Каталог товаров

Ибуклин Экспресс порошок 400 мг+325 мг 9 шт, для приготовления раствора для приема внутрь

( 47 )
Бренд: ДРРЕДДИС
Наличие уточняйте
339,00 грн
304,00 грн
-10.32 %
+
  • Производитель:
    ДРРЕДДИС
Способы доставки
Способы оплаты
Описание


Ибуклин Экспресс порошок 400 мг+325 мг 9 шт, для приготовления раствора для приема внутрь инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 пакетик містить: ібупрофену натрію дигідрат 512.0 мг (еквівалентно 400.0 мг ібупрофену), парацетамол 325.0 мг.

Допоміжні речовини:
Сахароза, бетадекс (бета-циклодекстрин), сукралоза. ароматизатор вишневий 501027 АР0551 [мальтодекстрин (кукурудзяний), смакоароматичні речовини, бензиловий спирт (Е1519). натуральні смакоароматичні речовини, триетилцитрат (Е1505), смакоароматичні препарати], апельсиновий ароматизатор 4153 (мальтодекстрин (кукурудзяний), натуральні смакоароматичні препарати, акації камедь (Е414), ароматизатори, ідентичні натуральним, 0 Е320) , трет-бутилгідрохінон (ЕЗ19)], ароматизатор ванільний SC295824 [мальтодекстрин (кукурудзяний), акації камедь (Е414), смакоароматичні речовини (ванілін, бензилбензоат, піперональ, натуральний смакоароматичний препарат)

.
Порошок від білого до майже білого кольору з характерним запахом.

Форма випуску:
Порошок для приготування розчину для вживання, 400 мг + 325 мг. По 5 г у пакетику з комбінованого матеріалу (ламінований папір/ПЕНП/алюмінієва фольга/ПЕНП). По 9 пакетиків разом з інструкцією із застосування в картонну пачку.

ПротипоказанняПідвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату (зокрема інших НПЗП);
Ерозивно-виразкові захворювання ШКТ (у тому числі виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, хвороба Крона, виразковий коліт) або виразкова кровотеча в активній фазі або в анамнезі (два або більше підтверджених епізодів виразкової хвороби або виразкової кровотечі);
Цереброваскулярна чи інша кровотеча;
Гемофілія або інші порушення згортання крові (у тому числі гіпокоагуляція), геморагічні діатези, внутрішньочерепні крововиливи;
Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну (КК) менше 30 мл/хв);
Повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпозу носа та приносових пазух, та непереносимості ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (у тому числі в анамнезі);
Тяжка серцева недостатність (клас IV за класифікацією Нью-Йоркської Асоціації кардіологів NYHA);
Декомпенсована серцева недостатність;
Поразки зорового нерва;
Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегндрогенази, дефіцит сахарази/ізомальтази, непереносимість фруктози, глюкозо-галактозна мальабсорбція, оскільки препарат містить сахарозу;
Захворювання системи крові;
період після проведення аортокоронарного шунтування;
Прогресують захворювання нирок;
Тяжка печінкова недостатність або активне захворювання печінки;
Підтверджена гіперкаліємія;
Вагітність у терміні понад 20 тижнів;
Дитячий вік віком до 18 років.

З обережністю
Ішемічна хвороба серця, хронічна серцева недостатність, захворювання периферичних артерій, артеріальна гіпертензія, захворювання крові неясної етіології (лейкопенія та анемія), цереброваскулярні захворювання, дисліпідемія/гіперліпідемія. Наявність в анамнезі одноразового епізоду виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки або виразкової кровотечі ШКТ. наявність інфекції Helicobacter pylori, гастрит, ентерит, коліт, виразковий коліт в анамнезі;
Вірусний гепатит, печінкова недостатність середнього та легкого ступеня тяжкості, доброякісні гіпербілірубінемії (синдром Жильбера. Дубіна-Джонсона та Ротора), цироз печінки з портальною гіпертензією;
Ниркова недостатність, у тому числі при зневодненні (КК менше 30-60 мл/хв), нефротичний синдром;
Бронхіальна астма або алергічні захворювання на стадії загострення або в анамнезі (можливий розвиток бронхоспазму);
Системний червоний вовчак або змішане захворювання сполучної тканини (синдром Шарпа) - підвищений ризик асептичного менінгіту;
Вітряна віспа, тяжкі соматичні захворювання, цукровий діабет;
Одночасне застосування інших нестероїдних протизапальних засобів, пероральних глюкокортикостероїдів (у тому числі преднізолону), антикоагулянтів (у тому числі варфарину), антиагрегантів (у тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу), селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну, у тому числі ;
Літній вік, куріння, алкоголізм;
Вагітність у терміні до 20-го тижня, період грудного вигодовування.
Дозування400 мг + 325 мг
Показання до застосуванняСимптоматична терапія інфекційно-запальних захворювань (застуда, грип), що супроводжуються підвищеною температурою, ознобом, головним болем, болем у м'язах та суглобах, болем у горлі;
Міалгія;
Невралгія;
Болі у спині;
Суглобові болі, больовий синдром при запальних та дегенеративних захворюваннях опорно-рухового апарату;
Болі при забитих місцях, розтягуваннях, вивихах, переломах:
Посттравматичний та післяопераційний больовий синдром;
Зубний біль:
Альгодисменорея (болюча менструація).

Препарат призначений для симптоматичної терапії, зменшення болю та запалення на момент використання, на прогрес захворювання не впливає.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПри одночасному застосуванні препарату Ібуклін Експрес з іншими лікарськими засобами можливий розвиток різноманітних ефектів взаємодії.

При одночасному застосуванні з ацетилсаліциловою кислотою ібупрофен знижує її протизапальну та антиагрегаційну дію (можливе підвищення частоти розвитку гострої коронарної недостатності у хворих, які отримують як антиагрегантний засіб малі дози ацетилсаліцилової кислоти, після початку прийому ібупрофену).

Поєднання з етанолом, глюкокортикостероїдами, кортикотропіном підвищує ризик ерозивно-виразкового ураження ШКТ.

Ібупрофен посилює дію прямих (гепарину) та непрямих (похідні кумарину та індандіону) антикоагулянтів, тромболітичних агентів (алтеплаза. аністреплаза. стрептокіназа, урокіназу), антиагрегантів. колхіцину – підвищується ризик розвитку геморагічних ускладнень.

Підсилює гіпоглікемічну дію інсуліну та пероральних гіпоглікемічних лікарських засобів.

Послаблює ефекти гіпотензивних лікарських засобів та діуретиків (за рахунок пригнічення синтезу ниркових простагландинів).

Збільшує концентрацію в крові дигоксину, препаратів літію та метотрексату.

Кофеїн посилює аналгетичну дію ібупрофену.

Циклоспорин та препарати золота підвищують нефротоксичність.

Цефамандол, цефоперазон, цефотетан, вальпроєва кислота, плікаміцин збільшують частоту розвитку гіпопротромбінемії.

Антибіотики хінолонового ряду: у пацієнтів, які отримували спільне лікування НПЗП та антибіотиками хінолонового ряду, можливе збільшення ризику виникнення судом.

Антациди та колестірамін знижують абсорбцію препарату.

Мієлотоксичні лікарські засоби сприяють прояву гематотоксичності препарату.

Міфепристон: прийом нестероїдних протизапальних засобів слід починати не раніше, ніж через 8-12 днів після прийому міфепристону, оскільки нестероїдні протизапальні засоби можуть знижувати ефективність міфепристону.

Такролімус: при одночасному застосуванні нестероїдних протизапальних засобів та такролімусу можливе збільшення ризику нефротоксичності.

Зідовудін: одночасне застосування нестероїдних протизапальних засобів та зидовудину може призвести до підвищення гематотоксичності. Є дані про підвищений ризик виникнення гемартрозу та гематом у ВІЛ-позитивних пацієнтів з гемофілією, які отримували спільне лікування зидовудином та ібупрофеном.

Лікарські засоби, що блокують канальцеву секрецію: зниження виведення та підвищення плазмової концентрації ібупрофену.

Індуктори мікросомального окиснення (фенітоїн, етанол, барбітурати, рифампіцин. фенілбутазон, трициклічні антидепресанти): збільшення продукції гідроксильованих активних метаболітів, збільшення ризику розвитку тяжких інтоксикацій.

Інгібітори мікросомального окиснення: зниження ризику гепатотоксичної дії.

Урикозуричні препарати: Зниження ефективності препаратів.

Якщо Ви застосовуєте перелічені вище або інші лікарські препарати (у тому числі безрецептурні), перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем.
ПередозуванняСимптоми: шлунково-кишкові розлади (діарея, нудота, блювання, анорексія, біль в епігастральній ділянці), збільшення протромбінового часу, кровотеча через 12-48 год. ритму, зниження артеріального тиску, прояви гепато- та нефротоксичності. судоми, можливий розвиток гепатонекрозу. При підозрі передозування необхідно негайно звернутися за лікарською допомогою.

Лічені: промивання шлунка протягом перших 4 год. лужне пиття, форсований діурез; активоване вугілля всередину, введення донаторів SH-груп та попередників синтезу глутатіону-метіоніну через 8-9 годин після передозування та N-ацетилцистеїну всередину або внутрішньовенно - через 12 годин, антацидні препарати; гемодіаліз; симптоматична терапія. Необхідність проведення додаткових терапевтичних заходів (подальше введення метионина, внутрішньовенне введення N-ацетилцистеїну) визначається залежно від концентрації парацетамолу в крові, а також від часу, що пройшов після його прийому.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Аналгезуючий засіб, комбінований (НПЗП + аналгезуючий ненаркотичний засіб). Код ATX: М01АЕ51

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат, дія якого обумовлена ​​компонентами, що входять до його складу. Має спрямовану дію проти болю (знеболювальну), жарознижувальну та протизапальну дію.

Ібупрофен і парацетамол відрізняються за місцем та механізмом дії. В результаті їх взаємопідсилювальної дії досягається більш виражена знеболювальна дія та посилення жарознижувальної дії, ніж при застосуванні препаратів, що містять тільки ібупрофен або парацетамол.

Ібупрофен – нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП). має аналгетичну, протизапальну, жарознижувальну дію. Пригнічуючи циклооксигеназу (ЦОГ) 1 і 2. порушує метаболізм арахідонової кислоти, зменшує кількість простагландинів (медіаторів болю, запалення та гіпертермічної реакції), як в осередку запалення, так і в здорових тканинах, пригнічує ексудативну та проліферативну фази.

Парацетамол – невибірково блокує ЦОГ. переважно у центральній нервовій системі, слабко впливає на водно-сольовий обмін та слизову оболонку шлунково-кишкового тракту (ЖКТ). Чинить знеболювальну та жарознижувальну дію. У запалених тканинах пероксидази нейтралізують вплив парацетамолу на ЦОГ 1 та 2, що пояснює низький протизапальний ефект.

Ефективність комбінації вища, ніж окремих компонентів. Послаблює артралгію у спокої та під час руху, зменшує ранкову скутість та припухлість суглобів, сприяє збільшенню обсягу рухів.

Препарат має більш швидкий терапевтичний ефект та більш виражену протизапальну дію, ніж ібупрофен та парацетамол окремо.

Після першого прийому препарату Ібуклін Експрес жарознижувальна дія відзначається в середньому через 15 хвилин, клінічно значуще зниження температури тіла досягається через 1 годину, максимальне зниження температури – через 3 години.

Клінічно значущий знеболюючий ефект відзначається через 1 годину після прийому препарату Ібуклін Експрес: максимальне зниження інтенсивності артралгії (болі в суглобах) відзначається через 3 год. головного болю – через 4 год

.
та фармакокінетичні властивості ібупрофену та парацетамолу не змінюються при застосуванні у вигляді фіксованої комбінації як при одноразовому прийомі, так і при багаторазовому.

Ібупрофен:
Абсорбція - висока, швидко і практично повністю всмоктується із ШКТ. Максимальна концентрація (Сmах) у плазмі становить у середньому 61.934 мкг/мл. Час досягнення Сmах (Tcmax) після прийому внутрішньо - в середньому 19.8 хвилин (10,2 -40.2 хвилини). Зв'язок із білками плазми крові – понад 90%. Період напіввиведення (Т1/2) становить у середньому близько 2 год. Повільно проникає в порожнину суглобів, накопичується в синовіальній рідині, створюючи в ній вищі концентрації, ніж у плазмі. Після абсорбції близько 60% фармакологічно неактивної R-форми повільно трансформується на активну S-форму. Піддається метаболізму. Об'єм розподілу (Vd) становить середньому 8.457 л. Кліренс – 2.806 л/год. Більше 90% виводиться нирками (в незмінному вигляді не більше 1%) та меншою мірою з жовчю у вигляді метаболітів та їх кон'югатів.

Парацетамол:
Абсорбція – висока, зв'язок із білками плазми – менше 10% і незначно збільшується при передозуванні. Сульфатний та глюкуронідний метаболіти не зв'язуються з білками плазми навіть у відносно високих концентраціях. Величина Стах - в середньому 7.646 мкг/мл. Тсах після прийому внутрішньо - в середньому 30 хвилин (10.2 - 40.2 хвилини). Достатньо рівномірно розподіляється в рідких середовищах організму. Проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр. Близько 90-95% парацетамолу метаболізується у печінці з утворенням неактивних кон'югатів із глюкуроновою кислотою (60%). таурином (35%) та цистеїном (3%), а також невеликої кількості гідроксильованих та деацетильованих метаболітів. Невелика частина препарату гідроксилюється мікросомальними ферментами з утворенням високоактивного N-ацетил-n-бензохіноніміну, який зв'язується із сульфгідрильними групами глутатіону. При виснаженні запасів глутатіону в печінці (при передозуванні) ферментні системи гепатоцитів можуть блокуватись, призводячи до розвитку їх некрозу. Т1/2 – 3,5 год. У пацієнтів із цирозом печінки Т1/2 дещо збільшується. У пацієнтів похилого віку знижується кліренс препарату і збільшується T1/2. Розмір Vd становить середньому 65.5 л. Кліренс – 13.365 л/год. Виводиться нирками переважно у вигляді глюкуронідних та сульфатних кон'югатів (менше 5% – у незміненому вигляді). У грудне молоко проникає менше ніж 1% від прийнятої дози парацетамолу. У дітей здатність до утворення кон'югатів із глюкуроновою кислотою нижча, ніж у дорослих. У пацієнтів похилого віку знижується кліренс препарату і збільшується T1/2. Розмір Vd становить середньому 65.5 л. Кліренс – 13.365 л/год. Виводиться нирками переважно у вигляді глюкуронідних та сульфатних кон'югатів (менше 5% – у незміненому вигляді). У грудне молоко проникає менше ніж 1% від прийнятої дози парацетамолу. У дітей здатність до утворення кон'югатів із глюкуроновою кислотою нижча, ніж у дорослих. У пацієнтів похилого віку знижується кліренс препарату і збільшується T1/2. Розмір Vd становить середньому 65.5 л. Кліренс – 13.365 л/год. Виводиться нирками переважно у вигляді глюкуронідних та сульфатних кон'югатів (менше 5% – у незміненому вигляді). У грудне молоко проникає менше ніж 1% від прийнятої дози парацетамолу. У дітей здатність до утворення кон'югатів із глюкуроновою кислотою нижча, ніж у дорослих.
Вагітність та годування груддюПроконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням препарату, якщо ви вагітні, припускаєте, що можете бути вагітною або плануєте вагітність. У період до 20-го тижня вагітності застосування препарату можливе лише за рекомендацією лікаря в тих випадках, коли потенційна користь перевищує можливий ризик для матері та потенційний ризик для плода

.
В експериментальних дослідженнях не встановлено ембріотоксичну, тератогенну та мутагенну дію компонентів препарату. Не слід застосовувати нестероїдні протизапальні засоби жінкам з 20-го тижня вагітності у зв'язку з можливим розвитком маловоддя та/або патології нирок у новонароджених (неонатальна ниркова дисфункція). Застосування препарату при вагітності у терміні понад 20 тижнів протипоказане.

Період грудного вигодовування:
При необхідності застосування препарату в період важкого вигодовування слід припинити годування груддю.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаПорушення з боку шлунково-кишкового тракту:
НПЗП-гастропатія – нудота, блювання, печія, анорексія, дискомфорт або біль в епігастрії, діарея, метеоризм; рідко – ерозивно-виразкові ураження, кровотечі, порушення функції печінки, гепатит, панкреатит, подразнення або сухість у порожнині рота, біль у роті, виразка слизової оболонки ясен, афтозний стоматит, запор. Виразка, мелена, криваве блювання, в деяких випадках з летальним кінцем, особливо у пацієнтів похилого віку, гастрит, загострення коліту та хвороби Крона, підвищення активності «печінкових» трансаміназ, жовтяниця.

Порушення з боку нервової системи та органів чуття: головний біль, запаморочення, безсоння, тривожність, нервозність, дратівливість, збудження, сонливість, депресія, сплутаність свідомості, галюцинації; рідко – асептичний менінгіт (частіше у пацієнтів з аутоімунними захворюваннями), зниження слуху, шум у вухах, порушення зору, токсична поразка зорового нерва, неясний зір чи двоїння, худоба, амбліопія.

Порушення серцево-судинної системи: серцева недостатність, периферичні набряки, при тривалому застосуванні підвищений ризик тромботичних ускладнень (наприклад, інфаркт міокарда), підвищення артеріального тиску, тахікардія.

Порушення з боку крові та лімфатичної системи: анемія (у тому числі гемолітична та апластична), тромбоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура, агранулоцитоз, лейкопенія, панцитопенія.

Порушення з боку дихальної системи та органів середостіння: задишка, бронхоспазм, бронхіальна астма.

Порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів: алергічний нефрит, гостра ниркова недостатність, нефротичний синдром, набряки, поліурія, цистит, гематурія, протеїнурія, нефритичний синдром, папілярний некроз, інтерстиціальний нефрит.

Алергічні реакції: висипання на шкірі, свербіж шкіри, кропив'янка, набряк Квінке, бронхоспазм, диспное, алергічний риніт, сухість і подразнення очей, набряк кон'юнктиви та повік, еозинофілія, лихоманка, анафілактичний шок, багатоформна екссудативна ерите некроліз (синдром Лайєлла).

Лабораторні показники: зниження концентрації глюкози у сироватці, зменшення гематокриту та гемоглобіну, збільшення часу кровотечі, збільшення сироваткової концентрації креатиніну.

Інші: посилення потовиділення.

При тривалому застосуванні у високих дозах: виразка слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, кровотечі (шлунково-кишкова, ясенна, маткова, гемороїдальна), порушення зору (порушення колірного зору, худоби, амбліопія).

Якщо у Вас є побічні ефекти, зазначені в інструкції, або вони посилюються, або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, не зазначені в інструкції, повідомте про це лікаря.
особливі вказівкиСлід застосовувати мінімальну ефективну дозу препарату наскільки можна коротким курсом.

Не застосовувати препарат разом з лимонним чаєм або соком цитрусових, оскільки це може призвести до випадання осаду та зниження ефективності препарату.

У пацієнтів з бронхіальною астмою або алергічними захворюваннями на стадії загострення, а також у пацієнтів з анамнезом бронхіальної астми/алергічного захворювання препарат може спровокувати бронхоспазм.

Застосування препарату у пацієнтів із системним червоним вовчаком або змішаним захворюванням сполучної тканини пов'язане з підвищеним ризиком розвитку асептичного менінгіту.

Пацієнтам з гіпертензією, у тому числі в анамнезі та/або хронічній серцевій недостатності, необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату, оскільки препарат може викликати затримку рідини, підвищення артеріального тиску та набряки. Пацієнтам з неконтрольованою артеріальною гіпертензією, застійною серцевою недостатністю ІІ-ІІІ класу за NYHA, ішемічною хворобою серця, захворюваннями периферичних артерій та/або цереброваскулярними захворюваннями призначати ібупрофен слід тільки після ретельної оцінки співвідношення користі-ризику, при цьому слід уникати застосування 2400 мг/добу).

Застосування нестероїдних протизапальних засобів у пацієнтів з вітряною віспою може бути пов'язане з підвищеним ризиком розвитку тяжких гнійних ускладнень інфекційно-запальних захворювань шкіри та підшкірно-жирової клітковини (наприклад, некротизуючого фасціїту). У зв'язку з цим рекомендується уникати застосування препарату під час вітряної віспи.

Інформація для жінок, які планують вагітність: препарат пригнічує ЦОГ та синтез простагландинів. впливає на овуляцію, порушуючи жіночу репродуктивну функцію (оборотно після відміни препарату).

Слід уникати одночасного застосування препарату з іншими лікарськими засобами, які містять парацетамол та/або нестероїдні протизапальні засоби. При застосуванні препарату понад 5-7 днів за призначенням лікаря слід контролювати показники периферичної крові та функціональний стан печінки.

При одночасному застосуванні антикоагулянтів непрямої дії необхідно контролювати показники системи згортання крові.

Щоб уникнути можливої ​​шкідливої ​​дії на печінку в період прийому препарату не слід вживати алкоголь.

Препарат містить сахарозу (1,948 г у кожному пакетику), якщо у вас є непереносимість деяких цукрів, зверніться до лікаря перед прийомом даного лікарського препарату.

Препарат може спотворювати результати лабораторних досліджень при кількісному визначенні глюкози, сечової кислоти у сироватці крові, 17-кетостероїдів (необхідна відміна препарату за 48 годин до дослідження).

Вплив на здатність керувати транспортними засобами, механізмами:
У період лікування пацієнт повинен утримуватися від занять потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці!
Спосіб застосування та дозиВсередину (до або через 2-3 години після їди). Вміст одного пакетика розчинити у 250 мл теплої води та ретельно розмішати. Не застосовувати препарат разом із лимонним чаєм чи соком цитрусових.

Дорослі пацієнти:
1 пакетик 3 рази на добу. Максимальна добова доза – 3 пакетики, з інтервалом між прийомами 4-6 год.

Пацієнти похилого віку:
Корекція дози не потрібна.

Тривалість лікування:
Не більше 3 днів як жарознижувальний засіб і не більше 5 днів як знеболюючий. Продовжити застосування препарату після вказаного терміну можна лише після консультації з лікарем.

Якщо після лікування покращення не настає або симптоми посилюються, або з'являються нові симптоми, необхідно проконсультуватися з лікарем. Застосовуйте препарат тільки згідно з тими показаннями, тим способом застосування і в дозах, які вказані в інструкції.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Ибуклин Экспресс порошок 400 мг+325 мг 9 шт, для приготовления раствора для приема внутрь производится компанией ДРРЕДДИС. Само производство расположено в стране Индия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Ибуклин Экспресс порошок 400 мг+325 мг 9 шт, для приготовления раствора для приема внутрь и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Ибуклин Экспресс порошок 400 мг+325 мг 9 шт, для приготовления раствора для приема внутрь в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Мотрин таб 250мг 20 шт Мотрин таб 250мг 20 шт, Нурофаст таб 200 мг 20 шт Нурофаст таб 200 мг 20 шт, Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт. Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт., Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средст... Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средство , таблетки растворимые , 24 шт., Анальгин таб 500мг 20 шт Анальгин таб 500мг 20 шт, Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт, Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт, Кофицил-плюс таб 10 шт Кофицил-плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 10 шт Кофицил-Плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 20 шт Кофицил-Плюс таб 20 шт, Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт, Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт, Некст обезболивающее таб. 10шт Некст обезболивающее таб. 10шт, Некст обезболивающее таб. 6шт Некст обезболивающее таб. 6шт, Новиган таб 10 шт Новиган таб 10 шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Сафистон таб 10 шт Сафистон таб 10 шт, Цитрамон п таб 20 шт Цитрамон п таб 20 шт, Цитрамон п форте таб 10 шт озон Цитрамон п форте таб 10 шт озон.

(20977)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*