Каталог товаров

АджиКолд Хотмикс лимонный 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь

( 10 )
Бренд: АДЖИО
Наличие уточняйте
397,00 грн
360,00 грн
-9.32 %
+
  • Производитель:
    АДЖИО
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
АджиКолд Хотмикс лимонный - це порошок для приготування розчину для прийому всередину, який допомагає усунути симптоми ГРЗ та застуди. Комбінований препарат містить парацетамол, фенілефрин та аскорбінову кислоту, які в сукупності забезпечують жарознижувальну, аналгетичну та судинозвужувальну дію. Вітамін С допомагає підвищити стійкість організму до інфекційних захворювань та заповнити підвищену потребу у цьому вітаміні при застудних захворюваннях та грипі. АджиКолд Хотмикс лимонный - ефективний засіб для швидкого полегшення стану при ГРЗ та застуді.

АджиКолд Хотмикс лимонный 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 пакетик містить парацетамол-750 мг; аскорбінова кислота 60 мг; фенілефрину гідрохлорид 10 мг.

Допоміжні речовини:
Лимонна кислота безводна 443,5 мг, винна кислота 50,00 мг, натрію сахаринат 50 мг, натрію цитрату дигідрат 500 мг, сахароза 2988,5 мг, ароматизатор лимонний 125 мг, барвник хінолін жовтий 3 20 мг.

Опис:
Засіб для усунення симптомів ГРЗ та застуди з апельсиновим смаком.

Неоднорідний кристалічний порошок л світло-жовтогарячого кольору з характерним апельсиновим запахом і з можливою, присутністю безбарвних кристалів.

Форма випуску:
Порошок для приготування розчину для вживання (лимонний). 10 пакетиків в упаковці.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до парацетамолу та інших компонентів, що входять до складу препарату;
прийом інших препаратів, що містять речовини, що входять до складу Аджиколд® Хотмікс;
одночасний прийом трициклічних антидепресантів, інгібіторів МАО (в т.ч. протягом 14 днів після їх відміни), бета-адреноблокаторів;
вагітність; період лактації;
дитячий вік (до 12 років);
Цукровий діабет, артеріальна, гіпертензія, гіперплазія передміхурової залози, глаукома.

З обережністю:
виражений атеросклероз коронарних артерій; тиреотоксикоз; феохромоцитома, бронхіальна астма, хронічна обструктивна хвороба легень, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворювання крові, вроджені гіпербілірубінемії (синдроми Жильбера, Дубіна-Джонсона та Ротора), печінкова та/або ниркова недостатність, дефіцит - галактозна мальабсорбція (оскільки препарат містить сахарозу), виражений аортальний стеноз, гострий інфаркт міокарда, тахікардія, виражена ниркова/печінкова недостатність.
Дозування(60 мг+750 мг+10 мг)/5 г
Показання до застосуванняСимптоматичне лікування «простудних захворювань», грипу, ГРВІ (гарячковий синдром, больовий синдром, ринорея).
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПосилює ефекти інгібіторів МАО, седативних препаратів; етанолу.

Антидепресанти, протипаркінсонічні засоби, антипсихотичні засоби, фенотіазинові похідні – підвищують ризик розвитку затримки сечі, сухості в роті, запорів.

Глюкокортикостероїди підвищують ризик розвитку глаукоми.

Парацетамол знижує ефективність урикозуричних препаратів.

Трициклічні антидепресанти посилюють адреноміметичну дію фенілефрину, одночасне призначення галотану підвищує ризик розвитку шлуночкової аритмії.

Гуанетидин посилює альфа-адреностимулюючий ефект фенілефрину.

Аскорбінова кислота збільшує ризик розвитку кристалурії при лікуванні саліцилатами сульфаніламідами короткої дії, уповільнює виведення нирками кислот, збільшує виведення лікарських засобів, що мають лужну реакцію (в т.ч. алкалоїдів), знижує концентрацію пероральних контрацептивів у крові.

При одночасному призначенні Аджиколда Хотмікс з барбітуратами, дифеніном, карбамазепіном, рифампіцином та іншими індукторами мікросомальних ферментів печінки підвищується ризик розвитку гепатотоксичної дії парацетамолу.
ПередозуванняСимптоми: блідість шкірних покривів, анорексія, нудота, блювання; гепатонекроз; підвищення активності "печінкових" трансаміназ; збільшення протромбінового часу. У разі передозування терміново звернутися до лікаря.

Лікування: промивання шлунка із наступним призначенням активованого вугілля; симптоматична терапія, введення метіоніну через 8-9 годин після передозування та N-ацетилцистеїну – через 12 год.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Засіб для усунення симптомів ГРЗ та «застуди» (анальгезуючий ненаркотичний засіб + альфа-адреноміметик + вітамін)

Фармакодинаміка:
Комбінований препарат.

Парацетамол має жарознижувальну та аналгетичну дію: зменшує больовий синдром, що спостерігається при застудних станах – біль у горлі, головний біль, м'язовий та суглобовий біль, знижує високу температуру.

Фенілефрин має судинозвужувальну дію - зменшує набряк та гіперемію слизових оболонок верхніх відділів дихальних шляхів та придаткових пазух.

Аскорбінова кислота (вітамін С) заповнює підвищену потребу, у вітаміні С при застудних захворюваннях та грипі, особливо початкових стадіях захворювання. Підвищує стійкість організму до інфекційних захворювань.

Умови відпустки з аптекБез рецепта.
Побічні явищаАлергічні реакції (в т.ч висипання на шкірі, свербіж, кропив'янка, ангіоневротичний набряк), запаморочення, порушення засинання, підвищена збудливість, мідріаз; підвищення артеріального тиску; тахікардія; нудота, блювання, епігастральний біль; сухість в роті; затримка сечі, парез акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску; анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, гемолітична анемія, апластична анемія, метгемоглобінемія, панцитопенія, гепатотоксична дія, нефротоксичність (папілярний некроз); Бронхообструкція.
особливі вказівкиУ період лікування слід утриматися від прийому алкоголю, снодійних та анксіолітичних (транквілізаторів) лікарських засобів. Не приймати разом з іншими лікарськими засобами, які містять парацетамол. Якщо симптоми захворювання не проходять протягом 3-5 днів, зверніться до лікаря.

Спотворює результати лабораторних тестів, що оцінюють концентрацію глюкози та сечової кислоти у плазмі.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та обслуговувати механізми.

При зазначених дозах препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та обслуговувати механізми.
Умови зберіганняУ сухому місці, захищеному від світла, при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дози1 пакетика висипати в склянку, залити гарячою водою, перемішати до повного розчинення і випити.

Приймати препарат необхідно з великою кількістю рідини через 1-2 години після їди.

Дорослим і дітям старше 12 років: приймати по одному пакетику 3-4 рази на добу з інтервалами між прийомами 4-6 годин.

Максимальна добова доза – 4 пакетики. Курс лікування трохи більше 5 днів.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар АджиКолд Хотмикс лимонный 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь производится компанией АДЖИО. Само производство расположено в стране Индия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить АджиКолд Хотмикс лимонный 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках АджиКолд Хотмикс лимонный 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт Ринза таблетки от простуды с парацетамолом 10 шт, ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от си... ТераФлю жаропонижающее обезболивающее средство от симптомов гриппа и простуды, 10 шт, Аджиколд таб 10 шт Аджиколд таб 10 шт, АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для при... АджиКолд Хотмикс апельсиновый 10 шт, порошок для приготовления раствора для приема внутрь, Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт Аспирин-С от простуды таб шип 10 шт, Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со ... Колдрекс Coldrex МаксГрипп при простуде и гриппе со вкусом лимона, порошок, 5 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 10 пакетиков, Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вку... Колдрекс Coldrex ХотРем при простуде и гриппе со вкусом лимона и мёда, порошок, 5 пакетиков, Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10 Колдрекс Coldrex юниор хот дринк для детей , №10, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 10 шт лимонные, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт, Линкас орви гранулы для приготовления раствора для п... Линкас орви гранулы для приготовления раствора для приема внутрь саше 5 шт лимонные, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 10шт, Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе +... Максиколд Рино (лимон) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе ... Максиколд Рино (малина) при ОРВИ, простуде и гриппе + парацетамол, пор. 15г 5шт, Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт Парацетамол Медисорб таб 500мг 20 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт Парацетамол таб 500мг 10 шт, Парацетамол таб 500мг 10 шт озон Парацетамол таб 500мг 10 шт озон, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 10 шт, Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт Парацетамол ЭКСТРАТАБ таб 500мг+150мг 20 шт.

(22371)
Отзывы
Пока нет комментариев
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*