Каталог товаров

АнвиМакс лимонный 12 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь

( 25 )
Бренд: СОТЕКС
Наличие уточняйте
444,00 грн
401,00 грн
-9.68 %
+
  • Производитель:
    СОТЕКС
Способы доставки
Способы оплаты
Описание


АнвиМакс лимонный 12 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 пакетик містить: парацетамол - 360 мг, аскорбінова кислота - 300 мг, кальцію глюконату моногідрат - 100 мг, рімантадину гідрохлорид - 50 мг, рутозиду тригідрат (у перерахунку на рутозид) - 20 мг, лоратадин - 3

мг
Аспартам – 30 мг, гіпромелоза – 10 мг, кремнію діоксид колоїдний – 20 мг, лактози моногідрат – 4086 мг, ароматизатор (лимонний) – 21 мг.

Опис:
Препарат для комплексного лікування грипу та ГРВІ, що представляє унікальну комбінацію діючих речовин, які дозволяють одночасно боротися із симптомами та причиною грипу та простудних захворювань – вірусами. Поєднує симптоматичну та противірусну дію.

АнвіМакс® - унікальний тим, що впливає на дві ланки патологічного процесу:
- допомагає справлятися із симптомами грипу та застуди;
- виявляє противірусну дію, що гальмує репродукцію вірусу грипу А в організмі та проявляє протитоксичну активність щодо вірусу грипу В.

А також:
- активізує імунітет;
- покращує згортання крові та відновлення тканин;
- має протиалергічну дію;
- запобігає підвищеній проникності та ламкості судин (що мають місце при грипі та ГРВІ), зміцнює стінки судин.

Вміст пакетика – суміш порошку та гранул від майже білого до жовтого із зеленуватим відтінком кольору з характерним запахом лимона. Допускається наявність одиничних гранул рожевого кольору.

Опис розчину після розчинення порошку - безбарвний або з жовтуватим відтінком злегка каламутний розчин із характерним запахом лимона. Допускається наявність нерозчинених часток жовтого кольору.

Форма випуску:
Порошок для приготування розчину для вживання [лимонний]. По 5 г порошку для приготування розчину для прийому внутрішньо в пакетики термозварювані з багатошарового матеріалу комбінованого. 12 пакетиків з інструкцією із застосування в пачці з картону.

ПротипоказанняГіперчутливість до одного або кількох компонентів, що входять до складу препарату;
Ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту (ШКТ) у фазі загострення;
Шлунково-кишкові кровотечі;
Гемофілія;
Геморагічний діатез;
Гіпопротромбінемія;
Портальна гіпертензія;
Авітаміноз К;
Ниркова недостатність;
Вагітність, період грудного вигодовування;
Захворювання щитовидної залози, гострі захворювання нирок, печінки (гострий гломерулонефрит, гострий пієлонефрит, гострий гепатит або загострення хронічних захворювань даних органів);
хронічний алкоголізм;
Гіперкальціємія, виражена гіперкальціурія, нефроуролітіаз, саркоїдоз, одночасний прийом серцевих глікозидів (ризик виникнення аритмій);
Непереносимість лактози, дефіцит лактази, глюкозогалактозна мальабсорбція;
Фенілкетонурія;
Дитячий вік віком до 18 років.

З обережністю
Обмеження застосування при епілепсії, церебральному атеросклерозі, цукровому діабеті, дефіциті глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, гемохроматозі, сидеробластної анемії, таласемії, гіпероксалурії, нирковокам'яної хвороби, дегідратації, електролітних порушеннях ( ом нефроуролітіазі (в анамнезі ), гіперкальціурії. Літні пацієнти з артеріальною гіпертензією (підвищується ризик розвитку геморагічного інсульту, за рахунок препарату римантадину, що входить до складу препарату).
Показання до застосуванняЛікування грипу типу А, симптоматичне лікування «простудних» захворювань, грипу та ГРВІ, що супроводжуються підвищеною температурою, ознобом, закладеністю носа, болем у горлі, болями у суглобах та м'язах, головним болем.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПарацетамол знижує ефективність урикозуричних лікарських засобів. Супутнє застосування парацетамолу у високих дозах збільшує ефект антикоагулянтних лікарських засобів. Індуктори мікросомального окислення в печінці (фенітоїн, барбітурати, рифампіцин, фенілбутазон, трициклічні антидепресанти), етанол та гепатотоксичні лікарські засоби збільшують продукцію гідроксильованих активних метаболітів, що зумовлює можливість розвитку тяжких інтоксикацій навіть при невеликому передозуванні. При одночасному застосуванні з метоклопрамідом можливе збільшення швидкості всмоктування парацетамолу. Тривале використання барбітуратів знижує ефективність парацетамолу. Інгібітори мікросомального окиснення знижують ризик гепатотоксичної дії.

Римантадин посилює збуджуючий ефект кофеїну. Циметидин знижує кліренс рімантадину на 18%.

Аскорбінова кислота підвищує концентрацію у крові бензилпеніциліну. Покращує всмоктування в кишечнику препаратів заліза (переводить тривалентне залізо двовалентне); може підвищувати виведення заліза при одночасному застосуванні з дефероксаміном. Збільшує ризик розвитку кристалурії при лікуванні саліцилатами та сульфаніламідами короткої дії, уповільнює виведення нирками кислот, збільшує виведення лікарських засобів, що мають лужну реакцію (у тому числі алкалоїдів). Знижує концентрацію у крові пероральних контрацептивів. Підвищує загальний кліренс етанолу, що у свою чергу знижує концентрацію аскорбінової кислоти в організмі. При одночасному застосуванні зменшує хронотропну дію ізопреналіну. Барбітурати та примідон підвищують виведення аскорбінової кислоти із сечею.

Лоратадін. Інгібітори CYP3A4 та CYP2D6 збільшують концентрацію лоратадину в крові.
ПередозуванняСимптоми: протягом перших 24 годин після прийому блідість шкірних покривів, нудота, діарея, блювання, біль в епігастральній ділянці; порушення метаболізму глюкози, метаболічний ацидоз (у т. ч. лактоацидоз), гіпокаліємія, тахікардія, аритмія, біль голови, загострення супутніх хронічних захворювань. Симптоми порушення функції печінки можуть виникнути через 12-48 год після передозування. При тяжкому передозуванні - печінкова недостатність з прогресуючою енцефалопатією, кома; гостра ниркова недостатність із тубулярним некрозом (у тому числі за відсутності тяжкого ураження печінки). Поріг передозування може бути знижений у літніх пацієнтів, у пацієнтів, які приймають певні препарати (наприклад, індуктори мікросомальних ферментів печінки), алкоголь або хворих на виснаження.

Лікування: введення донаторів SH-груп та попередників синтезу глутатіону – метіоніну протягом 8-9 годин після передозування та ацетилцистеїну – протягом 8 годин. Промивання шлунка, симптоматична терапія. Необхідність у проведенні додаткових терапевтичних заходів (подальше введення метіоніну, ацетилцистеїну) визначається залежно від концентрації парацетамолу в крові, а також від часу після його прийому.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
ГРЗ та «застуди» симптомів засіб усунення
Код ATX R05X

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат, має противірусну, інтерфероногенну, жарознижувальну, знеболювальну, антигістамінну та ангіопротекторну дію.

Парацетамол має знеболювальну та жарознижувальну дію.

Аскорбінова кислота бере участь у регуляції окисно-відновних процесів, сприяє нормальній проникності капілярів, згортання крові, регенерації тканин, відіграє позитивну роль у розвитку імунних реакцій організму, заповнює дефіцит вітаміну С.

Кальція глюконат, як джерело іонів кальцію, запобігає розвитку підвищеної проникності та ламкості судин, що зумовлюють геморагічні процеси при грипі та гострій респіраторній вірусній інфекції (ГРВІ), має антиалергічну дію (механізм неясний).

Римантадин має противірусну активність щодо вірусу грипу А. Блокуючи М2-канали вірусу грипу А, порушує його здатність проникати в клітини та вивільняти рибонуклеопротеїд, інгібуючи тим самим найважливішу стадію реплікації вірусів. Індукує вироблення інтерферонів альфа та гамма. При грипі, викликаному вірусом В, римантадин має антитоксичну дію.

Рутозид є ангіопротектором. Зменшує проникність капілярів, набряклість та запалення, зміцнює судинну стінку. Гальмує агрегацію та збільшує ступінь деформації еритроцитів.

Лоратадин - блокатор Н1-гістамінових рецепторів, що попереджає розвиток набряку тканин, пов'язаного з вивільненням гістаміну.

Фармакокінетика:
Парацетамол. Абсорбція – висока. Зв'язок із білками плазми – 15 %. Проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр. Метаболізується в печінці за трьома основними шляхами: кон'югація з глюкуронідами, кон'югація з сульфатами, окислення мікросомальними ферментами печінки. В останньому випадку утворюються токсичні проміжні метаболіти, які згодом кон'югують з глутатіоном, а потім із цистеїном та меркаптуровою кислотою. Основними ізоферментами цитохрому Р450 для цього шляху метаболізму є ізофермент CYP2E1 (переважно), CYP1A2 та CYP3A4 (другорядна роль). При дефіциті глутатіону ці метаболіти можуть спричинити пошкодження та некроз гепатоцитів. Додатковими шляхами метаболізму є гідроксилювання до 3-гідроксипарацетамолу та метоксилювання до 3-метоксипарацетамолу, які згодом кон'югують з глюкуронідами або сульфатами. У дорослих переважає глюкуронування. Кон'юговані метаболіти парацетамолу 3 (глюкуроніди, сульфати та кон'югати з глутатіоном) мають низьку фармакологічну (у тому числі токсичну) активність. Виводиться нирками у вигляді метаболітів, переважно кон'югатів, лише 3% у незміненому вигляді. У пацієнтів похилого віку знижується кліренс препарату і збільшується T1/2. Максимальна концентрація (Cmax) парацетамолу в плазмі досягається при застосуванні порошку через 0,7±0,39 год і становить 4,79±1,81 мкг/мл, період напіввиведення (T1/2) дорівнює 2,73±0,76 год. лише 3% у незміненому вигляді. У пацієнтів похилого віку знижується кліренс препарату і збільшується T1/2. Максимальна концентрація (Cmax) парацетамолу в плазмі досягається при застосуванні порошку через 0,7±0,39 год і становить 4,79±1,81 мкг/мл, період напіввиведення (T1/2) дорівнює 2,73±0,76 год. лише 3% у незміненому вигляді. У пацієнтів похилого віку знижується кліренс препарату і збільшується T1/2. Максимальна концентрація (Cmax) парацетамолу в плазмі досягається при застосуванні порошку через 0,7±0,39 год і становить 4,79±1,81 мкг/мл, період напіввиведення (T1/2) дорівнює 2,73±0,76 год.

Аскорбінова кислота абсорбується в шлунково-кишковому тракті (переважно в худій кишці). Зв'язок із білками плазми – 25 %. Захворювання шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, запор або діарея, глистяна інвазія, лямбліоз), вживання свіжих фруктових та овочевих соків, лужного пиття зменшують всмоктування аскорбінової кислоти в кишечнику. Концентрація аскорбінової кислоти в плазмі становить приблизно 10-20 мкг/мл. Час максимальної концентрації в плазмі після прийому внутрішньо - 4 год. Легко проникає в лейкоцити, тромбоцити, а потім - у всі тканини; найбільша концентрація досягається в залозистих органах, лейкоцитах, печінці та кришталику ока; проникає крізь плаценту. Концентрація аскорбінової кислоти в лейкоцитах та тромбоцитах вища, ніж у еритроцитах та у плазмі. При дефіцитних станах концентрація в лейкоцитах знижується пізніше та повільніше і розглядається як кращий критерій оцінки дефіциту, ніж концентрація у плазмі. Метаболізується переважно в печінці в дезоксіаскорбінову і далі в щавлевооцтову кислоту та аскорбат-2-сульфат. Виводиться нирками, через кишечник, потім у незміненому вигляді і як метаболітів. Куріння та вживання етанолу прискорюють руйнування аскорбінової кислоти (перетворення на неактивні метаболіти), різко знижуючи запаси в організмі. Виводиться при гемодіалізі з згодом у незміненому вигляді та у вигляді метаболітів. Куріння та вживання етанолу прискорюють руйнування аскорбінової кислоти (перетворення на неактивні метаболіти), різко знижуючи запаси в організмі. Виводиться при гемодіалізі з згодом у незміненому вигляді та у вигляді метаболітів. Куріння та вживання етанолу прискорюють руйнування аскорбінової кислоти (перетворення на неактивні метаболіти), різко знижуючи запаси в організмі. Виводиться при гемодіалізі
Кальцію глюконат. Приблизно 1/5-1/3 частина введеного перорально кальцію глюконату всмоктується в тонкій кишці; цей процес залежить від присутності ергокальциферолу, pH, особливостей дієти та наявності факторів, здатних пов'язувати іони кальцію. Абсорбція іонів кальцію зростає при його дефіциті та використанні дієти зі зниженим вмістом іонів кальцію. Близько 20% виводиться нирками, решта (80%) – кишечником
Римантадін. Після вживання майже повністю всмоктується в кишечнику. Абсорбція – повільна. Зв'язок із білками плазми – близько 40 %. Об'єм розподілу - 17-25 л/кг. Концентрація в носовому секреті на 50% вища, ніж плазмова. Метаболізується у печінці. Більше 90% виводиться нирками протягом 72 годин, переважно у вигляді метаболітів, 15% у незміненому вигляді. При хронічній нирковій недостатності 4 період напіввиведення збільшується в 2 рази. У осіб з нирковою недостатністю та в осіб похилого віку може накопичуватись у токсичних концентраціях, якщо доза не коригується пропорційно зменшенню кліренсу креатиніну. Гемодіаліз незначно впливає на кліренс рімантадину. Cmax римантадину в плазмі досягається при застосуванні порошку через 5,28±2,54 год і становить 69,0±19,7 нг/мл, T1/2 - 33,26±12,76 год.

Рутозид. Час максимальної концентрації в плазмі після прийому внутрішньо - 1-9 год. Виводиться переважно з жовчю і меншою мірою нирками. T1/2 - 10-25 ч.

Лоратадін. Швидко та повністю всмоктується у шлунково-кишковому тракті. Максимальна концентрація у людей похилого віку зростає на 50 %. Зв'язок із білками плазми – 97 %. Метаболізується в печінці з утворенням активного метаболіту дескарбоетоксилоратадину за участю ізоферментів цитохрому CYP3A4 та меншою мірою CYP2D6. Чи не проникає через гематоенцефалічний бар'єр. Виводиться нирками та з жовчю. У пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю та при проведенні гемодіалізу фармакокінетика практично не змінюється. Cmax лоратадину в плазмі досягається через 3,28±1,25 год і становить 1,85±0,95 нг/мл, T1/2 дорівнює 11,29±5,52 год.
Вагітність та годування груддюЗастосування при вагітності та в період грудного вигодовування протипоказане.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаМожливі небажані побічні реакції вказані відповідно до компонентів, що входять до складу.

З боку центральної нервової системи: підвищена збудливість, сонливість, тремор, гіперкінезія, запаморочення, біль голови, «припливи» крові до обличчя.

З боку травної системи: ураження слизової оболонки шлунка та дванадцятипалої кишки, диспепсія, сухість слизової оболонки у роті, відсутність апетиту, здуття живота (метеоризм), пронос (діарея).

З боку сечовидільної системи: помірна півлакіурія.

Порушення з боку органів кровотворення: зміни показників крові.

Алергічні реакції: ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, висипання на шкірі, свербіж, кропив'янка.

З боку шкіри: синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла) та гострий генералізований екзантематозний пустульоз.

Інші: пригнічення функції інсулярного апарату підшлункової залози (гіперглікемія, глюкозурія).

Досвід постреєстраційного застосування
У ході застосування препарату АнвіМакс® були описані випадки виникнення ангіоневротичного набряку, переднепритомного стану, гарячкового стану, зниження артеріального тиску, кропив'янки, свербежу шкіри, еритеми, розлади слуху, болі в горлі.

Якщо будь-які побічні ефекти посилюються, або Ви помітили будь-які інші побічні ефекти, не зазначені в інструкції, негайно повідомте про це лікаря.
особливі вказівкиТривалість застосування – не більше 5 днів.

Не застосовувати при наявності метастазних пухлин. Потрібно проводити лабораторний контроль показників крові.

Особам, схильним до вживання етанолу, слід до початку лікування препаратом проконсультуватися з лікарем, оскільки парацетамол може вплинути на печінку.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та іншими механізмами, що потребують підвищеної концентрації уваги:
З урахуванням можливого розвитку побічних ефектів (запаморочення, сонливість) у період лікування не рекомендується керувати транспортними засобами та займатися іншими видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги та високої швидкості психомоторних реакцій.
Умови зберіганняЗберігати у сухому місці при температурі не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиВсередину. Розчинити вміст одного пакетика половині склянки (100 мл) кип'яченої теплої води. Вживати відразу після розчинення. Перед вживанням розчин розмішати.

Дорослим: приймати по 1 пакетику 2-3 рази на день після їди. Інтервал між прийомами препарату – 4-6 годин. Курс терапії 3-5 днів до зникнення симптомів захворювання.

АнвіМакс не слід приймати більше 5 днів.

Якщо не спостерігається полегшення симптомів протягом 3 днів після початку прийому препарату, необхідно звернутися до лікаря.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар АнвиМакс лимонный 12 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь производится компанией СОТЕКС. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить АнвиМакс лимонный 12 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках АнвиМакс лимонный 12 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт, ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от си... ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 10 шт, Аджиколд таб 10 шт Аджиколд таб 10 шт, АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для при... АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь, Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 5 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 5 пакетиков, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 10 шт лимонные, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт лимонные, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт.

(21061)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*