Каталог товаров

Колдакт Флю Плюс капс 10 шт

Артикул: 405553
( 27 )
Наличие уточняйте
401,00 грн
365,00 грн
-8.98 %
+
  • Производитель:
    САН ФАРМА
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Колдакт Флю Плюс капсули - це комбінований препарат пролонгованої дії, який допомагає усунути симптоми ГРЗ та застуди. Він містить аналгетичний ненаркотичний засіб, альфа-адреноміметик та блокатор Н1-гістамінових рецепторів. Парацетамол знімає біль та жар, фенілефрину гідрохлорид зменшує набряклість та гіперемію слизової оболонки носа, а хлорфенаміну малеат зменшує прояви алергії. Капсули Колдакт Флю Плюс допоможуть вам швидко відчути полегшення від застудних симптомів.

Колдакт Флю Плюс капс 10 шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 капсула містить: хлорфенаміну малеат 8 мг, парацетамол 200 мг, фенілефрину гідрохлорид 25 мг.

Допоміжні речовини:
Тальк, гіпромелоза, етилцелюлоза, діетилфталат, целюлоза мікрокристалічна, повідон (PVP K 30), натрію дисульфіт, динатрію едетат, барвник червоний (Понсо 4R), барвник сонячний захід жовтий 22 ( цукрова крупка: сахароза, крохмальна патока). Оболонка капсули: желатин qs до 100%, вода очищена 14-15%, метилпарагідроксибензоат 0,8%, пропілпарагідроксибензоат 0,2%, барвник азорубін 0,35%, барвник червоний (Понсо 4R) 0,47%.

Опис:
Колдакт® Флю Плюс – комплексний препарат, одна капсула якого допомагає позбавлятися симптомів застуди та грипу на період до 12 годин для активного робочого дня: -
допомагає полегшувати нежить та закладеність носа;
- допомагає зменшувати сльозотечу та чхання;
- допомагає зменшувати температуру та ломоту в тілі.

Тверді желатинові капсули з червоною кришечкою та прозорим корпусом, розміром «0», що містять білі або майже білі, жовті та від помаранчевого до червоного кольору пелети.

Форма випуску:
Капсули пролонгованої дії. 10 капсул у блістері з алюмінієвої фольги та ПВХ/ПВдХ плівки; 1 блістер з інструкцією із застосування у картонній пачці.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до будь-якого з компонентів, що входять до складу. Прийом інгібіторів моноамінооксидази (МАО) (одночасно або попередні 14 днів), одночасний прийом трициклічних антидепресантів, бета-адреноблокаторів або інших симпатоміметичних препаратів.

Тяжкі серцево-судинні захворювання, виражений атеросклероз коронарних артерій, артеріальна гіпертензія, гіпертиреоз, цукровий діабет, тиреотоксикоз, глаукома, феохромоцитома, дефіцит ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Тяжкі захворювання печінки, нирок, сечового міхура, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, захворювання підшлункової залози, утруднення сечовипускання при аденомі передміхурової залози, захворювання системи крові. Вагітність, період грудного вигодовування. Дитячий вік віком до 12 років.

З обережністю: вроджені гіпербілірубінемії (синдроми Жильбера, Дубіна-Джонсона та Ротора), бронхіальна астма та хронічна обструктивна хвороба легень, вірусний гепатит. Слід обережно приймати у пацієнтів з алкогольною залежністю. Існує ризик ураження печінки у пацієнтів із дефіцитом глутатіону (наприклад, при голодуванні).
Дозування200 мг+25 мг+8 мг
Показання до застосуванняСимптоматичне лікування ГРВІ, у тому числі грипу та «простудних захворювань», що супроводжуються високою температурою, ознобом, головним та м'язовим болем, нежиттю та закладеністю носа, болем у горлі, ломотою в тілі, чханням.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПарацетамол. Посилює ефекти інгібіторів МАО, седативних засобів, етанолу. Ризик гепатотоксичної дії парацетамолу підвищується при одночасному прийомі барбітуратів, фенітоїну, фенобарбіталу, карбамазепіну, рифампіцину, ізоніазиду, зидовудину та інших індукторів мікросомальних ферментів печінки. Властивості варфарину як антикоагулянту та інших кумаринів можуть бути посилені на фоні тривалого регулярного застосування парацетамолу, збільшуючи ризик кровотеч. Разовий прийом парацетамолу не має такого ефекту. Метоклопрамід збільшує швидкість всмоктування парацетамолу та підвищує рівень концентрації парацетамолу у плазмі крові до максимального. Аналогічним чином домперидон може збільшувати швидкість абсорбції парацетамолу. При сумісному застосуванні хлорамфеніколу та парацетамолу період напіввиведення хлорамфеніколу може збільшитися. Парацетамол може знизити біодоступність ламотриджину з можливим зниженням його дії через індукування його печінкового метаболізму. Абсорбція парацетамолу може бути знижена при одночасному прийомі з колестіраміном, проте цього можна уникнути, якщо приймати колестірамін на годину пізніше парацетамолу. Регулярне застосування парацетамолу одночасно з зидовудином може спричинити нейтропенію та збільшити ризик пошкодження печінки. Пробенецид впливає на метаболізм парацетамолу. У пацієнтів, які одночасно приймають пробенецид, дозу парацетамолу слід зменшити. Гепатотоксичність парацетамолу може посилюватись при хронічному чи надмірному споживанні алкоголю.

Фенілефрин. Протипоказаний пацієнтам, які приймають або приймали МАО протягом останніх двох тижнів. Фенілефрин може посилювати дію інгібіторів МАО та викликати гіпертонічний криз. Одночасне застосування фенілефрину з іншими симпатоміметичними препаратами або трициклічними антидепресантами (наприклад, амітриптилін) може збільшити ризик серцево-судинних побічних ефектів. Фенілефрин може знижувати ефективність бета-адреноблокаторів та інших антигіпертензивних препаратів (наприклад, дебрізохіна, гуанетидину, резерпіну, метилдопи); ризик підвищення артеріального тиску та інших серцево-судинних побічних ефектів може бути збільшений. Одночасне застосування фенілефрину з дигоксином та іншими серцевими глікозидами може збільшити ризик розвитку аритмії або інфаркту міокарда.

Хлорфенамін. Антигістамінні препарати, такі як хлорфенамін, можуть посилювати ефект опіоїдних анальгетиків, антиконвульсантів, антидепресантів (трициклічних та інгібіторів моноаміноксидази), інших антигістамінних, протиблювотних та антипсихотичних препаратів, анксіолітиків, снодійних засобів, Оскільки хлорфенамін певною мірою має антихолінергічну активність, ефекти антихолінергетичних препаратів (наприклад, деяких психотропних засобів, атропіну та препаратів для лікування нетримання сечі) можуть бути посилені при застосуванні даного препарату. Це може призвести до появи тахікардії, сухості слизової оболонки порожнини рота, порушень з боку шлунково-кишкового тракту (наприклад, колікам), затримки сечі та головного болю.
ПередозуванняСимптоми передозування обумовлені переважно парацетамолом і виявляються після прийому понад 10-15 г.

Парацетамол: при гострому передозуванні парацетамол має гепатотоксичну дію, у тому числі може спричинити некроз печінки. Передозування може спричинити нефропатію з незворотною печінковою недостатністю. Виразність передозування залежить від дози, тому слід попереджати пацієнтів про заборону одночасного прийому препаратів, які містять парацетамол. Виражений ризик отруєння особливо у пацієнтів похилого віку, у дітей, у пацієнтів із захворюваннями печінки, у випадках хронічного алкоголізму, у пацієнтів з хронічним недоїданням (дефіцитом споживаних калорій) та у пацієнтів, які приймають індуктори мікросомального окислення в печінці. Передозування парацетамолу може призвести до порушення метаболізму глюкози, гіпоглікемії, кровотечі, панкреатиту, печінкової недостатності, енцефалопатії, коми та смерті.

Симптоми передозування парацетамолом у перші 24 години: блідість шкірних покривів, нудота, блювання, анорексія, судоми. Біль у животі може бути першою ознакою ураження печінки і зазвичай не проявляється протягом 24-48 годин і іноді може проявитися пізніше, через 4-6 днів, у середньому через 72-96 годин після прийому препарату. Також може з'явитися порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. Навіть за відсутності ураження печінки може розвинутись гостра ниркова недостатність та гострий тубулярний некроз. Повідомлялося про випадки серцевої аритмії та розвитку панкреатиту. Лікування: введення ацетилцистеїну внутрішньовенно або перорально як антидот, промивання шлунка, прийом внутрішньо метіоніну можуть мати позитивний ефект принаймні протягом 48 годин після передозування. Рекомендований прийом активованого вугілля, моніторинг дихання та кровообігу. У разі розвитку судом можливе призначення діазепаму. Фенілефрин: симптоми передозування включають: сонливість, до якої надалі приєднується занепокоєння (особливо у дітей), порушення зору, висипання, нудота, блювання, головний біль, підвищена збудливість, запаморочення, безсоння, порушення кровообігу (тромбоцитопенія, агранулоцитоз, лей , кома, судоми, підвищення чи зниження артеріального тиску, брадикардія

Лікування включає оперативне промивання шлунка, симптоматичну та підтримуючу терапію. Гіпертензивний ефект можна усунути за допомогою внутрішньовенного введення блокатора альфа-рецепторів. У разі судом можливе застосування діазепаму. Хлорфенамін: симптоми передозування хлорфенаміну малеату включають сонливість, зупинку дихання, судоми, антихолінергічні ефекти, дистонічні реакції та серцево-судинний колапс, включаючи аритмію. У дітей симптоми передозування можуть включати порушення координації, збудження, тремор, зміну поведінки, галюцинації, судоми та антихолінергічні ефекти. Лікування включає промивання шлунка у разі масивного передозування або стимуляцію блювання. Після цього можливе призначення активованого вугілля та послаблюючого засобу для уповільнення всмоктування. У разі судом слід провести седацію за допомогою внутрішньовенного діазепаму чи фенітоїну. У важких випадках може бути проведена гемоперфузія.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
ГРЗ та «застуди» симптомів засіб усунення (анальгезуючий ненаркотичний засіб + альфа-адреноміметик + Н1-гістамінових рецепторів блокатор). Код АТХ: N02BE51

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат пролонгованої дії. Парацетамол надає аналгетичну та жарознижувальну дії. Фенілефрину гідрохлорид, альфа-адреноміметик, має судинозвужувальну дію, зменшує набряклість та гіперемію слизової оболонки носа та придаткових пазух. Хлорфенаміну малеат – блокатор Н1-гістамінових рецепторів – має протиалергічну дію, зменшує вираженість місцевих ексудативних проявів, усуває сльозотечу, свербіж в очах та носі.

Вагітність та годування груддюКолдакт Флю Плюс капсули не рекомендується застосовувати у період вагітності та у період грудного вигодовування.
Умови відпустки з аптекБез рецепта.
Побічні явищаАлергічні реакції: висипання на шкірі, свербіж, кропив'янка, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєла), поліморфно-бульозна еритема (синдром Стівенса-Джонсона), гострий генералізований екзантематозний пустульоз, ангіоневротичний набряк, анафілактичний.

З боку центральної нервової системи: запаморочення, підвищена збудливість (особливо в дітей віком), порушення сну, сонливість, зниження швидкості психомоторних реакцій, відчуття втоми. З боку системи кровотворення: анемія, тромбоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура, лейкопенія, агранулоцитоз, гемолітична анемія, метгемоглобінемія, панцитопенія.

З боку системи травлення: нудота, блювання, біль у шлунку, сухість у роті, діарея.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: ураження печінки (підвищення активності печінкових ферментів), гепатит, а також дозозалежна печінкова недостатність, некроз печінки (у тому числі зі смертельним наслідком). Тривале невиправдане застосування може призвести до фіброзу печінки, цирозу печінки, у тому числі зі смертельними наслідками.

З боку органів дихання: бронхоспазм або загострення бронхіальної астми, у тому числі у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів. Серцево-судинна система: відчуття серцебиття, підвищення артеріального тиску.

З боку сечовидільної системи: затримка сечі, при тривалому прийомі високих доз нефротоксична дія. Інші: мідріаз, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску.
особливі вказівкиЯкщо, незважаючи на прийом препарату, захворювання супроводжується лихоманкою, що продовжується, або спостерігаються повторні підвищення температури, необхідно звернутися до лікаря.

Не можна приймати з алкоголем та поєднувати з іншими препаратами, що містять парацетамол.

При застосуванні Колдакт Флю Плюс небажано вживати снодійні, транквілізатори та інші психотропні засоби. Спотворює показники лабораторних досліджень при кількісному визначенні глюкози та сечової кислоти у плазмі.

У разі тривалого лікування проводять контроль показників периферичної крові та функціонального стану печінки.

У період лікування необхідно утримуватися від водіння автотранспорту та занять потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.
Умови зберіганняЗа температури не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиВнутрішньо, дорослим та дітям старше 12 років по 1 капсулі кожні 12 годин протягом 3-5 днів. Тривалість прийому як жарознижувальний засіб – не більше 3-х днів; як знеболюючий – не більше 5 днів.

За відсутності достатнього терапевтичного ефекту, наявності високої температури, яка тримається на фоні лікування понад 3 дні, а також появі нових симптомів – терміново звернутися до лікаря.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Колдакт Флю Плюс капс 10 шт производится компанией САН ФАРМА. Само производство расположено в стране Индия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Колдакт Флю Плюс капс 10 шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Колдакт Флю Плюс капс 10 шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт, ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от си... ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 10 шт, Аджиколд таб 10 шт Аджиколд таб 10 шт, АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для при... АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь, Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 5 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 5 пакетиков, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 10 шт лимонные, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт лимонные, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт.

(22647)
Отзывы
26.12.2022, 09:42
завжди допомагає, завжди в аптечці, рекомендую
Олександр
13.12.2022, 00:59
Супер засіб знімає швидко та надовго температуру
АлВас
08.04.2022, 13:29
незамінний засіб в аптечці
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*