Каталог товаров

НАТИВА

Сортировать по:
Фильтр
Быстрый заказ
Аспровит С - це комбінований препарат, який містить ацетилсаліцилову кислоту та аскорбінову кислоту. Він має сильну аналгетичну, жарознижувальну та протизапальну дію, знижує синтез тромбоксану та пригнічує агрегацію тромбоцитів, знижуючи коагуляційний статус крові. Аскорбінова кислота бере участь у регулюванні окисно-відновних процесів, вуглеводного обміну та згортанні крові. Цей препарат задовольняє підвищені потреби організму у вітаміні С при захворюваннях, що супроводжуються лихоманкою. Його фармакокінетика добре вивчена, а прийом внутрішньо швидко абсорбується та метаболізується в організмі.
Быстрый заказ
Рипарт форте - це ефективне засіб для заміщення синовіальної рідини в суглобах. Цей продукт пропонується у формі шприцу об'ємом 3 мл, що забезпечує зручну дозування. Використання Рипарт форте допомагає зменшити біль та запалення в суглобах, покращити їх рухливість та зробити життя більш комфортним.
Быстрый заказ
Дизайрикс спрей назальний - це дозирований препарат, який використовується для лікування зниження сексуального потягу у жінок. Він діє на сигнальні шляхи головного мозку, що відповідають за регуляцію сексуальної та репродуктивної поведінки. Препарат модулює електрофізіологічну активність нейронів гіпоталамуса мозку, змінюючи ГАМК-А-рецептор-залежну амплітуду інгібуючого пост-синаптичного струму. Дизайрикс спрей назальний ефективний у пацієнток зі зниженням сексуального потягу, що супроводжується дистресом, і покращує кількість задовільних статевих актів, збільшує кількість оргазмів, поліпшує лубрикацію та зменшує стрес і занепокоєння, пов'язані зі сексом. При інтраназальному введенні препарату він практично не має системної біодоступності, тому концентрації препарату в плазмі крові знаходяться нижче межі кількісного визначення сучасних аналітичних методів.
Быстрый заказ
Рипарт - це лікарський засіб, який використовується для заміни синовіальної рідини в суглобах. Вона містить 10 мг/мл гіалуронату натрію і поставляється у формі 3 мл шприца, що дозволяє легко і точно вводити ліків у суглоб. Рипарт є ефективним засобом для зменшення болю та запалення в суглобах, що забезпечує більш комфортний та активний спосіб життя для людей з артритом або остеоартрозом.
Быстрый заказ
Амонтис Спелунка - це розчин для інгаляцій, який містить гіпертонічний розчин. Цей препарат допомагає зволожувати та очищувати дихальні шляхи, покращуючи дихання. Він може бути використаний для лікування застуди, грипу, бронхіту та інших захворювань, які пов'язані з дихальною системою. Кожна упаковка містить 10 ампул по 5 мл розчину.
Бренд "НАТИВА" от ТОО ФармаЭстикаМануфактуринг из Эстонии - это набор продуктов, которые созданы на основе натуральных компонентов и предназначены для ухода за кожей и волосами. Все средства бренда производятся с использованием новейших технологий и в соответствии с международными стандартами качества. "НАТИВА" предлагает широкий ассортимент продуктов для различных типов кожи и волос, которые помогут сохранить их здоровье и красоту. Все средства бренда безопасны и не имеют побочных эффектов, что делает их идеальными для использования как в профессиональных салонах красоты, так и дома.