Каталог товаров

Диклофенак-АКОС гель для наружнприм-я 5% 50г

( 17 )
Бренд: СИНТЕЗ
Наличие уточняйте
311,00 грн
268,00 грн
-13.83 %
+
  • Производитель:
    СИНТЕЗ
Способы доставки
Способы оплаты
Описание


Диклофенак-АКОС гель для наружнприм-я 5% 50г инструкция

Склад та опис
Активна речовина: 100 г гелю містить :
диклофенак натрію – 5,0 г ; Опис: Однорідний, безбарвний або із жовтуватим відтінком прозорий гель зі специфічним запахом. Допускається наявність опалесценції та бульбашок повітря. Форма випуску: Гель для зовнішнього застосування 5%. По 50 г у туби алюмінієві з нагвинченими полімерними бушонами або туби ламінатні з нагвинченими полімерними бушонами. Кожну тубу з інструкцією з медичного застосування поміщають у пачку з картону.










ПротипоказанняПідвищена чутливість до диклофенака чи інших компонентів препарату;
Повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпозу носа та приносових пазух, непереносимість саліцилатів або інших нестероїдних протизапальних засобів (у тому числі в анамнезі);
Вагітність (III триместр);
Період грудного вигодовування;
Дитячий вік (до 12 років);
Порушення цілісності шкірних покривів у передбачуваному місці нанесення.

З обережністю
Печінкова порфірія (загострення), ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту (у тому числі виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки), тяжкі порушення функції печінки та нирок, хронічна серцева недостатність, порушення згортання крові (у тому числі гемофілія, подовження) схильність до кровотеч), бронхіальна астма, літній вік, вагітність І та ІІ триместр.
Дозування50 мг/г
Показання до застосуванняПосттравматичне запалення м'яких тканин, наприклад, внаслідок розтягувань, перенапруг, забитих місць, травм;
Ревматичні захворювання та набряклість м'яких тканин (тендовагініт, бурсит, ураження періартикулярних тканин, променево-зап'ястковий синдром);
Болі в суглобах (суглоби пальців рук, колінні та ін) при остеоартрозі;
Болі в спині при запальних та дегенеративних захворюваннях хребта (остеоартроз, радикуліт, люмбаго, ішіас).

Препарат призначений для симптоматичної терапії, зменшення болю та запалення на момент використання, на прогрес захворювання не впливає.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиНе рекомендується застосування препарату з іншими нестероїдними протизапальними засобами. Диклофенак може посилювати дію препаратів, що викликають фотосенсибілізацію;
Клінічно значущої взаємодії з іншими лікарськими засобами не описано.
ПередозуванняЗ огляду на низьку системну абсорбцію при аплікації гелю передозування малоймовірне. При випадковому прийомі внутрішньо можливий розвиток системних побічних реакцій.

Симптоми: нудота та блювання.

Лікування: промивання шлунка, індукція блювання, активоване вугілля, симптоматична терапія. Гемодіаліз та форсований діурез не ефективні через ступінь зв'язування диклофенаку з білками плазми (близько 99,7 %).
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП) Код АТХ: М02АА15

Фармакодинаміка:
Активний компонент диклофенак – нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП), що має виражені аналгетичні та протизапальні властивості. Невибірково пригнічуючи циклооксигеназу 1 і 2 типу, порушує метаболізм арахідонової кислоти та синтез простагландинів, які є основною ланкою у розвитку запалення. Диклофенак використовується для усунення больового синдрому, запалення в суглобах, м'язах та зв'язках травматичного або ревматичного походження, сприяє зменшенню болю та набряку, пов'язаного із запальним процесом, збільшенню рухливості суглобів.

Фармакокінетика:
При зовнішньому застосуванні диклофенак добре проникає через шкіру, переважно концентруючись у вогнищі запалення та синовіальної рідини. Кількість диклофенаку, що всмоктується через шкіру, пропорційно часу контакту гелю зі шкірою та площі його нанесення, залежить від сумарної дози препарату та від ступеня гідратації шкіри. При способі нанесення, що рекомендується, абсорбція становить не більше 6%. Зв'язок із білками плазми крові – 99,7 %. Виводиться нирками. При нанесенні на область ураженого суглоба концентрація у синовіальній рідині вища, ніж у плазмі.
Вагітність та годування груддюПрепарат не можна застосовувати у III триместрі вагітності. Використання в I та II триместрах можливе лише після консультації з лікарем, якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Досвіду застосування препарату в період грудного вигодовування немає. У зв'язку з відсутністю даних про проникнення препарату в грудне молоко не рекомендується його застосування в період грудного вигодовування. Якщо все ж таки необхідно застосування препарату, то не слід наносити його на молочні залози або на велику поверхню шкіри і не застосовувати довго.

Якщо ви вагітні або припускаєте, що ви могли б бути вагітною або плануєте вагітність, перед застосуванням диклофенаку необхідно проконсультуватися з лікарем.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаЧастота небажаних реакцій класифікована наступним чином: дуже часто (>1/10), часто (від >1/100 до <1/10), нечасто (від >1/1000 до <1/100), рідко (від >1 /10000 до <1/1000), дуже рідко (<1/10000), включаючи окремі повідомлення.

Місцеві реакції: нечасто – мультиформна ексудативна еритема (включаючи синдром Стівенса-Джонсона), екзема; рідко – бульозний дерматит; дуже рідко – контактний дерматит (свербіж, гіперемія, набряклість оброблюваної ділянки шкіри, пустульозний висип, папульозно-везикульозні висипання, лущення). При нанесенні гелю на великі поверхні шкірних покривів протягом тривалого періоду часу можливий розвиток системних побічних ефектів диклофенаку.

Системні реакції: рідко – генералізований шкірний висип, алергічні реакції (кропив'янка, ангіоневротичний набряк, бронхоспастичні реакції), астма, фотосенсибілізація; дуже рідко – анафілактичні реакції (включаючи шок).

Якщо будь-які з зазначених побічних реакцій посилюються або ви помітили будь-які інші, не зазначені в інструкції, повідомте про це лікаря.
особливі вказівкиЗастосовувати лише зовнішньо. Гель слід наносити лише на непошкоджену шкіру, уникаючи потрапляння на відкриті рани. Після нанесення гелю не слід накладати оклюзійну пов'язку.

При застосуванні пацієнтам з виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки, порушеннями функції печінки, нирок або системи кровотворення, а також при одночасному застосуванні інших нестероїдних протизапальних засобів необхідно проконсультуватися з лікарем.

При застосуванні препарату разом з іншими лікарськими формами диклофенаку слід враховувати максимальну добову дозу.

При тривалому застосуванні та/або нанесенні на великі поверхні можливий розвиток системних побічних реакцій внаслідок резорбтивної дії.

Слід уникати потрапляння препарату у вічі, на слизові оболонки або відкриті рани.

Препарат містить пропіленгліколь, який може викликати місцеве подразнення шкіри. Слід припинити лікування у разі розвитку висипу після нанесення препарату.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами
Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та іншими механізмами.
Умови зберіганняЗберігати при температурі від 15 до 25 °С. Заморожування не допускається. Зберігати у місцях, недоступних для дітей.
Спосіб застосування та дозиЗовнішньо. Дорослим та дітям старше 12 років препарат наносять тонким шаром на шкіру в осередку запалення 2-3 рази на добу в дозі 2 г (близько 4 см при повністю відкритій горловині туби) та злегка втирають. Разова доза препарату – 2 г. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 6 г. Після нанесення препарату руки необхідно вимити. Курс лікування – трохи більше 14 днів. Необхідність тривалішого застосування визначає лікар. Застосовувати у мінімально ефективних дозах мінімально коротким курсом.

Застосовувати диклофенак тільки згідно з тими показаннями, тим способом застосування і в дозах, які вказані в інструкції.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Диклофенак-АКОС гель для наружнприм-я 5% 50г производится компанией СИНТЕЗ. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Диклофенак-АКОС гель для наружнприм-я 5% 50г и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Диклофенак-АКОС гель для наружнприм-я 5% 50г в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Арнигель гель для наружн.прим-я 45г туба Арнигель гель для наружн.прим-я 45г туба, Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, м... Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, мышцах и суставах, диклофенак 2%, 150 г, Диклофенак-АКОС гель для наружн.прим-я 5% 100г Диклофенак-АКОС гель для наружн.прим-я 5% 100г, Пенталгин Экстра-гель от боли в спине, мышцах и суст... Пенталгин Экстра-гель от боли в спине, мышцах и суставах, 5% 50г, Аэртал крем 1,5% 60 г Аэртал крем 1,5% 60 г, Быструмгель обезболивающее и противовоспалительное с... Быструмгель обезболивающее и противовоспалительное средство при боли в спине, мышцах и суставах, 30 г, Вольтарен Эмульгель 1% при боли в спине, мышцах и су... Вольтарен Эмульгель 1% при боли в спине, мышцах и суставах, диклофенак 1%, 100 г, Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, м... Вольтарен Эмульгель 2%, 12 часов при боли в спине, мышцах и суставах, диклофенак 2%, 50 г, Диклоген гель 5% 30 г Диклоген гель 5% 30 г, Диклофенак мазь 1% 30 г Диклофенак мазь 1% 30 г, Диклофенак мазь 2% 30г Диклофенак мазь 2% 30г, Диклофенак-мфф мазь 2% 30г Диклофенак-мфф мазь 2% 30г, Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 2.5% 50 г Кетопрофен-ВЕРТЕКС гель 2.5% 50 г, Кетопрофен гель 2.5% 50г озон Кетопрофен гель 2.5% 50г озон, Кеторол гель 2% 30 г Кеторол гель 2% 30 г, Найз гель 1% 100 г Найз гель 1% 100 г, Нимесулид гель для наружн.прим-я 1% 20г Нимесулид гель для наружн.прим-я 1% 20г, Ортофен мазь 2% 50 г Ортофен мазь 2% 50 г, Ревмонн спрей для мест.и нар.прим-я 10% 50мл Ревмонн спрей для мест.и нар.прим-я 10% 50мл, Сабельник крем 100 мл Сабельник крем 100 мл, Троксиметацин гель для наружн.прим-я 40г Троксиметацин гель для наружн.прим-я 40г.

(21527)
Отзывы
Вікторія
27.01.2023, 02:27
Через великі фізичні навантаження на роботі у мене частенько болить поперек і іноді коліна. У такі моменти мені дуже допомагає Диклофенак-Акос гель. Наноситься легко, консистенція в нього приємна, швидко вбирається. Від болю позбавляє швидко і добре, буквально за лічені хвилини.
Катерина
04.04.2023, 16:32
Хороший гель, принаймні з забиттям коліна впорався досить швидко. Спочатку коліно дуже сильно нило, але потім коли я пару разів помазала його гелем, то біль пройшов. Надалі катаючись на роликах, буду дуже акуратна.
Євгенія
14.04.2023, 00:07
Цей гель добре допомагає при болях у спині. Достатньо помазати їм хворе місце пару днів, як запалення та біль тут же проходять. Інші гелі діють слабше, ніж диклофенак-акос гель 5% із чоловічком, тому я намагаюся брати в аптеках саме його.
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*