Каталог товаров

Цефекон Д суппозитории ректальные для детей 250мг 10 шт

( 42 )
Бренд: ШТАДА
Наличие уточняйте
203,00 грн
178,00 грн
-12.32 %
+
  • Производитель:
    ШТАДА
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Цефекон Д - це ректальні суппозиторії для дітей, які містять 250 мг парацетамолу. Цей препарат має знеболювальну та жарознижувальну дію, блокуючи циклооксигеназу у центральній нервовій системі. При ректальному введенні парацетамол добре абсорбується із прямої кишки, максимальна концентрація в плазмі досягається через 2-3 години. Препарат метаболізується в основному в печінці та виводиться із сечею, при цьому загальна екскреція парацетамолу та його метаболітів у пацієнтів усіх вікових груп однакова. Використовується для знеболювання та зниження температури у дітей.

Цефекон Д суппозитории ректальные для детей 250мг 10 шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 супозиторій містить парацетамол -250 мг.

Допоміжні речовини:
Основи для супозиторіїв: жир твердий (вітепсол, суппосир) - до отримання супозиторію масою 1,25 г.

Опис:
Супозиторії білого або білого з жовтуватим або кремуватим відтінком кольору, торпедоподібної форми.

Форма випуску:
Супозиторії ректальні [для дітей] 250 мг. 5 супозиторіїв поміщають в контурну коміркову упаковку з полівінілхлоридної плівки ламінованої поліетиленом. 2 контурні коміркові упаковки разом з інструкцією із застосування лікарського препарату поміщають у пачку з картону.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до парацетамолу та інших компонентів препарату;
Вік до 3 років (для дозування 250 мг);
Тяжкі порушення функції печінки (9 і більше балів за шкалою Чайлд-П'ю);
Запалення прямої кишки, кровотеча із прямої кишки;
Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

З обережністю
Тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв), печінкова недостатність (менше 9 балів за шкалою Чайлд-П'ю), доброякісні гіпербілірубінемії (в т.ч. синдром Жильбера), вірусний гепатит, алкогольне ураження печінки, вагітність період грудного вигодовування, одночасний прийом інших парацетамолвмісних препаратів. Слід бути обережними при застосуванні препарату у пацієнтів з дегідратацією, при гіповолемії, анорексії, кахексії та булімії. Не застосовуйте препарат, якщо у вашої дитини діарея!
Дозування250 мг
Показання до застосуванняЗастосовують у дітей з 3 до 12 років як:
- жарознижувальний засіб при гострих респіраторних захворюваннях, грипі, дитячих інфекціях, поствакцинальних реакціях та інших станах, що супроводжуються підвищенням температури тіла;
- болезаспокійливого засобу при больовому синдромі слабкої та помірної інтенсивності, у тому числі: головного та зубного болю, болю у м'язах, невралгії, болю при травмах та опіках.

У разі потреби, будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням лікарського препарату.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиФенітоїн знижує ефективність парацетамолу та збільшує ризик розвитку гепатотоксичності. Пацієнтам, які приймають фенітоїн, слід уникати частого застосування парацетамолу, особливо у високих дозах. Пацієнтів слід моніторувати, щоб уникнути гепатотоксичності.

Пробенецид майже вдвічі знижує кліренс парацетамолу, інгібуючи процес його кон'югації з глюкуроновою кислотою. При одночасному застосуванні слід розглянути питання зниження дози парацетамолу.

Слід бути обережними при одночасному застосуванні парацетамолу та індукторів мікросомальних ферментів печінки (наприклад, етанол, барбітурати, ізоніазид, рифампіцин, карбамазепін, антикоагулянти, зидовудин, амоксицилін + клавуланова кислота, фенілбутазон, трицикл).

Тривале застосування барбітуратів знижує ефективність парацетамолу.

Саліциламід збільшує час напіввиведення парацетамолу.

Слід проводити моніторинг міжнародного нормалізованого відношення (МНО) під час та після закінчення одночасного застосування парацетамолу (особливо у високих дозах та/або протягом тривалого часу) та кумаринів (наприклад, варфарину), оскільки парацетамол при прийомі в дозі 4 г протягом не менше 4-х діб може посилювати дію непрямих антикоагулянтів.

Слід інформувати лікаря про застосування парацетамолу при проведенні аналізів на визначення сечової кислоти та рівня глюкози в крові.
ПередозуванняПоріг передозування може бути знижений у дітей, у пацієнтів, які страждають на виснаження, людей похилого віку, пацієнтів із захворюваннями печінки, при хронічному алкоголізмі, у пацієнтів, які приймають індуктори мікросомальних ферментів печінки. У таких випадках передозування може призвести до смерті. У разі передозування слід негайно звернутися до лікаря, навіть якщо стан пацієнта не викликає побоювань.

Симптоми: протягом перших 24 годин після передозування – блідість шкірних покривів, нудота, блювання, анорексія, біль у животі; порушення метаболізму глюкози, метаболічний ацидоз (зокрема лактоацидоз). Симптоми порушення функції печінки можуть виникнути через 12-48 год після передозування. При тяжкому передозуванні – печінкова недостатність з прогресуючою енцефалопатією, кома, смерть; гостра ниркова недостатність із тубулярним некрозом (у т. ч. за відсутності тяжкого ураження печінки); аритмія, панкреатит. Гепатотоксичний ефект у дорослих проявляється при прийомі 10 г та більше.

Лікування: введення донаторів SH-груп та попередників синтезу глутатіону – метіоніну та ацетилцистеїну – протягом 10 годин після передозування. Необхідність проведення подальших терапевтичних заходів (далі введення метіоніну, внутрішньовенне введення ацетилцистеїну) визначається залежно від концентрації парацетамолу в крові, а також часу, що пройшов після його прийому. Симптоматичне лікування. Печінкові тести слід проводити на початку лікування та потім – кожні 24 год.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Аналгезуючий ненаркотичний засіб
Код АТХ: N02BE01

Фармакодинаміка:
Парацетамол має знеболювальну та жарознижувальну дію. Препарат блокує циклооксигеназу у центральній нервовій системі, впливаючи на центри болю та терморегуляції. У запалених тканинах клітинні пероксидази нейтралізують вплив парацетамолу на циклооксигеназу, що пояснює відсутність значного протизапального ефекту.

Відсутність блокуючого впливу на синтез простагландинів у периферичних тканинах обумовлює у нього відсутність негативного впливу на водно-сольовий обмін (затримка натрію та води) та слизову оболонку шлунково-кишкового тракту.

Фармакокінетика:
При ректальному введенні парацетамол добре абсорбується із прямої кишки (68-88 %); максимальна концентрація в плазмі досягається через 2-3 год. Парацетамол слабко зв'язується з білками плазми. Проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр.

Метаболізується в основному в печінці з утворенням глюкуронідів та сульфатів. Невелика частина (4%) парацетамолу метаболізується цитохромом P450 з утворенням активного проміжного метаболіту (N-ацетилбензохіноніміну), який у нормальних умовах швидко знешкоджується відновленим глутатіоном і виводиться із сечею після зв'язування з цистеїном та меркаптуровою кислотою. Однак при масивному передозуванні кількість цього токсичного метаболіту зростає.

Період напіввиведення у дорослих становить 2,7 години, у дітей – 1,5-2 години; загальний кліренс 18 л/год. Парацетамол виводиться, головним чином, із сечею; 90% прийнятої дози виводиться нирками протягом 24 годин, переважно у вигляді глюкуроніду (60-80%) та сульфату (20-30%); менше 5% виводиться у незміненому вигляді.

При тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну <10-30 мл/хв) виведення парацетамолу дещо сповільнюється, а період напіввиведення становить 2-5,3 год. Швидкість виведення глюкуроніду та сульфату у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю втричі нижча, ніж у здорових добровольців.

Фармакокінетика парацетамолу у пацієнтів похилого віку не змінюється; у дітей відрізняється лише період напіввиведення із плазми крові, який дещо коротший у порівнянні з дорослими. Крім того, у дітей віком до 10 років парацетамол більшою мірою виводиться у вигляді сульфату, а не глюкуроніду, що характерно для дорослих пацієнтів. При цьому загальна екскреція парацетамолу та його метаболітів у пацієнтів усіх вікових груп однакова.
Вагітність та годування груддюДосвід застосування у людини свідчить про те, що парацетамол при прийомі всередину в терапевтичних дозах не надає несприятливого впливу протягом вагітності або здоров'я плода та новонародженого. Передозування парацетамолом під час вагітності не підвищує ризик уроджених вад розвитку. Дослідження репродуктивної токсичності при пероральному введенні не виявили тератогенного чи фетотоксичного потенціалу. Після ретельної оцінки користі та ризику парацетамол можна застосовувати протягом усього терміну вагітності. Парацетамол не слід застосовувати під час вагітності протягом тривалих періодів часу, у високих дозах або у поєднанні з іншими лікарськими засобами, оскільки безпека застосування у цих обставинах не була встановлена. Парацетамол може використовуватись під час вагітності,

Парацетамол у невеликих кількостях проникає у грудне молоко людини, проте при застосуванні препарату у терапевтичних дозах вплив на новонароджених/дітей на грудному вигодовуванні не очікується.

Існують обмежені дані, що лікарські засоби, які пригнічують синтез циклооксигенази/простагландину, у тому числі і парацетамол, можуть призвести до зниження жіночої фертильності внаслідок впливу на овуляцію, який є оборотним після припинення лікування. Оскільки парацетамол, ймовірно, пригнічує синтез простагландинів, це потенційно може знижувати фертильність, хоча це не було продемонстровано
Умови відпустки з аптекБез рецепта.
Побічні явищаЗ боку органів травлення: біль у животі, діарея, нудота, блювання, тенезми.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: печінкова недостатність, некроз печінки, гепатити, підвищення активності печінкових ферментів.

Порушення з боку органів кровотворення: тромбоцитопенія, анемія, лейкопенія, нейтропенія.

Серцево-судинна система: зниження або збільшення протромбінового індексу, зниження артеріального тиску (як симптом анафілаксії).

З боку шкіри та підшкірної клітковини: алергічні реакції (шкірні висипання, свербіж, кропив'янка, набряк Квінке), гострий генералізований екзантематозний пустульоз, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз.

Порушення з боку імунної системи: анафілактичний шок.

Місцеві реакції: подразнення слизової оболонки прямої кишки, подразнення в ділянці анального проходу.

Якщо будь-які вказані в інструкції побічні ефекти посилюються, або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, не вказані в інструкції, повідомте про це лікаря.
особливі вказівкиУважно прочитайте інструкцію перед тим, як розпочати застосування препарату. Збережіть інструкцію, вона може знадобитися знову. Якщо у Вас виникли запитання, зверніться до лікаря. Лікарський засіб, яким Ви лікуєтеся, призначений особисто Вам, і його не слід передавати іншим особам, оскільки він може завдати їм шкоди навіть за наявності тих самих симптомів, що й у Вас.

При продовженні лихоманки більше 3 днів і больового синдрому більше 5 днів слід звернутися до лікаря.

Парацетамол може викликати серйозні шкірні реакції, такі як гострий генералізований екзантематозний пустульоз, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, які можуть призвести до смерті. При появі висипу на шкірі або інших ознак реакцій гіперчутливості негайно припиніть прийом препарату і зверніться до лікаря.

Слід уникати одночасного застосування парацетамолу з іншими парацетамолсодержащими препаратами, оскільки це може спричинити передозування парацетамолу.

Існує ризик передозування у пацієнтів, які страждають на захворювання печінки, хронічний алкоголізм, хронічну недостатність харчування (у зв'язку з низьким рівнем запасів глутатіону в гепатоцитах) та у пацієнтів, які отримують індуктори мікросомальних ферментів печінки. Добова доза парацетамолу не повинна перевищувати 4 г у дорослих пацієнтів. При хронічних захворюваннях печінки, у тому числі компенсованих, добова доза парацетамолу не повинна перевищувати 3 г на добу.

При застосуванні препарату понад 5-7 днів слід контролювати показники периферичної крові та функціональний стан печінки. Парацетамол спотворює показники лабораторних досліджень при кількісному визначенні глюкози та сечової кислоти у плазмі.

Тривале застосування аналгетичних препаратів у високих дозах з порушенням інструкції із застосування (особливо при одночасному застосуванні кількох аналгетиків) може призвести до розвитку головного болю, що не піддається лікуванню підвищеними дозами цих препаратів.

Тривале застосування аналгетичних препаратів (особливо комбіноване застосування кількох аналгетиків) може призвести до незворотного пошкодження нирок з ризиком ниркової недостатності (анальгетична нефропатія).

Різка відміна аналгетичних препаратів після їх тривалого застосування у високих дозах може призвести до розвитку головного болю, а також втоми, болю в м'язах, нервозності та вегетативних симптомів. Симптоми «скасування» зменшуються протягом кількох днів. Протягом цього періоду слід уникати застосування аналгетичних препаратів та не починати їх застосування без консультації лікаря.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами, механізмами:
Відомості про вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами відсутні
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 20 С. Зберігати у недоступних для дітей місцях
Спосіб застосування та дозиРектально. Після мимовільного спорожнення кишечника або очисної клізми, супозиторій звільняють від контурної клітинної упаковки і вводять у пряму кишку. Дозування препарату розраховується залежно від віку та маси тіла. Разова доза становить 10-15 мг/кг маси тіла; інтервал між кожною дозою повинен становити щонайменше 6 годин. Максимальна добова доза парацетамолу (у т. ч. при одночасному застосуванні інших парацетамоловмісних препаратів) не повинна перевищувати 60 мг/кг маси тіла дитини.

Разова доза в залежності від віку та маси тіла:

Вік 1-3 місяців, маса тіла 4-6 кг: 1 супозиторій по 50 мг одноразово.

Тільки за призначенням лікаря!;
Вік 3-12 місяців, маса тіла 7-10 кг: 1 супозиторій по 100 мг;
Вік 1-3 роки, маса тіла 11-16 кг: 1-2 супозиторії по 100 мг;
Вік 3-10 років, маса тіла 17-30 кг: 1 супозиторій по 250 мг;
Вік 10-12 років, маса тіла 31-35 кг: 2 супозиторії по 250 мг.

Тривалість курсу лікування: 3 дні як жарознижувальний і до 5 днів, як аналгетичний засіб. Продовження курсу за необхідності після консультації з лікарем.

Пацієнти з порушенням функції нирок:
При порушенні функції нирок часовий інтервал між прийомом препарату повинен становити не менше 8 годин при кліренсі креатиніну менше 10 мл/хв, не менше 6 годин при кліренсі креатиніну більше 10 мл/хв.

Пацієнти з порушенням функції печінки:
У пацієнтів з хронічними захворюваннями печінки, у тому числі компенсованими, особливо у пацієнтів з гепатоцелюлярною недостатністю, хронічним алкоголізмом, хронічною недостатністю харчування (недостатнім запасом глутатіону в печінці) або зневодненням добова доза парацетамолу не повинна/ .

Якщо після лікування не настає або з'являються нові симптоми, необхідно проконсультуватися з лікарем. Застосовуйте препарат тільки згідно з тим способом застосування та в дозах, які вказані в інструкції. У разі потреби, будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням лікарського препарату. Ви повинні звернутися до лікаря, якщо симптоми погіршуються або не покращуються після 2-3 днів лікування.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Цефекон Д суппозитории ректальные для детей 250мг 10 шт производится компанией ШТАДА. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Цефекон Д суппозитории ректальные для детей 250мг 10 шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Цефекон Д суппозитории ректальные для детей 250мг 10 шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра п... Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра пак 5 шт, Вибуркол суппозитории 12 шт Вибуркол суппозитории 12 шт, Дыши напиток для детей 5г саше 10 шт с липой Дыши напиток для детей 5г саше 10 шт с липой, Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10 Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10, Липы цветки 1.5г ф/пак 20 шт Липы цветки 1.5г ф/пак 20 шт, Липы цветки 35 г Липы цветки 35 г, Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 100мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 250мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 500мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 500мг 10 шт, Парацетамол-альтфарм суппозитории 50мг 10 шт Парацетамол-альтфарм суппозитории 50мг 10 шт, Парацетамол детский суспензия апельсиновая 120 мг/5 ... Парацетамол детский суспензия апельсиновая 120 мг/5 мл 200 г, Парацетамол детский суспензия клубничная 120мг/5мл 1... Парацетамол детский суспензия клубничная 120мг/5мл 100г, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 200 мг 10 шт Парацетамол таб 200 мг 10 шт, Парацетамол таб 200мг 10 шт Парацетамол таб 200мг 10 шт, Парацетамол таб 500 мг 10 шт Парацетамол таб 500 мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Парацетамол таб 500мг 20 шт Парацетамол таб 500мг 20 шт, Парацетамол-УБФ таб 500мг 20 шт Парацетамол-УБФ таб 500мг 20 шт, Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра п... Пентафлуцин детский гранулы для приготовления р-ра пак 10 шт.

(21663)
Отзывы
Юлія
21.03.2023, 15:27
Гарний засіб від температури. Дії вистачає на 8:00. Інші кошти нам не допомагають, тож розраховуємо лише на свічки "цефекон".
Світлана
28.04.2022, 13:23
добре допомагає,тільки в нашому випадку простіше ложку в рот з ліками запхати ніж свічку в попу ????
Людмила
26.03.2022, 16:32
Відмінний засіб, що збиває температуру, особливо маленьким дітям дуже зручно, ніж ложку або шприц штовхати, недорогий і ефективний
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*