Каталог товаров

Отривин Комплекс спрей для носа при насморке и заложенности носа, ипратропия бромид+ксилометазолин, 10 мл

Наличие уточняйте
349,00 грн
311,00 грн
-10.89 %
+
  • Производитель:
    ГЛАКСОСМИТКЛЯЙН ХЕЛСКЕР
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Отривин Комплекс - це спрей для носа, який використовується при насморку та заложеності носа. Основні активні інгредієнти - іпратропія бромід та ксилометазолін - допомагають звузити кровоносні судини та зменшити набряк слизової оболонки носа, полегшуючи носове дихання. Препарат діє швидко, вже через 5-10 хвилин після застосування, і його ефект триває до 8 годин.

Отривин Комплекс спрей для носа при насморке и заложенности носа, ипратропия бромид+ксилометазолин, 10 мл инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 мл препарату містить: іпратропію бромід моногідрат 0.6 мг, ксилометазоліну гідрохлорид 0.5 мг.

1 доза містить: іпратропію бромід моногідрат 84 мкг, ксилометазоліну гідрохлорид 70 мкг.

Допоміжні речовини:
1 мл препарату містить: гліцерол (85%) – 27.9 мг, динатрію едетату дигідрат – 0.5 мг, хлористоводнева кислота концентрована – до pH 4.5, натрію гідроксид – до pH 4.5, вода – до 1 мл.

1 доза містить: гліцерол (85%) – 3906 мкг, динатрію едетату дигідрат – 70 мкг, хлористоводнева кислота концентрована – до pH 4.5, натрію гідроксид – до pH 4.5, вода – до 0,14 мл.

Опис:
Otrivin Комплекс спрей назальний дозований.

Допомагає боротися з 3 симптомами нежиті: закладеність, набряк, перебіг з носа *;
Містить 2 активні компоненти: ксилометазолін та іпратропія бромід*;
Препарат починає діяти за 5-10 хвилин;
Дія зберігається протягом 6-8 годин*.

*Інструкція з медичного застосування препарату Отривін Комплекс РУ ЛП-002976 від 27.04.2015 Спрей назальний у вигляді прозорого, безбарвного або злегка забарвленого розчину практично без запаху.

Форма випуску:
Спрей назальний. По 10 мл (60 доз) препарату у флаконі з ПВП, з помповим дозуючим пристроєм з наконечником з поліпропілену і захисним ковпачком з поліетилену. Флакон разом з інструкцією із застосування поміщають у картонну пачку.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до компонентів препарату, підвищена чутливість до атропіну або схожих сполук (гіосціамін, скополамін), глаукома, стан після транссфеноїдальної гіпофізектомії, хірургічні втручання на оболонках мозку (в анамнезі), вагітність та період грудного вигодовування, атрофічний.

З обережністю
Артеріальна гіпертонія, цукровий діабет, гіпертиреоз, феохромоцитома, стенокардія III – IV функціонального класу, обструкція шийки сечового міхура, стеноз міжсечовідної складки, гіперплазія передміхурової залози. Рекомендується бути обережним у лікуванні пацієнтів, схильних до носових кровотеч, з чутливістю до адренергічних засобів, які можуть призводити до появи таких симптомів, як порушення сну, запаморочення, тремор скелетної мускулатури, аритмія, підвищення артеріального тиску; паралітичної непрохідності кишечника та пацієнтів з муковісцидозом.

Рекомендується бути обережним при застосуванні препарату у пацієнта, який має в анамнезі реакції гіперчутливості негайного типу, включаючи кропивницю, ангіоневротичний набряк, висип, бронхоспазм, набряк гортані та анафілактичні реакції.

Якщо у Вас є одне з перелічених захворювань, перед прийомом препарату обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.
Дозування0,6 мг/мл+0,5 мг/мл
Показання до застосуванняСимптоматичне лікування набряку та гіперемії носової порожнини, гострі респіраторні захворювання з явищами риніту (нежиті), що супроводжується закладеністю, гострий алергічний риніт, поліноз, синусит.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПрепарат несумісний з інгібіторами МАО, три та тетрациклічними антидепресантами, т.к. можливе посилення симпатоміметичного ефекту ксилометазоліну.

Симпатоміметичні препарати викликають вивільнення катехоламінів, у т.ч. норадреналіну, що має судинозвужувальний ефект, внаслідок чого підвищується АТ. При значному підвищенні артеріального тиску лікування препаратом Отривін® Комплекс слід відмінити, провести симптоматичне лікування.

При супутньому призначенні інших препаратів, що мають антихолінергічну активність, можливе посилення антихолінергічного ефекту іпратропію броміду.
ПередозуванняПри назальному застосуванні препарату Отрівін Комплекс гостре передозування малоймовірне, т.к. всмоктування препарату вкрай незначне.

Симптоми: у разі передозування ксилометазоліну для клінічної картини характерні нудота, потовиділення, зниження температури тіла, біль у голові, брадикардія, порушення акомодації, артеріальна гіпертензія, пригнічення дихання, кома. Артеріальна гіпертензія може змінитись гіпотензією. При надмірному використанні іпратропію броміду передозування малоймовірне у зв'язку з вкрай незначним всмоктуванням речовини в кров, але можуть розвинутись сухість у роті, утруднення акомодації, тахікардія.

Лікування: симптоматична терапія проводиться під наглядом лікаря. Значне передозування може спричинити симптоми, пов'язані з холінолітичною дією іпратропію броміду з боку ЦНС, включаючи галюцинації, для усунення яких призначають інгібітори холінестерази.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Протиконгестивний засіб.

Код АТХ: R01AB06

Фармакодинаміка:
Ксилометазолін відноситься до групи місцевих судинозвужувальних засобів (деконгестантів) з альфа-адреноміметичною дією, викликає звуження кровоносних судин слизової оболонки носа, усуваючи таким чином набряк та гіперемію слизової оболонки носоглоу. Знімає закладеність, полегшуючи носове дихання при ринітах.

Іпратропія бромід має антихолінергічний ефект. При інтраназальному застосуванні знижує назальну секрецію, зупиняючи перебіг з носа за рахунок конкурентного інгібування холінергічних рецепторів, які розташовані в епітелії носової порожнини. У терапевтичних концентраціях не подразнює слизову оболонку, не викликає її гіперемії.

Препарат починає діяти через 5-10 хвилин і має стійкий ефект протягом 6-8 годин.

Фармакокінетика:
При інтраназальному застосуванні іпратропія бромід та ксилометазоліну гідрохлорид мало абсорбуються та присутні в плазмі крові в незначних кількостях.
Вагітність та годування груддюЗастосування препарату при вагітності та в період грудного вигодовування протипоказане.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаВизначення частоти побічних реакцій: дуже часто (>10); часто (>1/100, <1/10); нечасто (>1/1000, <1/100); рідко (>1/10000, <1/1000); дуже рідко (<1/10 000).

З боку нервової системи: часто – головний біль; рідко – запаморочення; дуже рідко – безсоння.

З боку травної системи: часто – сухість у роті; нечасто – диспепсія, нудота.

З боку органів чуття: рідко – підвищення внутрішньоочного тиску, мідріаз, біль в очах, погіршення стану при закритокутовій глаукомі; дуже рідко – порушення чіткості зорового сприйняття.

З боку сечовидільної системи: рідко – утруднене сечовипускання.

З боку дихальної системи: часто – носова кровотеча, подразнення та/або сухість слизової оболонки носоглотки, відчуття печіння, поколювання, чхання, назальна гіперсекреція; нечасто – закладеність носа (при частому та/або тривалому застосуванні препарату).

З боку серцево-судинної системи: рідко – прискорене серцебиття, надшлуночкова тахікардія, миготлива аритмія; дуже рідко – аритмічний пульс.

З боку шкірних покривів: рідко - свербіж, висипання на шкірі, кропив'янка.

Алергічні реакції: рідко – системні алергічні реакції (анафілактична реакція, ангіоневротичний набряк язика, губ та обличчя, ларингоспазм).

Якщо будь-які з вищезазначених побічних ефектів посилюються, або пацієнт помітив будь-які інші побічні ефекти, він повинен повідомити про це лікаря.
особливі вказівкиПеред застосуванням слід очистити носові ходи.

Не слід застосовувати протягом тривалого часу, наприклад, при хронічному риніті.

Не допускати потрапляння препарату в очі або довкола очей. У разі попадання може відзначатися тимчасова нечіткість зору, подразнення, біль, почервоніння очей, можливий розвиток загострення глаукоми. Слід рясно промити очі холодною водою у разі потрапляння в них препарату та звернутися до лікаря при болю в очах чи помутнінні зору.

Вплив на здатність до керування транспортними засобами та механізмами:
Застосування препарату Отривін® Комплекс у терапевтичних дозах не впливає на здатність керувати транспортними засобами та механізмами.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиІнтраназально. Одне впорскування (140 мкл) препарату Отривін® Комплекс містить близько 70 мкг ксилометазоліну гідрохлориду та 84 мкг іпратропію броміду.

Для пацієнтів віком від 18 років: по 1 впорскування в кожний носовий хід 3 рази на день. Перерва між повторним застосуванням має становити щонайменше 6 годин. Добова доза не повинна перевищувати 3 впорскування в кожний носовий хід.

Застосування у літньому віці: досвід застосування препарату в осіб віком від 70 років обмежений.

Препарат застосовують трохи більше 7 днів без консультації лікаря. Рекомендується припинити лікування відразу після усунення симптомів, навіть якщо це сталося раніше, ніж через 7 днів (максимальна тривалість терапії), з метою мінімізації ризику небажаних явищ.

Тривале застосування ксилометазоліну може спричинити набряк слизової оболонки носа та підвищення секреції, що зумовлено розвитком підвищеної чутливості клітин до діючих речовин препарату, так званий зворотний ефект.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Отривин Комплекс спрей для носа при насморке и заложенности носа, ипратропия бромид+ксилометазолин, 10 мл производится компанией ГЛАКСОСМИТКЛЯЙН ХЕЛСКЕР. Само производство расположено в стране Швейцария.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Отривин Комплекс спрей для носа при насморке и заложенности носа, ипратропия бромид+ксилометазолин, 10 мл и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Отривин Комплекс спрей для носа при насморке и заложенности носа, ипратропия бромид+ксилометазолин, 10 мл в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Виброцил Vibrocil спрей назал. дозированный, 15мл (9... Виброцил Vibrocil спрей назал. дозированный, 15мл (95 доз), Коризалия таб 40 шт Коризалия таб 40 шт, Ксилен капли 0.1% 20 мл Ксилен капли 0.1% 20 мл, Отривин Ментол спрей для носа при насморке и заложен... Отривин Ментол спрей для носа при насморке и заложенности носа, ксилометазолин 0,1%, 10 мл, Риностоп Аква Норм спрей от насморка 125мл Риностоп Аква Норм спрей от насморка 125мл, Риностоп Аква Форте спрей от сильного насморка 125мл Риностоп Аква Форте спрей от сильного насморка 125мл, Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года... Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года и взрослых, фенилэфрин + диметинден, 15 мл, Квикс спрей назал. 30мл эвкалипт Квикс спрей назал. 30мл эвкалипт, Квикс спрей назальный 30 мл Квикс спрей назальный 30 мл, Ксилен капли 0.1% 10 мл Ксилен капли 0.1% 10 мл, Назол Адванс спрей назальный дозированный 10 мл (150... Назол Адванс спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз), Назол Бэби, капли назальные, 10 мл Назол Бэби, капли назальные, 10 мл, Назол спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз) Назол спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз), Нафтизин капли назал. 0.1% 10мл фл Нафтизин капли назал. 0.1% 10мл фл, Нафтизин капли назал. 0.1% 15мл фл-кап. Нафтизин капли назал. 0.1% 15мл фл-кап., Нафтизин спрей назал. 0.05% 10мл фл-кап. Нафтизин спрей назал. 0.05% 10мл фл-кап., Отривин Бэби капли для носа детские для увлажнения и... Отривин Бэби капли для носа детские для увлажнения и очищения слизистой оболочки носа, 5 мл, 18 шт, Ринорин спрей для увлажнения слизистой носа 50мл фл Ринорин спрей для увлажнения слизистой носа 50мл фл, Риностоп спрей от насморка 0.05% 15мл Риностоп спрей от насморка 0.05% 15мл, Риностоп спрей от насморка 0.1% 15мл Риностоп спрей от насморка 0.1% 15мл, Синупрет капли орал. 100мл фл Синупрет капли орал. 100мл фл.

(22981)
Отзывы
Марина
24.05.2022, 16:06
Швидкий ефект та допомагає надовго
Кохання
30.05.2022, 13:25
Мені дуже допомагає від нежиті. Весною рятуюся тільки їм, від алергії
Ірина
31.05.2022, 15:20
рекомендую до покупки! перевірено – працює, немає неприємних відчуттів у процесі використання. і лікарі теж зазвичай отрівін рекомендують від нежиті.
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*