Каталог товаров

Бруфика Плюс суспензия для приема внутрь для детей 100 мг/5 мл+162,5 мг/5 мл 100 мл

( 17 )
Бренд: ХАЙГЛАНС
Наличие уточняйте
388,00 грн
349,00 грн
-10.05 %
+
  • Производитель:
    ХАЙГЛАНС
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Бруфика Плюс - комбінований препарат для дітей, який має знеболювальну, протизапальну та жарознижувальну дію. Його склад включає ібупрофен та парацетамол, які взаємодіють між собою, що забезпечує вищу ефективність, ніж у випадку окремого використання. Ібупрофен швидко всмоктується в кров, затримується у синовіальній тканині, що забезпечує більш тривалий ефект. Парацетамол проникає через гематоенцефалічний бар'єр та метаболізується в печінці, що забезпечує швидкий ефект. Виводиться препарат через нирки та жовч.

Бруфика Плюс суспензия для приема внутрь для детей 100 мг/5 мл+162,5 мг/5 мл 100 мл инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
5 мл суспензії містить: ібупрофен - 100 мг, парацетамол - 162,5 мг;

Допоміжні речовини:
Сахароза - 3000 мг, метилпарагідроксибензоат - 5 мг, пропілпарагідроксибензоат - 1 мг, натрію бензоат - 5 мг, аспартам - 13 мг, сорбітол - 500 мг, кармелозу натрію - 6,25 мг, магнію алюмосилі лимонна кислота моногідрат - 1 мг, натрію цитрат - 20 мг, гліцерол - 100 мг, полісорбат 80 - 5 мг, барвник сонячний захід жовтий - 0,15 мг, апельсиновий ароматизатор - 5 мг, ароматизатор ананасовий - 10 мг, вода очищена до 5 мл.

Опис:
В'язка суспензія світло-жовтогарячого або оранжевого кольору з характерним запахом.

Форма випуску:
Суспензія прийому внутрішньо 100 мг+162.5 мг/5 мл, флакони 100 мл.

ПротипоказанняПрепарат не слід застосовувати при: - гіперчутливості до ібупрофену та/або парацетамолу; - ерозивно-виразкових захворюваннях органів шлунково-кишкового тракту (у тому числі виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки, хвороби Крона, виразковому коліті) або виразковій кровотечі в активній фазі або в анамнезі (два або більше підтверджених епізоду виразкової хвороби) ; - кровотечі або перфорації виразки шлунково-кишкового тракту в анамнезі, спровоковані застосуванням нестероїдних протизапальних засобів; - повному або неповному поєднанні бронхіальної астми, рецидивному поліпозі носа та навколоносових пазух, та непереносимості ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів; - порушення зсідання крові (у тому числі при гемофілії, геморагічному діатезі); - тяжкої ниркової недостатності (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв); - цереброваскулярній або іншій кровотечі; - виражені порушення печінки та нирок; - тяжкої печінкової недостатності або активному захворюванні печінки; - декомпенсованої серцево-судинної недостатності; - стан після проведення аортокоронарного шунтування; - підтверджена гіперкаліємія; - вагітність ІІІ триместр; - у період годування груддю; - Дитячий вік до 2 років.

З обережністю:

За наявності станів, зазначених у цьому розділі, перед застосуванням препарату Бруфіка Плюс слід проконсультуватися з лікарем. - наявність в анамнезі одноразового епізоду виразкової хвороби шлунка або виразкової кровотечі шлунково-кишкового тракту, гастрит, ентерит, коліт, виразковий коліт, наявність інфекції Helicobacter pylori; - бронхіальна астма або алергічні реакції у стадії загострення або в анамнезі - можливий розвиток бронхоспазму; - тяжкі соматичні захворювання; системний червоний вовчак та інші аутоімунні захворювання сполучної тканини (синдром Шарпа) – підвищений ризик асептичного менінгіту; - ниркова недостатність, у тому числі при зневодненні (кліренс креатиніну 30-60 мл/хв); - затримка рідини та набряки; - Порушення функції печінки (у тому числі синдром Жильбера); - Порушення функції нирок; - генетична відсутність ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; - печінкова недостатність; - артеріальна гіпертензія та/або серцева недостатність; - цереброваскулярні захворювання; - дисліпідемія/гіперліпідемія; - цукровий діабет; - Захворювання периферичних артерій; - захворювання крові неясної етіології (лейкопенія, анемія, тромбоцитопенія); - одночасному прийомі пероральних глюкокортикостероїдів (у тому числі преднізолону), антикоагулянтів (у тому числі варфарину), антиагрегантів (у тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу), селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну, у тому числі циталопраму, циталопраму; - вагітність І-ІІ триместр, літній вік. - цереброваскулярні захворювання; - дисліпідемія/гіперліпідемія; - цукровий діабет; - Захворювання периферичних артерій; - захворювання крові неясної етіології (лейкопенія, анемія, тромбоцитопенія); - одночасному прийомі пероральних глюкокортикостероїдів (у тому числі преднізолону), антикоагулянтів (у тому числі варфарину), антиагрегантів (у тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу), селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну, у тому числі циталопраму, циталопраму; - вагітність І-ІІ триместр, літній вік. - цереброваскулярні захворювання; - дисліпідемія/гіперліпідемія; - цукровий діабет; - Захворювання периферичних артерій; - захворювання крові неясної етіології (лейкопенія, анемія, тромбоцитопенія); - одночасному прийомі пероральних глюкокортикостероїдів (у тому числі преднізолону), антикоагулянтів (у тому числі варфарину), антиагрегантів (у тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу), селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну, у тому числі циталопраму, циталопраму; - вагітність І-ІІ триместр, літній вік. антикоагулянтів (у тому числі варфарину), антиагрегантів (у тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу), селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (у тому числі циталопраму, флуоксетину, пароксетину, сертраліну); - вагітність І-ІІ триместр, літній вік. антикоагулянтів (у тому числі варфарину), антиагрегантів (у тому числі ацетилсаліцилової кислоти, клопідогрелу), селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (у тому числі циталопраму, флуоксетину, пароксетину, сертраліну); - вагітність І-ІІ триместр, літній вік.
Дозування100 мг+162,5 мг/5 мл
Показання до застосуванняБруфіка Плюс застосовують у дітей віком з 2 років.

Як жарознижувальний засіб при: гострих респіраторних захворюваннях; грип; дитячі інфекційні захворювання; постприщепних реакціях та інших інфекційно-запальних захворюваннях, що супроводжуються підвищенням температури тіла.

Як болезаспокійливий засіб слабкої або помірної інтенсивності при: головному і зубному болю; мігрені; невралгіях; болі у вухах та в горлі; болі у м'язах; болі при травмах, розтягуваннях, опіках та інших видах болю.

Препарат призначений для симптоматичної терапії, зменшення болю та запалення на момент використання, на прогрес захворювання не впливає.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиСлід уникати одночасного застосування з наступними лікарськими засобами: - ацетилсаліцилова кислота: за винятком низьких доз ацетилсаліцилової кислоти (не більше 75 мг на добу), призначених лікарем, оскільки спільне застосування може підвищити ризик виникнення побічних ефектів. При одночасному застосуванні знижується протизапальна та антиагрегантна дія ацетилсаліцилової кислоти (можливе підвищення частоти розвитку гострої коронарної недостатності у пацієнтів, які отримують як атіагрегантний засіб малі дози ацетилсаліцилової кислоти, після початку прийому препарату).

З обережністю застосовувати одночасно з такими лікарськими засобами: - антикоагулянти та тромболітичні препарати: нестероїдні протизапальні засоби можуть посилювати ефект антикоагулянтів, зокрема, варфарину та тромполітичних препаратів. - гіпотензивні засоби (інгібітори АПФ та антагоністи ангіотензину II) та діуретики: нестероїдні протизапальні засоби можуть знижувати ефективність препаратів цих груп. Діуретики та інгібітори АПФ можуть підвищувати нефротоксичність НПЗП. - глюкокортикостероїди: підвищений ризик утворення виразок ШКТ та шлунково-кишкової кровотечі. - Антиагреганти та селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну: підвищений ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі. - серцеві глікозиди: одночасне призначення нестероїдних протизапальних засобів та серцевих глікозидів може призвести до посилення серцевої недостатності, зниження швидкості клубочкової фільтрації та збільшення концентрації серцевих глікозидів у плазмі крові. - препарати літію: існують дані про можливість збільшення концентрації літію в плазмі крові на фоні застосування НПЗП. - метотрексат: існують дані про можливість збільшення концентрації метотрексату плазмі крові на фоні застосування НПЗП. - циклоспорин: збільшення ризику нефротоксичності при одночасному призначенні нестероїдних протизапальних засобів та циклоспорину. - міфепристон: прийом нестероїдних протизапальних засобів слід розпочати не раніше ніж через 8-12 днів після прийому міфепристону, оскільки нестероїдні протизапальні засоби можуть знижувати ефективність міфепристону. - такролімус: при одночасному призначенні нестероїдних протизапальних засобів та такролімусу можливе збільшення ризику нефротоксичності. - Зидовудин: одночасне застосування нестероїдних протизапальних засобів та зидовудину може призвести до підвищення гематотоксичності. Є дані про підвищений ризик виникнення гемартрозу та гематом у ВІЛ-позитивних пацієнтів з гемофілією, які отримували спільне лікування зидовудином та нестероїдними протизапальними засобами. - антибіотики хінолонового ряду: у пацієнтів, які отримують спільне лікування НПЗП та антибіотиками хінолонового ряду, можливе збільшення ризику виникнення судом. - барбітурати, карбамазепін, фенітоїн, дифенін, примідон та інші протисудомні засоби, етанол, рифампіцин, зидовудін, флумецинол, фенілбутазон, бутадіон, препарати звіробою продірявленого та інші індуктори мікросомального окислення збільшують продукцію гідрок невеликих передозування . – інгібітори мікросомальних ферментів печінки знижують ризик гепатотоксичної дії. - під впливом парацетамолу час виведення левоміцетину (хлорамфеніколу) збільшується в 5 разів, внаслідок чого зростає ризик отруєння левоміцетином (хлорамфеніколом). - метоклопрамід і домперидон збільшують, а колестірамін знижує швидкість всмоктування парацетамолу. Препарат може знижувати ефективність урикозуричних препаратів.
ПередозуванняПроблеми виникнення передозування трапляються дуже рідко, проте якщо Ви випадково перевищили рекомендовану дозу, негайно зверніться до лікаря.

Симптоми: біль у животі, нудота, блювання, головний біль, шум у вухах, головний біль та шлунково-кишкова кровотеча, метаболічний ацидоз, кома, гостра ниркова недостатність, зниження артеріального тиску, брадикардія, тахікардія. Можливий розвиток гепатотоксичного ефекту з розвитком гепатонекрозу, пов'язаного з прийомом парацетамолу.

Лікування: промивання шлунка (тільки протягом години після прийому), активоване вугілля, лужне пиття, форсований діурез, введення донаторів SH-груп та попередників синтезу глутатіону-метіоніну та N-ацетилцистеїну. Необхідність проведення додаткових терапевтичних заходів (подальше введення метіоніну, внутрішньовенне введення N-ацетилцистеїну) визначається залежно від концентрації парацетамолу в крові, а також від часу, що пройшов після його прийому. Крім того, показано симптоматичну терапію.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Аналгезуючий засіб комбінований (НПЗП+аналгезуючий ненаркотичний засіб).

Фармакологічні властивості:
Знеболювальна, протизапальна та жарознижувальна.

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат.

Чинить знеболювальну, протизапальну та жарознижувальну дію. Механізм дії ібупрофену та парацетамолу обумовлений гальмуванням біосинтезу простагландинів – медіаторів болю та запалення.

Ефективність комбінації (ібупрофен + парацетамол) вища, ніж у окремих компонентів.

Фармакокінетика:
Ібупрофен.

Абсорбція – висока. Максимальна концентрація (ТСmax) у плазмі досягається через 1-2 години після прийому. Зв'язок із білками плазми – 90%. Період напіввиведення (Т1/2) – 2 год. Повільно проникає в порожнину суглобів, затримується у синовіальній тканині, створюючи в ній більші концентрації, ніж у плазмі. Після абсорбції близько 60% фармакологічно неактивної R-форми повільно трансформується на активну S-форму. Піддається метаболізму. Виводиться нирками (у незміненому вигляді трохи більше 1%) і, меншою мірою - з жовчю.

Парацетамол.

Абсорбція – висока. Максимальна концентрація (ТСmax) у плазмі досягається через 0,5-2 години після прийому. Зв'язок із білками плазми – 15%. Проникає через гематоенцефалічний бар'єр (ГЕБ).

Метаболізується в печінці (90-95%): 80% вступає в реакції кон'югації з глюкуроновою кислотою та сульфатами з утворенням неактивних метаболітів; 17% піддається гідроксилювання з утворенням 8 активних метаболітів, які кон'югують з глутатіоном з утворенням вже неактивних метаболітів. При нестачі глутатіону ці метаболіти можуть блокувати ферментні системи гепатоцитів та викликати їхній некроз. У метаболізмі також бере участь ізофермент CYP2E1. T1/2 – 1-4 год. Виводиться нирками у вигляді метаболітів, переважно кон'югатів. У постійному вигляді виводиться менше 5%. T1/2 складає 4-5 годин.
Вагітність та годування груддюПрепарат призначений для використання у дітей, протипоказаний у ІІІ триместрі вагітності. Перед застосуванням у І та ІІ триместрі або в період грудного вигодовування слід проконсультуватися з лікарем.
Умови відпустки з аптекЗа рецептом.
Побічні явищаРизик виникнення побічних ефектів можна звести до мінімуму, якщо приймати препарат коротким курсом у мінімальній ефективній дозі, необхідної для усунення симптомів.

Оцінка частоти виникнення побічних реакцій виконана на підставі наступних критеріїв: дуже часті (>/=1/10), часті (від >/=1/100 до <1/10), нечасті (від >/=1/1000 до <1 /100), рідкісні (від >1/10 000 до <1/1000), дуже рідкісні (<1/10 000), частота невідома (дані оцінки частоти відсутні).

Порушення з боку крові та лімфатичної системи – дуже рідкісні: порушення кровотворення (анемія, лейкопенія, апластична анемія, гемолітична анемія, тромбоцитопенія, панцитопенія, агранулоцитоз). Першими симптомами таких порушень є лихоманка, біль у горлі, поверхневі виразки в ротовій порожнині, грипоподібні симптоми, виражена слабкість, кровотечі з носа та підшкірні крововиливи, кровотечі та синці невідомої етіології.

Порушення з боку імунної системи - нечасті: реакції гіперчутливості - неспецифічні алергічні реакції та анафілактичні реакції, реакції з боку дихальних шляхів (бронхіальна астма, в тому числі її загострення, бронхоспазм, задишка, диспное), шкірні реакції (свербіж, кропив'янка, пурпура, отек Квінке, ексфоліативні та бульозні дерматози, у тому числі токсичний епідермальний некроліз, синдром Лайєлла, синдром Стівенса-Джонсона, мультиформна еритема), алергічний риніт, еозинофілія. - дуже рідкісні: тяжкі реакції гіперчутливості, у тому числі набряк обличчя, язика та гортані, задишка, тахікардія, артеріальна гіпотензія (анафілаксія, набряк Квінке або тяжкий анафілактичний шок).

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту – нечасті: біль у животі, нудота, диспепсія. - Рідкісні: діарея, метеоризм, запор, блювання. - дуже рідкісні: виразка, перфорація або шлунково-кишкова кровотеча, мелена, криваве блювання, виразковий стоматит, гастрит. - частота невідома: загострення виразкового коліту та хвороби Крона.

Порушення з боку печінки та жовчовивідних шляхів – дуже рідкісні: порушення функції печінки.

Порушення з боку нирок та сечовивідних шляхів – дуже рідкісні: гостра ниркова недостатність (компенсована та декомпенсована), особливо при тривалому застосуванні, у поєднанні з підвищенням концентрації сечовини у плазмі крові та появою набряків, папілярний некроз.

Порушення з боку нервової системи – нечасті; головний біль. - дуже рідкісні: асептичний менінгіт (у пацієнтів із аутоімунними захворюваннями).

Порушення з боку серцево-судинної системи – частота невідома: серцева недостатність, периферичні набряки; при тривалому застосуванні підвищений ризик тромботичних ускладнень (наприклад, інфаркт міокарда, інсульт), підвищення артеріального тиску.

Порушення з боку дихальної системи та органів середостіння – частота невідома: бронхіальна астма, бронхоспазм, задишка.

Інші – дуже рідкісні: набряки, зокрема периферичні.

Лабораторні показники – гематокрит або гемоглобін (можуть зменшуватись) – час кровотечі (може збільшуватись) – концентрація глюкози у плазмі крові (може знижуватись) – кліренс креатиніну (може зменшуватись) – плазмова концентрація креатиніну (може збільшуватись) – активність “печінкових” трансаміназ ( підвищуватися) При появі побічних ефектів слід припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.
особливі вказівкиРекомендується приймати препарат максимально можливим коротким курсом та у мінімальній ефективній дозі, необхідної для усунення симптомів.

Під час тривалого лікування необхідний контроль картини периферичної крові та функціонального стану печінки та нирок. З появою симптомів гастропатії показаний ретельний контроль, що включає проведення эзофагогастродуоденоскопии, загальний аналіз крові (визначення гемоглобіну), аналіз калу на приховану кров. При необхідності визначення 17-кетостероїдів препарат слід відмінити за 48 годин до дослідження. У період лікування не рекомендується прийом етанолу.

Пацієнтам із нирковою недостатністю необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату, оскільки існує ризик погіршення функціонального стану нирок.

Пацієнтам з гіпертонією, у тому числі в анамнезі та/або хронічній серцевій недостатності, необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням препарату, оскільки препарат може викликати затримку рідини, підвищення артеріального тиску та набряки.

При проведенні аналізів на визначення сечової кислоти та рівня цукру в крові повідомите лікаря про застосування препарату. Дефіцит глутатіону внаслідок розладу харчової поведінки, цистичного фіброзу, ВІЛ-інфекції, голодування, виснаження зумовлює можливість розвитку тяжкого ураження печінки при невеликих передозуваннях. Препарат не слід застосовувати одночасно з іншими препаратами, що містять ібупрофен та/або парацетамол. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати препарат.

ВПЛИВ ЛІКУВАЛЬНОГО ПРЕПАРАТУ НА ЗДАТНІСТЬ КЕРУВАТИ ТРАНСПОРТНИМИ ЗАСОБИМИ, МЕХАНІЗМАМИ Пацієнтам, що відзначають запаморочення, сонливість, загальмованість або порушення зору при прийомі ібупрофену та/або парацетамолу, слід транспортувати.
Умови зберіганняЗберігати у сухому місці при температурі не вище 25°С.

Не заморожувати! Зберігати у недоступному для дітей місці.

Після розтину флакона препарат можна зберігати трохи більше 6 місяців.
Спосіб застосування та дозиБруфіка Плюс приймають внутрішньо. Препарат приймається з появою симптомів (підвищення температури тіла або больовий синдром).

Перед вживанням ретельно збовтати флакон. Для точного відмірювання дози препарату додається шприц-дозатор або мірна ложка.

Доза препарату залежить від віку та маси тіла дитини.

------------------------------------T------------- ----------------------¬ | Маса тіла (вік) | Одноразове дозування | +---------------- -------------------+------------------------------ -----+ 10-15 кг (2-3 роки) 5 мл +---------------------------- -------+-----------------------------------+ | 16-21 кг ( 4-6 років) 7.5 мл +-----------------------------------+---- -------------------------------+ 22-26 кг (7-9 років) 10 мл +-- ---------------------------------+---------------- -------------------+ | 27-32 кг (10-11 років) | 12.5 мл | +-------------- ---------------------+---------------------------- -------+ 33-43 кг (12-14 років) 15 мл L-------------------------- ---------+------------------------------------ Препарат приймають 3 рази на день з інтервалом 8 годин.

Попередження: не перевищувати вказану дозу.

Тривалість лікування:

- не більше 3-х днів як жарознижуючий;

- не більше 5-ти днів як знеболювальний.

Якщо температура або больовий синдром зберігається, порадьтеся з лікарем.

Методи застосування та принцип дії:

ВИКОРИСТАННЯ МІРНОГО ШПРИЦЮ:

1. Добре збовтайте суспензію (флакон).

2. Щільно вставте шприц у шийку флакона.

3. Переверніть флакон догори дном і плавно потягніть поршень донизу, набираючи суспензію в шприц до потрібної позначки.

4. Поверніть флакон у вихідне положення та вийміть шприц, акуратно повертаючи його.

5. Помістіть шприц у ротову порожнину дитини та повільно натискайте на поршень, плавно випускаючи суспензію.

Після вживання промийте шприц у теплій воді та висушіть його у недоступному для дитини місці.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Бруфика Плюс суспензия для приема внутрь для детей 100 мг/5 мл+162,5 мг/5 мл 100 мл производится компанией ХАЙГЛАНС. Само производство расположено в стране Индия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Бруфика Плюс суспензия для приема внутрь для детей 100 мг/5 мл+162,5 мг/5 мл 100 мл и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Бруфика Плюс суспензия для приема внутрь для детей 100 мг/5 мл+162,5 мг/5 мл 100 мл в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Ибуклин Юниор таб 100 мг+125 мг 20 шт Ибуклин Юниор таб 100 мг+125 мг 20 шт.

(21988)
Отзывы
Яна
02.12.2022, 19:55
тільки він допомагає
Тетяна
20.01.2022, 23:16
У дитини була дуже висока температура під 40 і не чим не могла збити, купила Бруфіку плюс і через хвилин 20 температура почала знижуватися, дитина заснула і всю ніч проспала, температура була в нормі, до ранку піднялася, знову дала Бруфіку плюс, дитина нудотик на все що не смачно і гірко, а тут добре пив, я розвела в соку Бруфіку випив навіть не зрозумів, що ліки були, тому вдома зараз завжди Бруфіка плюс їсти, щоб не бігати вночі в аптеку
Олена
02.02.2022, 09:32
Дуже добрий препарат ібупрофен+парацетамол. Знижує високу температуру у дитини 38,5 при постприщепної реакції або хвороби. Завжди має бути в домашній аптечці.
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*