Каталог товаров

ТЕХНОЛОГИЯ ЛЕКАРСТВ

Сортировать по:
Фильтр
Быстрый заказ
Коронавир таблетки є противірусним засобом, який використовують для лікування грипу типу А і В, включаючи високопатогенні штами, а також для лікування COVID-19. Цей препарат інгібує РНК-залежну РНК-полімеразу, що приймає участь у реплікації вірусу грипу. Коронавир таблетки легко всмоктується у шлунково-кишковому тракті, метаболізується в клітинах і виводиться нирками у вигляді активного метаболіту гідроксилату. Цей препарат може бути використаний пацієнтами з печінковою та нирковою недостатністю, але потребує обережного застосування в цих випадках. Коронавир таблетки доступні у формі плівкових таблеток по 200 мг, у пачках по 50 штук.
Быстрый заказ
Фондапаринукс натрія-тл розчин для ін'єкцій 25 мг/0,5 мл - це лікарський засіб, який використовується для профілактики та лікування тромбоемболічних ускладнень. Розчин містить активну речовину - фондапаринукс натрію, яка зменшує здатність крові згортатися і запобігає утворенню тромбів. Лікарський засіб надається у формі шприців по 0,5 мл, які містять 25 мг розчину. Фондапаринукс натрія-тл розчин для ін'єкцій є ефективним і безпечним засобом для профілактики та лікування тромбозів.
Бренд "ТЕХНОЛОГИЯ ЛЕКАРСТВ" от компании Р-Фарм - это высококачественные и эффективные лекарственные препараты, произведенные с использованием современных технологий и высоких стандартов качества. Бренд предлагает широкий ассортимент препаратов для лечения различных заболеваний, в том числе для сердечно-сосудистой системы, нервной системы, опорно-двигательного аппарата, органов дыхания и других систем организма. Препараты "ТЕХНОЛОГИЯ ЛЕКАРСТВ" производятся на современных производственных линиях, что гарантирует высокое качество и эффективность каждого препарата. Бренд "ТЕХНОЛОГИЯ ЛЕКАРСТВ" является надежным партнером для врачей и пациентов, которые ищут надежные и эффективные лекарственные препараты.