Каталог товаров

Ксимелин Эко спрей назальный дозированный 35 мкг/доза 10 мл 125 доз

( 18 )
Бренд: ШТАДА
Наличие уточняйте
271,00 грн
235,00 грн
-13.28 %
+
  • Производитель:
    ШТАДА
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Ксимелин Эко - це спрей для носа, який містить ксилометазолін - засіб для звуження кровоносних судин слизової носа. Це дозволяє полегшити носове дихання та прохідність при ринітах. Препарат не містить консервантів, не подразнює слизову оболонку та не викликає гіперемію. Дія наступає через дві хвилини і триває протягом 12 годин. Крім того, дослідження показали, що ксилометазолін пригнічує інфекційну активність риновірусу людини, яка викликає «застуду».

Ксимелин Эко спрей назальный дозированный 35 мкг/доза 10 мл 125 доз инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 доза містить: ксилометазоліну гідрохлорид 35 мкг

Допоміжні речовини:
Натрію гідрофосфат дигідрат, натрію дигідрофосфат дигідрат, динатрію едетат, натрію хлорид, вода очищена.

Опис:
Спрей для носа Ксимелін є судинозвужувальним засобом, який широко використовується в практиці лікування риніту. Препарат сприяє звуженню кровоносних судин слизової оболонки носового проходу, дозволяє позбутися гіперемії та набряків. Дія засобу починається вже за 2 хвилини, зберігаючись до 12 годин.

Прозора безбарвна або трохи забарвлена ​​рідина.

Форма випуску:
Назальний спрей дозований 35 мкг/доза. По 10 мл препарату (125 доз) у пластиковому флаконі, з помповим дозуючим пристроєм з наконечником і захисним ковпачком з поліетилену. По 1 флакон разом з інструкцією по застосуванню поміщають в картонну пачку.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до ксилометазоліну або будь-якої з допоміжних речовин препарату; артеріальна гіпертензія; тахікардія; виражений атеросклероз, глаукома; гіпертиреоз; атрофічний риніт; запальні захворювання шкіри чи слизової оболонки присінка носа; хірургічні втручання на мозкові оболонки (в анамнезі); стан після транссфеноїдальної гіпофізектомії; вагітність; застосування інгібіторів моноамінооксидази (МАО) (включаючи 14 днів після їх відміни), трициклічних або тетрациклічних антидепресантів; дитячий вік до 2 років (для препарату Ксимелін Еко 35 мкг/доза).

З обережністю:
Цукровий діабет; тяжкі серцево-судинні захворювання (в т.ч. ішемічна хвороба серця, стенокардія); гіперплазія передміхурової залози; феохромоцитома; порфірія; період грудного вигодовування; підвищена чутливість до адренергічних препаратів, що супроводжується безсонням, запамороченням, аритмією, тремором, підвищенням артеріального тиску; пацієнти з синдромом подовженого інтервалу QT.
Дозування35 мкг/доза
Показання до застосуванняГострі респіраторні захворювання з явищами риніту (нежиті), гострий алергічний риніт, поліноз, синусит, євстахіїт, середній отит (у складі комбінованої терапії зменшення набряку слизової оболонки носоглотки).

Підготовка хворого до діагностичних маніпуляцій у носових ходах.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиЗастосування ксилометазоліну протипоказане пацієнтам, які отримують МАО або трициклічні антидепресанти, включаючи період 14 днів після їх відміни. Одночасне застосування три- або тетрациклічних антидепресантів та симпатоміметичних препаратів може призвести до збільшення симпатоміметичного ефекту ксилометазоліну, тому такого поєднання рекомендується уникати.
ПередозуванняКсилометазолін при місцевому введенні надмірної дози або при випадковому прийомі внутрішньо може викликати сильне запаморочення, посилений та нерівномірний пульс, підвищене потовиділення, різке зниження температури тіла, головний біль, сонливість, брадикардію, підвищення артеріального тиску, пригнічення дихання. Після підвищенням артеріального тиску може спостерігатися його різке зниження.

Відповідні підтримувальні заходи повинні вживатися за будь-яких підозр на передозування, в деяких випадках показано негайне симптоматичне лікування під наглядом лікаря. У разі тяжкого отруєння із зупинкою серця реанімаційні дії мають тривати не менше 1 години.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Протиконгестивний засіб – вазоконстриктор (альфа-адреноміметик). Код АТХ: R01AA07.

Фармакодинаміка:
Ксилометазолін відноситься до групи місцевих судинозвужувальних засобів (деконгестантів) з альфа-адреноміметичною дією, викликає звуження кровоносних судин слизової носа, усуваючи таким чином набряк та гіперемію слизової оболонки носоглотки. Полегшує носове дихання та прохідність при ринітах. Ксимелін Еко не містить консервантів. У терапевтичних концентраціях не подразнює слизову оболонку, не викликає гіперемію. Дія настає через дві хвилини і продовжується протягом 12 годин. Дослідження in vitro показали, що ксилометазолін пригнічує інфекційну активність риновірусу людини, яка викликає «застуду».

Фармакокінетика
При місцевому застосуванні практично не абсорбується, концентрації в плазмі настільки малі, що їх неможливо визначити сучасними аналітичними методами.
Вагітність та годування груддюЗастосування препарату протипоказане під час вагітності. У період грудного вигодовування препарат повинен застосовуватися лише після ретельної оцінки співвідношення ризику та користі для матері та дитини під контролем лікаря. Не допускається перевищувати рекомендовану дозу.
Умови відпустки з аптекБез рецепта.
Побічні явищаКласифікація частоти виникнення небажаних реакцій: дуже часто (>1/10); часто (>1/100, <1/10); нечасто (>1/1000, <1/100); рідко (>1/10000, <1/1000); дуже рідко (<1/10000).

Порушення з боку імунної системи: дуже рідко: реакції гіперчутливості (ангіоневротичний набряк, висипання, свербіж).

Порушення нервової системи: часто: головний біль; рідко: безсоння, депресія (при тривалому застосуванні у високих дозах); дуже рідко: занепокоєння, втома, галюцинації та судоми (переважно у дітей).

Порушення органу зору: дуже рідко: порушення чіткості зорового сприйняття.

Порушення серця: рідко: відчуття серцебиття, підвищення артеріального тиску; дуже рідко: тахікардія, аритмія.

Порушення з боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: часто: подразнення та/або сухість слизової оболонки носа, печіння, поколювання, чхання, гіперсекреція слизової оболонки носоглотки; Нечасто: закладеність носа (реактивна гіперемія) (особливо при частому та тривалому застосуванні), кровотеча з носа.

Порушення шлунково-кишкового тракту: часто: нудота; рідко: блювання.

Якщо будь-які вказані в інструкції побічні ефекти посилюються, або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, не вказані в інструкції, повідомте про це лікаря.
особливі вказівкиПацієнти з синдромом подовженого інтервалу QT, що застосовують ксилометазолін, можуть бути схильні до підвищеного ризику розвитку серйозних шлуночкових аритмій.

Неприпустимо застосування препарату з дозуванням 35 мкг/доза у дітей віком до 2-х років, з дозуванням 140 мкг/доза у дітей віком до 6 років.

Не рекомендується застосовувати препарат у безперервному режимі понад 7 днів.

Не слід перевищувати рекомендовані дози, особливо у дітей та людей похилого віку. Тривале (більше 7 днів) або надмірне застосування препарату може спричинити набряк слизової оболонки або гіперсекрецію, спричинену підвищеною чутливістю клітин (ефект рикошету).

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами:
Ксимелін Еко не впливає або впливає незначно на здатність керувати транспортними засобами та механізмами.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 30°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиІнтраназально. Одне впорскування препарату Ксимелін Еко 35 мкг/доза містить близько 35 мкг ксилометазоліну гідрохлориду.

Препарат Ксимелін Еко, 35 мкг/доза, спрей для дітей віком від 2 до 6 років: по 1 впорскування в кожну ніздрю 1-3 рази на добу; не слід застосовувати більше 3-х разів на добу.

Не рекомендується застосування лікарського засобу більше 5-7 днів. Препарат у дітей слід застосовувати під наглядом дорослих. Щодо тривалості застосування у дітей слід радитися з лікарем.

Застосовуйте препарат тільки згідно з тими показаннями, тим способом застосування і в дозах, які вказані в інструкції.

Під час застосування препарату флакон слід тримати розпилювачем вгору.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Ксимелин Эко спрей назальный дозированный 35 мкг/доза 10 мл 125 доз производится компанией ШТАДА. Само производство расположено в стране Германия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Ксимелин Эко спрей назальный дозированный 35 мкг/доза 10 мл 125 доз и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Ксимелин Эко спрей назальный дозированный 35 мкг/доза 10 мл 125 доз в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Виброцил Vibrocil спрей назал. дозированный, 15мл (9... Виброцил Vibrocil спрей назал. дозированный, 15мл (95 доз), Коризалия таб 40 шт Коризалия таб 40 шт, Ксилен капли 0.1% 20 мл Ксилен капли 0.1% 20 мл, Отривин Ментол спрей для носа при насморке и заложен... Отривин Ментол спрей для носа при насморке и заложенности носа, ксилометазолин 0,1%, 10 мл, Риностоп Аква Норм спрей от насморка 125мл Риностоп Аква Норм спрей от насморка 125мл, Риностоп Аква Форте спрей от сильного насморка 125мл Риностоп Аква Форте спрей от сильного насморка 125мл, Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года... Виброцил капли в нос при насморке для детей с 1 года и взрослых, фенилэфрин + диметинден, 15 мл, Квикс спрей назал. 30мл эвкалипт Квикс спрей назал. 30мл эвкалипт, Квикс спрей назальный 30 мл Квикс спрей назальный 30 мл, Ксилен капли 0.1% 10 мл Ксилен капли 0.1% 10 мл, Назол Адванс спрей назальный дозированный 10 мл (150... Назол Адванс спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз), Назол Бэби, капли назальные, 10 мл Назол Бэби, капли назальные, 10 мл, Назол спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз) Назол спрей назальный дозированный 10 мл (150 доз), Нафтизин капли назал. 0.1% 10мл фл Нафтизин капли назал. 0.1% 10мл фл, Нафтизин капли назал. 0.1% 15мл фл-кап. Нафтизин капли назал. 0.1% 15мл фл-кап., Нафтизин спрей назал. 0.05% 10мл фл-кап. Нафтизин спрей назал. 0.05% 10мл фл-кап., Отривин Бэби капли для носа детские для увлажнения и... Отривин Бэби капли для носа детские для увлажнения и очищения слизистой оболочки носа, 5 мл, 18 шт, Ринорин спрей для увлажнения слизистой носа 50мл фл Ринорин спрей для увлажнения слизистой носа 50мл фл, Риностоп спрей от насморка 0.05% 15мл Риностоп спрей от насморка 0.05% 15мл, Риностоп спрей от насморка 0.1% 15мл Риностоп спрей от насморка 0.1% 15мл, Синупрет капли орал. 100мл фл Синупрет капли орал. 100мл фл.

(21502)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*