Каталог товаров

Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 25% 50 г

( 9 )
Бренд: ВЕРТЕКС
Наличие уточняйте
291,00 грн
262,00 грн
-9.97 %
+
  • Производитель:
    ВЕРТЕКС
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 25% 50 г є нестероїдним протизапальним препаратом, який має виражені аналгетичні, протизапальні та жарознижувальні властивості. Гель швидко всмоктується в шкіру і має місцеву дію, не впливаючи на стан суглобового хряща. Кетопрофен у формі гелю зв'язується з білками плазми та проникає у тканини суглобів, досягаючи терапевтичних концентрацій. Гель метаболізується у печінці та виводиться нирками, не залежно від віку, наявності ниркової недостатності або цирозу печінки.

Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 25% 50 г инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
100 г гелю містить: кетопрофен – 25,0

мг
; – 32,0 мг, бензалконію хлорид (50 % розчин) – 1,0 мг у перерахунку на 100 %, вода очищена – до 1,0 г.

Опис:
Нестероїдний протизапальний засіб для місцевого застосування. Застосовується зовнішньо при захворюваннях суглобів, неускладнених травмах, розривах сухожиль, зв'язок, забитих місцях.

Безбарвний або зі світло-жовтим відтінком прозорий гель із запахом етанолу. Допускається наявність опалесценції та бульбашок повітря.

Форма випуску:
Гель для зовнішнього застосування 2,5%. По 50 г у туби алюмінієві. Одна туба разом із інструкцією із застосування в пачку з картону.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до кетопрофену або інших компонентів препарату, а також до саліцилатів, тіапрофенової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів, фенофібрату; шкірна алергія в анамнезі на сонцезахисні засоби та парфумерію;
Повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпозу носа та приносових пазух, та непереносимості ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (у тому числі в анамнезі);
Порушення цілісності шкірних покривів у сфері нанесення гелю (екзема, акне, мокнучий дерматит, відкрита чи інфікована рана);
Реакція фоточутливості в анамнезі;
Вплив сонячного світла, зокрема. непрямі сонячні промені та ультрафіолетове опромінення в солярії протягом усього періоду лікування та ще 2 тижні після припинення лікування препаратом;
Вагітність (III триместр);
Дитячий вік (до 15 років).

З обережністю
Проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням препарату, якщо у Вас:
- порушення функції печінки та/або нирок;
- ерозивно-виразкове ураження шлунково-кишкового тракту;
- Захворювання крові;
- бронхіальна астма;
- хронічна серцева недостатність;
- печінкова порфірія (загострення).
Дозування25 мг/г
Показання до застосуванняСимптоматична терапія – зменшення болю та запалення на момент використання, на прогрес захворювання не впливає – при наступних станах:
- реактивний артрит (синдром Рейтера);
- остеоартроз різної локалізації;
- періартрит, тендиніт, бурсит, міалгія, невралгія, радикуліт;
- травми опорно-рухового апарату (в т.ч. спортивні), забій м'язів та зв'язок, розтягнення зв'язок, розриви зв'язок та сухожиль м'язів.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПри зовнішньому застосуванні кетопрофену у лікарській формі гелю можливе посилення дії препаратів, що викликають фотосенсибілізацію.

Пацієнтам, які беруть антикоагулянти кумаринового ряду, рекомендується проводити регулярний контроль міжнародного нормалізованого відношення (МНО).

Кетопрофен, як і інші нестероїдні протизапальні засоби, може знижувати виведення метотрексату і сприяти збільшенню його токсичності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та вплив на їх виведення не є значущими.
ПередозуванняПередозування маломожливе при зовнішньому застосуванні препарату. У разі передозування шкіру слід ретельно промити під проточною водою.

У разі потрапляння препарату внутрішньо можливий розвиток системних небажаних реакцій. У цьому випадку необхідне симптоматичне лікування та підтримуюча терапія як при передозуванні формами для прийому внутрішньо.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Нестероїдний протизапальний препарат (НПЗЗ).

Код АТХ М02АА10

Фармакодинаміка:
Кетопрофен є одним із найефективніших інгібіторів циклооксигеназ. Він також інгібує активність ліпооксигенази та брадикініну. Стабілізує лізосомальні мембрани та перешкоджає вивільненню ферментів, задіяних у запальному процесі. Основними властивостями кетопрофену є виражена аналгетична, протизапальна та жарознижувальна дія. Кетопрофен не впливає на стан суглобового хряща.

Фармакокінетика:
Адсорбція
Проникнення місцевих нестероїдних протизапальних препаратів через шкіру залежить від фізичних та хімічних властивостей компонентів гелю. Швидкість вивільнення та всмоктування кетопрофену у вигляді гелю для місцевого застосування залежить від наповнювача препарату. Порівняно з пероральною формою відносна біодоступність кетопрофену у вигляді гелю – близько 5 %. Кетопрофен у формі гелю в основному діє місцево і не має системного ефекту.

Розподіл
Кетопрофен переважно зв'язується з білками плазми (99%). Проникає у тканини суглобів, у т.ч. в синовіальну рідину, і досягає там терапевтичних концентрацій. При цьому концентрація кетопрофену у крові залишається незначною. При місцевому нанесенні як гелю максимальна концентрація кетопрофену в плазмі відзначається через 6 годин. Значні концентрації присутні у підшкірно-жировій клітковині, навколосуглобових тканинах та синовіальній рідині. Дія препарату у тканинах зберігається до 12 годин.

Метаболізм та екскреція
Кетопрофен метаболізується у печінці з утворенням кон'югатів, які виводяться переважно нирками. Метаболізм кетопрофену не залежить від віку, наявності тяжкої ниркової недостатності або цирозу печінки. Кетопрофен поступово виводиться нирками
Вагітність та годування груддюЗастосування у І та ІІ триместрах вагітності
Оскільки безпека застосування кетопрофену у вагітних жінок не оцінювалася, слід уникати застосування кетопрофену у І та ІІ триместрах вагітності.

Препарат протипоказаний у III триместрі вагітності
. Під час III триместру вагітності всі інгібітори простагландинсинтетази, включаючи кетопрофен, можуть чинити токсичну дію на серці, легені та нирки плода. Наприкінці вагітності можливе збільшення часу кровотечі у матері та дитини. НПЗП можуть відкладати час настання пологів.

Період грудного вигодовування
На сьогоднішній момент відсутні дані щодо виділення кетопрофену в грудне молоко, тому застосування препарату під час грудного вигодовування не рекомендується.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаКласифікація частоти розвитку побічних ефектів згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я: дуже часто > 1/10; часто від > 1/100 до < 1/10; нечасто від > 1/1000 до < 1/100; рідко від >1/10000 до <1/1000; дуже рідко <1/10000, включаючи окремі повідомлення; частота невідома – за наявними даними встановити частоту виникнення неможливо.

Порушення з боку імунної системи: частота невідома – анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк (набряк Квінке), реакції гіперчутливості.

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту: дуже рідко – виразка, кровотечі, діарея.

Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин: нечасто – місцеві шкірні реакції, такі як еритема, екзема, свербіж та печіння; рідко – реакції фоточутливості, кропив'янка. Надходили рідкісні повідомлення про більш важкі реакції, такі як бульозна або фліктенульозна екзема, які можуть поширюватися за область місця застосування або набувати генералізованого характеру.

Порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів: дуже рідко – погіршення функції нирок у пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю.

При появі будь-яких побічних ефектів необхідно припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.
особливі вказівкиНеобхідно уникати влучення гелю в очі, на шкіру навколо очей, слизові оболонки.

При появі шкірних реакцій, у тому числі розвинених при сумісному застосуванні з октокриленсодержащими препаратами, слід негайно припинити лікування.

Пацієнти, які страждають на бронхіальну астму у поєднанні з хронічним ринітом, хронічним синуситом та/або поліпозом носа або навколоносових пазух, мають більш високий ризик розвитку алергічних реакцій при застосуванні аспірину та/або інших нестероїдних протизапальних засобів, ніж решта населення.

Для зменшення ризику фоточутливості рекомендується захищати оброблені гелем ділянки шкіри одягом від впливу ультрафіолетового опромінення протягом усього періоду лікування та ще двох тижнів після припинення застосування.

Не слід перевищувати рекомендовану тривалість лікування через збільшення ризику розвитку контактного дерматиту та реакцій фоточутливості з часом.

Слід ретельно мити руки після кожного нанесення препарату.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами, механізмами
Даних про негативний вплив кетопрофену на здатність керувати транспортними засобами та займатися іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій, немає.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиДля зовнішнього застосування. Невелика кількість гелю (3-5 см) наносять тонким шаром на шкіру запаленої або болючої ділянки тіла 1-2 рази на добу та обережно втирають. Дозування має бути підібране відповідно до площі ураженої ділянки: 2-4 г гелю (смужка довжиною близько 5-10 см відповідно).

При необхідності препарат можна поєднувати з іншими лікарськими формами кетопрофену (капсули, таблетки, ректальні супозиторії, розчин для внутрішньом'язового введення). Максимальна доза кетопрофену становить 200 мг/добу.

Оклюзійна пов'язка не рекомендується.

Не застосовувати без консультації лікаря понад 14 днів.

Якщо Ви забули нанести гель, нанесіть його в той час, коли має бути нанесена наступна доза, але не подвоювати її.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 25% 50 г производится компанией ВЕРТЕКС. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 25% 50 г и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 25% 50 г в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Арнигель гель для наружн.прим-я 45г туба Арнигель гель для наружн.прим-я 45г туба, Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, м... Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, мышцах и суставах, диклофенак 2%, 150 г, Диклофенак-АКОС гель для наружн.прим-я 5% 100г Диклофенак-АКОС гель для наружн.прим-я 5% 100г, Пенталгин Экстра-гель от боли в спине, мышцах и суст... Пенталгин Экстра-гель от боли в спине, мышцах и суставах, 5% 50г, Аэртал крем 1,5% 60 г Аэртал крем 1,5% 60 г, Быструмгель обезболивающее и противовоспалительное с... Быструмгель обезболивающее и противовоспалительное средство при боли в спине, мышцах и суставах, 30 г, Вольтарен Эмульгель 1% при боли в спине, мышцах и су... Вольтарен Эмульгель 1% при боли в спине, мышцах и суставах, диклофенак 1%, 100 г, Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, м... Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, мышцах и суставах, диклофенак 2%, 50 г, Диклоген гель 5% 30 г Диклоген гель 5% 30 г, Диклофенак мазь 1% 30 г Диклофенак мазь 1% 30 г, Диклофенак мазь 2% 30г Диклофенак мазь 2% 30г, Диклофенак-мфф мазь 2% 30г Диклофенак-мфф мазь 2% 30г, Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 2.5% 30 г Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 2.5% 30 г, Кетопрофен гель 2.5% 50г озон Кетопрофен гель 2.5% 50г озон, Кеторол гель 2% 30 г Кеторол гель 2% 30 г, Найз гель 1% 100 г Найз гель 1% 100 г, Нимесулид гель для наружн.прим-я 1% 20г Нимесулид гель для наружн.прим-я 1% 20г, Ортофен мазь 2% 50 г Ортофен мазь 2% 50 г, Ревмонн спрей для мест.и нар.прим-я 10% 50мл Ревмонн спрей для мест.и нар.прим-я 10% 50мл, Сабельник крем 100 мл Сабельник крем 100 мл, Троксиметацин гель для наружн.прим-я 40г Троксиметацин гель для наружн.прим-я 40г.

(21756)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*