових ходах.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиУповільнює всмоктування місцевоанестезуючих лікарських засобів, подовжує їхню дію.

Існує ризик взаємодій з інгібіторами моноамінооксидази (МАО), що ведуть до підвищення артеріального тиску. Препарат не слід застосовувати пацієнтам, які приймають інгібітори МАО протягом попередніх 2-х тижнів та протягом 2-х тижнів після їх відміни. Доведено взаємодію з трициклічними антидепресантами з можливим підвищеним ризиком гіпертонії та аритмії.

Спільне призначення інших судинозвужувальних лікарських засобів підвищує ризик розвитку побічних ефектів.
ПередозуванняКлінічні ознаки інтоксикації похідними імідазолу можуть бути неспецифічними та нечіткими, оскільки фази гіперактивності змінюються фазами пригнічення центральної нервової системи, серцево-судинної та дихальної систем. При випадковому прийомі препарату всередину або передозуванні можуть з'явитися такі симптоми: тривога, занепокоєння, галюцинації, судоми, зниження температури тіла, млявість, сонливість, кома, звуження або розширення зіниць, лихоманка, пітливість, блідість, ціаноз, відчуття серцебиття, б зупинка серця, підвищення артеріального тиску, зниження артеріального тиску, нудота, блювання, зупинка дихання.

Лікування: симптоматичне. При довільному прийомі внутрішньо промивання шлунка, прийом активованого вугілля. Вазопресорні лікарські засоби протипоказані.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Протиконгестивний засіб - альфа-адреноміметик
Код ATX: R01AA05

Фармакодинаміка:
Оксиметазолін має судинозвужувальну дію. При місцевому нанесенні на запалену слизову оболонку носа зменшує її набряклість і виділення з носа. Відновлює носове дихання.

Усунення набряку слизової оболонки порожнини носа сприяє відновленню аерації придаткових пазух порожнини носа, порожнини середнього вуха, що запобігає розвитку бактеріальних ускладнень (гаймориту, синуситу, середнього отиту).

При місцевому інтраназальному застосуванні у терапевтичних концентраціях не подразнює та не викликає гіперемію слизової оболонки порожнини носа.

Препарат починає діяти швидко (протягом кількох хвилин). Тривалість дії препарату до 12 годин.

Фармакокінетика:
При місцевому інтраназальному застосуванні оксиметазолін не має системної дії. Період напіввиведення оксиметазоліну при його інтраназальному введенні становить 35 год. 2,1 % оксиметазоліну виводиться нирками та близько 1,1 % – через кишечник.
Вагітність та годування груддюПри застосуванні під час вагітності або грудного вигодовування не слід перевищувати рекомендовану дозу.

Слід виявляти обережність за наявності артеріальної гіпертензії чи ознак зниження плацентарного кровотоку. Часте або тривале застосування препарату у великих дозах може спричинити зниження плацентарного кровотоку.

Препарат повинен застосовуватися лише після ретельної оцінки співвідношення ризику та користі для матері та плода. Потрібно проконсультуватися з лікарем.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаПри оцінці частоти різних побічних реакцій використані наступні градації: дуже часто - > 10 %; часто - 1-10%; нечасто -0,1-1%; рідко – 0,01 -0,1 %; дуже рідко – <0,01%.

З боку дихальної системи: часто: печіння та сухість слизової оболонки носа, чхання (особливо у чутливих пацієнтів), гіперсекреція; нечасто: посилення набряку слизової оболонки носа (реактивна гіперемія), носова кровотеча.

З боку центральної нервової системи: рідко: галюцинації, біль голови, безсоння, втома (сонливість, занепад сил).

Серцево-судинна система: нечасто: відчуття серцебиття, тахікардія, підвищення артеріального тиску; дуже рідко: аритмія.

Побічні ефекти, обумовлені системною дією препарату: запаморочення, відчуття тривоги, дратівливість, порушення сну (у дітей), нудота, висип, порушення зору (при попаданні в очі), набряк Квінке, свербіж шкіри, судоми, зупинка дихання (у немовлят).

Тривале або безперервне використання судинозвужувальних препаратів може призвести до тахіфілаксії, атрофії слизової оболонки порожнини носа та зворотного набряку слизової оболонки порожнини носа (медикаментозний риніт).

Якщо будь-які побічні ефекти, що вказані в інструкції, посилюються або Ви помітили інші побічні ефекти (не вказані в інструкції), повідомте про це лікаря.
особливі вказівкиЩоб уникнути поширення інфекції, необхідно застосовувати препарат індивідуально.

Препарат не слід застосовувати без перерви понад 7 днів.

Не рекомендується перевищувати максимальний термін при самостійному застосуванні препарату.

Не слід перевищувати рекомендовані дозування.

У разі відсутності зменшення або при обтяженні симптомів захворювання рекомендується звернутися до лікаря.

При тривалому застосуванні та передозуванні оксиметазоліну можливе ослаблення терапевтичного ефекту, а також підвищується ризик виникнення реактивної гіперемії (медикаментозний риніт) та атрофії слизової оболонки носа.

Препарат містить бензалконію хлорид, який може спричинити подразнення та набряк слизової оболонки носа.

Слід уникати потрапляння препарату до рота, очей або навколо очей. При попаданні препарату в очі може спостерігатися порушення зору.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами:
У терапевтичних дозах не впливає на здатність до керування автомобілем та до керування механізмами. При розвитку небажаних реакцій рекомендується бути обережними при виконанні дій, що вимагають підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Після розкриття флакона – 6 місяців.
Спосіб застосування та дозиІнтраназально:
• Діти від 1 до 6 років: застосовувати краплі 0,025 % розчину по 1 -2 краплі в кожний носовий хід 2-3 рази на день.

Не рекомендується застосовувати препарат понад 7 днів.

При частому та тривалому використанні препарату відчуття «закладеності» носа може з'явитися знову або погіршитись. З появою цих симптомів слід припинити лікування та звернутися до лікаря.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Риксинт Рино капли назальные 0025% 10 мл производится компанией ГРОТЕКС. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Риксинт Рино капли назальные 0025% 10 мл и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Риксинт Рино капли назальные 0025% 10 мл в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Виброцил Vibrocil спрей назал. дозированный, 15мл (9... Виброцил Vibrocil спрей назал. дозированный, 15мл (95 доз), Коризалия таб 40 шт Коризалия таб 40 шт, Ксилен капли 0.1% 20 мл Ксилен капли 0.1% 20 мл, Отривин Ментол спрей для носа при насморке и заложен... Отривин Ментол спрей для носа при насморке и заложенности носа, ксилометазолин 0,1%, 10 мл, Риностоп Аква Норм спрей от насморка 125мл Риностоп Аква Норм спрей от насморка 125мл, Риностоп Аква Форте спрей от сильного насморка 125мл Риностоп Аква Форте спрей от сильного насморка 125мл, Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года... Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года и взрослых, фенилэфрин + диметинден, 15 мл, Квикс спрей назал. 30мл эвкалипт Квикс спрей назал. 30мл эвкалипт, Квикс спрей назальный 30 мл Квикс спрей назальный 30 мл, Ксилен капли 0.1% 10 мл Ксилен капли 0.1% 10 мл, Назол Адванс спрей назальный дозированный 10 мл (150... Назол Адванс спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз), Назол Бэби, капли назальные, 10 мл Назол Бэби, капли назальные, 10 мл, Назол спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз) Назол спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз), Нафтизин капли назал. 0.1% 10мл фл Нафтизин капли назал. 0.1% 10мл фл, Нафтизин капли назал. 0.1% 15мл фл-кап. Нафтизин капли назал. 0.1% 15мл фл-кап., Нафтизин спрей назал. 0.05% 10мл фл-кап. Нафтизин спрей назал. 0.05% 10мл фл-кап., Отривин Бэби капли для носа детские для увлажнения и... Отривин Бэби капли для носа детские для увлажнения и очищения слизистой оболочки носа, 5 мл, 18 шт, Ринорин спрей для увлажнения слизистой носа 50мл фл Ринорин спрей для увлажнения слизистой носа 50мл фл, Риностоп спрей от насморка 0.05% 15мл Риностоп спрей от насморка 0.05% 15мл, Риностоп спрей от насморка 0.1% 15мл Риностоп спрей от насморка 0.1% 15мл, Синупрет капли орал. 100мл фл Синупрет капли орал. 100мл фл.

(22165)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*