Каталог товаров

Но-шпа Дуо таб 40мг+500мг 12 шт

( 6 )
Наличие уточняйте
276,00 грн
239,00 грн
-13.41 %
+
  • Производитель:
    САНОФИ АВЕНТИС ГРУП
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Но-шпа Дуо - комбінований препарат, що містить дротаверин та парацетамол. Дротаверин розслаблює гладкі м'язи в судинах, шлунково-кишковій, жовчовивідній та урогенітальній системах, тоді як парацетамол має аналгетичну та жарознижувальну дію. Препарат швидко всмоктується та розподіляється в органах та тканинах, а виводиться переважно нирками у вигляді метаболітів. Но-шпа Дуо ефективний при спазмах гладкої мускулатури та болі, пов'язаній з нею.

Но-шпа Дуо таб 40мг+500мг 12 шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 таблетка містить: дротаверину гідрохлорид 40.0 мг, парацетамол 500

мг
;

Опис:
Довгі таблетки жовтого кольору з ризиком з одного боку.

Форма випуску:
Пігулки, 40 мг + 500 мг. По 6 таблеток у блістер Алю/Алю. По 1, 2 або 4 блістери разом з інструкцією із застосування в картонній пачці.

ПротипоказанняГіперчутливість; тяжка ниркова та печінкова недостатність; тяжка хронічна серцева недостатність (III-IV функціональний клас за класифікацією NYHA), атріовентрикулярна блокада ІІ-ІІІ ступеня, кардіогенний шок; дихальна недостатність; бронхіальна астма; хронічний алкоголізм; захворювання крові (тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз); дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; внутрішньочерепна гіпертензія; застосування одночасно інших препаратів, що містять парацетамол; лікування інгібіторами моноамінооксидази (і протягом ще 14 днів після їх відміни); вагітність та період лактації; дитячий вік до 6 років.

З обережністю призначають хворим із доброякісною гіпербілірубінемією (синдром Жильбера), хворим з атріовентрикулярною блокадою І ступеня, а також особам похилого віку.
Дозування40 мг+500 мг
Показання до застосуванняБольовий синдром слабкої та помірної інтенсивності (зубний і головний біль, болі в суглобах, м'язах, невралгія, альгодисменорея), обумовлений, у тому числі і спазмами гладкої мускулатури внутрішніх органів (ниркова колька, жовчна колька, дискінезія жовчовивідних шляхів та жовчного міхура , кишкова колька, спастичні запори, спастичний коліт, тенезми)
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиДротаверин знижує дію леводопи (можуть посилюватись тремор та ригідність).

При сумісному застосуванні парацетамолу з хлорамфеніколом збільшується період напіввиведення хлорамфеніколу та посилюється його токсичність.

Одночасне застосування парацетамолу з доксирубіцином підвищує ризик розвитку порушень функції печінки. Парацетамол знижує ефект урикозуричних препаратів.

Метоклопрамід і домперидон посилюють абсорбцію парацетамолу, а колестірамін її зменшує. Супутнє застосування парацетамолу у високих дозах підвищує ефект антикоагулянтних лікарських засобів (зниження синтезу прокоагулянтних факторів у печінці).

Індуктори мікросомального окислення в печінці (фенітоїн, барбітурати, рифампіцин, фенілбутазон, трициклічні антидепресанти), етанол та гепатотоксичні лікарські засоби збільшують продукцію гідроксильованих активних метаболітів, що зумовлює можливість розвитку тяжких інтоксикацій навіть при невеликому передозуванні. Тривале використання барбітуратів знижує ефективність парацетамолу, Етанол сприяє розвитку гострого панкреатиту.

Інгібітори мікросомального окиснення (в т.ч. циметидин) знижують ризик гепатотоксичної дії.

Тривале, спільне використання парацетамолу та інших неспецифічних протизапальних препаратів підвищує ризик розвитку "анальгетичної" нефропатії та ниркового папілярного некрозу, настання термінальної стадії ниркової недостатності.

Одночасне тривале призначення парацетамолу у високих дозах та саліцилатів підвищує ризик розвитку раку нирки або сечового міхура.

Дифлунісал підвищує плазмову концентрацію парацетамолу на 50% – ризик розвитку гепатотоксичності.

Мієлотоксичні лікарські засоби посилюють прояви гематотоксичності парацетамолу.
ПередозуванняСимптоми обумовлені передозуванням парацетамолу: протягом перших 24 годин після прийому - блідість шкірних покривів, нудота, блювання, анорексія, абдомінальний біль; порушення метаболізму глюкози; мстаболічний ацидоз. Симптоми порушення функції печінки можуть виникнути через 12-48 год після передозування. При тяжкому передозуванні - печінкова недостатність з прогресуючою енцефалопатією, кома; гостра ниркова недостатність із тубулярним некрозом (у т.ч. за відсутності тяжкого ураження печінки); аритмія, панкреатит. Гепатотоксичний ефект у дорослих проявляється при прийомі 10 г та більше.

Лікування: промивання шлунка, сольові проносні, введення донаторів SH-груп і попередників синтезу глутатіону - метіоніну через 8-9 год після передозування та N-ацетилцистеїну - через 12 год. Необхідність у проведенні додаткових терапевтичних заходів (подальше введення ацетилцистеїну) визначається залежно від концентрації парацетамолу в крові, а також від часу, що пройшов після його прийому. При тяжкому пошкодженні центральної нервової системи може знадобитися штучна вентиляція легень, киснетерапія.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Аналгезуючий засіб комбінований (аналгезуючий ненаркотичний засіб + спазмолітичний засіб). Код АТХ [N02BE51]

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат, дія якого обумовлена ​​компонентами, що входять до його складу.

Дротаверин – похідне ізохіноліну, що має спазмолітичну дію щодо гладкої мускулатури (інгібування ферменту фосфодіестерази IV, збільшення концентрації цАМФ, який, інактивуючи фермент міозинкіназу, призводить до розслаблення гладкої мускулатури). Дротаверин також має слабку інгібуючу дію на кальмодулін-залежні кальцеві канали. Незалежно від типу вегетативної іннервації, дротаверин є ефективним при спазмах гладкої мускулатури. Він діє на гладкі м'язи, що знаходяться в судинній, шлунково-кишковій, жовчовивідній та урогенітальній системах (зміст фосфодіестерази IV у різних тканинах по-різному).

Парацетамол має аналгетичну та жарознижувальну дію переважно шляхом інгібування синтезу простагландинів у центральній нервовій системі. У запалених тканинах клітинні пероксидази нейтралізують дію парацетамолу, що пояснює практично повну відсутність протизапального ефекту. Відсутність блокуючого впливу на синтез Pg у периферичних тканинах зумовлює відсутність у парацетамолу негативного впливу на водно-сольовий обмін (затримка натрію та води) та слизову оболонку шлунково-кишкового тракту.

Фармакокінетика:
Парацетамол швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті та розподіляється у більшість органів та тканин. Абсорбція - висока, час досягнення максимальної концентрації досягається через 0,5-2 год; максимальна концентрація – 5-20 мкг/мл. Зв'язок із білками плазми – 15%. Проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр. Менше 1% від прийнятої матері-годувальниці дози парацетамолу проникає в грудне молоко.

Метаболізується в печінці (90-95%): 80% вступає в реакції кон'югації з глюкуроновою кислотою та сульфатами з утворенням неактивних метаболітів. При нестачі глутатіону ці метаболіти можуть блокувати ферментні системи гепатоцитів та викликати їхній некроз. У метаболізмі також бере участь ізофермент CYP2E1. Період напіввиведення – 1-4 год. Виводиться нирками у вигляді метаболітів, переважно кон'югатів, лише 3% – у незмінному вигляді. У хворих похилого віку знижується кліренс препарату і збільшується період напіввиведення.

Дротаверин при внутрішньому прийомі швидко і практично повністю всмоктується, абсорбція – висока, період напівабсорбції – 12 хв. Біодоступність – 100%. Поступово розподіляється в тканинах, проникає в гладком'язові клітини. Час досягнення максимальної концентрації – 2 год. Зв'язок із білками плазми становить 95-98%. Період напіввиведення – 1-4 год. В основному виводиться нирками, меншою мірою – з жовчю. Чи не проникає через гематоенцефалічний бар'єр.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаЗ боку центральної нервової системи (зазвичай розвивається при прийомі високих доз): запаморочення, біль голови, сонливість.

Серцево-судинна система: артеріальна гіпотензія, аритмія, тахікардія, «припливи».

З боку системи травлення: нудота, запори, рідко (при застосуванні високих доз) – токсичне ураження печінки.

З боку органів кровотворення: при тривалому застосуванні у великих дозах – апластична анемія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія.

Алергічні реакції: висипання на шкірі, дуже рідко - бронхоспазм, набряк слизової оболонки носа.
особливі вказівкиРизик розвитку ушкоджень печінки зростає у хворих на алкогольний гепатоз. При нирковій та печінковій недостатності легкого та середнього ступеня тяжкості доза повинна встановлюватись індивідуально. При застосуванні препарату понад 3 дні та/або високі дози необхідний контроль картини периферичної крові (числа лейкоцитів, тромбоцитів) та функціонального стану печінки (активності «печінкових» ферментів).

Клінічні та лабораторні симптоми гепатотоксичної дії починають виявлятися протягом 48-72 годин після прийому великих доз препарату. У період лікування необхідно утримуватися від керування автотранспортом та заняттями іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.
Умови зберіганняЗберігати в оригінальній упаковці (блістер у пачці) при температурі не вище 25°C. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиВсередину, з великою кількістю рідини через 1-2 години після їди (прийом препарату відразу після їди призводить до затримки настання дії).

Дітям віком від 6 до 12 років препарат призначають у разовій дозі 1/2 таблетки. Повторне застосування препарату можливе через 10-12 годин, максимальна доза становить 2 таблетки на добу.

Дорослим та підліткам старше 12 років препарат рекомендується застосовувати по 1-2 таблетки за один прийом, при необхідності прийом можна повторити через 8 годин.

При короткому (не більше 3 днів) курсі лікування максимальна добова доза становить 6 таблеток, при тривалішому курсі лікування вона не повинна перевищувати 4 таблетки на день.

Пацієнтам похилого віку з нормальною функцією печінки та нирок корекції дози препарату не потрібно, у пацієнтів з печінковою та/або нирковою недостатністю доза препарату повинна бути знижена та встановлена ​​індивідуально.

Максимальна тривалість лікування без консультації лікаря – 3 дні.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Но-шпа Дуо таб 40мг+500мг 12 шт производится компанией САНОФИ АВЕНТИС ГРУП. Само производство расположено в стране Венгрия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Но-шпа Дуо таб 40мг+500мг 12 шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Но-шпа Дуо таб 40мг+500мг 12 шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Мотрин таб 250мг 20 шт Мотрин таб 250мг 20 шт, Нурофаст таб 200 мг 20 шт Нурофаст таб 200 мг 20 шт, Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт. Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт., Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средст... Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средство , таблетки растворимые , 24 шт., Анальгин таб 500мг 20 шт Анальгин таб 500мг 20 шт, Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт, Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт, Кофицил-плюс таб 10 шт Кофицил-плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 10 шт Кофицил-Плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 20 шт Кофицил-Плюс таб 20 шт, Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт, Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт, Некст обезболивающее таб. 10шт Некст обезболивающее таб. 10шт, Некст обезболивающее таб. 6шт Некст обезболивающее таб. 6шт, Новиган таб 10 шт Новиган таб 10 шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Сафистон таб 10 шт Сафистон таб 10 шт, Цитрамон п таб 20 шт Цитрамон п таб 20 шт, Цитрамон п форте таб 10 шт озон Цитрамон п форте таб 10 шт озон.

(22670)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*