Каталог товаров

Аскофен-П обезболивающее таб 10шт

( 12 )
Наличие уточняйте
208,00 грн
166,00 грн
-20.19 %
+
  • Производитель:
    ОТИСИФАРМ
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Аскофен-П - це комбінований препарат, який містить ацетилсаліцилову кислоту, парацетамол та кофеїн. Він використовується як аналгезуючий засіб для зменшення болю та жару. АСК має протизапальну дію, кофеїн підвищує рефлекторну збудливість та знижує сонливість, а парацетамол має знеболювальну та жарознижувальну дію. Препарат швидко всмоктується та метаболізується у печінці, а виводиться нирками у вигляді метаболітів. Аскофен-П є ефективним засобом для зменшення болю та жару, що спричинені запальним процесом.

Аскофен-П обезболивающее таб 10шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 таблетка містить ацетилсаліцилова кислота 200 мг, парацетамол 200 мг, кофеїн 40 мг.

Допоміжні речовини:
Крохмаль картопляний – 45,60 мг, повідон К-17 (полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний) – 2,40 мг, стеаринова кислота – 2,50 мг, тальк – 6,40 мг, кальцію стеарат – 1,10 мг, сили емульсія КЕ 10-12 - 1,25 мг, вазелінове масло - 0,75 мг.

Опис:
Аскофен-П® - комбінований аналгетик дбайливої ​​дії завдяки оптимальному складу зі зниженими дозуваннями 2 знеболювальних компонентів порівняно з монотерапією за доступною ціною.

Бережне знеболювальне за доступною ціною.

Переваги препарату Аскофен-П®:
Бережна знеболювальна дія за рахунок знижених дозувань основних діючих речовин*;
Перевірений часом препарат – понад 20 років на ринку.

* Монопрепаратів АСК та парацетамол.

Пігулки білого або білого з кремуватим або рожевим відтінком кольору, круглі, плоскоциліндричні з фаскою та ризиком. Допускається слабкий запах і поверхні таблеток мармуровість.

Форма випуску:
Пігулки. 10 таблеток у контурній безосередковій або комірковій упаковці. 1 контурна коміркова упаковка з інструкцією із застосування в пачці з картону. Контурні коміркові або безкоміркові упаковки з рівною кількістю інструкцій щодо застосування в груповій упаковці.

ПротипоказанняГіперчутливість до основних або допоміжних компонентів препарату; ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту (ШКТ) (у фазі загострення), шлунково-кишкова кровотеча або перфорація, виразка в анамнезі; повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпозу носа та приносових пазух та непереносимості ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних препаратів (в т.ч. в анамнезі); гемофілія та інші порушення згортання крові; геморагічний діатез, гіпопротромбінемія; дефіцит вітаміну К; портальна гіпертензія; тяжка ниркова або печінкова недостатність; хронічна серцева недостатність III–IV функціонального класу за NYHA; артеріальна гіпертензія ІІІ ступеня; вагітність; період грудного вигодовування; глаукома; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; підвищена нервова збудливість; порушення сну; хірургічні втручання, що супроводжуються рясною кровотечею; дитячий вік до 15 років як знеболюючий засіб, при гарячковому синдромі – до 18 років; Одночасний прийом метотрексату в дозі більше 15 мг/тиж.

З обережністю
Ниркова або печінкова недостатність легкого та середнього ступеня, літній вік, подагра, алкоголізм, епілепсія та схильність до судомних нападів, хронічна серцева недостатність I-II функціонального класу за NYHA, ішемічна хвороба серця, цереброваскулярні захворювання, захворювання периферичних артерій обструктивна хвороба легень, одночасний прийом метотрексату в дозі менше 15 мг/тиж, супутня терапія антикоагулянтами, літній вік, одночасне застосування з нестероїдними протизапальними препаратами, глюкокортикостероїдами, антикоагулянтами, антиагрегантами, селе.
Дозування200 мг + 40 мг + 200 мг
Показання до застосуванняБольовий синдром слабкої та помірної вираженості (різного генезу): головний біль, мігрень, зубний біль, невралгія, міалгія, артралгія, альгодисменорея.

Гарячковий синдром: при гострих респіраторних захворюваннях, грипі.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиАцетилсаліцилова кислота:
-Інші нестероїдні протизапальні препарати: збільшення шкідливої ​​дії на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту (ЖКТ), підвищення ризику розвитку шлунково-кишкових кровотеч. При необхідності одночасного застосування рекомендується застосовувати гастропротектори для профілактики нестероїдних протизапальних засобів-індукованих виразок шлунково-кишкового тракту, тому одночасне застосування не рекомендується;
-Глюкокортикостероїди: збільшення шкідливої ​​дії на слизову оболонку ШКТ, підвищення ризику розвитку шлунково-кишкових кровотеч. При необхідності одночасного застосування рекомендується застосовувати гастропротектори, особливо в осіб віком від 65 років, тому одночасне застосування не рекомендується;
-Пероральні антикоагулянти (наприклад, похідні кумарину): ацетилсаліцилова кислота (АСК) може потенціювати дію антикоагулянтів. Необхідний клінічний та лабораторний моніторинг часу кровотечі та протромбінового часу. Одночасне застосування не рекомендується;
-Тромболітики: підвищення ризику кровотечі. Застосування АСК у пацієнтів протягом перших 24 годин після гострого інсульту не рекомендується. Одночасне застосування не рекомендується;
-Гепарин: підвищення ризику кровотечі. Потрібен клінічний та лабораторний контроль часу кровотечі. Одночасне застосування не рекомендується;
-Інгібітори агрегації тромбоцитів (тіклопідін, парацетамол, клопідогрел, цилостазол): підвищення ризику кровотечі. Потрібен клінічний та лабораторний контроль часу кровотечі. Одночасне застосування не рекомендується;
-Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС): одночасне застосування може вплинути на згортання крові або функцію тромбоцитів, що призводить до підвищення ризику кровотечі в цілому, і зокрема шлунково-кишкових кровотеч, тому одночасне застосування не рекомендується;
-Фенітоїн: АСК підвищує плазмову концентрацію фенітоїну, що потребує її моніторингу;
-Вальпроєва кислота: АСК порушує зв'язок із білками плазми і, отже, може призвести до збільшення його токсичності. Необхідний контроль плазмової концентрації вальпроєвої кислоти;
-Антагоністи альдостерону (спіронолактон, канреноат): АСК може знизити їхню активність внаслідок порушення екскреції натрію, необхідний належний контроль артеріального тиску;
-Петлеві діуретики (наприклад, фуросемід): АСК може знизити їхню активність внаслідок порушення клубочкової фільтрації, обумовленого інгібуванням синтезу простагландинів у нирках. Одночасне застосування нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) може призвести до ниркової недостатності, особливо у зневоднених пацієнтів. Якщо сечогінні препарати застосовують одночасно з АСК, необхідно забезпечити достатню регідратацію пацієнта та контролювати функції нирок та артеріальний тиск, особливо на початку лікування сечогінними препаратами;
-Гіпотензивні засоби (інгібітори АПФ, антагоністи рецепторів ангіотензину II, блокатори «повільних» кальцієвих каналів): АСК може знизити їхню активність внаслідок інгібування синтезу простагландинів у нирках. Одночасне застосування може призвести до гострої ниркової недостатності у літніх чи зневоднених пацієнтів. Якщо сечогінні препарати застосовують одночасно з АСК, необхідно забезпечити адекватну регідратацію пацієнта та контролювати функції нирок та артеріальний тиск. При одночасному застосуванні з верапамілом слід контролювати час кровотечі;
-Урикозуричні засоби (наприклад, пробенецид, сульфінпіразон): АСК може знижувати їхню активність за рахунок інгібування тубулярної реабсорбції, що призводить до високої плазмової концентрації АСК;
-Метотрексат < 15 мг/тиждень: АСК, подібно до всіх нестероїдних протизапальних засобів, знижує тубулярну секрецію метотрексату, підвищуючи його плазмову концентрацію і, таким чином, токсичність. У зв'язку з цим одночасне застосування нестероїдних протизапальних засобів у пацієнтів, які отримують високі дози метотрексату, не рекомендується (див. розділ «Протипоказання»). У пацієнтів, які приймають низькі дози метотрексату, також слід враховувати ризик взаємодії метотрексату та нестероїдних протизапальних засобів, особливо при порушенні функції нирок. При необхідності комбінованої терапії необхідно контролювати загальний аналіз крові, функцію печінки та нирок, особливо у перші дні лікування;
-Виробні сульфонілсечовини та інсулін: АСК посилює їх гіпоглікемічний ефект, тому при прийомі високої дози саліцилатів може знадобитися зниження дози гіпоглікемічних лікарських препаратів. Рекомендується частіше контролювати вміст глюкози у крові;
-Алкоголь: збільшує ризик шлунково-кишкових кровотеч; одночасного застосування слід уникати.

Парацетамол:
-Індуктори мікросомальних ферментів печінки або потенційно гепатотоксичні речовини (наприклад, алкоголь, рифампіцин, ізоніазид, снодійні та протиепілептичні засоби, включаючи фенобарбітал, фенітоїн та карбамазепін): підвищення токсичності парацетамолу, здатне призвести до ураження печінки, навіть при ураженні печінки печінки. Одночасне застосування не рекомендується;
-Хлорамфенікол: парацетамол може збільшувати ризик підвищеної концентрації хлорамфеніколу. Одночасне застосування не рекомендується;
-Зідовудін: парацетамол може збільшувати схильність до розвитку нейтропенії, у зв'язку з чим слід контролювати гематологічні показники. Одночасне застосування можливе лише з дозволу лікаря;
-Пробенецид: пробенецид зменшує кліренс парацетамолу, що потребує зниження дози парацетамолу. Одночасне застосування не рекомендується;
-Непрямі аптикоагулянти: багаторазовий прийом парацетамолу протягом більш ніж одного тижня збільшує антикоагулянтний ефект. Епізодичний прийом парацетамолу не має значного впливу;
-пропантелін та інші препарати, що уповільнюють евакуацію зі шлунка: знижують швидкість всмоктування парацетамолу, що може відстрочити або зменшити швидке полегшення болю;
-Метоклопрамід та інші препарати, що прискорюють евакуацію зі шлунка: збільшує швидкість всмоктування парацетамолу і, відповідно, ефективність та початок знеболювальної дії;
-Колестирамін: знижує швидкість всмоктування парацетамолу, тому при необхідності максимальної аналгезії, колестірамін приймають не раніше 1 години після прийому парацетамолу.

Кофеїн:
-Снодійні засоби (наприклад, бензодіазепіни, барбітурати, блокатори Н1-гістамінових рецепторів): одночасне застосування може знизити снодійний ефект або зменшити протисудомний ефект барбітуратів, тому одночасне застосування не рекомендується. При необхідності одночасного застосування комбінацію доцільно приймати вранці;
-Літій: відміна кофеїну може збільшити плазмову концентрацію літію, оскільки кофеїн збільшує нирковий кліренс літію, тому при відміні кофеїну може знадобитися зниження дози літію. Одночасне застосування не рекомендується;
-Дисульфірам: пацієнтів, які перебувають на лікуванні дисульфірамом, слід попередити про необхідність не допускати застосування кофеїну, щоб уникнути ризику посилення алкогольного абстинентного синдрому, у зв'язку із стимулюючою дією кофеїну на серцево-судинну та центральну нервову системи;
-Ефедриноподібні речовини: збільшення ризику розвитку лікарської залежності. Одночасне застосування не рекомендується;
-симпатоміметики або левотироксин: за рахунок взаємного потенціювання можуть посилювати хронотропний ефект Одночасне застосування не рекомендується;
-Теофілін: одночасне застосування знижує екскрецію теофіліну;
-Антибактеріальні препарати з групи хінолонів, еноксацин та піпемідова кислота, тербінафін, циметидин, флувоксамін та пероральні контрацептиви: Збільшення періоду напіввиведення кофеїну внаслідок інгібування цитохрому Р450 печінки, тому пацієнтам з порушенням функції печінки та порушенням печінки;
-Нікотин, фенітоїн та фенілпропаноламін: знижують термінальний період напіввиведення кофеїну;
-Клозапін: кофеїн збільшує сироваткову концентрацію клозапіну, ймовірно, як за рахунок фармакокінетичних, так і фармакодинамічних механізмів. Необхідний контроль сироваткової концентрації клозапіну. Одночасне застосування не рекомендується.
ПередозуванняАцетилсаліцилова кислота
При легких інтоксикаціях – запаморочення, шум у вухах, глухота, підвищене потовиділення, нудота, блювання, головний біль та сплутаність свідомості. Виникає за плазмової концентрації 150-300 мкг/мл. Лікування - зниження дози або скасування терапії
При концентраціях вище 300 мкг/мл виникає більш важка інтоксикація, що виявляється гіпервентиляцією, лихоманкою, занепокоєнням, кетоацидозом, респіраторним алкалозом та метаболічним ацидозом. Пригнічення центральної нервової системи може призвести до коми, також можуть виникнути серцево-судинний колапс та дихальна недостатність. Найбільший ризик розвитку хронічної інтоксикації відзначається у дітей та осіб похилого віку при прийомі протягом кількох діб понад 100 мг/кг/добу. Лікування: при підозрі на надходження понад 120 мг/кг саліцилатів протягом останньої години багаторазово вводять активоване вугілля всередину; при прийомі більше 120 мг/кг саліцилатів слід визначати їхню плазмову концентрацію, хоча спрогнозувати її тяжкість лише на підставі цього показника неможливо, необхідно також враховувати клінічні та біохімічні показники; якщо плазмова концентрація перевищує 500 мкг/мл (350 мкг/мл для дітей віком до 5 років), внутрішньовенне введення натрію гідрокарбонату ефективно видаляє саліцилати з плазми; якщо плазмова концентрація перевищує 700 мкг/мл (нижчі концентрації у дітей та літніх) або при тяжкому метаболічному ацидозі, терапією вибору є гемодіаліз або гемоперфузія.

Парацетамол
При передозуванні можлива інтоксикація, особливо у літніх пацієнтів, дітей, пацієнтів із захворюваннями печінки (викликаних хронічним алкоголізмом), у пацієнтів з порушеннями харчування, а також у пацієнтів, які приймають індуктори мікросомальних ферментів печінки, при якій можуть розвинутись блискавичний гепатит, печінкова недостатність, гепатит, цитолітичний гепатит, у зазначених вище випадках – іноді з летальним кінцем. Клінічна картина гострого передозування розвивається протягом 24 годин після прийому парацетамолу. Симптоми: шлунково-кишкові розлади (нудота, блювання, зниження апетиту, відчуття дискомфорту в черевній порожнині та (або) абдомінальний біль), блідість шкірних покривів. При одномоментному введенні дорослим 7,5 г або більше або дітям понад 140 мг/кг відбувається цитоліз гепатоцитів з повним та необоротним некрозом печінки, розвитком печінкової недостатності, метаболічного ацидозу та енцефалопатії, які можуть призвести до коми та летального результату. Через 12-48 годин після введення парацетамолу відзначається підвищення активності мікросомальних ферментів печінки, лактатдегідрогенази, концентрації білірубіну та зниження вмісту протромбіну. Клінічні симптоми пошкодження печінки виявляються через 2 доби після передозування препарату та досягають максимуму на 4-6 день. Лікування: негайна госпіталізація; визначення кількісного вмісту парацетамолу в плазмі крові перед початком лікування у якомога більш ранні терміни після передозування; введення донаторів SH-груп і попередників синтезу глутатіону - метіоніну та ацетилцистеїну - найбільш ефективно в перші 8 годин. Необхідність проведення додаткових терапевтичних заходів (подальше введення метионина, внутрішньовенне (в/в) введення ацетилцистеїну) визначається залежно від концентрації парацетамолу в крові, а також від часу, що пройшов після його введення. Симптоматичне лікування. Лабораторні дослідження активності мікросомальних ферментів печінки слід проводити на початку лікування і потім – кожні 24 години. У більшості випадків активність мікросомальних ферментів печінки нормалізується протягом 1-2 тижнів. У дуже важких випадках може знадобитися пересадка печінки. Лабораторні дослідження активності мікросомальних ферментів печінки слід проводити на початку лікування і потім – кожні 24 години. У більшості випадків активність мікросомальних ферментів печінки нормалізується протягом 1-2 тижнів. У дуже важких випадках може знадобитися пересадка печінки. Лабораторні дослідження активності мікросомальних ферментів печінки слід проводити на початку лікування і потім – кожні 24 години. У більшості випадків активність мікросомальних ферментів печінки нормалізується протягом 1-2 тижнів. У дуже важких випадках може знадобитися пересадка печінки.

Кофеин
Распространенными симптомами являются гастралгия, ажитация, делирий, тревога, нервозность, беспокойство, бессонница, психическое возбуждение, мышечные подергивания, спутанность сознания, судороги, обезвоживание, учащенное мочеиспускание, гипертермия, головная боль, повышенная тактильная или болевая чувствительность, тошнота и рвота (иногда з кров'ю), шум у вухах. При вираженому передозуванні може виникати гіперглікемія. Кардіологічні порушення проявляються тахікардією та аритмією. Лікування - зниження дози або відміна кофеїну.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Аналгезуючий засіб комбінований (нестероїдний протизапальний засіб + аналгезуючий ненаркотичний засіб + психостимулюючий засіб). Код АТХ N02BA71

Фармакодинаміка:
Аскофен-П – комбінований препарат, дія якого визначається компонентами, що входять до його складу.

Ацетилсаліцилова кислота (АСК) має жарознижувальну та протизапальну дію, послаблює біль, особливо спричинений запальним процесом, а також пригнічує тромбоутворення, покращує мікроциркуляцію в осередку запалення. Механізм дії АСК пов'язаний з придушенням циклооксигеназ 1 та 2, що регулюють синтез простагландинів.

Кофеїн підвищує рефлекторну збудливість спинного мозку, збуджує дихальний та судинно-руховий центри, розширює кровоносні судини скелетних м'язів, головного мозку, серця, нирок, знижує агрегацію тромбоцитів; зменшує сонливість, почуття втоми, підвищує розумову та фізичну працездатність. У даній комбінації кофеїн у малій дозі практично не чинить симулюючої дії на центральну нервову систему, підвищує тонус судин головного мозку та сприяє прискоренню кровотоку.

Парацетамол має жарознижувальну, знеболювальну дію і слабку протизапальну дію, що пов'язано з його впливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі та слабкою здатністю інгібувати синтез простагландинів у периферичних тканинах.

Фармакокінетика:
Ацетилсаліцилова кислота (АСК): при прийомі внутрішньо абсорбція повна. Під час абсорбції піддається пресистемної елімінації у стінці кишечника та системної – у печінці шляхом деацетилювання. Резорбована частина швидко гідролізується холінестеразами та альбумінестеразою, тому період напіввиведення – не більше 15-20 хв. Зв'язок із білками плазми (альбуміном) – 75-90%. Час досягнення максимальної концентрації (Тmax) – 2 год. Метаболізується переважно у печінці. Виводиться шляхом активної секреції у канальцях нирок у вигляді саліцилату (60%) та його метаболітів. Швидкість виведення залежить від дози: при прийомі невеликих доз період напіввиведення – 2-3 години, зі збільшенням дози – може зрости до 15-30 годин.

Парацетамол: абсорбція висока, Тmax досягається через 0,5-2 години та становить 5-20 мкг/мл, зв'язок з білками плазми – 15%. Проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр. Метаболізується у печінці (90-95%) з утворенням активних та неактивних метаболітів за участю глутатіону, а також CYP2E1. При нестачі глутатіону ці метаболіти можуть блокувати ферментні системи гепатоцитів та викликати їхній некроз. Період напіввиведення – 1-4 години. Виводиться нирками у вигляді метаболітів. Тільки 3% виводиться у незмінному вигляді. У хворих похилого віку знижується кліренс препарату і збільшується період напіввиведення.

Кофеїн: повністю і швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту, Тmax досягається через 50-75 хв і становить 1,58-1,76 мг/л. Швидко розподіляється у всіх органах та тканинах організму, легко проникає через гематоенцефалічний бар'єр та плаценту. Зв'язок із білками крові – 25-36 %. Метаболізм у печінці піддається більше 90%. У дорослих близько 80% дози кофеїну метаболізується у параксантин, близько 10% – у теобромін та близько 4% – у теофілін. Період напіввиведення у дорослих – 3,9-5,3 год (іноді – до 10 год) Виведення кофеїну та його метаболітів здійснюється нирками (у незмінному вигляді у дорослих виводиться 1-2%).
Вагітність та годування груддюЗастосування препарату Аскофен-П протипоказане при вагітності та в період грудного вигодовування.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаБагато з перелічених небажаних реакцій мають чіткий дозозалежний характер і варіюють від пацієнта до пацієнта. Частота небажаних лікарських реакцій класифікована відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я: дуже часто (> 1/10), часто (від > 1/100 до < 1/10), нечасто (від > 1/1000 до < 1/100) , рідко (від > 1/10 000 до < 1/1 000), дуже рідко (< 1/10 000), частота невідома (частоту виникнення неможливо визначити на підставі наявних даних).

Інфекції та інвазії: рідко – фарингіт
Порушення метаболізму та харчування: рідко – зниження апетиту
Психічні розлади: часто – нервозність; нечасто – безсоння; рідко – тривога, ейфоричний настрій,
Порушення з боку нервової системи: часто-запаморочення; нечасто – тремор, парестезії, біль голови; рідко – розлад смаку, розлад уваги, амнезія, порушення координації руху, гіперестезія, біль у ділянці навколоносових пазух Порушення з боку
органу зору: рідко – порушення зору Порушення з боку
органу слуху: нечасто – шум у вухах
нечасто – аритмія
Порушення з боку судин: рідко – гіперемія, порушення периферичного кровообігу
Порушення з боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: рідко – носові кровотечі, гіповентиляція, ринорея
Порушення з боку травної системи: часто – нудота, дискомфорт у животі; нечасто – сухість у роті, діарея, блювання; рідко - відрижка, метеоризм, дисфагія, парестезії в області рота, підвищене слиновиділення.
Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин: рідко - гіпергідроз,
свербіж, кропив'янка. у спині, м'язові спазми
Загальні розлади: нечасто – втома, підвищена збудливість; рідко – астенія, тяжкість у грудях
Інші: нечасто – збільшення частоти серцевих скорочень.

Дані щодо посилення або розширення спектра небажаних явищ окремих компонентів при застосуванні їх у складі комбінації відповідно до інструкції з медичного застосування відсутні.

Якщо у Вас відзначаються побічні ефекти, зазначені в інструкції, або вони посилюються, або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, які не вказані в інструкції, повідомте про це лікаря
особливі вказівкиЗагальні
Цей лікарський препарат не слід одночасно приймати з лікарськими препаратами, що містять АСК або парацетамол
. дотримуватися обережності, щоб виключити інші потенційно серйозні неврологічні розлади
.
Якщо мігрень після прийому перших двох таблеток препарату не купірується, необхідно звернутися за медичною допомогою
Препарат не слід застосовувати, якщо протягом щонайменше останніх трьох місяців у пацієнта виникало більше 10 нападів головного болю на місяць. У цьому випадку слід запідозрити головний біль унаслідок надмірного застосування ліків та скасувати лікування. Крім того, пацієнтам слід звернутися за медичною допомогою. Слід бути обережними у пацієнтів з факторами ризику дегідратації, наприклад, з блювотою, діареями або до або після великої операції.
В силу своїх фармакодинамічних властивостей препарат може маскувати ознаки та симптоми інфекції.

Внаслідок вмісту в препараті ацетилсаліцилової кислоти
Препарат слід з обережністю застосовувати у пацієнтів з подагрою, порушенням функції нирок або печінки, дегідратацією, неконтрольованою артеріальною гіпертензією, дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази та цукровим діабетом
. , у тому числі невеликих, наприклад, екстракції зуба
Препарат не слід одночасно застосовувати з антикоагулянтами та іншими лікарськими засобами, які порушують згортання крові, без контролю лікаря (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами»). За пацієнтами з порушенням зсідання крові слід встановити ретельне спостереження. Слід бути обережним при метро- або менорагії
Якщо у пацієнта на фоні прийому препарату розвивається кровотеча або виразка шлунково-кишкового тракту, необхідно негайно його скасувати. У будь-який момент лікування будь-якими нестероїдними протизапальними засобами можуть виникати потенційно летальні кровотечі, виразки та перфорації шлунково-кишкового тракту як з провісниками та важкими шлунково-кишковими ускладненнями в анамнезі, так і без них. Ці ускладнення, як правило, важче виявляються у пацієнтів похилого віку. Алкоголь, глюкокортикостероїди та нестероїдні протизапальні засоби можуть підвищувати ризик шлунково-кишкових кровотеч (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами»). Препарат може сприяти розвитку бронхоспазму та виникненню загострення бронхіальної астми (в т.ч. бронхіальна астма, обумовлена ​​непереносимістю анальгетиків) або інших реакцій гіперчутливості. До факторів ризику відносяться бронхіальна астма, сезонний алергічний риніт, поліпоз носа, хронічна обструктивна хвороба легень, хронічні інфекції дихальних шляхів (особливо асоційовані із симптомами, характерними для алергічного риніту). Такі явища також можуть виникати у пацієнтів з алергічними реакціями (наприклад, шкірними, включаючи свербіж та кропив'янку) на інші речовини. У таких пацієнтів рекомендується дотримуватися особливої ​​обережності
Дітям до 18 років не можна призначати лікарські засоби, що містять ацетилсаліцилову кислоту як жарознижувальну, оскільки у разі вірусної інфекції вони здатні збільшити ризик виникнення синдрому Рейє. Симптомами синдрому Рейє є гіперпірексія, тривала блювота, метаболічний ацидоз, порушення з боку нервової системи та психіки, гепатомегалія та порушення функції печінки, гостра енцефалопатія, порушення дихання, судоми, кома АСК може спотворювати результати лабораторних аналізів функції щитовидної залози
. Т4) і трийодтироніну (Тз),див. розділ "Взаємодія з іншими лікарськими засобами").

Внаслідок вмісту у препараті парацетамолу

Слід виявляти обережність при призначенні препарату пацієнтам з порушенням функції нирок або печінки, або алкогольною залежністю . засоби, включаючи фенобарбітал, фенітоїн та карбамазепін). Пацієнти з алкоголізмом в анамнезі входять у особливу групу ризику ураження
При застосуванні препарату можуть розвиватися серйозні шкірні реакції, такі як гострий генералізований екзантематозний пустульоз, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, які можуть призводити до смерті. Пацієнти повинні бути поінформовані про ознаки серйозних реакцій шкіри. Прийом препарату повинен бути припинений при перших проявах шкірних реакцій або інших ознак гіперчутливості.

Внаслідок вмісту в препараті кофеїну
Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам з подагрою, гіпертиреозом та аритмією.
При застосуванні препарату слід обмежити споживання продуктів, що містять кофеїн, оскільки надмірне надходження кофеїну може призвести до нервозності, дратівливості, безсоння та, у деяких випадках, почастішання серцебиття.

Вплив на здатність керувати автомобілем
Дослідження щодо вивчення впливу на здатність керувати транспортними засобами та роботу з механізмами не проводилися. При виникненні таких небажаних реакцій, як запаморочення або сонливість, слід утриматися від цих видів діяльності та повідомити про це лікаря.
Умови зберіганняЗберігати в сухому місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиПрепарат не слід приймати більше 5 днів як аналгезуючий лікарський засіб і більше 3 днів - жарознижувальний (без призначення та спостереження лікаря).

Внутрішньо (під час або після їди, запиваючи достатньою кількістю води при прийомі кожної дози). Курс лікування – не більше 3-5 днів.

При головному болю рекомендована доза 1-2 таблетки, у разі сильного головного болю наступний прийом через 4-6 годин
При мігрені рекомендована доза 2 таблетки при появі симптомів, при необхідності повторний прийом через 4-6 годин. не більше 4 днів
При больовому синдромі – 1-2 таблетки; середня добова доза – 3-4 таблетки, максимальна добова доза – 8 таблеток.

Старші 65 років
У літніх пацієнтів, особливо при низькій масі тіла, слід бути обережними.

Пацієнти з печінковою та нирковою недостатністю
Вплив порушення функції печінки або нирок на фармакокінетику препарату не вивчався. Враховуючи механізм дії ацетилсаліцилової кислоти та парацетамолу, їх застосування може посилити ниркову та печінкову недостатність. У зв'язку з цим препарат протипоказаний у пацієнтів з тяжкою печінковою або нирковою недостатністю (див. розділ «Протипоказання»), а при печінковій та нирковій недостатності легкого та середнього ступеня його слід застосовувати з обережністю (див. розділ «З обережністю»).
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Аскофен-П обезболивающее таб 10шт производится компанией ОТИСИФАРМ. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Аскофен-П обезболивающее таб 10шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Аскофен-П обезболивающее таб 10шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Мотрин таб 250мг 20 шт Мотрин таб 250мг 20 шт, Нурофаст таб 200 мг 20 шт Нурофаст таб 200 мг 20 шт, Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт. Пенталгин обезболивающее таб. 24 шт., Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средст... Солпадеин Фаст Solpadeine Fast обезболивающее средство , таблетки растворимые , 24 шт., Анальгин таб 500мг 20 шт Анальгин таб 500мг 20 шт, Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт Брустан таб п/об пленочной 400+325мг 10 шт, Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт Ибуклин таб 400 мг+325 мг 10 шт, Кофицил-плюс таб 10 шт Кофицил-плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 10 шт Кофицил-Плюс таб 10 шт, Кофицил-Плюс таб 20 шт Кофицил-Плюс таб 20 шт, Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт Миг 400 таб п/п/об 400мг 10 шт, Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт Налгезин таб п/п/об 275мг 20 шт, Некст обезболивающее таб. 10шт Некст обезболивающее таб. 10шт, Некст обезболивающее таб. 6шт Некст обезболивающее таб. 6шт, Новиган таб 10 шт Новиган таб 10 шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Сафистон таб 10 шт Сафистон таб 10 шт, Цитрамон п таб 20 шт Цитрамон п таб 20 шт, Цитрамон п форте таб 10 шт озон Цитрамон п форте таб 10 шт озон.

(22781)
Отзывы
Олександра
10.11.2021, 13:40
Купила вперше як знеболюючий засіб від усього. Аскофен дуже сподобався, спочатку здивувала така маленька ціна, а коли прийняла при болях, була здивована і рада швидкому та гарному ефекту для зняття болю, у складі хороші відомі компоненти. Щойно я його раніше не помічала.
Валерія
26.11.2021, 14:18
Дуже подобаються ці таблетки Аскофен-п, ціна доступна, гідний ефект, від будь-якого болю позбавляють і швидко знеболюють. Жодних побічних ефектів не має. Добре допомагає при суглобових болях та як допоміжний засіб при ГРВІ можна приймати. Завжди із собою в аптечці.
Артем
10.12.2021, 19:44
Якщо знеболювальні таблетки, то лише Аскофен-П. Препарат, який випробував на різних болючих симптомах. І всі болі знімав чудово і швидко. Найчастіше використовую його при головних болях, коли відчуваю, що голова починає розколюватися, приймаю одну таблетку і забуваю про біль на цілий день. Дуже ефективний препарат, з гарним складом та за доступною ціною.
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*