Каталог товаров

Аскофен УЛЬТРА обезболивающее таб 10шт

( 11 )
Наличие уточняйте
232,00 грн
197,00 грн
-15.09 %
+
  • Производитель:
    ОТИСИФАРМ
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Аскофен УЛЬТРА - комбінований препарат, що містить парацетамол, ацетилсаліцилову кислоту та кофеїн, що допомагає зменшити біль та жар, особливо при запальному процесі. Кофеїн підвищує рефлекторну збудливість та покращує розумову та фізичну працездатність. Препарат швидко всмоктується та виводиться з організму, що робить його ефективним та безпечним для застосування. Аскофен УЛЬТРА - надійний засіб для боротьби з болями та жаром.

Аскофен УЛЬТРА обезболивающее таб 10шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 таблетка містить: ацетилсаліцилова кислота – 250,0 мг, парацетамол – 250,0 мг, кофеїн (кофеїн безводний) – 65,0 мг.

Допоміжні речовини:
Целюлоза мікрокристалічна – 66,01 мг, гіпролоза (гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена) – 21,50 мг, тальк – 10,00 мг, гіпролоза (гідроксипропілцелюлоза) – 7,30мг, кремнію діоксид колоїдний кислота – 2,50 мг, кальцію стеарат – 1,29 мг
Оболонка: Опадрай20А28380 WHITE – 13,5 мг ].

Опис:
Аскофен® Ультра - новий анальгетик з доведеним міжнародними дослідженнями дією комбінації проти мігрені, головного болю та інших видів болю.

З турботою про Вас у боротьбі з болем.

Доведена численними масштабними дослідженнями дія комбінації «парацетамол 250 мг + ацетилсаліцилова кислота 250 мг + кофеїн 65 мг» проти головного болю та мігрені – понад 30 років досліджень.

Переваги препарату Аскофен® Ультра
Підходить як комбінована терапія при тяжких нападах мігрені
Підходить для початкової стадії терапії мігрені
Має перевагу перед ібупрофеном у купуванні больового синдрому згідно з дослідженнями
Сприяє початку розвитку полегшення головного та інших видів болю через 15 хвилин при прийомі 2 таблеток.

Переваги форми випуску
Пігулки у плівковій оболонці зручніше ковтати, забезпечується краща стабільність діючих речовин.

Використовувані джерела наданої інформації:
-Goldstein J, Hagen M2, Gold M. Результати multicenter, двосторонній blind, randomized, parallel-група, placebo-контрольований, один-двох досліджень, пов'язаний з fixed combination of acetaminophen, acetylsalicylic acid, і кафеїн з ibuprofen for acute of patients with severe migraine. Cephalalgia. 2014 Nov;34(13):1070-8. [PubMed];
-American Headache Society (Американська спільнота з лікування головного болю) Заява про позицію Американського співтовариства з лікування головного болю щодо впровадження нового лікування мігрені в клінічну практику // Headache: The Journal of Head and Face Pain. 2018. №1 (59). C. head.13456;
-Goldstein J, Hagen M2, Gold M. Результати multicenter, двосторонній blind, randomized, parallel-група, placebo-контрольований, один-двох досліджень, пов'язаний з fixed combination of acetaminophen, acetylsalicylic acid, і кафеїн з ibuprofen for acute of patients with severe migraine. Cephalalgia. 2014 Nov;34 (13):1070-8;
-Інструкція з медичного застосування

Форма випуску:
Пігулки, 250 мг + 65 мг + 250 мг, 10 таблеток.

ПротипоказанняГіперчутливість до основних або допоміжних компонентів препарату; ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту (ШКТ) (у фазі загострення), шлунково-кишкова кровотеча або перфорація, виразка в анамнезі; повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпозу носа та приносових пазух та непереносимості ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних препаратів (в т.ч. в анамнезі); гемофілія та інші порушення згортання крові; геморагічний діатез, гіпопротромбінемія; дефіцит вітаміну К; портальна гіпертензія; тяжка ниркова або печінкова недостатність; хронічна серцева недостатність III–IV функціонального класу за NYHA; артеріальна гіпертензія ІІІ ступеня; вагітність; період грудного вигодовування; глаукома; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; підвищена нервова збудливість; порушення сну; хірургічні втручання, що супроводжуються рясною кровотечею; дитячий вік до 15 років як знеболюючий засіб, при гарячковому синдромі – до 18 років; Одночасний прийом метотрексату в дозі більше 15 мг/тиж.

З обережністю
Ниркова або печінкова недостатність легкого та середнього ступеня, літній вік, подагра, алкоголізм, епілепсія та схильність до судомних нападів, хронічна серцева недостатність I-II функціонального класу за NYHA, ішемічна хвороба серця, цереброваскулярні захворювання, захворювання периферичних артерій обструктивна хвороба легень, одночасний прийом метотрексату в дозі менше 15 мг/тиж, супутня терапія антикоагулянтами, літній вік, одночасне застосування з нестероїдними протизапальними препаратами, глюкокортикостероїдами, антикоагулянтами, антиагрегантами, селе.
Дозування250 мг + 65 мг +250 мг
Показання до застосуванняБольовий синдром середньої та легкої інтенсивності різного походження у дорослих та дітей старше 15 років: головний біль; мігрень; зубний біль; невралгія; артралгія; міалгія; альгодисменорея (болі при менструації)

Гарячковий синдром у дорослих: при гострих респіраторних захворюваннях, грипі.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиАцетилсаліцилова кислота:
-Інші нестероїдні протизапальні препарати: збільшення шкідливої ​​дії на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту (ЖКТ), підвищення ризику розвитку шлунково-кишкових кровотеч. При необхідності одночасного застосування рекомендується застосовувати гастропротектори для профілактики нестероїдних протизапальних засобів-індукованих виразок шлунково-кишкового тракту, тому одночасне застосування не рекомендується;
-Глюкокортикостероїди: збільшення шкідливої ​​дії на слизову оболонку ШКТ, підвищення ризику розвитку шлунково-кишкових кровотеч. При необхідності одночасного застосування рекомендується застосовувати гастропротектори, особливо в осіб віком від 65 років, тому одночасне застосування не рекомендується;
-Пероральні антикоагулянти (наприклад, похідні кумарину): ацетилсаліцилова кислота (АСК) може потенціювати дію антикоагулянтів. Необхідний клінічний та лабораторний моніторинг часу кровотечі та протромбінового часу. Одночасне застосування не рекомендується;
-Тромболітики: підвищення ризику кровотечі. Застосування АСК у пацієнтів протягом перших 24 годин після гострого інсульту не рекомендується. Одночасне застосування не рекомендується;
-Гепарин: підвищення ризику кровотечі. Потрібен клінічний та лабораторний контроль часу кровотечі. Одночасне застосування не рекомендується;
-Інгібітори агрегації тромбоцитів (тіклопідін, парацетамол, клопідогрел, цилостазол): підвищення ризику кровотечі. Потрібен клінічний та лабораторний контроль часу кровотечі. Одночасне застосування не рекомендується;
-Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС): одночасне застосування може вплинути на згортання крові або функцію тромбоцитів, що призводить до підвищення ризику кровотечі в цілому, і зокрема шлунково-кишкових кровотеч, тому одночасне застосування не рекомендується;
-Фенітоїн: АСК підвищує плазмову концентрацію фенітоїну, що потребує її моніторингу;
-Вальпроєва кислота: АСК порушує зв'язок із білками плазми і, отже, може призвести до збільшення його токсичності. Необхідний контроль плазмової концентрації вальпроєвої кислоти;
-Антагоністи альдостерону (спіронолактон, канреноат): АСК може знизити їхню активність внаслідок порушення екскреції натрію, необхідний належний контроль артеріального тиску;
-Петлеві діуретики (наприклад, фуросемід): АСК може знизити їхню активність внаслідок порушення клубочкової фільтрації, обумовленого інгібуванням синтезу простагландинів у нирках. Одночасне застосування нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) може призвести до ниркової недостатності, особливо у зневоднених пацієнтів. Якщо сечогінні препарати застосовують одночасно з АСК, необхідно забезпечити достатню регідратацію пацієнта та контролювати функції нирок та артеріальний тиск, особливо на початку лікування сечогінними препаратами;
-Гіпотензивні засоби (інгібітори АПФ, антагоністи рецепторів ангіотензину II, блокатори «повільних» кальцієвих каналів): АСК може знизити їхню активність внаслідок інгібування синтезу простагландинів у нирках. Одночасне застосування може призвести до гострої ниркової недостатності у літніх чи зневоднених пацієнтів. Якщо сечогінні препарати застосовують одночасно з АСК, необхідно забезпечити адекватну регідратацію пацієнта та контролювати функції нирок та артеріальний тиск. При одночасному застосуванні з верапамілом слід контролювати час кровотечі;
-Урикозуричні засоби (наприклад, пробенецид, сульфінпіразон): АСК може знижувати їхню активність за рахунок інгібування тубулярної реабсорбції, що призводить до високої плазмової концентрації АСК;
-Метотрексат < 15 мг/тиждень: АСК, подібно до всіх нестероїдних протизапальних засобів, знижує тубулярну секрецію метотрексату, підвищуючи його плазмову концентрацію і, таким чином, токсичність. У зв'язку з цим одночасне застосування нестероїдних протизапальних засобів у пацієнтів, які отримують високі дози метотрексату, не рекомендується (див. розділ «Протипоказання»). У пацієнтів, які приймають низькі дози метотрексату, також слід враховувати ризик взаємодії метотрексату та нестероїдних протизапальних засобів, особливо при порушенні функції нирок. При необхідності комбінованої терапії необхідно контролювати загальний аналіз крові, функцію печінки та нирок, особливо у перші дні лікування;
-Виробні сульфонілсечовини та інсулін: АСК посилює їх гіпоглікемічний ефект, тому при прийомі високої дози саліцилатів може знадобитися зниження дози гіпоглікемічних лікарських препаратів. Рекомендується частіше контролювати вміст глюкози у крові;
-Алкоголь: збільшує ризик шлунково-кишкових кровотеч; одночасного застосування слід уникати.

Парацетамол:
-Індуктори мікросомальних ферментів печінки або потенційно гепатотоксичні речовини (наприклад, алкоголь, рифампіцин, ізоніазид, снодійні та протиепілептичні засоби, включаючи фенобарбітал, фенітоїн та карбамазепін): підвищення токсичності парацетамолу, здатне призвести до ураження печінки, навіть при ураженні печінки печінки. Одночасне застосування не рекомендується;
-Хлорамфенікол: парацетамол може збільшувати ризик підвищеної концентрації хлорамфеніколу. Одночасне застосування не рекомендується;
-Зідовудін: парацетамол може збільшувати схильність до розвитку нейтропенії, у зв'язку з чим слід контролювати гематологічні показники. Одночасне застосування можливе лише з дозволу лікаря;
-Пробенецид: пробенецид зменшує кліренс парацетамолу, що потребує зниження дози парацетамолу. Одночасне застосування не рекомендується;
-Непрямі аптикоагулянти: багаторазовий прийом парацетамолу протягом більш ніж одного тижня збільшує антикоагулянтний ефект. Епізодичний прийом парацетамолу не має значного впливу;
-пропантелін та інші препарати, що уповільнюють евакуацію зі шлунка: знижують швидкість всмоктування парацетамолу, що може відстрочити або зменшити швидке полегшення болю;
-Метоклопрамід та інші препарати, що прискорюють евакуацію зі шлунка: збільшує швидкість всмоктування парацетамолу і, відповідно, ефективність та початок знеболювальної дії;
-Колестирамін: знижує швидкість всмоктування парацетамолу, тому при необхідності максимальної аналгезії, колестірамін приймають не раніше 1 години після прийому парацетамолу.

Кофеїн:
-Снодійні засоби (наприклад, бензодіазепіни, барбітурати, блокатори Н1-гістамінових рецепторів): одночасне застосування може знизити снодійний ефект або зменшити протисудомний ефект барбітуратів, тому одночасне застосування не рекомендується. При необхідності одночасного застосування комбінацію доцільно приймати вранці;
-Літій: відміна кофеїну може збільшити плазмову концентрацію літію, оскільки кофеїн збільшує нирковий кліренс літію, тому при відміні кофеїну може знадобитися зниження дози літію. Одночасне застосування не рекомендується;
-Дисульфірам: пацієнтів, які перебувають на лікуванні дисульфірамом, слід попередити про необхідність не допускати застосування кофеїну, щоб уникнути ризику посилення алкогольного абстинентного синдрому, у зв'язку із стимулюючою дією кофеїну на серцево-судинну та центральну нервову системи;
-Ефедриноподібні речовини: збільшення ризику розвитку лікарської залежності. Одночасне застосування не рекомендується;
-симпатоміметики або левотироксин: за рахунок взаємного потенціювання можуть посилювати хронотропний ефект Одночасне застосування не рекомендується;
-Теофілін: одночасне застосування знижує екскрецію теофіліну;
-Антибактеріальні препарати з групи хінолонів, еноксацин та піпемідова кислота, тербінафін, циметидин, флувоксамін та пероральні контрацептиви: Збільшення періоду напіввиведення кофеїну внаслідок інгібування цитохрому Р450 печінки, тому пацієнтам з порушенням функції печінки та порушенням печінки;
-Нікотин, фенітоїн та фенілпропаноламін: знижують термінальний період напіввиведення кофеїну;
-Клозапін: кофеїн збільшує сироваткову концентрацію клозапіну, ймовірно, як за рахунок фармакокінетичних, так і фармакодинамічних механізмів. Необхідний контроль сироваткової концентрації клозапіну. Одночасне застосування не рекомендується.
ПередозуванняАцетилсаліцилова кислота
При легких інтоксикаціях – запаморочення, шум у вухах, глухота, підвищене потовиділення, нудота, блювання, головний біль та сплутаність свідомості. Виникає за плазмової концентрації 150-300 мкг/мл. Лікування - зниження дози або скасування терапії
При концентраціях вище 300 мкг/мл виникає більш важка інтоксикація, що виявляється гіпервентиляцією, лихоманкою, занепокоєнням, кетоацидозом, респіраторним алкалозом та метаболічним ацидозом. Пригнічення центральної нервової системи може призвести до коми, також можуть виникнути серцево-судинний колапс та дихальна недостатність. Найбільший ризик розвитку хронічної інтоксикації відзначається у дітей та осіб похилого віку при прийомі протягом кількох діб понад 100 мг/кг/добу. Лікування: при підозрі на надходження понад 120 мг/кг саліцилатів протягом останньої години багаторазово вводять активоване вугілля всередину; при прийомі більше 120 мг/кг саліцилатів слід визначати їхню плазмову концентрацію, хоча спрогнозувати її тяжкість лише на підставі цього показника неможливо, необхідно також враховувати клінічні та біохімічні показники; якщо плазмова концентрація перевищує 500 мкг/мл (350 мкг/мл для дітей віком до 5 років), внутрішньовенне введення натрію гідрокарбонату ефективно видаляє саліцилати з плазми; якщо плазмова концентрація перевищує 700 мкг/мл (нижчі концентрації у дітей та літніх) або при тяжкому метаболічному ацидозі, терапією вибору є гемодіаліз або гемоперфузія.

Парацетамол
При передозуванні можлива інтоксикація, особливо у літніх пацієнтів, дітей, пацієнтів із захворюваннями печінки (викликаних хронічним алкоголізмом), у пацієнтів з порушеннями харчування, а також у пацієнтів, які приймають індуктори мікросомальних ферментів печінки, при якій можуть розвинутись блискавичний гепатит, печінкова недостатність, гепатит, цитолітичний гепатит, у зазначених вище випадках – іноді з летальним кінцем. Клінічна картина гострого передозування розвивається протягом 24 годин після прийому парацетамолу. Симптоми: шлунково-кишкові розлади (нудота, блювання, зниження апетиту, відчуття дискомфорту в черевній порожнині та (або) абдомінальний біль), блідість шкірних покривів. При одномоментному введенні дорослим 7,5 г або більше або дітям понад 140 мг/кг відбувається цитоліз гепатоцитів з повним та необоротним некрозом печінки, розвитком печінкової недостатності, метаболічного ацидозу та енцефалопатії, які можуть призвести до коми та летального результату. Через 12-48 годин після введення парацетамолу відзначається підвищення активності мікросомальних ферментів печінки, лактатдегідрогенази, концентрації білірубіну та зниження вмісту протромбіну. Клінічні симптоми пошкодження печінки виявляються через 2 доби після передозування препарату та досягають максимуму на 4-6 день. Лікування: негайна госпіталізація; визначення кількісного вмісту парацетамолу в плазмі крові перед початком лікування у якомога більш ранні терміни після передозування; введення донаторів SH-груп і попередників синтезу глутатіону - метіоніну та ацетилцистеїну - найбільш ефективно в перші 8 годин. Необхідність проведення додаткових терапевтичних заходів (подальше введення метионина, внутрішньовенне (в/в) введення ацетилцистеїну) визначається залежно від концентрації парацетамолу в крові, а також від часу, що пройшов після його введення. Симптоматичне лікування. Лабораторні дослідження активності мікросомальних ферментів печінки слід проводити на початку лікування і потім – кожні 24 години. У більшості випадків активність мікросомальних ферментів печінки нормалізується протягом 1-2 тижнів. У дуже важких випадках може знадобитися пересадка печінки. Лабораторні дослідження активності мікросомальних ферментів печінки слід проводити на початку лікування і потім – кожні 24 години. У більшості випадків активність мікросомальних ферментів печінки нормалізується протягом 1-2 тижнів. У дуже важких випадках може знадобитися пересадка печінки. Лабораторні дослідження активності мікросомальних ферментів печінки слід проводити на початку лікування і потім – кожні 24 години. У більшості випадків активність мікросомальних ферментів печінки нормалізується протягом 1-2 тижнів. У дуже важких випадках може знадобитися пересадка печінки.

Кофеин
Распространенными симптомами являются гастралгия, ажитация, делирий, тревога, нервозность, беспокойство, бессонница, психическое возбуждение, мышечные подергивания, спутанность сознания, судороги, обезвоживание, учащенное мочеиспускание, гипертермия, головная боль, повышенная тактильная или болевая чувствительность, тошнота и рвота (иногда з кров'ю), шум у вухах. При вираженому передозуванні може виникати гіперглікемія. Кардіологічні порушення проявляються тахікардією та аритмією. Лікування - зниження дози або відміна кофеїну.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Аналгезуючий засіб комбінований (нестероїдний протизапальний засіб + аналгезуючий ненаркотичний засіб + психостимулюючий засіб). Код АТХ N02BA71

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат, що містить парацетамол, ацетилсаліцилову кислоту та кофеїн.

Ацетилсаліцилова кислота має жарознижувальну та протизапальну дію, послаблює біль, особливо спричинений запальним процесом, а також пригнічує агрегацію тромбоцитів та тромбоутворення, покращує мікроциркуляцію в осередку запалення.

Кофеїн підвищує рефлекторну збудливість спинного мозку, збуджує дихальний та судинно-руховий центри, розширює кровоносні судини скелетних м'язів, головного мозку, серця, нирок, знижує агрегацію тромбоцитів; зменшує сонливість, почуття втоми, підвищує розумову та фізичну працездатність. У даній комбінації кофеїн у малій дозі практично не чинить стимулюючої дії на центральну нервову систему, проте підвищує тонус судин головного мозку та сприяє прискоренню кровотоку.

Парацетамол має аналгетичну, жарознижувальну та вкрай слабку протизапальну дію, що пов'язано з його впливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі та слабовираженою здатністю інгібувати синтез простагландинів (Pg) у периферичних тканинах.

Фармакокінетика:
Ацетилсаліцилова кислота
При вживанні абсорбція повна. Під час абсорбції піддається пресистемної елімінації у стінці кишечника та системної – у печінці (деацетилюється). Швидко гідролізується холінестеразами та альбумінестеразою, тому період напіввиведення – не більше 15-20 хв. В організмі циркулює (на 75-90% у зв'язку з альбуміном) та розподіляється у тканинах у вигляді аніону саліцилової кислоти. Час досягнення максимальної концентрації – 2 год. Метаболізується переважно у печінці з утворенням 4 метаболітів, що виявляються у багатьох тканинах та сечі. Виводиться переважно шляхом активної секреції у канальцях нирок у вигляді саліцилату (60%) та його метаболітів. Виведення незміненого саліцилату залежить від pH сечі (при підлужуванні сечі зростає іонізація саліцилатів, погіршується їх реабсорбція та значно збільшується виведення).

Кофеїн
При прийомі внутрішньо абсорбція хороша, відбувається протягом кишечника. Всмоктування відбувається переважно за рахунок ліпофільності, а не водорозчинності. Час досягнення максимальної концентрації – 50-75 хв. після вживання, максимальна концентрація 1,6-1.8 мг/л. Швидко розподіляється у всіх органах та тканинах організму; легко проникає через гематоенцефалічний бар'єр та плаценту. Об'єм розподілу у дорослих – 0,4 – 0,6 л/кг, у новонароджених – 0,78-0,92 л/кг. Зв'язок із білками крові (альбумінами) – 25-36%. Більше 90% піддається метаболізму в печінці, у дітей перших років життя до – 10-15%. У дорослих близько 80% дози кофеїну метаболізується у параксантин, близько 10% – у теобромін та близько 4% – у теофілін. Ці сполуки згодом деметилюються монометилксантини, а потім в метильовані сечові кислоти. Період напіввиведення у дорослих – 3,9-5,3 години (іноді – до 10 годин). Виведення кофеїну та його метаболітів здійснюється нирками (у незмінному вигляді у дорослих виводиться 1-2%).

Парацетамол
Висока абсорбція, максимальна концентрація досягається через 0,5-2 год; максимальна концентрація – 5-20 мкг/мл. Зв'язок із білками плазми – 15%. Проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр. Менше 1% від прийнятої матері-годувальниці дози парацетамолу проникає в грудне молоко. Терапевтична ефективна концентрація парацетамолу у плазмі досягається при його призначенні у дозі 10-15 мг/кг. Метаболізується у печінці (90-95%): 80% вступає в реакції кон'югації з утворенням неактивних глюкуронідів та сульфатів; 17% піддається гідроксилювання з утворенням 8 активних метаболітів, які кон'югують з глутатіоном з утворенням вже неактивних метаболітів. При нестачі глутатіону ці метаболіти можуть блокувати ферментні системи гепатоцитів та викликати їхній некроз. У метаболізмі препарату також беруть участь ізоферменти CYP2E1, CYP1A2 та меншою мірою ізофермент CYP3A4. Період напіввиведення – 1-4 год. Виводиться нирками у вигляді метаболітів, переважно кон'югатів, менше 5% у незмінному вигляді. У пацієнтів похилого віку знижується кліренс препарату і збільшується період напіввиведення.
Вагітність та годування груддюПрийом препарату протипоказаний під час вагітності та у період грудного вигодовування, т.к. безпека даної комбінації у вагітних і тих, хто годує груддю, не вивчалася.

За необхідності застосування препарату в період лактації слід припинити грудне вигодовування.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаБагато з перелічених небажаних реакцій мають чіткий дозозалежний характер і варіюють від пацієнта до пацієнта. Частота небажаних лікарських реакцій класифікована відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я: дуже часто (> 1/10), часто (від > 1/100 до < 1/10), нечасто (від > 1/1000 до < 1/100) , рідко (від > 1/10 000 до < 1/1 000), дуже рідко (< 1/10 000), частота невідома (частоту виникнення неможливо визначити на підставі наявних даних).

Інфекції та інвазії: рідко – фарингіт
Порушення метаболізму та харчування: рідко – зниження апетиту
Психічні розлади: часто – нервозність; нечасто – безсоння; рідко – тривога, ейфоричний настрій,
Порушення з боку нервової системи: часто-запаморочення; нечасто – тремор, парестезії, біль голови; рідко – розлад смаку, розлад уваги, амнезія, порушення координації руху, гіперестезія, біль у ділянці навколоносових пазух Порушення з боку
органу зору: рідко – порушення зору Порушення з боку
органу слуху: нечасто – шум у вухах
нечасто – аритмія
Порушення з боку судин: рідко – гіперемія, порушення периферичного кровообігу
Порушення з боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: рідко – носові кровотечі, гіповентиляція, ринорея
Порушення з боку травної системи: часто – нудота, дискомфорт у животі; нечасто – сухість у роті, діарея, блювання; рідко - відрижка, метеоризм, дисфагія, парестезії в області рота, підвищене слиновиділення.
Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин: рідко - гіпергідроз,
свербіж, кропив'янка. у спині, м'язові спазми
Загальні розлади: нечасто – втома, підвищена збудливість; рідко – астенія, тяжкість у грудях
Інші: нечасто – збільшення частоти серцевих скорочень.

Дані післяреєстраційного спостереження:
З боку імунної системи – гіперчутливість;
Психічні розлади – неспокій;
Порушення з боку нервової системи – мігрень, сонливість;
Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин – еритема, висипання, ангіоневротичний набряк, мультиформна еритема;
Порушення з боку серцево-судинної системи – відчуття серцебиття;
Порушення з боку судин – зниження артеріального тиску;
Порушення з боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння – задишка, бронхоспазм;
Порушення з боку травної системи - біль в епігастрії, диспепсія, біль у животі, шлунково-кишкова кровотеча (у тому числі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, кровотеча зі шлунка, виразки шлунка, виразки дванадцятипалої кишки, прямої кишки), ерозивно-виразкове ураження шлунково-кишкового тракту (включаючи виразку шлунка, дванадцятипалої кишки, товстої кишки, виразку пептики);
Порушення з боку печінки та жовчовивідних шляхів – печінкова недостатність;
Загальні порушення – нездужання, почуття дискомфорту.

Дані щодо посилення або розширення спектра небажаних явищ окремих компонентів при застосуванні їх у складі комбінації відповідно до інструкції із застосування відсутні.

Підвищення ризику кровотеч після прийому ацетилсаліцилової кислоти зберігається протягом 4-8 днів. Дуже рідко можлива сильна кровотеча (наприклад, крововилив у головний мозок), особливо у пацієнтів з нелікованою артеріальною гіпертензією та (або) при одночасному застосуванні антикоагулянтів, що в окремих випадках загрожує життю.

Якщо у Вас є побічні ефекти, зазначені в інструкції, або вони посилюються, або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, не зазначені в інструкції, повідомте про це лікаря.
особливі вказівкиЗагальні:
-Цей лікарський препарат не слід приймати одночасно з лікарськими препаратами, що містять АСК або парацетамол;
- Подібно до інших засобів для лікування мігрені, до початку лікування передбачуваної мігрені у пацієнтів, яким раніше не виставлявся діагноз мігрень, або тим пацієнтам, у яких мігрень проявляється нетиповими симптомами, слід бути обережними, щоб виключити інші потенційно серйозні неврологічні розлади;
-Якщо у пацієнтів у ході >20 % нападів мігрені виникає блювота або в >50 % нападів їм постільний режим, препарат застосовувати не слід;
-Якщо мігрень після прийому перших двох таблеток препарату не усувається, необхідно звернутися за медичною допомогою;
-Препарат не слід застосовувати, якщо протягом щонайменше останніх трьох місяців у пацієнта виникало більше 10 нападів головного болю на місяць. У цьому випадку слід запідозрити головний біль унаслідок надмірного застосування ліків та скасувати лікування. Крім того, пацієнтам слід звернутися за медичною допомогою. Слід бути обережними у пацієнтів з факторами ризику дегідратації, наприклад, з блювотою, діареями або до або після великої операції;
-В силу своїх фармакодинамічних властивостей препарат може маскувати ознаки та симптоми інфекції.

Внаслідок вмісту в препараті ацетилсаліцилової кислоти:
-Препарат слід з обережністю застосовувати у пацієнтів з подагрою, порушенням функції нирок або печінки, дегідратацією, неконтрольованою артеріальною гіпертензією, дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази та цукровим діабетом;
-В силу інгібування АСК агрегації тромбоцитів препарат може призводити до подовження часу кровотечі під час та після хірургічних втручань, у тому числі невеликих, наприклад, екстракції зуба;
-Препарат не слід одночасно застосовувати з антикоагулянтами та іншими лікарськими препаратами, які порушують згортання крові, без контролю лікаря (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами»). За пацієнтами з порушенням зсідання крові слід встановити ретельне спостереження. Слід бути обережними при метро- або менорагії;
-Якщо у пацієнта на фоні прийому препарату розвивається кровотеча або виразка шлунково-кишкового тракту, необхідно негайно його скасувати. У будь-який момент лікування будь-якими нестероїдними протизапальними засобами можуть виникати потенційно летальні кровотечі, виразки та перфорації шлунково-кишкового тракту як з провісниками та важкими шлунково-кишковими ускладненнями в анамнезі, так і без них. Ці ускладнення, як правило, важче виявляються у пацієнтів похилого віку. Алкоголь, глюкокортикостероїди та нестероїдні протизапальні засоби можуть підвищувати ризик шлунково-кишкових кровотеч (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами»). Препарат може сприяти розвитку бронхоспазму та виникненню загострення бронхіальної астми (в т.ч. бронхіальна астма, обумовлена ​​непереносимістю анальгетиків) або інших реакцій гіперчутливості. До факторів ризику відносяться бронхіальна астма, сезонний алергічний риніт, поліпоз носа, хронічна обструктивна хвороба легень, хронічні інфекції дихальних шляхів (особливо асоційовані із симптомами, характерними для алергічного риніту). Такі явища також можуть виникати у пацієнтів з алергічними реакціями (наприклад, шкірними, включаючи свербіж та кропив'янку) на інші речовини. У таких пацієнтів рекомендується дотримуватись особливої ​​обережності;
-Дітям до 18 років не можна призначати лікарські засоби, що містять ацетилсаліцилову кислоту як жарознижувальну, оскільки у разі вірусної інфекції вони здатні збільшити ризик виникнення синдрому Рейє. Симптомами синдрому Рейє є гіперпірексія, тривале блювання, метаболічний ацидоз, порушення з боку нервової системи та психіки, гепатомегалія та порушення функції печінки, гостра енцефалопатія, порушення дихання, судоми, кома;
-АСК може спотворювати результати лабораторних аналізів функції щитовидної залози внаслідок хибнопозитивної низької концентрації левотироксину (Т4) та трийодтироніну (Тз),див. розділ "Взаємодія з іншими лікарськими засобами").

Внаслідок вмісту в препараті парацетамолу:
-Слід виявляти обережність при призначенні препарату пацієнтам з порушенням функції нирок або печінки, або алкогольною залежністю;
-Ризик отруєння парацетамолом підвищується у пацієнтів, які приймають інші потенційно гепатотоксичні лікарські препарати або лікарські препарати, що індукують мікросомальні ферменти печінки (наприклад, рифампіцин, ізоніазид, хлорамфенікол, снодійні та протисудомні засоби, включаючи фенобарбітал), фенібарбітал. Пацієнти з алкоголізмом в анамнезі входять у особливу групу ризику ураження;
-При застосуванні препарату можуть розвиватися серйозні шкірні реакції, такі як гострий генералізований екзантематозний пустульоз, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, які можуть призводити до летального результату. Пацієнти повинні бути поінформовані про ознаки серйозних реакцій шкіри. Прийом препарату повинен бути припинений при перших проявах шкірних реакцій або інших ознак гіперчутливості.

Внаслідок вмісту в препараті кофеїну:
-Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам з подагрою, гіпертиреозом та аритмією;
-При застосуванні препарату слід обмежити споживання продуктів, що містять кофеїн, оскільки надмірне надходження кофеїну може призвести до нервозності, дратівливості, безсоння та, у деяких випадках, почастішання серцебиття.

Вплив на здатність керувати автомобілем
Дослідження щодо вивчення впливу на здатність керувати транспортними засобами та роботу з механізмами не проводилися. При виникненні таких небажаних реакцій, як запаморочення або сонливість, слід утриматися від цих видів діяльності та повідомити про це лікаря.
Умови зберіганняЗберігати в сухому місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиПрепарат застосовують внутрішньо під час або після їди.

Для усунення больового синдрому дорослим і дітям старше 15 років: по 1 таблетці через кожні 4-6 год
При перших ознаках мігрені приймають 2 таблетки
При гарячковому синдромі дорослим: по 2 таблетки кожні 6 год.

Середня добова доза становить 3-4 таблетки на день, максимальна добова доза – 6 таблеток на день. Після прийому 2 таблеток полегшення головного та інших видів болю зазвичай настає швидко через 15 хвилин, при мігрені полегшення настає зазвичай через 30 хв.

При больовому синдромі не слід приймати більше 5 днів без консультації з лікарем. Для лікування головного болю та мігрені препарат застосовують не більше 4 днів. При пропасному синдромі препарат не слід приймати більше 3 днів без консультації з лікарем.

Старші 65 років
У літніх пацієнтів, особливо при низькій масі тіла, слід бути обережними.

Пацієнти з печінковою та нирковою недостатністю
Вплив порушення функції печінки або нирок на фармакокінетику препарату не вивчався. Враховуючи механізм дії ацетилсаліцилової кислоти та парацетамолу, їх застосування може посилити ниркову або печінкову недостатність. У зв'язку з цим препарат протипоказаний у пацієнтів з тяжкою печінковою або нирковою недостатністю, а при печінковій та нирковій недостатності легкого та середнього ступеня його слід застосовувати з обережністю.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Аскофен УЛЬТРА обезболивающее таб 10шт производится компанией ОТИСИФАРМ. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Аскофен УЛЬТРА обезболивающее таб 10шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Аскофен УЛЬТРА обезболивающее таб 10шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Мотрин таб 250мг 20 шт Мотрин таб 250мг 20 шт, Нурофаст таб 200 мг 20 шт Нурофаст таб 200 мг 20 шт, Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт. Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт., Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средст... Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средство , таблетки растворимые , 24 шт., Анальгин таб 500мг 20 шт Анальгин таб 500мг 20 шт, Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт, Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт, Кофицил-плюс таб 10 шт Кофицил-плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 10 шт Кофицил-Плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 20 шт Кофицил-Плюс таб 20 шт, Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт, Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт, Некст обезболивающее таб. 10шт Некст обезболивающее таб. 10шт, Некст обезболивающее таб. 6шт Некст обезболивающее таб. 6шт, Новиган таб 10 шт Новиган таб 10 шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Сафистон таб 10 шт Сафистон таб 10 шт, Цитрамон п таб 20 шт Цитрамон п таб 20 шт, Цитрамон п форте таб 10 шт озон Цитрамон п форте таб 10 шт озон.

(23044)
Отзывы
Аліса
23.03.2023, 01:09
Днями сильно боліла голова, мабуть через негоду. З знеболювальних в аптеці мені порадили аскофен ультра. Почала приймати по 1 таблетці 2 рази на день і головний біль, як рукою зняло. Чудовий препарат!
Дмитро
08.06.2020, 11:11
У мене мігрень. Хто знає – що це – той мене розуміє. Краще спробувати запобігти найжахливішій стадії. Довго шукав свою пігулку від болячки. Побачив рекламу по телевізору, коли прийшов в аптеку, ну думаю, препарат рекламується, значить коштуватиме космос. Яким же було моє здивування, що препарат коштує 100 рублів. Я був шокований! Тепер цей препарат завжди зі мною. У складі три компоненти, тому й допомагає!
Анна
29.05.2020, 11:20
Приступ мігрені виник раптово, коли гостювала у бабусі. У неї був в аптечці Аскофен ультра (вона завжди бере щось перевірене і недороге). Випила з недовірою, бо звичного препарату не було із собою. Допоміг швидко. Здивована. Купую тепер Аскофен ультра цей. Правда завжди говорю, що бабусі:)
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*