Каталог товаров

Парацетамол Реневал таб 500 мг 20 шт

( 6 )
Наличие уточняйте
196,00 грн
163,00 грн
-16.84 %
+
  • Производитель:
    ОБНОВЛЕНИЕ
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Парацетамол Реневал таб 500 мг 20 шт - це аналгезуючий ненаркотичний засіб, який має жарознижувальну та болезаспокійливу дію. Він блокує циклооксигеназу I та II, впливаючи на центри болю та терморегуляції. Парацетамол особливо підходить пацієнтам з захворюваннями шлунково-кишкового тракту в анамнезі, оскільки не викликає пошкодження слизової оболонки. Його абсорбція висока, а метаболізується в печінці. Період напіввиведення становить 1-4 години, а виводиться переважно нирками у вигляді метаболітів.

Парацетамол Реневал таб 500 мг 20 шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 таблетка містить: парацетамол -

500,0 мг
; Круглі плоскоциліндричні пігулки білого або майже білого кольору, з фаскою, з ризиком на одній стороні та гравіюванням "R" - на іншій. Форма випуску: Пігулки, 500 мг. По 10 таблеток у контурну коміркову упаковку з плівки полівінілхлоридної та алюмінієвої фольги. По 2 контурні коміркові упаковки з таблетками з гравіюванням «R» з інструкцією із застосування поміщають у пачку з картону.







ПротипоказанняПідвищена чутливість до парацетамолу чи будь-якого іншого інгредієнта препарату;
тяжкі порушення функції печінки чи нирок;
дитячий вік до 6 років.

З обережністю
Ниркова та печінкова недостатність легкого та середнього ступеня тяжкості, доброякісні гіпербілірубінемії (у тому числі синдром Жильбера), дефіцит ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, дегідратація, гіповолемія, анорексія, булімія та кахексія (недостатній) алкогольне ураження печінки, алкоголізм, вагітність, період грудного вигодовування, літній вік. У таких випадках перед прийомом препарату слід проконсультуватися з лікарем.
Дозування500 мг
Показання до застосуванняЗнеболюючий засіб при больовому синдромі слабкої та помірної вираженості: артралгія, міалгія, невралгія, мігрень, зубний та головний біль, альгодисменорея, біль при травмах та опіках.

Жарознижувальний засіб при гострих респіраторних захворюваннях та інших інфекційно-запальних захворюваннях, що супроводжуються підвищенням температури тіла.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиЯкщо Ви або дитина вже отримує інші лікарські препарати, до початку прийому парацетамолу необхідно звернутися до лікаря.

Индукторы микросомальных ферментов печени или потенциально гепатотоксичные вещества (например, алкоголь, рифампицин, изониазид, снотворные и противоэпилептические средства, включая фенобарбитал, фенитоин и карбамазепин) повышают токсичность парацетамола, могут привести к поражению печени даже при нетоксичных дозах парацетамола, поэтому следует контролировать функцию печени. Фенітоїн знижує ефективність парацетамолу, отже, пацієнтам, які приймають фенітоїн, слід уникати частого застосування парацетамолу, особливо у високих дозах. Знижує ефективність урикозуричних лікарських засобів.

Хлорамфенікол:
Парацетамол може збільшувати ризик підвищеної концентрації хлорамфеніколу.

Зідовудін:
Парацетамол може збільшувати ризик розвитку нейтропенії, у зв'язку з чим слід контролювати гематологічні показники. Одночасне застосування можливе лише після консультації лікаря.

Пробенецид:
Пробенецид зменшує майже вдвічі кліренс парацетамолу, що потребує зниження дози парацетамолу.

Непрямі антикоагулянти:
Багаторазовий прийом парацетамолу протягом 4 днів збільшує антикоагулянтний ефект. Слід проводити моніторинг міжнародного нормалізованого відношення (МНО) під час та після закінчення одночасного застосування парацетамолу (особливо у високих дозах та/або протягом тривалого часу) та похідних кумарину. Нерегулярний прийом парацетамолу не має значного впливу.

Пропантелін та інші препарати, що уповільнюють евакуацію зі шлунка, знижують швидкість всмоктування парацетамолу, що може відстрочити або зменшити настання ефекту.

Метоклопрамід і домперидон збільшують швидкість всмоктування парацетамолу і, відповідно, початок знеболювальної та жарознижувальної дії.

Тривале застосування барбітуратів знижує ефективність парацетамолу.

Етанол сприяє розвитку гострого панкреатиту.

Тривале спільне використання парацетамолу та інших нестероїдних протизапальних засобів підвищує ризик розвитку «анальгетичної» нефропатії та ниркового папілярного некрозу, настання термінальної стадії ниркової недостатності.

Одночасне тривале призначення парацетамолу у високих дозах та саліцилатів підвищує ризик розвитку раку нирки або сечового міхура.

Дифлунісал підвищує плазмову концентрацію на 50% – ризик розвитку гепатотоксичності.

Мієлотоксичні препарати посилюють прояв гематотоксичності препарату.
ПередозуванняСимптоми:
Клінічна картина гострого передозування розвивається протягом 24 годин після прийому парацетамолу. З'являються шлунково-кишкові розлади (нудота, блювання, зниження апетиту, відчуття дискомфорту у черевній порожнині та (або) абдомінальний біль), блідість шкірних покривів. При одномоментному введенні дорослим 7,5 г і більше або дітям понад 140 мг/кг відбувається цитоліз гепатоцитів з повним та незворотним некрозом печінки, розвитком печінкової недостатності, метаболічного ацидозу та енцефалопатії, які можуть призвести до коми та летального результату. Прийом внутрішньо 5 г або більше парацетамолу може призвести до пошкодження печінки за наявності факторів ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробою продірявленим або іншими препаратами, які є індукторами мікросомальних ферментів печінки; зловживання етанолом, дефіцит глутатіону, порушення травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голодування, кахексія). Через 12-48 годин після введення парацетамолу відзначається підвищення активності мікросомальних ферментів печінки, лактатдегідрогенази, концентрації білірубіну та зниження вмісту протромбіну. Клінічні симптоми пошкодження печінки виявляються через 2 доби після передозування препарату та досягають максимуму на 4-6 день. При передозуванні можлива інтоксикація, особливо у літніх пацієнтів, дітей, пацієнтів із захворюваннями печінки (викликаних хронічним алкоголізмом), у пацієнтів з порушеннями харчування, а також у пацієнтів, які приймають індуктори мікросомальних ферментів печінки, при цьому може розвинутись блискавичний гепатит, печінкова недостатність, гепатит, цитолітичний гепатит, іноді з летальним кінцем. У важких випадках передозування внаслідок печінкової недостатності може розвинутись енцефалопатія (порушення функції головного мозку), набряк мозку, кровотечі, гіпоглікемія, аж до летального результату. Можливий розвиток гострої ниркової недостатності з гострим тубулярним некрозом, характерними ознаками якого є біль у ділянці нирок, гематурія (домішка крові або еритроцитів у сечі), протеїнурія (підвищений вміст білка в сечі), при цьому важке ураження печінки може бути відсутнім. Відзначалися випадки порушення серцевого ритму, панкреатиту. Можливий розвиток гострої ниркової недостатності з гострим тубулярним некрозом, характерними ознаками якого є біль у ділянці нирок, гематурія (домішка крові або еритроцитів у сечі), протеїнурія (підвищений вміст білка в сечі), при цьому важке ураження печінки може бути відсутнім. Відзначалися випадки порушення серцевого ритму, панкреатиту. Можливий розвиток гострої ниркової недостатності з гострим тубулярним некрозом, характерними ознаками якого є біль у ділянці нирок, гематурія (домішка крові або еритроцитів у сечі), протеїнурія (підвищений вміст білка в сечі), при цьому важке ураження печінки може бути відсутнім. Відзначалися випадки порушення серцевого ритму, панкреатиту.

Негайна госпіталізація
. При підозрі на передозування, навіть за відсутності виражених перших симптомів, необхідно припинити застосування парацетамолу та негайно звернутися за лікарською допомогою. Слід визначити рівень парацетамолу в плазмі крові, але не раніше ніж через 4 години після передозування (раніше результати недостовірні). Лабораторні дослідження активності мікросомальних ферментів печінки слід проводити на початку лікування та потім – кожні 24 години. Введення донаторів SH-груп та попередників синтезу глутатіону-метіоніну та ацетилцистеїну найбільш ефективно в перші 8 годин;
Симптоматичне лікування: протягом 1 години після передозування рекомендується промивання шлунка та прийом ентеросорбентів (активоване вугілля та інші). Найчастіше активність микросомальных ферментів печінки нормалізується протягом 1 -2 тижнів. У дуже важких випадках може знадобитися пересадка печінки. Введення ацетилцистеїну протягом 24 годин після передозування. Максимальна захисна дія забезпечується протягом перших 8 годин після передозування, згодом ефективність антидоту різко падає. При необхідності вводять ацетилцистеїн внутрішньовенно. За відсутності блювання до надходження пацієнта до стаціонару можливе застосування метіоніну. Необхідність у проведенні додаткових терапевтичних заходів (подальше введення метіоніну, внутрішньовенне введення ацетилцистеїну) визначається залежно від концентрації парацетамолу в крові, а також від часу, що пройшов після його прийому. Лікування пацієнтів із серйозним порушенням функції печінки через 24 години після прийому парацетамолу повинно проводитися спільно із фахівцями токсикологічного центру чи спеціалізованого відділення захворювань печінки.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Аналгезуючий ненаркотичний засіб
Код АТХ: N02BE01

Фармакодинаміка:
Парацетамол має жарознижувальну та болезаспокійливу дію. Ненаркотичний аналгетик, блокує циклооксигеназу (ЦОГ) I та II переважно у центральній нервовій системі, впливаючи на центри болю та терморегуляції. У запалених тканинах клітинні пероксидази нейтралізують вплив парацетамолу на ЦОГ, що пояснює практично повну відсутність протизапального ефекту. Оскільки парацетамол має надзвичайно малий вплив на синтез простагландинів у периферичних тканинах, він не змінює водно-електролітний обмін і не викликає пошкодження слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Таким чином, парацетамол особливо підходить пацієнтам із захворюваннями шлунково-кишкового тракту в анамнезі (як, наприклад, у пацієнтів із шлунково-кишковою кровотечею в анамнезі або у пацієнтів похилого віку) або пацієнтам,


Абсорбція :
Абсорбція - висока, препарат швидко і практично повністю всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. TCmax досягається через 0,5-2 години; Стах - 5-20 мкг/мл. Зв'язок із білками плазми – 15 %. Проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр. Менше 1% від прийнятої матері-годувальниці дози парацетамолу проникає в грудне молоко. Терапевтично ефективна концентрація парацетамолу у плазмі досягається при його призначенні у дозі 10-15 мг/кг.

Метаболізм:
Метаболізується в печінці (90-95%): 80% вступає в реакції кон'югації з глюкуроновою кислотою та сульфатами з утворенням неактивних метаболітів; 17% піддається гідроксилювання з утворенням 8 активних метаболітів, які кон'югують з глутатіоном з утворенням вже неактивних метаболітів. При нестачі глутатіону ці метаболіти можуть блокувати ферментні системи гепатоцитів та викликати їхній некроз. У метаболізмі препарату також беруть участь ізоферменти CYP2E1, CYP1A2 та меншою мірою ізофермент CYP3A4. Додатковими шляхами метаболізму є гідроксилювання до 3-гідроксипарацетамолу та метоксилювання до 3-метоксипарацетамолу, які згодом кон'югують з глюкуронідами або сульфатами. У дорослих переважає глюкуронування, у новонароджених (у тому числі недоношених) та маленьких дітей – сульфатування.

Виведення:
Період напіввиведення (Т1/2) – 1-4 години. Виводиться нирками у вигляді метаболітів, переважно кон'югатів, лише 3% у незмінному вигляді. У хворих похилого віку знижується кліренс парацетамолу і збільшується період напіввиведення.
Вагітність та годування груддюВагітність:
У дослідженнях на тваринах та дослідженнях, які проводяться у людей, не було виявлено жодного ризику застосування препарату у вагітних жінок або шкідливого впливу препарату на розвиток ембріона та плода. Парацетамол може використовуватись під час вагітності, проте доцільно використовувати мінімальні ефективні дози та максимально короткий курс.

Період грудного вигодовування:
У невеликих кількостях проникає у грудне молоко. У дослідженнях не було встановлено шкідливого впливу парацетамолу на організм дитини при грудному вигодовуванні, проте необхідно застосовувати з обережністю.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаДля оцінки частоти небажаних реакцій (НР) використано такі критерії: «часто» (> 1/100, < 1/10); "нечасто" (> 1/1000, < 1/100); "рідко" (> 1/10000, < 1/1000); "дуже рідко" (<1/10000); «Частота невідома» (за наявними даними оцінити неможливо). НР згруповані відповідно до системно-органних класів медичного словника для нормативно-правової діяльності MedDRA, а також рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я.

У рекомендованих дозах парацетамол зазвичай добре переноситься. Нижченаведені побічні ефекти виявлені спонтанно в ході післяреєстраційного застосування.

Порушення з боку крові та лімфатичної системи часто: післяопераційні кровотечі; дуже рідко: анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія, нейтропенія, агранулоцитоз, гемолітична анемія; частота невідома: панцитопенія, сульфогемоглобінемія, метгемоглобінемія.

Порушення з боку імунної системи: рідко: алергічні реакції (у тому числі висипання на шкірі, свербіж, кропив'янка, ангіоневротичний набряк); дуже рідко: гострий генералізований екзантематозний пустульоз, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), анафілаксія. Порушення психіки часто: безсоння, тривога.

Порушення нервової системи: часто: головний біль; частота невідома: дистонія, запаморочення, психомоторне збудження, дезорієнтація (при прийомі високих доз).

Порушення органу зору часто: періорбітальний набряк.

Порушення серця часто: тахікардія, біль у грудях.

Порушення з боку судин часто: периферичні набряки, гіпертензія; рідко: зниження артеріального тиску.

Порушення з боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: часто: диспное, патологічне дихання, набряк легень, гіпоксія, плевральний випіт, хрипи, задишка, кашель; дуже рідко: бронхоспазм (у пацієнтів з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних препаратів).

Порушення шлунково-кишкового тракту часто: діарея, запор, диспепсія, здуття живота; рідко: біль у животі, нудота, блювання; частота невідома: сухість у роті.

Порушення з боку печінки та жовчовивідних шляхів: рідко: підвищення активності печінкових ферментів; Частота невідома: печінкова недостатність, гепатити, некроз печінки.

Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин частота невідома: екзантема.

Порушення з боку скелетно-м'язової та сполучної тканини: часто: м'язові спазми, тризм.

Порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів: часто: олігоурія; частота невідома: ниркова колька, неспецифічна бактеріурія, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз.

Загальні розлади та порушення у місці введення: часто: пірексія, відчуття втоми; рідко: загальне нездужання/слабкість.

Вплив на результати лабораторних та інструментальних досліджень: часто: гіпокаліємія, гіперглікемія; рідко: зниження чи збільшення протромбінового індексу; частота невідома: збільшення креатиніну (переважно вдруге, стосовно гепаторенального синдрому).

При виникненні будь-якого з перелічених побічних ефектів припиніть прийом парацетамолу і негайно зверніться до лікаря.
особливі вказівкиЯкщо при прийомі парацетамолу поліпшення стану не спостерігається або головний біль стає постійним, необхідно звернутися до лікаря. При лихоманковому синдромі, що триває, на фоні застосування парацетамолу більше 3 днів і больовому синдромі більше 5 днів, потрібна консультація лікаря.

Пацієнти з дефіцитом глутатіону схильні до передозування, необхідно дотримуватися запобіжних заходів. Дефіцит глутатіону внаслідок розладу харчової поведінки, цистичного фіброзу, ВІЛ-інфекції, голодування, виснаження обумовлює можливість розвитку тяжкого ураження печінки при невеликих передозуваннях парацетамолу (5 г і більше). Зареєстровані випадки розвитку печінкової недостатності та порушень функції печінки у пацієнтів з низьким рівнем глутатіону, зокрема, у вкрай виснажених пацієнтів, які страждають на анорексію, хронічний алкоголізм або у пацієнтів з низьким індексом маси тіла. Ризик розвитку ушкоджень печінки зростає у пацієнтів із ураженням печінки при алкоголізмі.

Прийом парацетамолу впливає на показники лабораторних досліджень при кількісному визначенні глюкози та сечової кислоти у плазмі. Під час тривалого лікування необхідний контроль картини периферичної крові та функціонального стану печінки.

Парацетамол може викликати серйозні шкірні реакції, такі як синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, гострий генералізований екзантематозний пустульоз, які можуть бути летальними. При першому прояві висипу або інших реакцій гіперчутливості застосування препарату має бути припинено, слід негайно звернутися до лікаря.

При виявленні пацієнта гострого вірусного гепатиту необхідно відмінити прийом препарату. Не приймати одночасно з іншими препаратами, які містять парацетамол.

Щоб уникнути токсичного ураження печінки, парацетамол не слід поєднувати з прийомом алкогольних напоїв, а також приймати особам, схильним до хронічного споживання алкоголю.

Вплив на здатність керувати автомобілем, механізмами:
Відсутні дані про вплив парацетамолу на здатність керувати автомобілем або іншими механізмами. Однак, враховуючи можливі небажані реакції, рекомендується бути обережними під час прийому парацетамолу при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 30 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиВсередину, з великою кількістю рідини, через 1 -2 години після їди (прийом відразу після їжі призводить до затримки настання дії).

Дорослі (включаючи літніх) та діти віком від 12 років (маса тіла понад 40 кг) 500 мг – 1 г до 4 разів на добу, якщо необхідно.

Разова доза – 500 мг (1 таблетка). Максимальна разова доза – 1 г (2 таблетки). Максимальна добова доза – 4 г (8 таблеток). Інтервал між прийомами – не менше 4 годин.

Діти віком від 6 до 12 років дозу розраховують, виходячи з маси тіла дитини: максимальна разова доза – 15 мг/кг (1/2 таблетки-1 таблетка) маси тіла 4 рази на добу, максимальна добова доза – 60 мг/кг (4 таблетки ) маси тіла. Інтервал між прийомами – не менше 4 годин.

У дорослих парацетамол не рекомендується застосовувати більше 5 днів як знеболюючий засіб і більше 3 днів як жарознижувальний засіб без призначення та спостереження лікаря.

У дітей парацетамол не рекомендується застосовувати більше 3 днів без призначення та спостереження лікаря. Не перевищувати вказану дозу.

У пацієнтів з хронічними або декомпенсованими захворюваннями печінки, з печінковою недостатністю, хронічним алкоголізмом, у виснажених пацієнтів та при зневодненні добова доза не повинна перевищувати 3 г.

Не перевищуйте вказану дозу. Слід приймати найменшу дозу, необхідну досягнення ефекту. Інтервал між прийомами має становити щонайменше 4 годин. Препарат не повинен прийматися одночасно з іншими парацетамоловмісними препаратами. Збільшення добової дози парацетамолу або тривалості лікування можливе лише під наглядом лікаря.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Парацетамол Реневал таб 500 мг 20 шт производится компанией ОБНОВЛЕНИЕ. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Парацетамол Реневал таб 500 мг 20 шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Парацетамол Реневал таб 500 мг 20 шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт, ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от си... ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 10 шт, Аджиколд таб 10 шт Аджиколд таб 10 шт, АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для при... АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 5 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 5 пакетиков, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 10 шт лимонные, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт лимонные, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт.

(23244)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*