Каталог товаров

Ацетилцистеин Канон гранулы 200мг пак 20 шт

( 15 )
Наличие уточняйте
233,00 грн
205,00 грн
-12.02 %
+
  • Производитель:
    КАНОНФАРМА
Способы доставки
Способы оплаты
Описание
Ацетилцистеин Канон гранулы 200мг пак 20 шт - це муколітичний засіб, який застосовується для розрідження мокротиння при захворюваннях дихальної системи. Він має виражену муколітичну дію, що полягає в розщепленні дисульфідних зв'язків мукопротеїдів мокротиння, зменшенні його в'язкості та полегшенні відділення. Крім того, ацетилцистеїн має потужні антиоксидантні та пневмопротекторні властивості, що забезпечують ефективний захист органів дихання від токсичного впливу негативних факторів. Препарат швидко та майже повністю абсорбується у травному тракті, метаболізується в печінці та екскретується нирками.

Ацетилцистеин Канон гранулы 200мг пак 20 шт инструкция

Склад та опис
Активна речовина:
1 пакет дозуванням 200 мг містить: ацетилцистеїн 200 мг;

допоміжні речовини:
Ароматизатор суниці, аскорбінова кислота, аспартам, сахароза.

Опис:
Суміш гранул і порошку білого або майже білого кольору із запахом суниці.

Форма випуску:
Гранули для приготування розчину для внутрішнього прийому 200 мг. По 3 г у пакети з комбінованого матеріалу (папір/фольга/поліетилен). По 20 пакетів разом з інструкцією із застосування поміщають у пачку з картону.

ПротипоказанняПідвищена чутливість до ацетилцистеїну та інших компонентів препарату;
Дефіцит сахарази/ізомальтази, непереносимість фруктози, глюкозогалактозна мальабсорбція;
Фенілкетонурія;
Дитячий вік до 14 років (для дозування 600 мг); дитячий вік до 6 років (для дозування 200 мг); дитячий вік до 2 років (для дозування 100 мг);
Вагітність та період грудного вигодовування.

З обережністю:
Бронхіальна астма, печінкова та/або ниркова недостатність, захворювання надниркових залоз, варикозне розширення вен стравоходу, артеріальна гіпертензія, схильність до легеневих кровотеч, кровохаркання, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі, непереносимість. ацетилцистеїн впливає на метаболізм гістаміну і може призвести до виникнення ознак непереносимості, таких як біль голови, вазомоторний риніт, свербіж).
Дозування200 мг
Показання до застосуванняАцетилцистеїн застосовується для лікування захворювань органів дихання, що супроводжуються утворенням в'язкого важковідокремлюваного мокротиння:
• гострий та хронічний бронхіт;
• обструктивний бронхіт;
• трахеїт;
• ларинготрахеїт;
• пневмонія;
• абсцес легені;
• бронхіоліт;
• бронхоектатична хвороба;
• бронхіальна астма;
• муковісцидоз;
• хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ);
• гострий та хронічний синусит;
• запалення середнього вуха (середній отит).
Взаємодія з іншими лікарськими засобамиПри одночасному застосуванні ацетилцистеїну та протикашльових засобів через придушення кашльового рефлексу може виникнути застій слизу. Тому такі комбінації слід підбирати з обережністю.

Фармацевтично несумісний з антибіотиками (пеніцилінами, цефалоспоринами, еритроміцином, тетрацикліном та амфотерицином В) та протеолітичними ферментами.

Зменшує всмоктування пеніцилінів, цефалоспоринів, тетрацикліну (їх слід приймати не раніше ніж через 2 години після прийому внутрішньо ацетилцистеїну).

Одночасний прийом ацетилцистеїну та нітрогліцерину може призвести до посилення судинорозширювальної дії останньої.

При контакті з металами гумою утворюються сульфіди з характерним запахом.
ПередозуванняСимптоми: При помилковому або навмисному передозуванні спостерігаються такі явища, як пронос, блювання, біль у шлунку, печія та нудота. До цього часу не спостерігалося важких і небезпечних життя побічних явищ.

Лікування: Симптоматичне.
Фармакологічна дія
Фармакологічна група:
Муколітичний засіб Koд ATX: R05CB01.

Фармакодинаміка:
Ацетилцистеїн – муколітичний, відхаркувальний засіб, що застосовується для розрідження мокротиння при захворюваннях дихальної системи. Ацетилцистеїн є похідним природної амінокислоти цистеїну (N-ацетил-L-цистеїн). Має виражену муколітичну дію, відноситься до класу прямих муколітиків.

Дія ацетилцистеїну пов'язана зі здатністю вільної сульфгідрильної групи розщеплювати внутрішньо- та міжмолекулярні дисульфідні зв'язки агрегатів глікопротеїнів мокротиння, що призводить до деполяризації мукопротеїдів, надаючи сильну розріджувальну дію та зменшуючи в'язкість слизу. Ацетилцистеїн проявляє муколітичну активність щодо будь-якого виду мокротиння - слизової, слизово-гнійної, гнійної. Ацетилцистеїн збільшує секрецію менш в'язких сіаломуцинів келихоподібними клітинами, знижує адгезію бактерій на епітеліальних клітинах слизової оболонки бронхів. Стимулює мукозні клітини бронхів, секрет яких лізує фібрин.

Ацетилцистеїн розріджує мокротиння, збільшує його обсяг, полегшує відділення мокротиння та значно пом'якшує кашель.

Крім прямої муколітичної дії, ацетилцистеїн має потужні антиоксидантні пневмопротекторні властивості, що забезпечують ефективний захист органів дихання від токсичного впливу негативних факторів: метаболітів запалення, факторів навколишнього середовища, тютюнового диму.

Ацетилцистеїн має пряму антиоксидантну дію, оскільки включає вільну тіольну групу (-SH), здатну вступати в безпосередню взаємодію і нейтралізувати електрофільні окисні токсини.

Ацетилцистеїн оберігає альфа1-антитрипсин (фермент, що інгібує еластази) від втрати активності, яка може наступити в результаті впливу на нього HOCL - потужної окисної речовини, що виробляється ензимом мієлопероксидази активних фагоцитів.

Легко проникаючи всередину клітини ацетилцистеїн дезацетилюється, звільняючи L-цистеїн - амінокислоту, необхідну для синтезу глутатіону, який є найважливішим фактором внутрішньоклітинного захисту від екзогенних та ендогенних окисних токсинів та різних цитотоксичних речовин. Ця особливість ацетилцистеїну дає можливість ефективно застосовувати останній при гострих отруєннях парацетамолом та іншими токсичними речовинами (альдегідами, фенолами та ін.).

Муколітичні властивості ацетилцистеїну починають виявлятися протягом 1 – 2 днів від початку терапії. При профілактичному прийомі ацетилцистеїн знижує частоту та тяжкість загострень хронічного бронхіту та муковісцидозу.

Фармакокінетика:
Після прийому внутрішньо ацетилцистеїн швидко та майже повністю абсорбується у травному тракті. У печінці метаболізується до цистеїну (фармакологічно активний метаболіт) та діацетилцистину, цистину і далі – до змішаних дисульфідів. Біодоступність ацетилцистеїну після прийому внутрішньо становить приблизно 10% через виражений ефект «першого проходження» через печінку. Максимальна концентрація препарату (Cmax) після прийому внутрішньо досягається через 1-3 години. В організмі ацетилцистеїн та його метаболіти визначаються у різних формах: частково – у вигляді вільної субстанції, частково – у зв'язку з протеїнами плазми крові, частково – як інкорпоровані амінокислоти. Екскретується практично повністю у вигляді неактивних метаболітів (неорганічних сульфатів, діацетилцистину) нирками. Тільки невелика кількість ацетилцистеїну виводиться у незміненому вигляді через кишечник. Час напіввиведення (T1/2) з плазми становить приблизно 1 годину і залежить від швидкості біотрансформації в печінці. При печінковій недостатності він може збільшуватись до 8 годин. Ацетилцистеїн може проникати через плацентарний бар'єр та накопичуватися в амніотичній рідині.
Вагітність та годування груддюЗастосування препарату у період вагітності та годування груддю протипоказане.
Умови відпустки з аптекБез рецепта
Побічні явищаАлергічні реакції: нечасто – свербіж шкіри, висипання, екзантема, кропив'янка, ангіоневротичний набряк, зниження артеріального тиску, тахікардія; дуже рідко – анафілактичні реакції до анафілактичного шоку, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку нервової системи: дуже рідко – біль голови.

З боку серцево-судинної системи: дуже рідко – зниження артеріального тиску, збільшення частоти серцевих скорочень (тахікардія).

З боку дихальної системи: рідко – задишка, бронхоспазм (переважно у пацієнтів із гіперреактивністю бронхів при бронхіальній астмі).

З боку шлунково-кишкового тракту: нечасто – стоматит, абдомінальний біль, нудота, блювання, діарея, печія, диспепсія.

З боку органів чуття: нечасто – шум у вухах.

Інші: дуже рідко - пропасниця, поодинокі повідомлення про розвиток кровотеч у зв'язку з наявністю реакцій підвищеної чутливості, зниження агрегації тромбоцитів.
особливі вказівкиПри лікуванні пацієнтів із цукровим діабетом необхідно враховувати, що препарат містить сахарозу (1 пакетик Ацетилцистеїну Канон 600 мг відповідає 0,19 ХЕ, 200 мг – 0,23 ХЕ, 100 мг – 0,24 ХЕ).

При роботі з препаратом необхідно користуватися скляним посудом, уникати контакту з металами, гумою, киснем, речовинами, що легко окислюються.

При застосуванні ацетилцистеїну дуже рідко повідомлялося про випадки розвитку тяжких алергічних реакцій, таких як синдром Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла). При виникненні змін шкіри та слизових оболонок слід негайно звернутися до лікаря, прийом препарату слід припинити.

Не слід приймати препарат безпосередньо перед сном (рекомендується приймати препарат до 18:00).

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами: у терапевтичних дозах препарат Ацетилцистеїн Канон не впливає на здатність керувати транспортними засобами та механізмами.
Умови зберіганняЗберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Спосіб застосування та дозиВсередину. Гранули слід розчиняти у воді кімнатної температури та приймати після їжі.

За відсутності інших призначень рекомендується дотримуватися наступних дозувань:

Муколітична терапія:
Дорослим та підліткам віком від 14 років: рекомендується приймати по 1 пакетику препарату Ацетилцистеїн Канон 200 мг 2–3 рази на день (400–600 мг на день);
Дітям віком від 6 до 14 років: препарат Ацетилцистеїн Канон 200 мг слід приймати по 1/2 пакетика 3 рази на день або по 1 пакетику 2 рази на день (300–400 мг на день).

Муковісцидоз:
Дітям старше 6 років: рекомендується приймати по 1 пакетику препарату Ацетилцистеїн Канон 200 мг 3 рази на день (600 мг на день);
Пацієнтам з муковісцидозом та масою тіла понад 30 кг у разі потреби можливе збільшення дози до 800 мг ацетилцистеїну на день.

Додатковий прийом рідини посилює муколітичний ефект препарату. При короткочасних застудних захворюваннях тривалість прийому становить 5-7 днів. При тривалих захворюваннях тривалість терапії визначається лікарем. При хронічних бронхітах та муковісцидозі препарат слід приймати триваліший час для досягнення профілактичного ефекту при інфекціях.

У зв'язку з високим вмістом діючої речовини (200 мг ацетилцистеїну в пакетику) не слід приймати дітям до 6 років. У цьому випадку рекомендується використовувати Ацетилцистеїн Канон в інших лікарських формах з нижчим вмістом ацетилцистеїну.
ІнформаціяЗовнішній вигляд товару може відрізнятись від зображеного на фотографії. Є протипоказання. Необхідно ознайомитися з інструкцією або проконсультуватися з фахівцем
Відео на схожу тему

Інформація щодо даного товару


Товар Ацетилцистеин Канон гранулы 200мг пак 20 шт производится компанией КАНОНФАРМА. Само производство расположено в стране Россия.
На нашем сайте в свободном доступе можно купить Ацетилцистеин Канон гранулы 200мг пак 20 шт и заказать через корзину сайта доставку прямо в руки. В поисках Ацетилцистеин Канон гранулы 200мг пак 20 шт в Украине? Вы в нужном месте! Купить можно как в больших городах (Киев, Винница, Кропивницкий, Полтава, Харьков, Днепр, Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы), так и в маленьких городах и даже сёлах! Отправка наших товаров производится в день заказа или на следующий рабочий день.
Если Вас заинтересовал этот товар, обратите внимание на такие товары схожего действия: Доктор Мом сироп 150мл Доктор Мом сироп 150мл, Коделак Бронхо с чабрецом эликсир от кашля 200мл Коделак Бронхо с чабрецом эликсир от кашля 200мл, Ацетилцистеин Канон гранулы 600мг пак 10 шт Ацетилцистеин Канон гранулы 600мг пак 10 шт, Багульника болотного побеги 50 г Багульника болотного побеги 50 г, Бромгексин Гриндекс сироп 4 мг/5 мл 100 мл Бромгексин Гриндекс сироп 4 мг/5 мл 100 мл, Бромгексин таб 8мг 20 шт Бромгексин таб 8мг 20 шт, Бромгексин таб 8мг 50 шт Бромгексин таб 8мг 50 шт, Девясила корневища и корни 1.5г ф/пак 20 шт Девясила корневища и корни 1.5г ф/пак 20 шт, Коделак Бронхо от кашля таб. 10шт Коделак Бронхо от кашля таб. 10шт, Линкас лор пастилки от кашля 16 шт апельсин Линкас лор пастилки от кашля 16 шт апельсин, Линкас сироп 120мл фл Линкас сироп 120мл фл, Мать-и-мачехи листья 35 г Мать-и-мачехи листья 35 г, Микстура от кашля взр.сух. порошок 1.7г пак. 10 шт Микстура от кашля взр.сух. порошок 1.7г пак. 10 шт, Подорожника большого листья 50 г Подорожника большого листья 50 г, Таблетки от кашля 20 шт Таблетки от кашля 20 шт, Флуимуцил гранулы 200мг пак 20 шт Флуимуцил гранулы 200мг пак 20 шт, Флуимуцил таб шип. 600мг 10 шт Флуимуцил таб шип. 600мг 10 шт, Флуимуцил таб шип. 600мг 20 шт Флуимуцил таб шип. 600мг 20 шт, Флюдитек сироп для детей 20 мг/мл 125 мл Флюдитек сироп для детей 20 мг/мл 125 мл, Чабреца трава 1.5г ф/пак 20 шт Чабреца трава 1.5г ф/пак 20 шт, Чабреца трава 50 г Чабреца трава 50 г.

(22796)
Отзывы
Юлія
12.07.2022, 06:27
у дитини бронхіальна астма з алергічним компонентом, ларингоспазм та сильний кашель після нападів, на ніч дала 1/2 пачки, дитина за ніч жодного разу не по кашляла, вранці немає кашлю та мокротиння. відмінний препарат
Тетяна
27.01.2022, 14:44
вже вдруге допомагає. Нежить і хворе горло рятує на ура!
Наталія
13.01.2022, 04:05
швидко допомагає позбавитися кашлю, дуже добре знімає напади, як у дитини, так і у дорослого. За тиждень повне одужання
Написать отзыв
Имя*
Email
Введите комментарий*