Каталог товаров

Эффералган таб шип 500мг 16 шт

( 23 )
Наличие уточняйте
282,00 грн
250,00 грн
-11.35 %
+
  • Производитель:
    СВИКС ХЭЛСКЕА
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Эффералган таб шип 500мг 16 шт - это аналгезирующее ненаркотическое средство, основным действующим веществом которого является парацетамол. Препарат обладает знеболювальным и жаропонижающим эффектом, блокирует циклооксигеназу в центральной нервной системе, влияя на центры боли и терморегуляции. Кроме того, он не оказывает негативного влияния на водно-солевой обмен и слизистую оболочку ЖКТ. Парацетамол быстро и полностью абсорбируется при приеме внутрь, быстро распределяется во всех тканях, метаболизируется в печени и выводится из организма в основном с мочой.

Эффералган таб шип 500мг 16 шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 шипуча таблетка містить парацетамол 500 мг.

Допоміжні речовини:
Лимонна кислота безводна 1114,00 мг, натрію гідрокарбонаг 942,00 мг, натрію безводний карбонат 332,00 мг, сорбітол 300,00 мг, натрію сахаринат 7,00 мг, натрію докузат, 0,2 60606 мг.

Опис:
Круглі, плоскі зі скошеними краями та ризиком на одній стороні таблетки білого кольору. При розчиненні у воді спостерігається інтенсивне виділення бульбашок газу.

Форма випуску:
Пігулки шипучі 500 мг. По 4 таблетки у стрипі (алюмінієва фольга/поліетилен). По 4 стрипи разом з інструкцією із застосування в картонну пачку.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до парацетамолу, пропацетамолу гідрохлориду (пролік парацетамолу) або будь-якого іншого компонента препарату;
Виражена печінкова недостатність або декомпенсовані захворювання печінки на гострій стадії;
Дефіцит сахарази/ізомальтази, непереносимість фруктози, глюкозогалактозна мальабсорбція;
Дитячий вік віком до 12 років.

З обережністю
Тяжелая почечная недостаточность (клиренс креатинина < 30 мл/мин), печеночная недостаточность, хронический алкоголизм, дефицит питания, анорексия, булимия, кахексия, гиповолемия, обезвоживание, дефицит глюкозо-6-фосфатдегидрогеназы, врождённые гипербилирубинемии (синдромы Жильбера, Дубинина-Джонсона и Ротора ), вірусний гепатит, літній вік.
Дозування500 мг
Показання до застосуванняПомірно або слабо виражений больовий синдром (головний, зубний біль, мігренозний біль, невралгія, біль у м'язах, біль у попереку, біль при травмах та опіках, біль у горлі, болючі менструації);
Підвищена температура тіла при простудних та інших інфекційно-запальних захворюваннях.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиФенітоїн знижує ефективність парацетамолу та збільшує ризик розвитку гепатотоксичності. Пацієнтам, які приймають фенітоїн, слід уникати частого застосування парацетамолу, особливо у високих дозах.

Пробенецид майже вдвічі знижує кліренс парацетамолу, інгібуючи процес його кон'югації з глюкуроновою кислотою.

При одночасному призначенні слід розглянути питання зниження дози парацетамолу.

Слід бути обережним при одночасному застосуванні парацетамолу та індукторів мікросомальних ферментів печінки (наприклад, етанол, барбітурати, ізоніазид, рифампіцин, карбамазепін, антикоагулянти, зидовудин, амоксицилін + клавуланова кислота, фенілбутазон).

Тривале одночасне застосування барбітуратів знижує ефективність парацетамолу.

Саліциламід може збільшувати час напіввиведення парацетамолу.

Слід проводити моніторинг МНО під час та після закінчення одночасного застосування парацетамолу (особливо у високих дозах та/або протягом тривалого часу) та кумаринів (наприклад, варфарину), оскільки парацетамол при прийомі в дозі 4 г/добу протягом не менше 4- х діб може посилювати дію непрямих антикоагулянтів та збільшувати ризик кровотеч. За потреби проводять корекцію дози антикоагулянтів.
ПередозуванняПри передозуванні можлива інтоксикація, особливо у дітей, пацієнтів із захворюваннями печінки (викликаних хронічним алкоголізмом), у пацієнтів з порушеннями харчування, а також у пацієнтів, які приймають індуктори ферментів, при яких можуть розвинутись блискавичний гепатит, печінкова недостатність, холестатичний гепатит, цитолітичний у зазначених вище випадках - іноді з летальним кінцем. Клінічна картина гострого передозування розвивається протягом 24 годин після прийому парацетамолу.

Симптоми:
Шлунково-кишкові розлади (нудота, блювання, зниження апетиту, відчуття дискомфорту в черевній порожнині та/або абдомінальний біль), блідість шкірних покривів, пітливість, нездужання. При Одномоментному введенні дорослим 7,5 г або більше або дітям понад 140 мг/кг відбувається цитоліз гепатоцитів з повним та незворотним некрозом печінки, розвитком печінкової недостатності, метаболічного ацидозу та енцефалопатії, які можуть призвести до коми та летального результату. Через 12-48 годин після введення парацетамолу відзначається підвищення активності «печінкових» трансаміназ, лактатдегідрогенази, концентрації білірубіну та зниження концентрації протромбіну. Клінічні симптоми ушкодження печінки виявляються через 1-2 доби після передозування препарату та досягають максимуму на 3-4 день.

Лікування:
• Негайна госпіталізація;
- визначення кількісного вмісту парацетамолу в плазмі крові перед початком лікування в якомога більш ранні терміни після передозування;
- промивання шлунка;
- Введення донаторів SH-груп та попередників синтезу глутатіону – метіоніну та ацетилцистеїну – протягом 8 годин після передозування. Необхідність у проведенні додаткових терапевтичних заходів (подальше введення метіоніну, внутрішньовенне введення ацетилцистеїну) визначається залежно від концентрації парацетамолу в крові, а також від часу, що пройшов після його введення;
- симптоматичне лікування;
• Печінкові тести слід проводити на початку лікування та потім – кожні 24 години. Найчастіше активність печінкових трансаміназ нормалізується протягом 1-2 тижнів. У дуже важких випадках може знадобитися пересадка печінки.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Аналгезуючий ненаркотичний засіб
Код АТХ: N02BE01

Фармакодинаміка:
Парацетамол (дериват параамінофенолу) має знеболювальну, жарознижувальну та слабку протизапальну дію.

Точний механізм знеболювальної та жарознижувальної дії парацетамолу не встановлений. Очевидно, він включає центральний і периферичний компоненти.

Препарат блокує циклооксигеназу І та ІІ переважно у ЦНС, впливаючи на центри болю та терморегуляції. У запалених тканинах клітинні пероксидази нейтралізують вплив парацетамолу на циклооксигеназу, що пояснює практично повну відсутність протизапального ефекту. Препарат не має негативного впливу на водно-сольовий обмін (затримка натрію та води) та слизову оболонку ШКТ внаслідок відсутності впливу на синтез простагландинів у периферичних тканинах.

Фармакокінетика:
Абсорбція. При прийомі внутрішньо парацетамол абсорбується швидко та повністю. Смах (максимальна концентрація парацетамолу в плазмі) досягається через 10-60 хв після прийому.

Розподіл. Парацетамол швидко розподіляється у всіх тканинах. Концентрація в крові, слині та плазмі однакова. Зв'язування з білками плазми незначне.

Метаболізм. Парацетамол в основному метаболізується у печінці. Існують два основні шляхи метаболізму з утворенням глюкуронідів та сульфатів. Останній, переважно, використовується, якщо прийнята доза парацетамолу перевищує терапевтичну. Незначна кількість парацетамолу метаболізується за допомогою ізоферменту цитохрому Р450 з утворенням проміжної сполуки N-ацетилбензохіноніміну, який в нормальних умовах піддається швидкої детоксикації за допомогою глутатіону і виводиться із сечею після зв'язування з цистеїном та меркаптопом. Проте за масивної інтоксикації вміст цього токсичного метаболіту зростає.

Виведення. Здійснюється в основному із сечею. 90% прийнятої дози парацетамолу виводиться нирками протягом 24 годин, переважно у вигляді глюкуроніду (від 60 до 80%) та сульфату (від 20 до 30%). Менше 5% виводиться у незміненому вигляді. Період напіввиведення становить близько 2 годин.

При тяжких порушеннях функції нирок (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) виведення парацетамолу та його метаболітів затримується.
Вагітність та годування груддюПрепарат слід застосовувати під час вагітності, тільки якщо очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плода, суворо дотримуючись режиму дозування та термінів лікування. Клінічний досвід застосування парацетамолу під час вагітності та в період грудного вигодовування обмежений. Однак згідно з епідеміологічними даними про застосування парацетамолу в терапевтичних дозах небажаний вплив на перебіг вагітності або здоров'я плода та новонародженого не виявлено. Дослідження репродуктивної токсичності у тварин не виявили тератогенний, ембріотоксичний чи фетотоксичний потенціал.

Після прийому парацетамолу всередину він у невеликих кількостях проникає у грудне молоко. У деяких випадках у дітей, матері яких застосовували парацетамол у період грудного вигодовування, була відзначена поява висипу. Парацетамол допускається застосовувати у період грудного вигодовування у терапевтичних дозах.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаПри застосуванні препарату відзначалися такі побічні ефекти (частота не встановлена):

Алергічні реакції: реакції гіперчутливості, свербіж шкіри, висип на шкірі та слизових (еритема або кропив'янка), набряк Квінке, багато-формна ексудативна еритема (в т.ч. синдром Стівена- Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (Синдром Лайєлла), анафілактичний шок, гострий генералізований екзантематозний пустульоз.

З боку центральної та периферичної нервової системи (при прийомі високих доз): запаморочення, психомоторне збудження та порушення орієнтації у просторі та в часі.

З боку органів травлення: нудота, діарея, біль в епігастрії, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект).

З боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.

З боку органів кровотворення: анемія (ціаноз), сульфогемаглобінемія, метгемоглобінемія (задишка, біль у серці), гемолітична анемія (особливо у хворих з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази), тромбоцитопенія, нейтропенія, лейкопенія.

Інші: зниження артеріального тиску (як симптом анафілаксії), зміна протромбінового часу та міжнародного нормалізованого відношення (МНО).
особливі вказівкиЩоб уникнути передозування, слід враховувати вміст парацетамолу в інших препаратах, які приймає пацієнт одночасно з препаратом Еффералган®. Прийом парацетамолу в дозах, що перевищують рекомендовані, може спричинити тяжкі ураження печінки.

При лихоманковому синдромі, що триває, на тлі застосування парацетамолу більше 3 днів, і больовому синдромі - більше 5 днів, потрібна консультація лікаря.

Прийом препарату Еффералган може спотворювати показники лабораторних досліджень при кількісному визначенні вмісту глюкози та сечової кислоти в плазмі.

Щоб уникнути токсичного ураження печінки, парацетамол не слід поєднувати з прийомом алкогольних напоїв, а також приймати особам, схильним до хронічного споживання алкоголю.

Ризик розвитку уражень печінки зростає у хворих на алкогольний гепатоз.

При тривалому застосуванні препарату потрібний контроль картини периферичної крові та функціонального стану печінки. Парацетамол може викликати серйозні шкірні реакції, такі як синдром Стівена-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, гострий генералізований екзантематозний пустульоз, які можуть бути летальними. При першому прояві висипу або інших реакцій гіперчутливості застосування препарату має бути припинено.

Також застосування парацетамолу має бути припинено у разі виявлення у пацієнта гострого вірусного гепатиту.

Препарат Ефералган® містить 412,4 мг натрію на одну таблетку, що повинно враховуватися пацієнтами, які перебувають на суворій дієті.

Оскільки препарат містить сорбітол, він не повинен застосовуватись при дефіциті сахарази/ізомальтази, непереносимості фруктози, глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Вплив на можливість керувати транспортом та працювати з механізмами
Вплив на можливість керувати транспортом та працювати з механізмами не вивчений. Якщо пацієнт відчуває запаморочення, психомоторне збудження та порушення орієнтації у просторі та в часі, йому не рекомендується керувати автомобілем та іншими механізмами під час лікування препаратом.
Умови зберіганняЗберігати при температурі 15-30 С. Зберігати у недоступному для дітей місці!
Спосіб застосування та дозиВсередину. Таблетку розчинити у склянці води (200 мл). Чи не жувати і не ковтати таблетки. Зазвичай застосовують по 1-2 таблетки 2-3 рази на добу з інтервалами щонайменше 4 години.

Максимальна разова доза становить 2 таблетки (1 г), максимальна добова – 8 таблеток (4 г), що відповідає для разової дози 10-15 мг/кг маси тіла, максимальної добової – 75 мг/кг маси тіла.

Як правило, немає необхідності перевищувати рекомендовану добову дозу парацетамолу, що дорівнює 3 г. Добова доза може бути збільшена до максимальної (4 г) тільки у разі сильного болю.

При порушенні функції нирок тимчасовий інтервал між прийомами препарату повинен становити не менше 8 годин при кліренсі креатиніну менше 10 мл/хв, не менше 6 годин при кліренсі креатиніну 10-50 мл/хв.

У пацієнтів з хронічними або компенсованими активними захворюваннями печінки, що особливо супроводжуються печінковою недостатністю, у пацієнтів з хронічним алкоголізмом, хронічною недостатністю харчування (недостатнім запасом глутатіону в печінці), синдромом Жильбера (спадковою гіпербілірубінемією), зневодненням 5 доза меншою дозою. зменшено або збільшено інтервал між прийомами. Добова доза не повинна перевищувати 2 г, тобто 4 таблетки.

Препарат слід використовувати з обережністю у дітей та пацієнтів з масою тіла менше 50 кг для виключення ризику перевищення рекомендованої дози.

Режим дозування у дітей старше 12 років і масою тіла більше 43 кг такий самий, як у дорослих, при цьому інтервал повинен становити переважно 6 годин (не менше 4 годин).

Тривалість прийому без консультації з лікарем не більше 5 днів при призначенні як знеболювальний засіб і 3-х днів як жарознижувальний засіб.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Эффералган таб шип 500мг 16 шт производится компанией СВИКС ХЭЛСКЕА. Само производство расположено в стране Франция.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Эффералган таб шип 500мг 16 шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Эффералган таб шип 500мг 16 шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Мотрин таб 250мг 20 шт Мотрин таб 250мг 20 шт, Нурофаст таб 200 мг 20 шт Нурофаст таб 200 мг 20 шт, Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт. Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт., Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средст... Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средство , таблетки растворимые , 24 шт., Анальгин таб 500мг 20 шт Анальгин таб 500мг 20 шт, Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт, Кофицил-плюс таб 10 шт Кофицил-плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 10 шт Кофицил-Плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 20 шт Кофицил-Плюс таб 20 шт, Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт, Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт, Некст обезболивающее таб. 10шт Некст обезболивающее таб. 10шт, Некст обезболивающее таб. 6шт Некст обезболивающее таб. 6шт, Новиган таб 10 шт Новиган таб 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Сафистон таб 10 шт Сафистон таб 10 шт, Цитрамон п таб 20 шт Цитрамон п таб 20 шт, Цитрамон п форте таб 10 шт озон Цитрамон п форте таб 10 шт озон.

(21630)
Отзывы
Наталія
07.05.2023, 11:19
Зараз хворію, ковидом швидше за все, біль у горлі, ніс закладений, температура не висока, але ломота і моторошний головний біль + мігрень. Не витримала третього дня і випила одну таблетку. Через пів години головний та очний біль пройшли, ломота відступила і я видихнула, змогла поспати. На слід день легше, температури немає. Шкода, що не в перший день випила, не мучилася б так. Гарний препарат.
Ксенія
19.02.2023, 09:02
Один з кращих препаратів зі збивання високої температури! Прибирає больові відчуття, швидку дію, хороша ціна!
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*