Каталог товаров

Ибупрофен-АКОС суспензия для приема внутрь 100мг/5мл 100мл клубника

( 11 )
Бренд: СИНТЕЗ
Наличие уточняйте
249,00 грн
207,00 грн
-16.87 %
+
  • Производитель:
    СИНТЕЗ
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Ібупрофен-АКОС - це суспензія для прийому внутрішньо з клубнікою на смак. Вона належить до групи нестероїдних протизапальних препаратів та має аналгезуючу, жарознижувальну та протизапальну дію. Її механізм дії полягає у блокуванні синтезу медіаторів болю та запалення. Після прийому швидко та практично повністю всмоктується з ЖКТ, а її дія триває до 8 годин. Ібупрофен-АКОС піддається метаболізму у печінці та виводиться нирками та жовчю.

Ибупрофен-АКОС суспензия для приема внутрь 100мг/5мл 100мл клубника инструкция

Склад та опис
Активна речовина: 100
мл суспензії містить: ібупрофен – 2,0 г ; натрію цитрат 2-водний), камедь ксантанова (ксантанова смола), натрію хлорид, доміфену бромід, ароматизатор полуничний (ароматизатор харчовий «Полуниця»), вода очищена. Опис: Суспензія від білого до білого із сіруватим або сірувато-жовтим відтінком кольору з характерним запахом апельсина. Форма випуску:








Суспензія для вживання для дітей [з ароматом полуниці] 100 мг/5 мл. По 100 мл у флакони з помаранчевого скла з гвинтовою горловиною, закупорені алюмінієвими ковпачками з перфорацією або кришками закупорювально-накручуваними з контролем першого розтину, або кришками з контролем першого розтину і захистом від дітей, або кришками з контролем першого розтину, розтину дітьми. Кожен флакон з інструкцією по застосуванню та ложкою полімерної двосторонньої дозувальної аптечної для лікарських засобів або ложкою полімерної двосторонньої дозувальної для лікарських засобів, або дозуючою ложкою поміщають в пачку з картону.

ПротипоказанняГіперчутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів, що входять до складу препарату;
Повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпозу носа та приносових пазух, та непереносимості ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів;
Кровотеча або перфорація виразки шлунково-кишкового тракту в анамнезі, спровоковані застосуванням нестероїдних протизапальних засобів;
Ерозивно-виразкові захворювання органів ШКТ (у тому числі виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, хвороба Крона, виразковий коліт) або виразкова кровотеча в активній фазі або в анамнезі (два або більше підтверджених епізодів виразкової хвороби або виразкової кровотечі);
Тяжка печінкова недостатність або захворювання печінки в активній фазі;
Ниркова недостатність тяжкого ступеня тяжкості (кліренс креатиніну (КК) менше 30 мл/хв), підтверджена гіперкаліємія;
Декомпенсована серцева недостатність; період після проведення аортокоронарного шунтування;
Цереброваскулярна чи інша кровотеча; - гемофілія та інші порушення згортання крові (у тому числі гіпокоагуляція), геморагічні діатези;
Вагітність (III триместр); - Непереносимість фруктози;
Маса тіла дитини до 5 кг.

З обережністю
За наявності станів, зазначених у цьому розділі, перед застосуванням препарату слід проконсультуватись із лікарем. Одночасний прийом інших нестероїдних протизапальних засобів, наявність в анамнезі одноразового епізоду виразкової хвороби шлунка або виразкової кровотечі ШКТ, гастрит, ентерит, коліт, наявність інфекції Helicobacter pylori, виразковий коліт; бронхіальна астма або алергічні захворювання на стадії загострення або в анамнезі – можливий розвиток бронхоспазму; тяжкі соматичні захворювання, системний червоний вовчак або змішане захворювання сполучної тканини (синдром Шарпа) – підвищений ризик асептичного менінгіту; вітряна віспа; ниркова недостатність, у тому числі при зневодненні (кліренс креатиніну 30-60 мл/хв), затримка рідини та набряки, печінкова недостатність, артеріальна гіпертензія та/або серцева недостатність, цереброваскулярні захворювання, дисліпідемія/гіперліпідемія, цукровий діабет, захворювання периферичних артерій, захворювання крові неясної етіології (лейкопенія, анемія); одночасний прийом інших лікарських засобів, які можуть збільшити ризик виникнення виразок або кровотечі, зокрема пероральних глюкокортикостероїдів (у тому числі преднізолону), антикоагулянтів (у тому числі варфарину), селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (у тому числі циталопраму, флу сертраліну) або антиагрегантів (у тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу); вагітність (I-II триместр), період грудного вигодовування, літній вік. які можуть збільшити ризик виникнення виразок або кровотечі, зокрема пероральних глюкокортикостероїдів (у тому числі преднізолону), антикоагулянтів (у тому числі варфарину), селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (у тому числі циталопраму, флуоксетину, пароксетину, сероктоніну) в тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу); вагітність (I-II триместр), період грудного вигодовування, літній вік. які можуть збільшити ризик виникнення виразок або кровотечі, зокрема пероральних глюкокортикостероїдів (у тому числі преднізолону), антикоагулянтів (у тому числі варфарину), селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (у тому числі циталопраму, флуоксетину, пароксетину, сероктоніну) в тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу); вагітність (I-II триместр), період грудного вигодовування, літній вік.
Дозування20 мг/мл
Показання до застосуванняІбупрофен-АКОС застосовують у дітей з 3 місяців життя до 12 років як:
- жарознижувальний засіб при гострих респіраторних захворюваннях (у тому числі, грипі), дитячих інфекціях, постприщепних реакціях та інших інфекційно-запальних захворюваннях, що супроводжуються підвищенням температури тіла;
- знеболювального засобу при больовому синдромі слабкої або помірної інтенсивності, у тому числі: головного болю, зубного болю, мігрені, невралгіях, болю у вухах, болю в горлі, болю при розтягуваннях зв'язок, м'язового болю, ревматичного болю, болю в суглобах.

Препарат призначений для симптоматичної терапії, зменшення болю та запалення на момент використання, на прогрес захворювання не впливає.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиСлід уникати одночасного застосування ібупрофену з наступними лікарськими засобами:

- Ацетилсаліцилова кислота: за винятком низьких доз ацетилсаліцилової кислоти (не більше 75 мг на добу), призначених лікарем, оскільки спільне застосування може підвищити ризик виникнення побічних ефектів. При одночасному застосуванні ібупрофен знижує протизапальну та антиагрегантну дію ацетилсаліцилової кислоти (можливе підвищення частоти розвитку гострої коронарної недостатності у пацієнтів, які отримують як антиагрегантний засіб малі дози ацетилсаліцилової кислоти, після початку прийому ібупрофену).

- Інші нестероїдні протизапальні засоби, у тому числі селективні інгібітори ЦОГ-2: слід уникати одночасного застосування двох і більше препаратів із групи нестероїдних протизапальних засобів через можливе збільшення ризику виникнення побічних ефектів.

З обережністю застосовувати одночасно з такими лікарськими засобами:

- Антикоагулянти та тромболітичні препарати: нестероїдні протизапальні засоби можуть посилювати ефект антикоагулянтів, зокрема, варфарину та тромполітичних препаратів.

- Гіпотензивні засоби (інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ) та антагоністи ангіотензину II) та діуретики: НПЗЗ можуть знижувати ефективність препаратів цих груп. Діуретики та інгібітори АПФ можуть підвищувати нефротоксичність нестероїдних протизапальних засобів.

- Глюкокортикостероїди: підвищений ризик утворення виразок ШКТ та шлунково-кишкової кровотечі.

- Антиагреганти та селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС): підвищений ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі.

- Серцеві глікозиди: одночасне призначення нестероїдних протизапальних засобів та серцевих глікозидів може призвести до посилення серцевої недостатності, зниження швидкості клубочкової фільтрації та збільшення концентрації серцевих глікозидів у плазмі крові.

- Препарати літію: існують дані про можливість збільшення концентрації літію в плазмі крові на фоні застосування НПЗП.

- Метотрексат: при одночасному застосуванні з нестероїдними протизапальними засобами сповільнюється виведення метотрексату. У пацієнтів із зниженою функцією нирок відмічено високий ризик розвитку гепатотоксичних реакцій, навіть при використанні низьких доз метотрексату (< 20 мг/тиждень).

- Циклоспорин та препарати золота посилюють вплив ібупрофену на синтез простагландинів у нирках, що проявляється підвищенням ризику нефротоксичності.

- Міфепристон: прийом нестероїдних протизапальних засобів слід розпочати не раніше, ніж через 8-12 днів після прийому міфепристону, оскільки нестероїдні протизапальні засоби можуть знижувати ефективність міфепристону.

- Такролімус: при одночасному призначенні нестероїдних протизапальних засобів та такролімусу можливе збільшення ризику нефротоксичності.

- Зидовудин: одночасне застосування нестероїдних протизапальних засобів та зидовудину може призвести до підвищення гематотоксичності. Є дані про підвищений ризик виникнення гемартрозу та гематом у ВІЛ-позитивних пацієнтів з гемофілією, які отримували спільне лікування зидовудином та ібупрофеном.

- Антибіотики хінолонового ряду: у пацієнтів, які отримують спільне лікування НПЗП та антибіотиками хінолонового ряду, можливе збільшення ризику виникнення судом.

Спільне застосування ібупрофену з цефамандолом, цефоперазоном, цефотетаном, вальпроєвою кислотою, плікаміцином підвищує частоту розвитку гіпопротромбінемії.

Індуктори мікросомального окиснення (фенітоїн, етанол, барбітурати, рифампіцин, фенілбутазон, трициклічні антидепресанти) збільшують продукцію гідроксильованих активних метаболітів, підвищуючи ризик розвитку тяжких гепатотоксичних реакцій. Інгібітори мікросомального окиснення знижують ризик гепатотоксичної дії ібупрофену.

Використання ібупрофену разом із тіазидними діуретиками знижує їх ефективність.

Препарат посилює побічні ефекти мінералокортикостероїдів та глюкокортикостероїдів.

Кофеїн посилює аналгезуючий ефект ібупрофену.

Мієлотоксичні лікарські засоби посилюють прояви гематотоксичності препарату.

Лікарські засоби, що блокують канальцеву секрецію, знижують виведення та підвищують плазмову концентрацію ібупрофену.

Ібупрофен знижує ефективність урикозуричних лікарських засобів, посилює дію антиагрегантів, фібринолітиків, тромболітичних лікарських засобів та інсуліну.

Колестирамін знижує абсорбцію ібупрофену.
ПередозуванняУ разі непередбаченого передозування припинити прийом препарату та негайно звернутися за професійною допомогою. У дітей симптоми передозування можуть виникати після прийому дози понад 400 мг/кг маси тіла. У дорослих дозозалежний ефект передозування менш виражений. Період напіввиведення препарату при передозуванні становить 1,5-3 години.
Симптоми: нудота, блювання, біль в епігастральній ділянці або, рідше, діарея, шум у вухах, головний біль та шлунково-кишкова кровотеча. У тяжких випадках спостерігаються прояви з боку центральної нервової системи: сонливість, рідко – збудження, судоми, дезорієнтація, кома. У випадках тяжкого отруєння може розвиватися метаболічний ацидоз та збільшення протромбінового часу, ниркова недостатність, пошкодження тканини печінки, зниження артеріального тиску, пригнічення дихання та ціаноз. У пацієнтів із бронхіальною астмою можливе загострення цього захворювання.
Лікування: симптоматичне, з обов'язковим забезпеченням прохідності дихальних шляхів, моніторингом електрокардіограми (ЕКГ) та основних показників життєдіяльності аж до нормалізації стану пацієнта. Рекомендується застосування перорального активованого вугілля або промивання шлунка протягом 1 години після прийому потенційно токсичної дози ібупрофену. Якщо ібупрофен вже абсорбувався, може бути призначене лужне пиття з метою виведення кислого похідного ібупрофену нирками, форсований діурез. Часті або тривалі судоми слід усунути внутрішньовенним введенням діазепаму або лоразепаму. При погіршенні бронхіальної астми рекомендується застосування бронходилататорів
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Нестероїдний протизапальний препарат (НПЗЗ). Код АТХ: М01АЕ01

Фармакодинаміка:
Механізм дії ібупрофену, похідного пропіонової кислоти з групи нестероїдних протизапальних засобів, обумовлений інгібуванням синтезу простагландинів – медіаторів болю, запалення та гіпертермічної реакції. Невибірково блокує циклооксигеназу 1 (ЦОГ-1) та циклооксигеназу 2 (ЦОГ-2), внаслідок чого гальмує синтез простагландинів. Крім того, ібупрофен оборотно пригнічує агрегацію тромбоцитів. Чинить знеболювальну, жарознижувальну та протизапальну дію. Аналгезуюча дія найбільш виражена при болях запального характеру. Дія препарату триває до 8 год.

Фармакокінетика:
Абсорбція – висока, швидко та практично повністю всмоктується із шлунково-кишкового тракту (ЖКТ) (зв'язок із білками плазми крові – 90 %). Після прийому ібупрофену натщесерце у дорослих ібупрофен виявляється в плазмі через 15 хв, максимальна концентрація (Сmax) ібупрофену в плазмі досягається через 60 хв. Прийом ібупрофену разом із їжею може збільшувати час досягнення максимальної концентрації (TCmax) до 1-2 годин. Період напіввиведення (Т1/2) – 2 години. Повільно проникає у порожнину суглобів, затримується у синовіальній рідині, створюючи у ній більші концентрації, ніж у плазмі крові. Після абсорбції близько 60% фармакологічно неактивної R-форми повільно трансформується на активну Sформу. Піддається метаболізму у печінці. Виводиться нирками (у незмінному вигляді трохи більше 1 %) і, меншою мірою, з жовчю.
Вагітність та годування груддюПротипоказано застосування препарату у III триместрі вагітності. Перед застосуванням препарату у І та ІІ триместрах вагітності або у період грудного вигодовування слід проконсультуватися з лікарем. Є дані про те, що ібупрофен у незначних кількостях може проникати у грудне молоко без жодних негативних наслідків для здоров'я немовляти.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаРизик виникнення побічних ефектів можна звести до мінімуму, якщо приймати препарат коротким курсом у мінімальній ефективній дозі, необхідної для усунення симптомів. Побічні ефекти є переважно дозозалежними. Нижченаведені побічні реакції відзначалися при короткочасному прийомі ібупрофену в дозах, що не перевищують 1200 мг/добу. При лікуванні хронічних станів та при тривалому застосуванні можлива поява інших побічних реакцій.

Оцінка частоти виникнення побічних реакцій здійснена на підставі наступних критеріїв: дуже часті (> 1/10), часті (від > 1/100 до < 1/10), нечасті (від > 1/1000 до < 1/100), рідкісні ( від > 1/10 000 до < 1/1000), дуже рідкісні (< 1/10 000), частота невідома – за наявними даними встановити частоту виникнення було неможливо.

Порушення з боку крові та лімфатичної системи: дуже рідкісні: порушення кровотворення (анемія, лейкопенія, апластична анемія, гемолітична анемія, тромбоцитопенія, панцитопенія, агранулоцитоз). Першими симптомами таких порушень є лихоманка, біль у горлі, поверхневі виразки в ротовій порожнині, грипоподібні симптоми, виражена слабкість, кровотечі з носа та підшкірні крововиливи, кровотечі та синці невідомої етіології.

Порушення з боку імунної системи: нечасті: реакції гіперчутливості – неспецифічні алергічні реакції та анафілактичні реакції, реакції з боку дихальних шляхів (бронхіальна астма, у тому числі її загострення, бронхоспазм, задишка, диспное), шкірні реакції (свербіж, кропив'янка, пурпура, отек Квінке, ексфоліативні та бульозні дерматози, у тому числі токсичний епідермальний некроліз, синдром Лайєлла, синдром Стівенса-Джонсона, мультиформна еритема), алергічний риніт, еозинофілія; - дуже рідкісні: тяжкі реакції гіперчутливості, у тому числі набряк обличчя, язика та гортані, задишка, тахікардія, артеріальна гіпотензія (анафілаксія, набряк Квінке або тяжкий анафілактичний шок).

Порушення шлунково-кишкового тракту: нечасті: біль у животі, нудота, диспепсія; рідкісні: діарея, метеоризм, запор, блювання; дуже рідкісні: виразка, перфорація або шлунково-кишкова кровотеча, мелена, криваве блювання, виразковий стоматит, гастрит; частота невідома: загострення виразкового коліту та хвороби Крона.

Порушення з боку печінки та жовчовивідних шляхів: дуже рідкісні: порушення функції печінки.

Порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів: дуже рідкісні: гостра ниркова недостатність (компенсована та декомпенсована), особливо при тривалому застосуванні, у поєднанні з підвищенням концентрації сечовини у плазмі крові та появою набряків, папілярний некроз.

Порушення з боку нервової системи: нечасті: біль голови; дуже рідкісні: асептичний менінгіт (у пацієнтів із аутоімунними захворюваннями).

Порушення серцево-судинної системи: частота невідома: серцева недостатність, периферичні набряки, при тривалому застосуванні підвищений ризик тромботичних ускладнень (наприклад, інфаркт міокарда, інсульт), підвищення артеріального тиску.

Порушення з боку дихальної системи та органів середостіння: частота невідома: бронхіальна астма, бронхоспазм, задишка.

Інші: дуже рідкісні: набряки, зокрема периферичні.

Лабораторні показники: гематокрит або гемоглобін (можуть зменшуватись); час кровотечі (може збільшуватись); концентрація глюкози у плазмі крові (може знижуватися); кліренс креатиніну (може зменшуватись); плазмова концентрація креатиніну (може збільшуватись); активність «печінкових» трансаміназ (може підвищуватись).

При появі побічних ефектів слід припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.
особливі вказівкиРекомендується застосовувати препарат максимально можливим коротким курсом та у мінімальній ефективній дозі, необхідної для усунення симптомів. Під час тривалого лікування необхідний контроль картини периферичної крові та функціонального стану печінки та нирок.

З появою симптомів гастропатії показаний ретельний контроль, що включає проведення эзофагогастродуоденоскопии, загальний аналіз крові (визначення гемоглобіну), аналіз калу на приховану кров.

При необхідності визначення 17-кетостероїдів препарат слід відмінити за 48 годин до дослідження.

У період лікування не рекомендується прийом етанолу.

Препарат протипоказаний пацієнтам з непереносимістю фруктози, оскільки містить у складі мальтітол. Ібупрофен-АКОС можна застосовувати дітям із цукровим діабетом, оскільки препарат не містить цукру. Не містить барвників.

Пацієнтам із нирковою недостатністю необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату, оскільки існує ризик погіршення функціонального стану нирок.

Пацієнтам з гіпертонією, у тому числі в анамнезі та/або хронічній серцевій недостатності, необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату, оскільки препарат може спричинити затримку рідини, підвищення артеріального тиску та набряки.

Застосування нестероїдних протизапальних засобів у пацієнтів з вітряною віспою може бути пов'язане з підвищеним ризиком розвитку тяжких гнійних ускладнень інфекційно-запальних захворювань шкіри та підшкірно-жирової клітковини (наприклад, некротизуючого фасціїту). У зв'язку з цим рекомендується уникати застосування препарату під час вітряної віспи.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами, механізмами
Пацієнтам, які відзначають виникнення запаморочення, головного болю або порушень зору при прийомі ібупрофену, рекомендується утриматися від керування автотранспортом та занять іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги, швидкості психомоторних та рухових реакцій.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у місцях, недоступних для дітей. Використовувати протягом 6 місяців після відкриття флакона.
Спосіб застосування та дозиІбупрофен-АКОС – суспензія спеціально розроблена для дітей. Для вживання всередину. Перед вживанням препарату ретельно збовтайте флакон.

Пацієнтам із підвищеною чутливістю шлунка рекомендується приймати препарат під час їди.

Лише для короткочасного застосування. Уважно прочитайте інструкцію перед застосуванням препарату.

Для точного відмірювання дози препарату використовується ложка, що додається. 5 мл препарату містять 100 мг ібупрофену або 50 мг ібупрофену у 2,5 мл препарату. Після вживання промийте ложку дози в теплій воді і висушіть її в недоступному для дитини місці.

Лихоманка (жар) та біль:

Дозування для дітей залежить від віку та маси тіла дитини. Максимальна добова доза повинна перевищувати 30 мг/кг маси тіла дитини з інтервалами між прийомами препарату 6-8 годин.

Діти віком 3-6 місяців (вага дитини від 5 до 7,6 кг): по 2,5 мл (50 мг) до 3 разів протягом 24 годин, не більше 7,5 мл (150 мг) на добу.

Діти віком 6-12 місяців (вага дитини 7,7 - 9 кг): по 2,5 мл (50 мг) до 3-4 разів протягом 24 годин, не більше 10 мл (200 мг) на добу.

Діти віком 1-3 роки (вага дитини 10 - 16 кг): по 5,0 мл (100 мг) до 3 разів протягом 24 годин, не більше 15 мл (300 мг) на добу.

Діти віком 4-6 років (вага дитини 17 - 20 кг): по 7,5 мл (150 мг) до 3 разів протягом 24 годин, не більше 22,5 мл (450 мг) на добу.

Діти віком 7-9 років (вага дитини 21 – 30 кг): по 10 мл (200 мг) до 3 разів протягом 24 годин, не більше 30 мл (600 мг) на добу.

Діти віком 10-12 років (вага дитини 31 - 40 кг): по 15 мл (300 мг) до 3 разів протягом 24 годин, не більше 45 мл (900 мг) на добу.

Тривалість лікування – не більше ніж 3 дні. Не перевищуйте вказану дозу. Якщо при прийомі препарату протягом 24 годин (у дітей віком 3-5 місяців) або протягом 3 днів (у дітей віком 6 місяців і старше) симптоми зберігаються або посилюються, необхідно припинити лікування та звернутися до лікаря.

Постімунізаційна лихоманка:
Дітям віком до 6 місяців: по 2,5 мл (50 мг) препарату. При необхідності ще 2,5 мл (50 мг) через 6 годин. Не застосовуйте більше 5 мл (100 мг) протягом 24 годин.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Ибупрофен-АКОС суспензия для приема внутрь 100мг/5мл 100мл клубника производится компанией СИНТЕЗ. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Ибупрофен-АКОС суспензия для приема внутрь 100мг/5мл 100мл клубника и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Ибупрофен-АКОС суспензия для приема внутрь 100мг/5мл 100мл клубника в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Нурофаст таб 200 мг 20 шт Нурофаст таб 200 мг 20 шт, Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра п... Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра пак 5 шт, Ибупрофен гель 5% 50 г Ибупрофен гель 5% 50 г, Ибупрофен Медисорб капс 200мг 20 шт Ибупрофен Медисорб капс 200мг 20 шт, Ибупрофен таб п/об пленочной 200мг 20 шт Ибупрофен таб п/об пленочной 200мг 20 шт, Ибупрофен таб п/об пленочной 400мг 20 шт Ибупрофен таб п/об пленочной 400мг 20 шт, Ибупрофен таб п/об пленочной 400мг 50 шт Ибупрофен таб п/об пленочной 400мг 50 шт, Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10 Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10, Липы цветки 1.5г ф/пак 20 шт Липы цветки 1.5г ф/пак 20 шт, Липы цветки 35 г Липы цветки 35 г, Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт, Миг 400 таб п/п/об 400мг 20 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 20 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 500мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 500мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 50мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 50мг 10 шт, Парацетамол детский суспензия клубничная 120мг/5мл 1... Парацетамол детский суспензия клубничная 120мг/5мл 100г, Парацетамол таб 200мг 10 шт Парацетамол таб 200мг 10 шт, Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра п... Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра пак 10 шт, Фаспик гранулы для приг.р-ра, абрикосовые 400мг пак ... Фаспик гранулы для приг.р-ра, абрикосовые 400мг пак 12 шт, Фаспик таб 400 мг 6 шт Фаспик таб 400 мг 6 шт.

(22761)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*