Каталог товаров

Ибупрофен суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл 100 мл

( 35 )
Бренд: ЭКОЛАБ
Наличие уточняйте
243,00 грн
200,00 грн
-17.7 %
+
  • Производитель:
    ЭКОЛАБ
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Ібупрофен суспензія - це препарат, який належить до групи НПЗЗ і має аналгетичну, жарознижувальну та протизапальну дію. Його дія полягає в блокуванні синтезу простагландинів, що є медіаторами запалення та гіпертермічної реакції. Він також має антиагрегантну активність і діє до 8 годин. Ібупрофен добре абсорбується з ШКТ і виводиться нирками. Він може бути використаний для зменшення болю, запалення та гіпертермії.

Ибупрофен суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл 100 мл инструкция

Склад та опис
Активна речовина: 5
мл суспензії містить: ібупрофен 100 мг ; 5 мг, камедь ксантанова - 30,0 мг, кислота хлористоводнева * -41,08 мг, натрію гідроксид * - 19,49 мг, метилпарагідроксибензоат - 5,0 мг, пропілпарагідроксибензоат - 1,5 мг, ароматизатор апельсиновий - 1,0 мг , вода очищена до 5мл. *В результаті хімічної реакції нейтралізації готової суспензії міститься хлорид натрію - 24,36 мг. Опис: Однорідна білого або майже білого кольору в'язка суспензія із апельсиновим запахом. Форма випуску:










Суспензія для вживання (для дітей) 100 мг/5 мл. По 100 мл у флакони, банки оранжевого скла або у флакони коричневого скла з гвинтовою горловиною, закупорені поліетиленовими пробками і кришками з полімерних матеріалів, що нагвинчуються, або кришками з поліетилентерефталату, або алюмінієвими ковпачками з перфорацією або. Або по 100 мл у флакони з кришками або 100 мл у флакони, банки із засобами закупорювальними з поліетилентерефталату для лікарських засобів. Кожен флакон або банку разом з інструкцією із застосування та мірною склянкою або мірною ложечкою або дозуючим шприцем поміщають у пачку з картону.

ПротипоказанняГіперчутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів, що входять до складу препарату;
Повне або не повне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого полінозу носа та приносових пазух та непереносимості ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних препаратів (у тому числі в анамнезі);
Кровотеча або перфорація виразки шлунково-кишкового тракту в анамнезі, спровокованого застосуванням нестероїдних протизапальних засобів;
Ерозивно-виразкові захворювання органів шлунково-кишкового тракту (ЖКТ) у стадії загострення (у тому числі виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, виразковий коліт, хвороба Крона) або виразкова кровотеча в активній фазі або анамнезі (два або більше підтверджених епізодів або виразкову кровотечу);
Тяжка печінкова недостатність або захворювання печінки в активній фазі;
Порушення зсідання крові (у тому числі гемофілія, подовження часу кровотечі, схильність до кровотеч, геморагічний діатез), активна шлунково-кишкова кровотеча; тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв), підтверджена гіперкаліємія;
Декомпенсована серцева недостатність; період після проведення аортокоронарного шунтування;
Цереброваскулярна чи інша кровотеча;
Непереносимість фруктози через наявність у складі лікарського препарату сорбіту;
Вагітність (III триместр);
Маса тіла дитини до 5 кг.

З обережністю:
За наявності станів, зазначених у цьому розділі, перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем:
Одночасний прийом інших нестероїдних протизапальних засобів, наявність в анамнезі одноразового епізоду виразкової хвороби шлунка або виразкової кровотечі ШКТ, гастрит, ентерит, коліт, наявність інфекції Helicobacter pylori, виразковий коліт, бронхіальна астма або алергічна хвороба в стадії загострення захворювання, системний червоний вовчак або змішане захворювання сполучної тканини (синдром Шарпа) - підвищений ризик асептичного менінгіту, вітряна віспа, ниркова недостатність, у тому числі при зневодненні (кліренс креатиніну 30-60 мл/хв), затримка рідини та набряки, печінка артеріальна гіпертензія та/або серцева недостатність, цереброваскулярні захворювання, дисліпідемія/гіперліпідемія, цукровий діабет, захворювання периферичних артерій,захворювання крові неясної етіології (лейкопенія, анемія), одночасний прийом інших лікарських засобів, які можуть збільшити ризик виникнення виразок або кровотечі, зокрема пероральних глюкокортикостероїдів (у тому числі преднізолону), антикоагулянтів (у тому числі варфарину), селективних інгібіторів зворотного захоплення у тому числі циталопраму, флуоксетину, пароксетину, сертраліну) або антиагрегантів (у тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу), вагітність (I-II триместр), період грудного вигодовування, літній вік.селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (у тому числі циталопраму, флуоксетину, пароксетину, сертраліну) або антиагрегантів (у тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу), вагітність (I-II триместр), період грудного вигодовування, літній вік.селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (у тому числі циталопраму, флуоксетину, пароксетину, сертраліну) або антиагрегантів (у тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу), вагітність (I-II триместр), період грудного вигодовування, літній вік.
Дозування100 мг/5 мл
Показання до застосуванняІбупрофен для дітей застосовують з 3 місяців до 12 років для симптоматичного лікування як жарознижувальний засіб при гострих респіраторних захворюваннях, грипі, дитячих інфекціях, інших інфекційно-запальних захворюваннях та післяприщепних реакціях і, що супроводжуються підвищенням температури тіла.

Препарат застосовують як симптоматичне знеболюючий засіб при больовому синдромі слабкої або помірної інтенсивності, у тому числі головного та зубного болю, мігрені, невралгіях, болі у вухах та горлі, болі у горлі, болі при розтягуванні зв'язок, м'язового болю, ревматичного болю, болю в суглобах .

Препарат призначений для симптоматичної терапії, зменшення болю та запалення на момент використання, на прогрес захворювання не впливає.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиСлід уникати одночасного застосування ібупрофену з наступними лікарськими засобами:
ацетилсаліцилова кислота: за винятком низьких доз ацетилсаліцилової кислоти (не більше 75 мг на добу), призначених лікарем, оскільки спільне застосування може підвищити ризик виникнення побічних ефектів. При одночасному застосуванні ібупрофен знижує протизапальну та антиагрегантну дію ацетилсаліцилової кислоти (можливе підвищення частоти розвитку гострої коронарної недостатності у пацієнтів, які отримують як антиагрегантний засіб малі дози ацетилсаліцилової кислоти, після початку прийому ібупрофену);
- інші нестероїдні протизапальні засоби: у тому числі селективні інгібітори ЦОГ-2 слід уникати одночасного застосування двох і більше препаратів із групи нестероїдних протизапальних засобів через можливе збільшення ризику виникнення побічних ефектів.

З обережністю приймають одночасно з такими лікарськими засобами:
- антикоагулянти та тромболітичні препарати: НПЗЗ можуть посилювати ефект антикоагулянтів, зокрема варфарину та тромболітичних препаратів;
- гіпотензивні засоби (інгібітори АПФ та антагоністи ангіотензину II) та діуретики: нестероїдні протизапальні засоби можуть знижувати ефективність препаратів цих груп. Діуретики та інгібітори АПФ можуть підвищувати нефротоксичність нестероїдних протизапальних засобів;
- глюкокортикостероїди: підвищений ризик утворення виразок ШКТ та шлунково-кишкової кровотечі;
- Антиагреганти та селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну: Підвищений ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі.

- серцеві глікозиди: одночасне призначення НПЗП та серцевих глікозидів може призвести до посилення серцевої недостатності, зниження клубочкової фільтрації та збільшення концентрації серцевих глікозидів у плазмі крові;
- препарати літію: існують дані про можливість збільшення концентрації літію в плазмі крові на фоні застосування НПЗП;
- метотрексат: існують дані про можливість збільшення концентрації метотрексату в плазмі крові на фоні застосування НПЗП;
- циклоспорин: збільшення росту нефротоксичності при одночасному призначенні нестероїдних протизапальних засобів та циклоспорину;
- міфепристон: прийом нестероїдних протизапальних засобів слід розпочати не раніше, ніж через 8-12 днів після прийому міфепристону, оскільки нестероїдні протизапальні засоби можуть знижувати ефективність міфепристону;
- такролімус: при одночасному призначенні НПЗП та такролімусу можливе збільшення ризику нефротоксичності;
- зидовудін: одночасне застосування НПЗП та зидовудину може призвести до підвищення гематоксичності. Є дані про підвищення ризику виникнення гемартрозу та гематом у ВІЛ-позитивних пацієнтів з гемофілією, які отримували спільне лікування зидовудином та ібупрофеном;
- антибіотики хінолонового ряду: у пацієнтів, які отримують спільне лікування НПЗП та антибіотиками хінолонового ряду, можливе збільшення ризику виникнення судом.
ПередозуванняУ дітей симптоми передозування можуть виникати після прийому дози понад 400 мг/кг маси тіла. У дорослих дозозалежний ефект передозування менш виражений. Період напіввиведення препарату при передозуванні становить 1,5-3 години.

Симптоми: нудота, блювання, біль в епігастральній ділянці або, рідше діарея, шум у вухах, головний біль та шлунково-кишкова кровотеча. У тяжких випадках спостерігаються прояви з боку центральної нервової системи: сонливість, рідко – збудження, судоми, дезорієнтація, кома. У випадках тяжкого отруєння може розвиватися метаболічний ацидоз та збільшення протромбінового часу, ниркова недостатність, пошкодження тканини печінки, зниження артеріального тиску, пригнічення дихання та ціаноз. У пацієнтів із бронхіальною астмою можливе загострення цього захворювання.

Лікування: симптоматичне, з обов'язковим забезпеченням прохідності дихальних шляхів, моніторингом ЕКГ та основних показників життєдіяльності аж до нормалізації стану пацієнта. Рекомендується застосування перорального активованого вугілля або промивання шлунка протягом 1 години після прийому потенційно токсичної дози ібупрофену. Якщо ібупрофен вже абсорбувався, може бути призначено лужне пиття з метою виведення похідного кислотного ібупрофену нирками, форсований діурез. Часті або тривалі судоми слід усунути внутрішньовенним введенням діазепаму або лоразепаму. У разі погіршення бронхіальної астми рекомендується застосування бронходилататорів.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Нестероїдний протизапальний препарат (НПЗЗ). Код АТХ [М01АЕ01]

Фармакодинаміка:
Похідне фенілпропіонової кислоти. Чинить аналгетичну, жарознижувальну та протизапальну дію за рахунок невиборчої блокади циклооксигенази (ЦОГ1 та ЦОГ2) та надають інгібуючу дію на синтез простагландинів - медіаторів запалення та гіпертермічної реакції; аналгетичну дію найбільш виражено при болях запального характеру; як усі НПЗП, ібупрофен виявляє антиагрегантну активність. Ефект препарату обумовлений пригніченням синтезу простагландинів за рахунок блокування ферменту циклооксигенази. Пригнічує агрегацію тромбоцитів. При тривалому застосуванні має десенсибілізуючу дію. Діє до 8 години.

Фармакокінетика:
Добре абсорбується із ШКТ (зв'язок із білками плазми крові – 90%). Всмоктування трохи зменшується при прийомі препарату після їди. Час досягнення максимальної концентрації TCmax при прийомі натще досягається через 60 хв, при прийомі після їди 1 - 2 год. Період напіввиведення (Т1/2) - 2 години. Повільно проникає у порожнину суглобів, затримується у синовіальній рідині, створюючи у ній більші концентрації, ніж у плазмі крові. Після абсорбції близько 60% фармакологічно неактивної R-форми ібупрофену повільно трансформується на активну S-форму. Піддається метаболізму у печінці. Виводиться нирками (у незміненому вигляді трохи більше 1 %) й у меншою мірою - з жовчю. В обмежених дослідженнях ібупрофен виявляється у грудному молоці у дуже низьких концентраціях.
Вагітність та годування груддюПротипоказано застосування препарату у III триместрі вагітності. Перед застосуванням препарату в І-ІІ триместрах вагітності або в період грудного вигодовування слід проконсультуватися з лікарем. Є дані про те, що ібупрофен у незначних кількостях може проникати у грудне молоко без жодних негативних наслідків для здоров'я немовляти.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаРизик виникнення побічних ефектів можна звести до мінімуму, якщо приймати препарат коротким курсом у мінімальній ефективній дозі, необхідної для усунення симптомів. Побічні ефекти є переважно дозозалежними. Нижченаведені побічні реакції відзначалися при короткочасному прийомі ібупрофену в дозах, що не перевищують 1200 мг/добу. При лікуванні хронічних станів та при тривалому застосуванні можлива поява інших побічних реакцій. Оцінка частоти розвитку побічних ефектів класифікована згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, яка характеризується як: дуже часті - не менше 10% (>1/10): часті - не менше 1% але менше 10% (від >1/100 до <1/10 ); нечасто не менше 0,1%, але не менше 1% (від >1/1000 до <1/100); рідко-не менше 0,01%, але менше 0,1% (від >1/10000 до <1/1000); дуже рідко, включаючи поодинокі випадки менше 0,01% (< 1/10000); частота не відома (дані оцінки частоти відсутні.

Порушення з боку крові та лімфатичної системи: дуже рідкісні: порушення кровотворення (анемія, лейкопенія, апластична анемія, гемолітична анемія, тромбоцитопенія, панцитопенія, агранулоцитоз). Першими симптомами таких порушень є лихоманка, біль у горлі, поверхневі виразки в ротовій порожнині, грипоподібні симптоми, виражена слабкість, кровотечі з носа та підшкірні крововиливи, синці невідомої етіології.

Порушення з боку імунної системи: нечасті: реакції гіперчутливості - неспецифічні алергічні реакції, анафілактичні реакції, реакції з боку дихальних шляхів (бронхіальна астма, у тому числі її загострення, бронхоспазм, задишка, диспное), шкірні реакції (свербіж, кропив'янка, пурпура, від Квінке, ексфоліативні та бульозні дерматози (в тому числі токсичний епідермальний некроліз, синдром Лайєлла, синдром Стівенса-Джонсона, мультиформна еритема), алергічний риніт, еозинофілія; дуже рідко: тяжкі реакції гіперчутливості, у тому числі набряк обличчя, язика та гортані, задишка, тахікардія, артеріальна гіпертензія (анафілаксія, набряк Квінке або тяжкий анафілактичний шок).

Порушення шлунково-кишкового тракту: нечасті: біль у животі, нудота, диспепсія; рідкісні: діарея, метеоризм, запор, блювання; дуже рідкісні: виразка, перфорація або шлунково-кишкова кровотеча, мелена, криваве блювання, виразковий стоматит, гастрит; частота не відома: загострення виразкового коліту та хвороби Крона.

Порушення з боку печінки та жовчовивідних шляхів: дуже рідкісні: порушення функції печінки.

Порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів: дуже рідкісні: гостра ниркова недостатність (компенсована та декомпенсована), особливо при тривалому застосуванні, у поєднанні з підвищенням концентрації сечовини у плазмі крові та появою набряків, папілярний некроз.

Порушення з боку нервової системи: нечасті: біль голови; дуже рідкісні: асептичний менінгіт (у пацієнтів із аутоімунними захворюваннями).

Порушення серцево-судинної системи: частота не відома: серцева недостатність, периферичні набряки, при тривалому застосуванні підвищений ризик тромботичних ускладнень (наприклад, інфаркт міокарда, інсульт), підвищення артеріального тиску.

Порушення з боку дихальної системи та органів середостіння: частота не відома: бронхіальна астма, бронхоспазм, задишка.

Інші: дуже рідкісні: набряки, зокрема периферичні.

Лабораторні показники:
-гематокрит або гемоглобін (можуть зменшуватись);
- Час кровотечі (може збільшуватися);
-Концентрація глюкози в плазмі крові (може знижуватися);
-плазмова концентрація креатиніну (може збільшуватись);
-Активність «ниркових» трансаміназ (може підвищуватися).

При появі побічних ефектів слід припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.
особливі вказівкиРекомендується приймати препарат максимально можливо коротким курсом і в мінімальній та мінімальній ефективній дозі, необхідної для усунення симптомів.

Під час тривалого лікування необхідний контроль картини периферичної крові та функціонального стану печінки та нирок.

З появою симптомів гастропатії показаний ретельний контроль, що включає проведення эзофагогастродуоденоскопии, загальний аналіз крові (визначення гемоглобіну), аналіз калу на приховану кров.

При необхідності визначення 17-кетостеридів слід відмінити за 48 годин до дослідження. У період лікування не рекомендується прийом етанолу.

Препарат протипоказаний пацієнтам з непереносимістю фруктози, оскільки містить у складі сорбітол.

Ібупрофен суспензію для прийому внутрішньо (для дітей) можна застосовувати дітям з цукровим діабетом, оскільки препарат не містить цукру. Не містить барвників.

Пацієнтам із нирковою недостатністю необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату, оскільки існує ризик погіршення функціонального стану нирок.

Пацієнтам з гіпертонією, у тому числі в анамнезі та/або хронічній серцевій недостатності, необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату, оскільки препарат може спричинити затримку рідини, підвищення артеріального тиску та набряки.

Застосування нестероїдних протизапальних засобів у пацієнтів з вітряною віспою може бути пов'язане з підвищеним ризиком розвитку тяжких гнійних ускладнень інфекційно-запальних захворювань шкіри та підшкірно-жирової клітковини (наприклад, некротизуючого фасціїту). У зв'язку з цим рекомендується уникати застосування препарату під час вітряної віспи.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами, механізмами. Пацієнтам, які відзначають запаморочення, сонливість, загальмованість або порушення зору при прийомі ібупрофену, слід уникати керування автотранспортом або керування механізмами.
Умови зберіганняЗберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 С. Зберігати у недоступному для дітей місці!
Спосіб застосування та дозиІбупрофен суспензія для прийому внутрішньо спеціально розроблена для дітей. Застосовують внутрішньо.

Пацієнтам із підвищеною чутливістю шлунка рекомендується приймати препарат під час їди.

Лише для короткочасного застосування. Уважно прочитайте інструкцію перед застосуванням препарату.

Перед застосуванням збовтати до одержання однорідної суспензії. Для точного відмірювання препарату додається мірний шприц, мірна ложка або мірна склянка. 5 мл препарату містить 100 мг Ібупрофену або 1 мл міститься 20 мг Ібупрофену.

• Гарячка (жар) та біль:
Дозування для дітей залежить від віку та маси тіла дитини. Максимальна добова доза повинна перевищувати 30 мг/кг маси тіла дитини з інтервалами між прийомами препарату 6-8 годин:
Вік 3-6 місяців (5-7,6кг): разова доза 2,5 мл (50 мг) 3 рази на добу ; максимальна добова доза – 7,5 мл (150 мг);
Вік 6-12 місяців (7,7-9 кг): 2,5 мл (50 мг) 3-4 рази на добу; максимальна добова доза – 10 мл (200 мг);
Вік 1-3 роки (10-16 кг): 5,0 мл (100 мг) 3 рази на добу; максимальна добова доза – 15 мл (300 мг);
Вік 4-6 років (17-20 кг): 7,5 мл (150 мг) 3 рази на день; максимальна добова доза – 22,5 мл (450 мг);
Вік 7-9 років (21-30 кг): 10,0 мл (200 мг) 3 рази на добу; максимальна добова доза – 30 мл (600 мг);
Вік 10-12 років (31-40 кг): 15,0 мл (300 мг) 3 рази на добу; максимальна добова доза – 45 мл (900 мг).

Грудним дітям від 3 до 6 місяців (5-7,6 кг) при постімунізаційній лихоманці: по 2,5 мл (50 мг) препарату, за необхідності повторний прийом 2,5 мл через 6 годин. Не застосовуйте більше 5 мл (100 мг) протягом 24 годин.

Препарат Ібупрофен застосовується не більше 3-х днів як жарознижувальний засіб і не більше 5 днів - як знеболюючий.

Не перевищуйте вказану дозу. Якщо при прийомі препарату протягом 24 годин (у дітей віком 3-5 місяців) або протягом 3 днів (у дітей віком 6 місяців і старше) симптоми зберігаються або посилюються, необхідно припинити лікування та звернутися до лікаря.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Ибупрофен суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл 100 мл производится компанией ЭКОЛАБ. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Ибупрофен суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл 100 мл и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Ибупрофен суспензия для приема внутрь 100 мг/5 мл 100 мл в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Нурофаст таб 200 мг 20 шт Нурофаст таб 200 мг 20 шт, Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра п... Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра пак 5 шт, Ибупрофен гель 5% 50 г Ибупрофен гель 5% 50 г, Ибупрофен Медисорб капс 200мг 20 шт Ибупрофен Медисорб капс 200мг 20 шт, Ибупрофен таб п/об пленочной 200мг 20 шт Ибупрофен таб п/об пленочной 200мг 20 шт, Ибупрофен таб п/об пленочной 400мг 20 шт Ибупрофен таб п/об пленочной 400мг 20 шт, Ибупрофен таб п/об пленочной 400мг 50 шт Ибупрофен таб п/об пленочной 400мг 50 шт, Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10 Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10, Липы цветки 1.5г ф/пак 20 шт Липы цветки 1.5г ф/пак 20 шт, Липы цветки 35 г Липы цветки 35 г, Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт, Миг 400 таб п/п/об 400мг 20 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 20 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 500мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 500мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 50мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 50мг 10 шт, Парацетамол детский суспензия клубничная 120мг/5мл 1... Парацетамол детский суспензия клубничная 120мг/5мл 100г, Парацетамол таб 200мг 10 шт Парацетамол таб 200мг 10 шт, Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра п... Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра пак 10 шт, Фаспик гранулы для приг.р-ра, абрикосовые 400мг пак ... Фаспик гранулы для приг.р-ра, абрикосовые 400мг пак 12 шт, Фаспик таб 400 мг 6 шт Фаспик таб 400 мг 6 шт.

(22665)
Отзывы
Ксенія
24.01.2023, 14:10
добре діє, той же Нурофен і дозування однакова
Олена
01.04.2023, 00:13
Беру тільки його, завжди допомагає і виробник наш, а не імпорт.
АННА
10.04.2023, 13:15
Цей препарат ефективніше знижує температуру і має менш побічні ефекти, ніж той же нурофен. Рекомендую саме цей препарат, почала його давати посої рекомендації лікаря із сіаціонару. Лежали з ангіною і тільки ібупрофен звичайний без смаків, швидко знімає температуру, лихоманку, ломоту та явні ознаки хвороби, мігрень, біль в очах, вистачає дозування на наш вік 10 мл на 6 годин при віці 2,6 г та ваги 17,5 кг . . Рекомендації не більше 3 разів на день.
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*