Каталог товаров

Амбробене Стоптуссин капли для внпр 50мл фл-кап

( 42 )
Бренд: ТЕВА
Наличие уточняйте
420,00 грн
377,00 грн
-10.24 %
+
  • Производитель:
    ТЕВА
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Амбробене Стоптуссин - це комбінований препарат, який має протикашльову та відхаркувальну дію. Його склад включає бутамірат, який має периферичну місцевоанестезуючу дію на чутливі нервові закінчення слизової оболонки бронхів, та гвайфенезин, який підвищує секрецію бронхіальних залоз та знижує в'язкість слизу. Прийом цього препарату полегшує евакуацію слизу з бронхів та його відкашлювання. Препарат швидко всмоктується та метаболізується, а метаболіти виводяться нирками та через кишечник.

Амбробене Стоптуссин капли для внпр 50мл фл-кап инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 мл препарату містить: бутамірату цитрат 0,004 г, гвайфенезин 0,100

г
;

Опис:
Прозора в'язка рідина від жовтого до жовтувато-коричневого кольору.

Форма випуску:
Краплі для вживання, 4 мг + 100 мг/мл. По 50 мл у флакони темного скла з поліетиленовою крапельницею, кришкою з контролем розтину або по 50 мл у флакони темного скла з поліетиленовою крапельницею, кришкою з контролем розтину та поліетиленовим шприцем для дозування. Кожен флакон разом з інструкцією по застосуванню поміщають у картонну пачку, на яку можуть бути додатково нанесені захисні наклейки.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до компонентів, дитячий вік до 6 місяців, перший триместр вагітності, міастенія.

З обережністю
Препарат слід застосовувати з обережністю у пацієнтів зі схильністю до розвитку лікарської залежності, з черепно-мозковою травмою, із захворюванням печінки, алкоголізмом, епілепсією, захворюваннями головного мозку, а також у дітей та вагітних (II та III триместри) та жінок, що годують.
Дозування4 мг/мл+100 мг/мл
Показання до застосуванняСухий, дратівливий кашель різної етіології, що важко піддається купірування;
Полегшення кашлю у перед- та післяопераційному періоді.
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиГвайфенезин посилює аналгетичну дію парацетамолу та ацетилсаліцилової кислоти; посилює седативну дію алкоголю, седативних, снодійних засобів та загальних анестетиків на центральну нервову систему; посилює дію міорелаксантів.

При визначенні концентрації ванілілміндальної та 5-гідроксиіндолоцтової кислоти з використанням нітросонафтолу в якості реагенту можуть бути отримані помилково підвищені результати. Тому застосування препаратів, що містять гвайфенезин, необхідно припинити за 48 годин до збору сечі для аналізу.

Якщо Ви застосовуєте перелічені вище або інші лікарські препарати (у тому числі безрецептурні), перед застосуванням препарату Амбробене СТОПТУССИН проконсультуйтеся з лікарем.
ПередозуванняСимптоми: При передозуванні переважають ознаки токсичної дії гвайфенезину: сонливість, м'язова слабкість, нудота та блювання. Можливий розвиток уролітіазу.

У разі передозування необхідно звернутися до лікаря. Гвайфенезин немає специфічного антидоту. Призначають промивання шлунка, прийом активованого вугілля, симптоматичну терапію, спрямовану на підтримку серцево-судинної, дихальної та ниркової функцій, електролітного балансу.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Протикашльовий засіб + відхаркувальний засіб
Код АТХ: R05FB02

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат, що чинить протикашльову та відхаркувальну дію.

Бутамірат має периферичну місцевоанестезуючу дію на чутливі нервові закінчення слизової оболонки бронхів, що забезпечує протикашльовий ефект.

Гвайфенезин підвищує секрецію бронхіальних залоз та знижує в'язкість слизу. Підвищення секреції викликається як прямою дією на бронхіальні залози – стимуляцією виділення секрету з бронхіальних залоз та видалення кислих глікопротеїнів з ацинарних клітин, так і рефлекторним шляхом, коли відбувається подразнення аферентних парасимпатичних волокон слизової оболонки шлунка та пригнічення дихального центру. Підвищення тонусу блукаючого нерва (n. vagus) стимулює вироблення бронхіального секрету. Слиз, що продукується бронхіальними залозами, посилює активність війчастого епітелію, внаслідок чого полегшується евакуація слизу з бронхів та його відкашлювання.

Фармакокінетика:
При вживанні бутамірату цитрат швидко і повністю всмоктується. Зв'язок із білками плазми становить 94 %. Піддається метаболізму з утворенням двох метаболітів, які також мають протикашльову дію. Метаболіти виводяться в основному (90%) нирками і лише невелика частина – через кишечник. Період напіввиведення (Т1/2) – 6 год.

Гвайфенезин при прийомі внутрішньо швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту. Зв'язок із білками плазми незначний. Гвайфенезин швидко метаболізується з утворенням неактивних метаболітів, які виводяться нирками. Т1/2 – 1 год.
Вагітність та годування груддюКонтрольовані клінічні дослідження щодо впливу препарату на вагітних жінок або дослідження на тваринах не проводилися.

При прийомі гвайфенезину в першому триместрі вагітності були описані частіші випадки можливого утворення пахвинної грижі в неонатальний період. Препарат не слід приймати протягом перших 3 місяців вагітності. Застосування препарату у другому та третьому триместрах вагітності можливе у випадках, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Невідомо, чи проникають бутамірат та гвайфенезин у материнське молоко. Через недостатність відомостей про застосування цих лікарських засобів у період грудного вигодовування не можна однозначно виключити ризик побічних ефектів у немовлят. Застосування препарату в період грудного вигодовування можливе у випадках, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для немовляти.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаПри дотриманні рекомендованого режиму дозування пацієнти переносять препарат добре. Найчастіше повідомляється про розлади травлення (нудота, відсутність апетиту, болі в ділянці шлунка, блювання, діарея), головні болі, запаморочення і сонливість, які зустрічаються приблизно у 1% пацієнтів. Ці побічні ефекти, як правило, зменшуються після зниження дози. Спостерігалися шкірні алергічні реакції.

Частота побічних реакцій, наведених нижче, визначалася відповідно до таких критеріїв: дуже часто (>1/10); часто (>1/100 - <1/10); нечасто (>1/1000 - <1/100); рідко (>1/10000 - <1/1000); дуже рідко (<1/10000), включаючи окремі повідомлення.

З боку нервової системи: часто – анорексія, головний біль.

З боку органу слуху та рівноваги: ​​часто – запаморочення.

З боку органів травлення: часто – нудота, біль у ділянці шлунка, блювання, діарея.

З боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини: дуже рідко – висипання, кропив'янка.

З боку нирок та сечовивідних шляхів: дуже рідко – уролітіаз.

У разі виникнення будь-яких побічних ефектів, включаючи ефекти, не зазначені в інструкції із застосування, будь ласка, повідомте про це Вашого лікаря.
особливі вказівкиПід час лікування препаратом не рекомендується вживати алкогольних напоїв.

За умови збереження симптомів або їх посилення необхідно звернутися до лікаря.

Препарат містить 35,6 об. % абсолютного етилового спирту, максимальна разова доза препарату (40 крапель) містить 0,322 г абсолютного етилового спирту. Це слід враховувати при призначенні препарату пацієнтам із захворюваннями печінки, черепно-мозковою травмою, захворюваннями головного мозку, епілепсією, алкоголізмом, вагітним і жінкам, що годують, і дітям.

Препарат не слід призначати при продуктивному кашлі пацієнтам, які страждають на тривалий або хронічний кашель (у тому числі викликане курінням), бронхіальну астму, хронічний бронхіт або емфізему легень.

Якщо ви пропустили прийом препарату, не збільшуйте наступну дозу, щоб компенсувати пропущену.

Якщо у Вас є питання щодо прийому препарату, зверніться до Вашого лікаря.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами
У період застосування препарату необхідно дотримуватися обережності при виконанні потенційно небезпечних видів діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій (управління транспортними засобами, робота з механізмами, що рухаються, робота диспетчера, оператора).
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 °C в оригінальній упаковці (флакон у картонній пачці) для захисту від світла. Не зберігати у холодильнику. Чи не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці!
Спосіб застосування та дозиПрепарат приймають після їди, відповідну кількість крапель розчиняють у 100 мл рідини (вода, чай, фруктовий сік тощо). Якщо препарат додається шприц для дозування, можна скористатися ним для точного набору препарату.

Дозують залежно від маси тіла пацієнта:
до 7 кг по 8 крапель 3-4 рази на добу;
• 7-12 кг по 9 крапель 3-4 рази на добу;
• 12-20 кг по 14 крапель 3 рази на добу;
• 20-30 кг по 14 крапель 3-4 рази на добу;
• 30-40 кг по 16 крапель 3-4 рази на добу;
• 40-50 кг по 25 крапель 3 рази на день;
• 50-70 кг по 30 крапель 3 рази на день;
більше 70 кг по 40 крапель 3 рази на добу.

У разі погіршення стану або відсутності покращення стану протягом 3 днів слід звернутися до лікаря.

Застосовувати препарат без призначення лікаря не можна більше 7 днів.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Амбробене Стоптуссин капли для внпр 50мл фл-кап производится компанией ТЕВА. Само производство расположено в стране Чешская Республика.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Амбробене Стоптуссин капли для внпр 50мл фл-кап и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Амбробене Стоптуссин капли для внпр 50мл фл-кап в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Ренгалин таб 20 шт Ренгалин таб 20 шт, Бронхонал Эдас-904 гранулы 20 г Бронхонал Эдас-904 гранулы 20 г, Гербион сироп подорожника при сухом кашле 150 мл Гербион сироп подорожника при сухом кашле 150 мл, Доктор Мом пастилки от кашля 20 шт лимон Доктор Мом пастилки от кашля 20 шт лимон, Каштил сироп 100мл фл Каштил сироп 100мл фл, Коделак Нео капли от кашля 20мл Коделак Нео капли от кашля 20мл, Коделак Нео от кашля таб. 10шт Коделак Нео от кашля таб. 10шт, Коделак Нео сироп от кашля 100мл Коделак Нео сироп от кашля 100мл, Коделак Нео сироп от кашля 200мл Коделак Нео сироп от кашля 200мл, Омнитус сироп 0.8мг/мл 200мл фл Омнитус сироп 0.8мг/мл 200мл фл, Омнитус таб 20 мг 10 шт Омнитус таб 20 мг 10 шт, Омнитус таб 50 мг 10 шт Омнитус таб 50 мг 10 шт, Панатус таб п/п/об 20мг 10 шт Панатус таб п/п/об 20мг 10 шт, Панатус форте сироп 7.5мг/5мл 200 мл Панатус форте сироп 7.5мг/5мл 200 мл, Пептидбио бронхоген капс. 60 шт Пептидбио бронхоген капс. 60 шт, Ренгалин раствор 100 мл Ренгалин раствор 100 мл, Синекод капли от сухого кашля для детей с 2-х месяце... Синекод капли от сухого кашля для детей с 2-х месяцев, бутамират 5 мг/мл, 20 мл, Синекод сироп от сухого кашля для детей с 3-х лет и ... Синекод сироп от сухого кашля для детей с 3-х лет и взрослых, бутамират 1,5 мг/мл, 100 мл, Синекод сироп от сухого кашля для детей с 3-х лет и ... Синекод сироп от сухого кашля для детей с 3-х лет и взрослых, бутамират 1,5 мг/мл, 200 мл, Стодаль сироп 200 мл Стодаль сироп 200 мл, Тартефедрель н капли орал. 30мл фл-кап. Тартефедрель н капли орал. 30мл фл-кап..

(21613)
Отзывы
Наталія
08.02.2022, 17:15
Для мене зараз це найкращий засіб від сухого кашлю! Усією сім'єю п'ємо його. Особливо добре допомагає з нападами, коли аж задихаєшся
Катерина
16.02.2022, 22:37
Ідеально від сухого кашлю! Допомагає з першого вживання!
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*