Каталог товаров

Цитрамон п таб 20 шт авексима

( 30 )
Бренд: АВЕКСИМА
Наличие уточняйте
214,00 грн
180,00 грн
-15.89 %
+
  • Производитель:
    АВЕКСИМА
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Цитрамон п таб 20 шт авексима - комбінований препарат, який містить ацетилсаліцилову кислоту, парацетамол та кофеїн. Він допомагає знизити температуру тіла, зменшити біль та запалення, а також покращити мікроциркуляцію в осередку запалення. Кофеїн, що входить до складу препарату, забезпечує регуляцію тонусу судин мозку, знижує сонливість та відчуття втоми. Цитрамон п таб 20 шт авексима - ефективний і безпечний засіб для лікування болю та запалення.

Цитрамон п таб 20 шт авексима инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 таблетка містить: ацетилсаліцилова кислота – 240 мг, парацетамол – 180 мг, кофеїн (у перерахунку на моногідрат) – 30 мг; ;.

Допоміжні речовини:
Какао-порошок – 22,5 мг, лимонна кислота моногідрат – 5,0 мг, крохмаль картопляний – 64,2 мг, тальк – 4,9 мг, кальцію стеарат – 2,8 мг, полісорбат-80 – 0, 6 мг.

Опис:
Пігулки світло-коричневого кольору з вкрапленнями, плоскоциліндричної форми з ризиком та фаскою, із запахом какао.

Форма випуску:
Пігулки.

По 10 таблеток у контурну коміркову упаковку.

По 30 таблеток у банку із полімерних матеріалів.

По 1 або 2 контурні коміркові упаковки або 1 банку з полімерних матеріалів з інструкцією з медичного застосування поміщають у пачку з картону.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до компонентів препарату; ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту (у фазі загострення); шлунково-кишкові кровотечі (в т.ч. анамнезі); повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпозу носа та приносових пазух та непереносимості ацетилсаліцилової кислоти або нестероїдних протизапальних засобів (в т.ч. в анамнезі); виражені порушення функції печінки та/або нирок; геморагічні діатези, гіпокоагуляція, гемофілія, гіпопротромбінемія; вагітність (I та III триместри); - період грудного вигодовування; хірургічні втручання, що супроводжуються рясною кровотечею; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; глаукома; виражена артеріальна гіпертензія; портальна гіпертензія; тяжкий перебіг ішемічної хвороби серця; авітаміноз К; дитячий вік до 15 років (ризик розвитку синдрому Рейє у дітей з гіпертермією на фоні вірусного захворювання); підвищена збуджуваність, порушення сну.

З обережністю: ниркова недостатність легкого та помірного ступеня, захворювання печінки, алкоголізм, епілепсія та схильність до судомних нападів, літній вік, подагра, вагітність (II триместр).
Показання до застосуванняБольовий синдром слабкої та помірної вираженості (різного генезу): головний біль, мігрень, зубний біль, невралгія, міалгія, артралгія, альгодисменорея. Гарячковий синдром: при гострих респіраторних захворюваннях, зокрема грипі.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПосилює дію гепарину, непрямих антикоагулянтів, резерпіну, стероїдних гормонів та гіпоглікемічних лікарських засобів. Одночасне застосування з іншими нестероїдними протизапальними препаратами, метотрексатом збільшує ризик побічних ефектів.

Зменшує ефективність спіронолактону, фуросеміду, гіпотензивних лікарських засобів, а також протиподагричних лікарських засобів, що сприяють виведенню сечової кислоти.

Барбітурати, рифампіцин, саліциламід, протиепілептичні лікарські засоби та інші стимулятори мікросомального окиснення сприяють утворенню токсичних метаболітів парацетамолу, що впливають на функцію печінки.

Метоклопрамід прискорює всмоктування парацетамолу.

Під впливом парацетамолу період напіввиведення (Т1/2) хлорамфеніколу збільшується у 5 разів. При повторному прийомі парацетамол може посилити дію антикоагулянтів (похідних дикумарину).

Кофеїн прискорює всмоктування ерготаміну.

При одночасному прийомі препарату та спиртовмісних рідин підвищується ризик токсичного ураження печінки.
ПередозуванняНе слід перевищувати рекомендовану дозу та тривалість застосування.

Симптоми передозування обумовлені ацетилсаліциловою кислотою.

Симптоми: при легких інтоксикаціях: нудота, блювання, біль у шлунку, запаморочення, дзвін у вухах; при тяжкій інтоксикації: загальмованість, сонливість, колапс, судоми, утруднене дихання, анурія, кровотеча.

Лікування: промивання шлунка з використанням активованого вугілля, симптоматична терапія, залежно від стану обміну речовин – введення натрію гідрокарбонату, натрію цитрату або лактату натрію, що посилює виведення ацетилсаліцилової кислоти за рахунок олужнення сечі.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Аналгезуючий засіб комбінований (НПЗП+аналгезуючий ненаркотичний засіб+психостимулюючий засіб).

Фармакологічні властивості.
Комбінований препарат.

Ацетилсаліцилова кислота має жарознижувальну та протизапальну дію, послаблює біль, особливо спричинений запальним процесом, а також помірно пригнічує агрегацію тромбоцитів та тромбоутворення, покращує мікроциркуляцію в осередку запалення.

Парацетамол має аналгетичну, жарознижувальну та слабку протизапальну дію, що пов'язано з його впливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі та слабовираженою здатністю інгібувати синтез простагландинів (Pg) у периферичних тканинах.

Кофеїн підвищує рефлекторну збудливість спинного мозку, збуджує дихальний та судинно-руховий центри, розширює кровоносні судини скелетних м'язів, головного мозку, серця, нирок, знижує агрегацію тромбоцитів; зменшує сонливість, відчуття втоми. У цій комбінації кофеїн у малій дозі практично не чинить стимулюючої дії на центральну нервову систему, проте сприяє регуляції тонусу судин мозку.

Вагітність та годування груддюПри вагітності (I та III триместри) та в період грудного вигодовування препарат протипоказаний. У ІІ триместрі вагітності слід застосовувати препарат з обережністю, співвідносячи передбачувану користь для матері та потенційний ризик для плода.
Умови відпустки з аптекБез рецепта.
Побічні явищаМожуть спостерігатися побічні реакції, характерні для ацетилсаліцилової кислоти, парацетамолу та кофеїну: анорексія, нудота, блювання, гастралгія (зниження агрегації тромбоцитів), ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, шлунково-кишкові, еритема ( у тому числі синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), ниркова недостатність, печінкова недостатність, запаморочення, тахікардія, підвищення артеріального тиску.

При тривалому застосуванні можливі запаморочення, біль голови, порушення зору, шум у вухах, зниження агрегації тромбоцитів, гіпокоагуляція, геморагічний синдром (носова кровотеча, кровоточивість ясен, пурпура та ін.) ураження нирок з папілярним некрозом; глухота, синдром Рейє у дітей (гіперпірексія, метаболічний ацидоз, порушення нервової системи та психіки, блювання, порушення функції печінки).
особливі вказівкиАцетилсаліцилова кислота уповільнює згортання крові. Якщо пацієнт має хірургічне втручання, слід попередити лікаря про прийом препарату.

При тривалому застосуванні препарату потрібний контроль периферичної крові та функціонального стану печінки.

Пацієнтам з підвищеною чутливістю або з астмоїдними реакціями на саліцилову кислоту та її похідні, включаючи ацетилсаліцилову кислоту, можна призначати тільки з дотриманням спеціальних запобіжних заходів (в умовах служби невідкладної допомоги).

У пацієнтів із схильністю до накопичення сечової кислоти прийом препарату може спровокувати напад подагри. Під час прийому слід утримуватись від вживання алкоголю (підвищення ризику шлунково-кишкової кровотечі та токсичного ураження печінки).

Ацетилсаліцилова кислота має тератогенний вплив; при застосуванні у І триместрі призводить до пороку розвитку – розщеплення верхнього піднебіння; у III триместрі – до гальмування родової діяльності (інгібування синтезу Pg), до закриття артеріальної протоки у плода, що спричиняє гіперплазію легеневих судин та гіпертензію у судинах малого кола кровообігу. Виділяється із грудним молоком, що підвищує ризик виникнення кровотеч у дитини внаслідок порушення функції тромбоцитів.

Дітям до 15 років не можна призначати лікарські засоби, що містять ацетилсаліцилову кислоту, оскільки у разі вірусної інфекції вони здатні збільшити ризик виникнення синдрому Рейє. Симптомами синдрому Рейє є тривале блювання, гостра енцефалопатія, збільшення печінки.

Вплив на керування транспортними засобами та на обслуговування машин та механізмів, що потребують концентрації уваги:

​​Немає даних про вплив на керування транспортними засобами та на обслуговування машин та механізмів, які потребують концентрації уваги.
Умови зберіганняЗберігати у сухому місці, при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиВсередину (під час або після їди), по 1 таблетці кожні 4 години, при больовому синдромі – 1-2 таблетки; середня добова доза – 3-4 таблетки, максимальна добова доза – 8 таблеток.

Застосування препарату трохи більше 7-10 днів. Для зменшення подразнюючої дії на шлунково-кишковий тракт слід запивати таблетку молоком або лужною мінеральною водою.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Цитрамон п таб 20 шт авексима производится компанией АВЕКСИМА. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Цитрамон п таб 20 шт авексима и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Цитрамон п таб 20 шт авексима в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Мотрин таб 250мг 20 шт Мотрин таб 250мг 20 шт, Нурофаст таб 200 мг 20 шт Нурофаст таб 200 мг 20 шт, Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт. Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт., Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средст... Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средство , таблетки растворимые , 24 шт., Анальгин таб 500мг 20 шт Анальгин таб 500мг 20 шт, Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт, Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт, Кофицил-плюс таб 10 шт Кофицил-плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 10 шт Кофицил-Плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 20 шт Кофицил-Плюс таб 20 шт, Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт, Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт, Некст обезболивающее таб. 10шт Некст обезболивающее таб. 10шт, Некст обезболивающее таб. 6шт Некст обезболивающее таб. 6шт, Новиган таб 10 шт Новиган таб 10 шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Сафистон таб 10 шт Сафистон таб 10 шт, Цитрамон п таб 20 шт Цитрамон п таб 20 шт, Цитрамон п форте таб 10 шт озон Цитрамон п форте таб 10 шт озон.

(23533)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*