Каталог товаров

Ибупрофен-ВЕРТЕКС гель 5% 50 г

( 18 )
Бренд: ВЕРТЕКС
Наличие уточняйте
235,00 грн
208,00 грн
-11.49 %
+
  • Производитель:
    ВЕРТЕКС
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Ібупрофен-Верте гель 5% 50 г - це ефективний нестероїдний протизапальний препарат, який має протизапальну та аналгетичну дію. Він допомагає зменшити біль в суглобах та припухлість, підвищує обсяг рухів і зменшує ранкову скутість. Гель пригнічує продукцію медіаторів запалення, що дозволяє зменшити запалення та знеболити. Легко наноситься на шкіру і швидко вбирається, що дозволяє швидко відчути полегшення від болю.

Ибупрофен-ВЕРТЕКС гель 5% 50 г инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
100 г гелю містить: ібупрофен — 5 г.

Допоміжні речовини:
Пропіленгліколь, спирт етиловий, карбомер 940, димексид, триетаноламін, метилпарагідроксибензоат, ефірна олія неролі, ефірна олія лаванди, вода очищена до

100
г. -жовтий відтінок, прозорий гель зі специфічним запахом.

Допускається наявність опалесценції.

Форма випуску:
Гель для зовнішнього застосування 5%. По 20 г, 30 г, 50 г або 100 г в алюмінієві туби або по 30 г банки зі скломаси. Тубу або банку разом з інструкцією із застосування поміщають у пачку з картону.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до ібупрофену або інших компонентів препарату, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів, «аспіринова» астма, вагітність (III триместр), дитячий вік до 1 року, порушення цілісності шкірних покривів (в т.ч. інфіковані ранки і ранки).

З обережністю: печінкова порфірія (загострення), ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, тяжкі порушення функції печінки та нирок, хронічна серцева недостатність, бронхіальна астма, літній вік, вагітність І-ІІ триместр, дитячий вік, період лактації.
Дозування50 мг/г
Показання до застосуванняЗахворювання опорно-рухового апарату: ревматоїдний артрит, псоріатичний артрит, анкілозуючий спондилоартрит, остеоартроз периферичних суглобів та хребта: ревматичні ураження м'яких тканин М'язові болі ревматичного та неревматичного походження

Посттравматичне

шкіра
ПередозуванняВкрай низька системна абсорбція активних компонентів препарату при зовнішньому застосуванні робить передозування практично неможливим. Клінічно значущої взаємодії з іншими лікарськими препаратами не описано

.


Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Нестероїдний протизапальний препарат (НПЗЗ).

Фармакологічні властивості:
Ібупрофен-Верте має протизапальну та аналгетичну дію. Пригнічує продукцію медіаторів запалення, за рахунок пригнічення циклоксигеназ 1 і 2. Послаблює больовий синдром, в т.ч. болі в суглобах у спокої та при русі; зменшує ранкову скутість та припухлість суглобів, сприяє підвищенню обсягу рухів.

Умови відпустки з аптекВідпускають без рецепта.
Побічні явищаМісцеві реакції: екзема, контактний дерматит (свербіж, почервоніння, набряклість ділянки шкіри, що обробляється, папули, везикули, лущення).

Системні реакції: генералізований шкірний висип, алергічні реакції (кропив'янка, ангіоневротичний набряк, бронхоспастичні реакції).
особливі вказівкиПрепарат слід наносити лише на неушкоджену шкіру, уникаючи потрапляння на відкриті рани. Після нанесення не слід накладати оклюзійну пов'язку. Не слід допускати попадання препарату на очі та слизові оболонки.
Умови зберіганняУ сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 20°С.
Спосіб застосування та дозиЗовнішньо. Дорослим препарат наносять на шкіру 3-4 десь у день і злегка втирають. Необхідна кількість препарату залежить від розміру болючої зони. Разова доза препарату – 2-4 г (4-8 см при повністю відкритій горловині туби). Тривалість лікування без консультації лікаря має перевищувати 10 днів.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Ибупрофен-ВЕРТЕКС гель 5% 50 г производится компанией ВЕРТЕКС. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Ибупрофен-ВЕРТЕКС гель 5% 50 г и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Ибупрофен-ВЕРТЕКС гель 5% 50 г в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Арнигель гель для наружн.прим-я 45г туба Арнигель гель для наружн.прим-я 45г туба, Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, м... Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, мышцах и суставах, диклофенак 2%, 150 г, Диклофенак-АКОС гель для наружн.прим-я 5% 100г Диклофенак-АКОС гель для наружн.прим-я 5% 100г, Нурофаст таб 200 мг 20 шт Нурофаст таб 200 мг 20 шт, Пенталгин Экстра-гель от боли в спине, мышцах и суст... Пенталгин Экстра-гель от боли в спине, мышцах и суставах, 5% 50г, Быструмгель обезболивающее и противовоспалительное с... Быструмгель обезболивающее и противовоспалительное средство при боли в спине, мышцах и суставах, 30 г, Вольтарен Эмульгель 1% при боли в спине, мышцах и су... Вольтарен Эмульгель 1% при боли в спине, мышцах и суставах, диклофенак 1%, 100 г, Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, м... Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, мышцах и суставах, диклофенак 2%, 50 г, Диклоген гель 5% 30 г Диклоген гель 5% 30 г, Диклофенак мазь 1% 30 г Диклофенак мазь 1% 30 г, Диклофенак мазь 2% 30г Диклофенак мазь 2% 30г, Диклофенак-мфф мазь 2% 30г Диклофенак-мфф мазь 2% 30г, Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 2.5% 50 г Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 2.5% 50 г, Кетопрофен гель 2.5% 50г озон Кетопрофен гель 2.5% 50г озон, Кеторол гель 2% 30 г Кеторол гель 2% 30 г, Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт, Найз гель 1% 100 г Найз гель 1% 100 г, Ортофен мазь 2% 50 г Ортофен мазь 2% 50 г, Ревмонн спрей для мест.и нар.прим-я 10% 50мл Ревмонн спрей для мест.и нар.прим-я 10% 50мл, Сабельник крем 100 мл Сабельник крем 100 мл, Троксиметацин гель для наружн.прим-я 40г Троксиметацин гель для наружн.прим-я 40г.

(21905)
Отзывы
Наталія
01.07.2022, 18:38
Найкращий з усіх. Підвернула здорово ногу, набрякла і опухла, синець був. Порадили, купила, найкраще. Мама купує при болю у суглобах, на городі з грядки встати не може, намаже і все чудово.
Надія Василівна Галаншина
02.03.2023, 23:53
Дуже хороший гель, коли болять коліна, або будь-який вивих, допомагає добре. І дуже швидко висихає, і ще великий плюс, що він прозорий, не забруднюватиме речі. ????????????
Надія
10.01.2023, 15:19
мені сподобався.
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*