Каталог товаров

Амбробене Стоптуссин таб 20 шт

( 47 )
Бренд: ТЕВА
Наличие уточняйте
330,00 грн
301,00 грн
-8.79 %
+
  • Производитель:
    ТЕВА
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Амбробене Стоптуссин - це комбінований препарат, який діє як протикашльовий та відхаркувальний засіб. Бутамірат забезпечує протикашльовий ефект, маючи периферичну місцевоанестезуючу дію на нервові закінчення слизової оболонки бронхів. Гвайфенезин же підвищує секрецію бронхіальних залоз та знижує в'язкість слизу, сприяючи його евакуації з бронхів та відкашлюванню. При прийомі внутрішньо препарат швидко та повністю всмоктується, метаболізується та виводиться з організму.

Амбробене Стоптуссин таб 20 шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 таблетка містить: бутамірату цитрат 4,0 мг, гвайфенезин 100,0 мг ; допоміжні речовини

:
0 мг, стеарат магнію 4,0 мг.

Опис:
Круглі, плоскоциліндричні таблетки білого або майже білого кольору з фаскою та роздільною ризиком.

Форма випуску:
Пігулки, 4 мг+100 мг. По 10 таблеток у блістері із фольги алюмінієвої та плівки ПВХ. По 2 блістери разом з інструкцією із застосування поміщають у картонну пачку з контролем першого розтину.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до компонентів препаратів; міастенія; дитячий вік до 12 років; І триместр вагітності; період грудного вигодовування.
Дозування4мг+100мг
Показання до застосуванняСухий та дратівливий кашель різної етіології (у тому числі при інфекційно-запальних захворюваннях верхніх та нижніх відділів дихальних шляхів).
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиГвайфенезин посилює аналгетичну дію парацетамолу та ацетилсаліцилової кислоти; посилює дію алкоголю, седативних, снодійних засобів та загальних анестетиків на центральну нервову систему; посилює дію міорелаксантів. При визначенні концентрації ванілілміндальної та 5-гідроксиіндолоцтової кислоти з використанням нітрозонафтолу в якості реагенту можуть бути отримані хибнопозитивні результати. Тому лікування гвайфенезином необхідно припинити за 48 годин до збирання сечі для даного аналізу.
ПередозуванняСимптоми: переважають ознаки токсичної дії гвайфенезину: сонливість, м'язова слабкість, нудота та блювання, уролітіаз.

Лікування: необхідно звернутися до лікаря. Гвайфенезин немає специфічного антидоту. Призначають промивання шлунка, прийом активованого вугілля, симптоматичну терапію (підтримка серцево-судинної, дихальної та ниркової функцій, електролітного балансу).
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Відхаркувальний та протикашльовий засіб
Код АТХ: R05FB02

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат, що чинить протикашльову та відхаркувальну дію. Бутамірат має периферичну місцевоанестезуючу дію на чутливі нервові закінчення слизової оболонки бронхів, що забезпечує протикашльовий ефект.

Гвайфенезин підвищує секрецію бронхіальних залоз та знижує в'язкість слизу. Підвищення секреції викликається як прямою дією на бронхіальні залози – стимуляцією виділення секрету з бронхіальних залоз та видалення кислих глікопротеїнів з ацинарних клітин, так і рефлекторним шляхом, коли відбувається подразнення аферентних парасимпатичних волокон слизової оболонки шлунка та пригнічення дихального центру. Підвищення тонусу N. vagus стимулює вироблення бронхіального секрету. Слиз, що продукується бронхіальними залозами, посилює активність війчастого епітелію, внаслідок чого полегшується евакуація слизу з бронхів та його відкашлювання.

Фармакокінетика:
При прийомі внутрішньо бутамірат швидко та повністю всмоктується. Зв'язок із білками плазми становить 94 %. Піддається метаболізму з утворенням двох метаболітів, які також мають протикашльову дію. Метаболіти виводяться в основному (90%) нирками та лише невелика частина через кишечник. Період напіввиведення (Т1/2) – 6 годин. Гвайфенезин при прийомі внутрішньо швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Зв'язок із білками плазми незначний. Гвайфенезин швидко метаболізується з утворенням неактивних метаболітів, що виводяться нирками. Т1/2 – 1 год.
Вагітність та годування груддюПрепарат Амбробене СТОПТУССИН не слід застосовувати у І триместрі вагітності. При необхідності його застосування у II та III триместрі вагітності слід переконатися в тому, що передбачувана користь для матері перевершує потенційний ризик для плода.

Немає достовірних відомостей про проникнення бутамірату та гвайфенезину у грудне молоко. Необхідно припинити грудне вигодовування на період застосування препарату Амбробене СТОПТУСІН.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаПри дотриманні рекомендованого режиму дозування пацієнти переносять препарат добре. Можуть спостерігатися нудота, блювання, зниження апетиту, біль у шлунку, запаморочення, головний біль, сонливість, кропив'янка та висипання на шкірі. Ці ефекти з'являються приблизно в 1% пацієнтів і зазвичай проходять без зниження дози. Небажані реакції систематизовані відповідно до Класифікації Всесвітньої організації охорони здоров'я: дуже часто (>1/10); часто (>1/100, <1/10); нечасто (>1/1000, <1/100); рідко (>1/10000, <1/1000); дуже рідко (<1/10000); частота невідома (неможливо визначити, виходячи з доступних даних).

З боку центральної нервової системи: часто – головний біль.

З боку органу слуху та рівноваги: ​​часто – запаморочення.

З боку органів травлення: часто – нудота, анорексія, біль у животі, блювання, діарея; дуже рідко – гіркий присмак у роті, печія, почуття тяжкості в епігастрії.

З боку органів дихання: дуже рідко – задишка.

З боку серцево-судинної системи: рідко – біль у грудях; дуже рідко – тахікардія, відчуття серцебиття.

З боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини: дуже рідко – свербіж, екзантема, кропив'янка, «припливи».

Інші: дуже рідко – біль навколо очей.
особливі вказівкиУ разі збереження симптомів слід розглянути питання про зміну лікування. Препарат не слід призначати при продуктивному кашлі пацієнтам, які страждають на тривалий або хронічний кашель (у тому числі викликане курінням), бронхіт або емфізему легень.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами, механізмами
Препарат Амбробене СТОПТУССИН може несприятливо впливати на здатність керувати транспортними засобами та на заняття іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій, у зв'язку з тим, що може викликати запаморочення та інші ефекти.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці!
Спосіб застосування та дозиВсередину, після їди, не розжовуючи, запиваючи рідиною (водою, чаєм, фруктовим соком тощо). Доза залежить від ваги тіла пацієнта.

Дорослим та дітям старше 12 років з вагою:
- менше 50 кг: по 0,5 таблетки 4 рази на день;
- від 50 до 70 кг: по 1 таблетці 3 рази на день;
- Від 70 до 90 кг: по 1,5 таблетки 3 рази на день;
- Понад 90 кг: по 1,5 таблетки 4 рази на день.

Інтервал між прийомами має бути 4-6 годин.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Амбробене Стоптуссин таб 20 шт производится компанией ТЕВА. Само производство расположено в стране Польша.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Амбробене Стоптуссин таб 20 шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Амбробене Стоптуссин таб 20 шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Ренгалин таб 20 шт Ренгалин таб 20 шт, Бронхонал Эдас-904 гранулы 20 г Бронхонал Эдас-904 гранулы 20 г, Гербион сироп подорожника при сухом кашле 150 мл Гербион сироп подорожника при сухом кашле 150 мл, Доктор Мом пастилки от кашля 20 шт лимон Доктор Мом пастилки от кашля 20 шт лимон, Каштил сироп 100мл фл Каштил сироп 100мл фл, Коделак Нео капли от кашля 20мл Коделак Нео капли от кашля 20мл, Коделак Нео от кашля таб. 10шт Коделак Нео от кашля таб. 10шт, Коделак Нео сироп от кашля 100мл Коделак Нео сироп от кашля 100мл, Коделак Нео сироп от кашля 200мл Коделак Нео сироп от кашля 200мл, Омнитус сироп 0.8мг/мл 200мл фл Омнитус сироп 0.8мг/мл 200мл фл, Омнитус таб 20 мг 10 шт Омнитус таб 20 мг 10 шт, Омнитус таб 50 мг 10 шт Омнитус таб 50 мг 10 шт, Панатус таб п/п/об 20мг 10 шт Панатус таб п/п/об 20мг 10 шт, Панатус форте сироп 7.5мг/5мл 200 мл Панатус форте сироп 7.5мг/5мл 200 мл, Пептидбио бронхоген капс. 60 шт Пептидбио бронхоген капс. 60 шт, Ренгалин раствор 100 мл Ренгалин раствор 100 мл, Синекод капли от сухого кашля для детей с 2-х месяце... Синекод капли от сухого кашля для детей с 2-х месяцев, бутамират 5 мг/мл, 20 мл, Синекод сироп от сухого кашля для детей с 3-х лет и ... Синекод сироп от сухого кашля для детей с 3-х лет и взрослых, бутамират 1,5 мг/мл, 100 мл, Синекод сироп от сухого кашля для детей с 3-х лет и ... Синекод сироп от сухого кашля для детей с 3-х лет и взрослых, бутамират 1,5 мг/мл, 200 мл, Стодаль сироп 200 мл Стодаль сироп 200 мл, Тартефедрель н капли орал. 30мл фл-кап. Тартефедрель н капли орал. 30мл фл-кап..

(22994)
Отзывы
Віра
15.05.2022, 21:30
був сухий кашель, приймала 3 рази на день 3 дні, кашель зник, препарат дуже допоміг
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*