Каталог товаров

Парацетамол-АКОС суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл 100 мл, клубничный вкус

( 34 )
Бренд: СИНТЕЗ
Наличие уточняйте
227,00 грн
186,00 грн
-18.06 %
+
  • Производитель:
    СИНТЕЗ
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Парацетамол-АКОС - це суспензія для прийому внутрішньо з клубнічним смаком, містить 120 мг/5 мл діючої речовини. Це ненаркотичний аналгетик, який блокує циклооксигеназу і впливає на центри болю та терморегуляції. Він не має протизапального ефекту та не впливає на водно-сольовий обмін та слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Абсорбція цієї діючої речовини висока, а час досягнення максимальної концентрації становить 0.5-2 години. Парацетамол-АКОС метаболізується в печінці та має період напіввиведення від 1 до 4 годин.

Парацетамол-АКОС суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл 100 мл, клубничный вкус инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
100 мл суспензії містить парацетамол - 2,4 г;
5 мл суспензії містить парацетамол 120 мг.

Допоміжні речовини:
Метилпарагідроксибензоат (ніпагін, метилпарабен), сорбітол (сорбітол рідкий), гліцерол (гліцерин дистильований), камедь ксантанова, барвник азорубін (кислотний червоний 2С), полуничний ароматизатор (ароматизатор харчовий «Клубника» вода очищена.

Опис:
Однорідна суспензія рожевого кольору із запахом полуниці. У суспензії є кристали.

Форма випуску:
Суспензія для вживання [для дітей] 120 мг/5 мл. По 100 мл у флакони з оранжевого скла з гвинтовою горловиною, закупорені алюмінієвими ковпачками з перфорацією або кришками з контролем першого розтину і захистом від дітей, або кришками з контролем першого розтину, або кришками із захистом від розтину дітьми. Кожен флакон з інструкцією із застосування та ложкою полімерної двосторонньої дозової для лікарських засобів поміщають у пачку з картону.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до парацетамолу та інших компонентів препарату;
Виражені порушення функції печінки та нирок;
Захворювання системи крові;
Генетична відсутність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;
Вік молодший 2 місяців;
Дефіцит ізомальтази та/або сахарази, непереносимість фруктози, глюкозо-галактозна мальабсорбція;
Одночасне застосування інших парацетамолвмісних препаратів, препаратів для лікування застуди та грипу, знеболювальних та жарознижувальних препаратів.

З обережністю:
- Порушення функцій печінки та/або нирок, доброякісні гіпербілірубінемії (в т.ч. синдром Жильбера), вірусний гепатит, цукровий діабет, алкогольне ураження печінки, алкоголізм, вагітність, період грудного вигодовування, ранній грудний вік (до 3 міс);
- застосування у пацієнтів з дефіцитом глутатіону (зокрема, у вкрай виснажених пацієнтів, які страждають на анорексію, або у пацієнтів з низьким індексом маси тіла).
Дозування120 мг/5 мл
Показання до застосуванняПрепарат Парацетамол-АКОС застосовують у дітей віком від 3 міс. до 12 років як:
- жарознижувальний засіб - для зниження підвищеної температури тіла на тлі інфекцій верхніх дихальних шляхів, включаючи застудні захворювання та грип, та дитячих інфекційних захворювань (вітряна віспа, свинка, кір, краснуха, скарлатина тощо), а також після вакцинації;
- знеболювального засобу (при больовому синдромі слабкої та помірної інтенсивності) при:
- зубному болю, у тому числі при прорізуванні або видаленні зубів;
- головного болю та мігрені;
- біль у горлі;
- болі в м'язах та суглобах;
- вушного болю при отіті.

Препарат Парацетамол-АКОС може бути застосований у дітей віком від 2 до 3 місяців. як жарознижувальний засіб при простудних захворюваннях, а також одноразово для зниження температури тіла після вакцинації. Якщо температура тіла не знижується, слід проконсультуватися з лікарем.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиЗнижує ефективність урикозуричних лікарських засобів.

Супутнє застосування парацетамолу у високих дозах підвищує ефект антикоагулянтних лікарських засобів (зниження синтезу прокоагулянтних факторів у печінці).

Індуктори мікросомального окислення в печінці (фенітоїн, барбітурати, рифампіцин, фенілбутазон, трициклічні антидепресанти), етанол та гепатотоксичні лікарські засоби збільшують продукцію гідроксильованих активних метаболітів, що зумовлює можливість розвитку тяжких інтоксикацій навіть при невеликому передозуванні.

Етанол сприяє розвитку гострого панкреатиту.

Інгібітори мікросомального окиснення (в т.ч. циметидин) знижують ризик гепатотоксичної дії.

Одночасне тривале призначення парацетамолу у високих дозах та саліцилатів підвищує ризик розвитку раку нирки або сечового міхура.

Тривале використання барбітуратів знижує ефективність парацетамолу.

Тривале сумісне використання парацетамолу та інших нестероїдних протизапальних препаратів підвищує ризик розвитку «анальгетичної» нефропатії та ниркового папілярного некрозу, настання термінальної стадії ниркової недостатності.

Дифлунісал підвищує плазмову концентрацію парацетамолу на 50% – ризик розвитку гепатотоксичності.

Мієлотоксичні лікарські засоби посилюють прояви гематотоксичності препарату.
ПередозуванняСимптоми: протягом перших 24 годин після прийому – блідість шкірних покривів, нудота, блювання, анорексія, біль у животі; порушення метаболізму глюкози; метаболічний ацидоз. Симптоми порушення функції печінки можуть виникнути через 12-48 годин після передозування. При тяжкому передозуванні – печінкова недостатність з прогресуючою енцефалопатією, кома, смерть; гостра ниркова недостатність із тубулярним некрозом (у т. ч. за відсутності тяжкого ураження печінки); аритмія, панкреатит.

Лікування: промивання шлунка не пізніше, ніж через 4 години після отруєння, прийом адсорбентів (активоване вугілля, поліфепан (лігнін гідролізний)). Введення донаторів SH-груп і попередників синтезу глутатіону – метіоніну через 8-9 годин після передозування та ацетилцистеїну – через 12 год. Необхідність у проведенні додаткових терапевтичних заходів (подальше введення метіоніну, внутрішньовенне введення ацетилцистеїну) також від часу, що минув після його прийому.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Аналгезуючий ненаркотичний засіб
Код ATX: [N02BE01].

Фармакодинаміка:
Ненаркотичний аналгетик, блокує циклооксигеназу (ЦОГ) 1 та ЦОГ 2 переважно у центральній нервовій системі, впливаючи на центри болю та терморегуляції. У запалених тканинах клітинні пероксидази нейтралізують вплив парацетамолу на ЦОГ, що пояснює практично повну відсутність протизапального ефекту. Відсутність блокуючого впливу на синтез простагландинів у периферичних тканинах обумовлює відсутність у нього негативного впливу на водно-сольовий обмін (затримка натрію та води) та слизову оболонку шлунково-кишкового тракту.

Фармакокінетика:
Абсорбція – висока, час досягнення максимальної концентрації (ТСmах) – 0.5-2 год; максимальна концентрація (Сmaх) – 5-20 мкг/мл. Зв'язок із білками плазми – 15 %. Проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр. Терапевтично ефективна концентрація парацетамолу у плазмі досягається при його призначенні у дозі 10–15 мг/кг. Метаболізується в печінці (90-95%): 80% вступає в реакції кон'югації з глюкуроновою кислотою та сульфатами з утворенням неактивних метаболітів; 17% піддається гідроксилювання з утворенням 8 активних метаболітів, які кон'югують з глутатіоном з утворенням вже неактивних метаболітів. При нестачі глутатіону ці метаболіти можуть блокувати ферментні системи гепатоцитів та викликати їхній некроз. У метаболізмі також бере участь ізофермент CYP2E1. Період напіввиведення (Т1/2) – 1-4 год.
Вагітність та годування груддю
Як і при застосуванні інших препаратів під час вагітності, перед застосуванням препарату необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем ! Слід приймати найменшу дозу, необхідну для досягнення ефекту протягом максимально короткого часу.

Період грудного вигодовування:
Парацетамол виділяється з грудним молоком, проте при дотриманні рекомендованих доз кількість парацетамолу, що виділяється з грудним молоком, не є клінічно значущою. Згідно з результатами опублікованих клінічних досліджень, застосування парацетамолу не протипоказане під час грудного вигодовування.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаУ рекомендованих дозах препарат добре переноситься. Нижченаведені небажані реакції виявлені спонтанно в ході післяреєстраційного застосування препарату. Небажані реакції класифіковані за системами організму та відповідно до частоти розвитку. Частота розвитку небажаних реакцій визначається наступним чином: дуже часто (>1/10), часто (>1/100 та <1/10), нечасто (>1/1000 та <1/100), рідко (>1/10 000) та <1/1000), дуже рідко (<10 000), частота невідома (частота не може бути оцінена, виходячи з наявних даних).

Порушення з боку крові та лімфатичної системи: дуже рідко: тромбоцитопенія, анемія, лейкопенія.

Порушення з боку імунної системи: дуже рідко: анафілаксія, шкірні реакції гіперчутливості, включаючи висипання на шкірі, свербіж, кропив'янку, ангіоневротичний набряк, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз.

Порушення з боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: дуже рідко: бронхоспазм у пацієнтів з підвищеною чутливістю до ацетилсаліцилової кислоти та непереносимістю інших нестероїдних протизапальних препаратів.

Порушення з боку печінки та жовчовивідних шляхів: дуже рідко: порушення функції печінки.

Іноді можливі нудота, блювання, біль у ділянці шлунка.

Припиніть прийом препарату та негайно зверніться до лікаря, якщо у Вас виникли:
- перелічені вище побічні реакції;
- алергічні реакції, такі як висипання або свербіж, що іноді супроводжуються проблемами з диханням, набряком губ, язика, горла або обличчя;
- шкірні висипання або лущення шкіри, або виразки в порожнині рота;
- синці та кровотеча з нез'ясованої причини;
- проблеми з диханням при прийомі аспірину або НПЗЗ в анамнезі;
- Проблеми з диханням при прийомі препарату Парацетамол-АКОС в анамнезі.
особливі вказівкиСлід уникати одночасного застосування парацетамолу з іншими препаратами, що містять парацетамол, оскільки це може викликати передозування парацетамолу. При передозуванні парацетамолу можливий розвиток печінкової недостатності, що може призвести до необхідності трансплантації печінки або смерті. Супутні захворювання печінки підвищують ризик подальшого пошкодження печінки під час прийому препарату Парацетамол-АКОС. Пацієнти, у яких було діагностовано печінкову або ниркову недостатність, перед застосуванням повинні звернутися за консультацією до лікаря.

Пацієнти з дефіцитом глутатіону внаслідок розладу харчової поведінки, цистичного фіброзу, ВІЛ-інфекції, голодування, виснаження схильні до передозування, тому необхідно дотримуватися запобіжних заходів. Зареєстровані випадки розвитку печінкової недостатності/порушень функції печінки при невеликому передозуванні парацетамолу (5 г і більше) у пацієнтів з низьким рівнем глутатіону, зокрема у вкрай виснажених пацієнтів, які страждають на анорексію, хронічний алкоголізм, пацієнтів з низьким індексом маси тіла або сепсисом.

Застосування препарату Парацетамол-АКОС пацієнтами з низьким рівнем глутатіону може підвищувати ризик розвитку метаболічного ацидозу, що супроводжується симптомами прискореного, утрудненого дихання, нудотою, блюванням, втратою апетиту. При одночасному прояві цих симптомів слід негайно звернутися до лікаря. У дітей, які народилися недоношеними, прийом препарату Парацетамол-АКОС можливий лише за вказівкою лікаря.

При лихоманковому синдромі, що триває, на фоні застосування парацетамолу більше 3 днів і больовому синдромі більше 5 днів, потрібна консультація лікаря.

Спотворює показники лабораторних досліджень при кількісному визначенні глюкози та сечової кислоти у плазмі.

Під час тривалого потягу (понад 7 днів) необхідний контроль картини периферичної крові та функціонального стану печінки.

Ризик розвитку ушкоджень печінки зростає у хворих на алкогольну хворобу печінки. Одночасний прийом із етанолом не рекомендується.

Препарат Парацетамол-АКОС містить сорбітол, тому пацієнтам із спадковою непереносимістю фруктози не слід застосовувати цей препарат.

Суспензія містить 0,04 ХЕ сахарози на 1 мл, що слід враховувати при лікуванні пацієнтів із цукровим діабетом.

Препарат Парацетамол-АКОС містить гліцерин, який може викликати головний біль, розлад шлунка та діарею.

Препарат Парацетамол-АКОС містить метилпарагідроксибензоат, який може викликати алергічні реакції (у тому числі відстрочені).
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 ° С, в оригінальній упаковці (флакон у пачці). Чи не заморожувати. Зберігати у місцях, недоступних для дітей.
Спосіб застосування та дозиДля вживання всередину. Не перевищуйте вказану дозу. Слід застосовувати найменшу дозу, необхідну для досягнення ефекту протягом максимально короткого періоду часу.

Мінімальний інтервал між прийомами препарату Парацетамол-АКОС повинен становити не менше 4 годин.

Перед застосуванням вміст флакону необхідно добре збовтати протягом не менше 10 сек. Для зручності та точності дозування рекомендуємо користуватися двосторонньою ложкою: велика ложка містить 5 мл (120 мг парацетамолу), маленька – 2,5 мл (60 мг парацетамолу).

Доза препарату залежить від віку та маси тіла дитини.

Діти віком від 3 міс. до 12 років:
Разова доза препарату – 10-15 мг/кг маси тіла. Максимальна добова доза - не більше 60 мг/кг маси тіла при прийомі окремими разовими дозами по 10-15 мг/кг маси тіла протягом 24 годин. Не давайте дитині більше 4 доз протягом 24 годин. Максимальна тривалість застосування без консультації лікаря дня. При необхідності продовження прийому препарату понад 3 дні потрібна консультація лікаря. При випадковому перевищенні рекомендованої дози слід негайно звернутися до лікаря, навіть якщо дитина почувається добре, оскільки існує ризик серйозного ураження печінки (див. розділ «Передозування»). Якщо при прийомі препарату Парацетамол-АКОС стан дитини не покращується, слід звернутися до лікаря.

Діти віком від 2 до 3 місяців:
З метою симптоматичного полегшення післяствакцинальних реакцій разова доза становить 10-15 мг/кг маси тіла дитини. Препарат Парацетамол-АКОС слід застосовувати 1-2 рази на добу з інтервалом не менше 4 годин. Якщо після прийому другої дози препарату підвищена температура зберігається, слід звернутися до лікаря. За всіма іншими показаннями застосування препарату у пацієнтів цієї вікової категорії можливе лише за вказівкою лікаря.

Пацієнти з порушенням функції нирок:
Перед застосуванням препарату Парацетамол-АКОС пацієнтам із порушенням функції нирок необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем. Обмеження, пов'язані із застосуванням парацетамолвмісних препаратів у пацієнтів з порушенням функції нирок, переважно пов'язані із вмістом парацетамолу в лікарському препараті.

Пацієнти з порушенням функції печінки
Перед застосуванням препарату Парацетамол-АКОС пацієнтам з порушенням функції печінки необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем. Обмеження, пов'язані із застосуванням парацетамолвмісних препаратів у пацієнтів з порушенням функції печінки, переважно пов'язані із вмістом парацетамолу в лікарському препараті.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Парацетамол-АКОС суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл 100 мл, клубничный вкус производится компанией СИНТЕЗ. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Парацетамол-АКОС суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл 100 мл, клубничный вкус и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Парацетамол-АКОС суспензия для приема внутрь 120 мг/5 мл 100 мл, клубничный вкус в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра п... Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра пак 5 шт, Вибуркол суппозитории 12 шт Вибуркол суппозитории 12 шт, Дыши напиток для детей 5г саше 10 шт с липой Дыши напиток для детей 5г саше 10 шт с липой, Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10 Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10, Липы цветки 1.5г ф/пак 20 шт Липы цветки 1.5г ф/пак 20 шт, Липы цветки 35 г Липы цветки 35 г, Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 500мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 500мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 50мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 50мг 10 шт, Парацетамол детский суспензия апельсиновая 120 мг/5 ... Парацетамол детский суспензия апельсиновая 120 мг/5 мл 200 г, Парацетамол детский суспензия клубничная 120мг/5мл 1... Парацетамол детский суспензия клубничная 120мг/5мл 100г, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 200 мг 10 шт Парацетамол таб 200 мг 10 шт, Парацетамол таб 200мг 10 шт Парацетамол таб 200мг 10 шт, Парацетамол таб 500 мг 10 шт Парацетамол таб 500 мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Парацетамол таб 500мг 20 шт Парацетамол таб 500мг 20 шт, Парацетамол-УБФ таб 500мг 20 шт Парацетамол-УБФ таб 500мг 20 шт, Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра п... Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра пак 10 шт.

(23756)
Отзывы
Дарія
25.03.2023, 14:09
Не гірше за нурофен збиває температуру.
Шприц у комплекті, смак полуничної дитини.
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*