Каталог товаров

Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 10 пакетиков

( 13 )
Бренд: ШТАДА
Наличие уточняйте
438,00 грн
395,00 грн
-9.82 %
+
  • Производитель:
    ШТАДА
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Колдрекс Coldrex ХотРем - це ефективний засіб для усунення симптомів простуди та грипу. Порошок має приємний лимонний смак та складається з парацетамолу, фенілефрину гідрохлориду та вітаміну C. Парацетамол знеболює та знижує температуру, фенілефрину гідрохлорид полегшує носове дихання, а вітамін C заповнює потребу в цьому вітаміні при захворюваннях. Засіб не викликає сонливості та не порушує концентрації уваги. Легко всмоктується та швидко виводиться з організму.

Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 10 пакетиков инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 пакетик містить парацетамол 750 мг, фенілефрину гідрохлорид 10 мг, аскорбінова кислота 60 мг.

Допоміжні речовини:
Лимонна кислота - 600 мг, натрію сахарин - 40 мг, натрію цитрат - 500 мг, лимонний тетраром 100% P05.51 - 50 мг, ароматизатор лимонний 52293/TP.05.51 - 83.31 мг, 30 мг 0.75 мг, сахароза – 2904.42 мг.

Опис:
Колдрекс зі смаком лимона має потрійну дію:
- парацетамол знімає жар і біль;
- фенілефрин полегшує дихання та закладеність носа;
- аскорбінова кислота заповнює підвищену потребу у вітаміні С.

Разом три активні діючі речовини складають комплекс, який допомагає зняти перші симптоми застуди і допомагає почуватися краще. Аскорбінова кислота підвищує захисні сили організму, допомагаючи імунітету боротися зі збудниками застуди, які, як відомо, небезпечніші, ніж сама застуда.

* Див. Інструкцію з медичного застосування лікарського препарату; ** Клінічні рекомендації, ГРВІ у дорослих, 2014.

Опис лікарської форми: порошок для приготування розчину для прийому внутрішньо (лимонний) кристалічний, від блідо-жовтого до жовтого кольору, з характерним запахом лимона; приготований розчин – жовтого кольору, з характерним запахом лимона.

Форма випуску:
Порошок для приготування розчину для вживання (лимонний). По 5 г порошку пакетики з ламінату (БПФП). По 10 пакетиків разом з інструкцією із застосування в картонну пачку. На вторинній упаковці допускається наявність контролю першого розтину.

ПротипоказанняПрепарат не рекомендується приймати пацієнтам при:
• підвищеній чутливості до парацетамолу, фенілефрину, аскорбінової кислоти (вітаміну С) або будь-якого іншого компонента препарату;
• порушення функції печінки та нирок тяжкого ступеня;
• артеріальної гіпертензії;
• гіперфункції щитовидної залози (в т.ч. при тиреотоксикозі);
• захворювання серця (при вираженому стенозі гирла аорти, гострому інфаркті міокарда, тахіаритмії);
• гіперплазії передміхурової залози (аденома передміхурової залози);
• цукровому діабеті та захворюваннях, пов'язаних із спадковим порушенням всмоктування цукру;
• генетичній відсутності глюкозо-6-фосфату дегідрогенази;
• дефіцит сахарази/ізомальтази, при рідкісному спадковому порушенні у вигляді непереносимості фруктози, глюкозо-галактозної мальабсорбції, т.к. до складу препарату входить сахароза (2,9 г сахарози в 1 пакетику);
• закритокутову глаукому;
• одночасному прийомі трициклічних антидепресантів, бета-адреноблокаторів, інгібіторів МАО, у тому числі в період до 14 днів після їх відміни;
• одночасному прийомі інших парацетамоловмісних лікарських засобів, деконгестантів, ненаркотичних аналгетиків, нестероїдних протизапальних препаратів, лікарських препаратів для полегшення симптомів «застуди», грипу та закладеності носа, препаратів, що регулюють апетит, амфетамінподобних психостимуляторів, барбітура див. розділ "Взаємодія з іншими лікарськими засобами");
• одночасному прийомі етанолвмісних напоїв та лікарських препаратів;
• хронічний алкоголізм;
• вагітності та в період грудного вигодовування;
• дитячий вік до 12 років.

З обережністю
Якщо у Вас один із перелічених захворювань/станів/факторів ризику, перед прийомом препарату обов'язково проконсультуйтеся з лікарем:
• доброякісні гіпербілірубінемії;
• порушення функції печінки та нирок легкого та середнього ступеня тяжкості;
• алкогольна хвороба печінки;
• захворювання простати та проблеми з сечовипусканням;
• серцево-судинні захворювання, включаючи підвищений артеріальний тиск, облітеруючі захворювання судин (синдром Рейно);
• феохромоцитома;
• наявність тяжких інфекцій, т.к. прийом препарату може збільшити ризик метаболічного ацидозу;
• дефіцит глутатіону (зокрема, у вкрай виснажених пацієнтів, які страждають на анорексію, хронічний алкоголізм або пацієнтів з низьким індексом маси тіла);
• одночасний прийом гіпотензивних засобів, дигоксину та серцевих глікозидів, алкалоїдів ріжків (наприклад, ерготаміну або метисергіду).
Дозування60 мг+750 мг+10 мг
Показання до застосуванняПрепарат застосовують у дорослих та дітей старше 12 років як тимчасовий засіб для усунення симптомів «застуди» та грипу, включаючи:
• підвищену температуру;
• головний біль;
• озноб;
• болі в суглобах та м'язах;
• біль у пазухах носа та закладеність носа;
• біль в горлі.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПотенційно клінічно значущі лікарські взаємодії представлені нижче (див. розділи «Протипоказання» та «Особливі вказівки»).

Парацетамол при регулярному прийомі протягом тривалого часу посилює ефект непрямих антикоагулянтів (варфарину та інших кумаринів), що збільшує ризик кровотеч. Епізодичний прийом разової дози препарату не має значного впливу з їхньої дію. Індуктори ферментів мікросомального окиснення в печінці (барбітурати, дифенін, карбамазепін, рифампіцин, зидовудін, фенітоїн, етанол, флумецинол, фенілбутазон і трициклічні антидепресанти) підвищують ризик гепатотоксичної дії при передозуваннях і одночасному прийомі з паразою.

Інгібітори мікросомального окиснення (циметидин) знижують ризик гепатотоксичної дії.

Галотан підвищує ризик шлуночкової аритмії.

Парацетамол знижує ефективність діуретичних препаратів.

Метоклопрамід і домперидон збільшують, а колестірамін знижує швидкість всмоктування парацетамолу.

Парацетамол посилює ефекти інгібіторів МАО, седативних препаратів, етанолу. Одночасний прийом парацетамолу та алкогольних напоїв підвищує ризик розвитку ураження печінки та гострого панкреатиту.

Фенілефрин при прийомі з інгібіторами МАО може призводити до підвищення артеріального тиску.

Фенілефрин може знижувати ефективність дії бета-адреноблокаторів та інших гіпотензивних препаратів (включаючи такі препарати, як дебрізохін, гуанетидин, резерпін, метилдопа), може збільшувати ризик розвитку гіпертензії та порушень з боку серцево-судинної системи.

Трициклічні антидепресанти (наприклад, амітриптилін) посилюють симпатоміметичну дію фенілефрину та можуть збільшувати ризик розвитку побічних ефектів з боку серцево-судинної системи.

Одночасне застосування галотану з фенілефрином підвищує ризик розвитку шлуночкової аритмії.

Фенілефрин знижує гіпотензивну дію гуанетидину, який, у свою чергу, посилює альфа-адреностимулюючу активність фенілефрину.

Антидепресанти, протипаркінсонічні засоби, антипсихотичні засоби, фенотіазинові похідні підвищують ризик розвитку затримки сечі, сухості у роті, запорів.

Одночасне застосування глюкокортикостероїдів з фенілефрином збільшує ризик розвитку глаукоми.

Одночасне застосування дигоксину та інших серцевих глікозидів може підвищувати ризик розвитку порушення серцевого ритму та серцевого нападу.

Одночасне застосування фенілефрину з симпатоміметичними амінами може підвищувати ризик розвитку побічних ефектів із боку серцево-судинної системи.

Одночасне застосування фенілефрину та алкалоїдів ріжків (наприклад, ерготамін та метисергід) може підвищувати ризик ерготизму.

Аскорбінова кислота збільшує ризик розвитку кристалурії при лікуванні саліцилатами та сульфаніламідами короткої дії, уповільнює виведення нирками кислот, збільшує виведення лікарських засобів, що мають лужну реакцію (в т.ч. алкалоїдів), знижує концентрацію у крові пероральних контрацептивів.

Етанол сприяє розвитку гострого панкреатиту.

Мієлотоксичні лікарські засоби посилюють прояв гематотоксичності препарату.
ПередозуванняУ разі передозування препарату Колдрекс® ХотРем (навіть за хорошого самопочуття) слід враховувати ризик виникнення відстрочених ознак серйозного пошкодження печінки.

Симптоми, зумовлені парацетамолом: протягом 24 год – блідість шкірних покривів, нудота, блювання, анорексія, біль у животі; протягом 12-48 год можуть виявитися ознаки порушення функції печінки, ознаки порушення метаболізму глюкози та метаболічного ацидозу. Токсична дія у дорослих можлива після одномоментного прийому понад 10 г парацетамолу – підвищення активності печінкових трансаміназ, клінічна картина ураження печінки проявляється через 1-6 днів. У разі тяжкого отруєння може розвинутись тяжка печінкова недостатність аж до печінкової енцефалопатії, коми та смерті. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців, яка діагностується через сильний біль у ділянці нирок, гематурії та протеїнурії, може розвинутися і без тяжкого порушення функції печінки. Є повідомлення про випадки аритмії серця та панкреатиту при передозуванні парацетамолу. У ранній період симптоматика може бути обмежена лише нудотою та блюванням і може не відображати ступеня тяжкості передозування або ступеня ризику ураження внутрішніх органів.

Лікування: протягом першої години після передбачуваного передозування доцільним є призначення активованого вугілля всередину. Через 4 або більше годин після передбачуваного передозування необхідно визначення концентрації парацетамолу в плазмі (раніше визначення концентрації парацетамолу може бути недостовірним). Специфічний антидот при отруєнні парацетамолом – ацетилцистеїн. Лікування ацетилцистеїном може проводитися до 24 годин після прийому парацетамолу, проте максимальний гепатопротекторний ефект може бути отриманий в перші 8 годин після передозування. Після цього ефективність антидоту різко падає. У разі необхідності ацетилцистеїн можна вводити внутрішньовенно. За відсутності блювоти альтернативним варіантом (за відсутності можливості швидкого отримання стаціонарної допомоги) є призначення метіоніну всередину.

Симптоми, зумовлені фенілефрином: можливі дратівливість, головний біль, запаморочення, безсоння, підвищення артеріального тиску, нудота, блювання, підвищена збудливість, рефлекторна брадикардія. У важких випадках передозування можливий розвиток галюцинацій, сплутаності свідомості, судом, аритмії. Передозування фенілефрином може спричинити симптоми, подібні до побічної дії.

Лікування: симптоматична терапія, при тяжкій артеріальній гіпертензії застосування альфа-адреноблокаторів, таких як фентоламін.

Симптоми, зумовлені аскорбіновою кислотою: аскорбінова кислота у високих дозах (понад 3000 мг) може спричинити тимчасову осмотичну діарею та порушення роботи ШКТ, такі як нудота, дискомфорт у ділянці шлунка. Прояви передозування аскорбіновою кислотою можуть бути віднесені до категорії таких, які спричинені тяжким ураженням печінки внаслідок передозування парацетамолу.

Лікування: симптоматичне, форсований діурез.

За перших ознак передозування необхідно терміново звернутися за медичною допомогою, навіть за відсутності чітких симптомів отруєння.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
ГРЗ та «застуди» симптомів засіб усунення (анальгезуючий ненаркотичний засіб + альфа-адреноміметик + вітамін). ATX код: N02BE51.

Фармакодинаміка:
Комбінований засіб, дія якого обумовлена ​​компонентами, що входять до його складу.

Парацетамол є знеболюючим та жарознижувальним засобом. Механізм його дії імовірно полягає у придушенні синтезу простагландинів, переважно у центральній нервовій системі. Парацетамол має надзвичайно малий вплив на синтез простагландинів у периферичних тканинах, він не змінює водно-електролітний обмін і не ушкоджує слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Дана властивість парацетамолу робить препарат особливо відповідним пацієнтам із захворюваннями шлунково-кишкового тракту в анамнезі (наприклад, пацієнтам із шлунково-кишковими кровотечами в анамнезі або пацієнтам похилого віку) або пацієнтам, які приймають супутнє медикаментозне лікування, при якому пригнічення синтезу периферичних простагландинів може бути.

Фенілефрину гідрохлорид – симпатоміметичний засіб, дія якого спрямована на стимуляцію адренорецепторів (переважно альфа-адренорецепторів), що призводить до зменшення набряку слизової оболонки носа та полегшення носового дихання.

Аскорбінова кислота (вітамін С) заповнює підвищену потребу у вітаміні С при «простудних» захворюваннях та грипі, особливо на початкових стадіях захворювання. Компоненти, що входять до складу препарату, не викликають сонливості і не порушують концентрації уваги.

Фармакокінетика:
Всмоктування та розподіл
Парацетамол швидко та практично повністю всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Зв'язок з білками плазми є мінімальним при застосуванні в терапевтичних концентраціях. Фенілефрину гідрохлорид нерівномірно всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Дані щодо розподілу відсутні. Аскорбінова кислота швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту та розподіляється по всьому організму. Зв'язок із білками плазми становить 25 %.

Метаболізм
Парацетамол метаболізується переважно у печінці. Фенілефрину гідрохлорид піддається первинному метаболізму моноамінооксидазами (МАО) у кишечнику та печінці. Таким чином, при пероральному застосуванні біодоступність фенілефрину знижується. Дані про метаболізм аскорбінової кислоти відсутні.

Парацетамол виводиться
нирками у вигляді метаболітів, переважно глюкуронідних та сульфатних кон'югатів, менше 5 % прийнятої дози виділяється у незміненому вигляді. Фенілефрину гідрохлорид виводиться нирками практично повністю у вигляді сульфатних кон'югатів. При застосуванні доз, що перевищують потреби організму в аскорбіновій кислоті, аскорбінова кислота виводиться нирками у вигляді метаболітів.
Вагітність та годування груддю
Препарат не слід застосовувати під час вагітності без попередньої консультації з лікарем ! У дослідженнях, проведених на тваринах і людях, не було виявлено жодного ризику застосування парацетамолу під час вагітності або негативного впливу на внутрішньоутробний розвиток плода. Достатніх даних про вплив препаратів, що містять фенілефрин, протягом вагітності відсутні.

Період грудного вигодовування
Препарат не слід застосовувати у період грудного вигодовування без попередньої консультації з лікарем! Парацетамол проникає через плацентарний бар'єр і грудне молоко. У дослідженнях, проведених на людях, не було виявлено жодного негативного впливу на організм дитини при грудному вигодовуванні. Фенілефрин може проникати у грудне молоко.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаВизначення частоти побічних ефектів: дуже часто (>1/10), часто (>1/100 та <1/10), нечасто (>1/1000 та <1/100), рідко (>1/10 000 та <1 /1000), дуже рідко (>1/100 000 та <1/10 000).

У рекомендованих дозах препарат добре переноситься.

Парацетамол рідко чинить побічну дію.

З боку системи кровотворення: дуже рідко – тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз.

Алергічні реакції: дуже рідко – анафілактичний шок, висипання на шкірі, кропив'янка, ангіоневротичний набряк, синдром Стівенса-Джонсона.

З боку дихальної системи: дуже рідко – бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: дуже рідко – порушення функції печінки.

При тривалому застосуванні з перевищенням рекомендованої дози може спостерігатися гепатотоксична та нефротоксична дія.

Фенілефрин:

З боку нервової системи: часто – підвищена збудливість, головний біль, запаморочення, безсоння; дуже рідко – дратівливість, нервова напруга.

З боку серцево-судинної системи: часто – підвищення артеріального тиску; рідко – тахікардія, відчуття серцебиття.

З боку травної системи: часто – нудота, блювання.

З боку органів чуття: рідко – мідріаз, гострий напад глаукоми у більшості випадків у пацієнтів із закритокутовою глаукомою.

Алергічні реакції: рідко – висипання на шкірі, кропив'янка, алергічний дерматит.

З боку сечовидільної системи: рідко – дизурія, затримка сечовипускання у пацієнтів із обструкцією вихідного отвору сечового міхура при гіпертрофії передміхурової залози.

Аскорбінова кислота:

Частота розвитку побічних ефектів не встановлена.

Алергічні реакції: висипання на шкірі, гіперемія шкіри.

З боку травної системи: подразнення слизової оболонки ШКТ.

З боку системи кровотворення: тромбоцитоз, гіперпротромбінемія, еритропенія, нейтрофільний лейкоцитоз.

Інші: гіпокаліємія.

При прийомі аскорбінової кислоти більше 600 мг на добу можлива помірна лакіурія.

У разі виникнення побічних ефектів пацієнт повинен негайно припинити прийом препарату та якнайшвидше звернутися до лікаря.

Якщо будь-які з вищезазначених побічних ефектів посилюються, або з'явилися будь-які інші побічні ефекти, пацієнт повинен повідомити про це лікаря.
особливі вказівкиПацієнт повинен бути поінформований про те, що якщо симптоми захворювання зберігаються після 5 днів застосування препарату, слід припинити його та проконсультуватися з лікарем.

Препарат слід приймати лише у рекомендованих дозах.

Пацієнт повинен припинити прийом препарату і негайно звернутися до лікаря, якщо виникають такі побічні ефекти:
-алергічні реакції: свербіж шкіри або почервоніння шкіри, утруднення дихання або набряк губ, язика, горла або обличчя;
-висип або лущення на шкірі, утворення виразок на слизовій оболонці рота;
-Синці або кровоточивість;
-Втрата зору. Це може бути наслідком підвищення внутрішньоочного тиску. Дуже рідко, але з найбільшою ймовірністю, цей побічний ефект спостерігається у пацієнтів з глаукомою;
-відчуття сильного серцебиття або збільшення ЧСС або порушень серцевого ритму;
-Труднощі при сечовипусканні. Найчастіше цей побічний ефект спостерігається у пацієнтів з гіпертрофією передміхурової залози.

Не слід приймати препарат, якщо раніше спостерігалися порушення дихання при прийомі ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів.

Препарат не слід приймати одночасно з іншими препаратами, що містять парацетамол, а також іншими ненаркотичними анальгетиками (метамізол натрію), НПЗП (ацетилсаліцилова кислота, ібупрофен), барбітуратами, протисудомними лікарськими засобами, рифампіцином і хлорамфеніколом, симпатом , амфетаміноподібні психостимулюючі засоби), з іншими засобами для полегшення симптомів застуди та грипу

При проведенні аналізів на визначення сечової кислоти та рівня глюкози в крові пацієнт повинен повідомити лікаря про застосування препарату Колдрекс ХотРем, т.к. препарат може спотворювати результати лабораторних тестів, які оцінюють концентрацію глюкози та сечової кислоти.

Перед прийомом препарату Колдрекс® ХотРем (лимонний) необхідна консультація лікаря у разі:
-прийому метоклопраміду, домперидону (застосовуваних для усунення нудоти та блювання) або колестираміну, що використовується для зниження концентрації холестерину в крові;
-прийом препаратів для зниження згортання крові (наприклад, варфарину);
-Дотримання дієти зі зниженим вмістом натрію - кожен пакетик містить 0.12 г натрію;
-важких інфекційних захворювань (у т.ч. сепсису) у пацієнтів з дефіцитом глутатіону, т.к. на фоні прийому парацетамолу може збільшитись ризик метаболічного ацидозу, ознаками якого є порушення частоти та глибини дихання, що супроводжується почуттям нестачі повітря (задишка), нудота, блювання, втрата апетиту. Якщо пацієнт виявляє у себе ці, слід негайно звернутися до лікаря.

Пацієнтам, які страждають на фенілкетонурію, не рекомендується приймати Колдрекс® ХотРем (лимонно-медовий), т.к. він містить аспартам, що є джерелом фенілаланіну. Перед прийомом препарату Колдрекс® ХотРем (лимонно-медовий) необхідна консультація лікаря у таких випадках:
-прийом варфарину або інших непрямих антикоагулянтів;
-прийом лікарських препаратів для контролю АТ, наприклад бета-адреноблокаторів;
- прийом дигоксину або інших серцевих глікозидів для лікування серцевої недостатності;
-прийом препаратів для зниження апетиту або психостимуляторів;
-прийом препаратів для лікування депресії (трициклічні антидепресанти – амітриптилін);
-прийом метоклопраміду, домперидону (застосовувані для усунення нудоти та блювання) або колестираміну, що використовується для зниження рівня холестерину в крові;
-за необхідності дотримання гіпонатрієвої дієти (кожний пакетик містить 0.12 г натрію).

Щоб уникнути токсичного ураження печінки, парацетамол не слід поєднувати з прийомом алкогольних напоїв, а також приймати особам, які хронічно вживають алкоголь.

Вплив на здатність до керування транспортними засобами та механізмами
При прийомі в рекомендованих дозах препарат не впливає на здатність до керування транспортними засобами та механізмами, а також займатися іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій. У разі запаморочення не рекомендується керувати транспортними засобами або працювати з механізмами.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиДля вживання всередину. Не перевищуйте рекомендовану дозу! Слід застосовувати найменшу дозу, необхідну для досягнення ефекту протягом максимально короткого терміну лікування! Мінімальний інтервал між прийомами препарату Колдрекс ХотРем повинен становити не менше 4 годин. Вміст 1 пакетика висипати в кухоль, налити гарячу воду і ретельно перемішати. При необхідності додати холодної води та цукор.

Дорослі та діти старше 12 років:
По 1 пакетику кожні 4-6 год, але не більше 4 пакетиків на добу. Максимальна тривалість застосування препарату без консультації з лікарем не повинна перевищувати 5 днів.

Не рекомендується застосовувати одночасно з іншими парацетамолсодержащими засобами, деконгестантами та засобами для полегшення симптомів «застуди» та грипу, а також з етанолвмісними засобами та напоями.

Якщо під час прийому препарату симптоми захворювання зберігаються, необхідно звернутися до лікаря.

У разі перевищення рекомендованої дози негайно зверніться за медичною допомогою, навіть якщо Ви почуваєтеся добре, оскільки існує ризик відстроченого серйозного ураження печінки. Передозування парацетамолу може спричинити печінкову та/або ниркову недостатність.

Пацієнти з порушенням функції нирок:
Перед застосуванням препарату Колдрекс ХотРем пацієнтам із порушенням функції нирок необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем. Обмеження, пов'язані із застосуванням препаратів, що містять таку комбінацію діючих речовин, у пацієнтів з порушенням функції нирок переважно пов'язані із вмістом парацетамолу у лікарському препараті.

Пацієнти з порушенням функції печінки:
Перед застосуванням препарату Колдрекс ХотРем пацієнтам з порушенням функції печінки необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем. Обмеження, пов'язані із застосуванням препаратів, що містять цю комбінацію діючих речовин, у пацієнтів з порушенням функції печінки переважно пов'язані із вмістом парацетамолу у лікарському препараті.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 10 пакетиков производится компанией ШТАДА. Само производство расположено в стране Испания.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 10 пакетиков и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 10 пакетиков в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт, ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от си... ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 10 шт, Аджиколд таб 10 шт Аджиколд таб 10 шт, АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для при... АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь, Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 5 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 5 пакетиков, Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10 Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 10 шт лимонные, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт лимонные, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт.

(22973)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*