Каталог товаров

СТАРФАРМА

Сортировать по:
Фильтр
Быстрый заказ
Фолио таб - це лікарський засіб, який містить фолієву кислоту, необхідну для нормального розвитку та функціонування організму. Цей препарат використовується для попередження дефіциту фолієвої кислоти у вагітних жінок, а також для лікування анемії, спричиненої дефіцитом цього вітаміну. Фолио таб має зручну форму випуску - 90 таблеток у фолієвій упаковці, що забезпечує зручне та довготривале використання препарату.
Быстрый заказ
Микозан - це набір для видалення грибкового ураження з нігтьової пластини. Він діє як фізичний бар'єр для грибкового середовища всередині нігтя, запобігаючи росту грибів та поширенню інфекції. Також він захищає нігті від механічних пошкоджень та зміцнює їх структуру, сприяючи відростанню здорового нігтя. Фермент жита діє як основний агент для формування захисної плівки, яка проникає в структуру нігтьової пластини і обмежує умови для росту грибів. У результаті впливу гриби позбавляються умов для життєдіяльності і гинуть. Микозан допомагає усунути грибкове ураження нігтів та забезпечує їх здоровий вигляд.
Быстрый заказ
Пренатальактив капс - це дієтична добавка, розроблена спеціально для жінок у період вагітності та годування грудьми. Капсули містять в собі комплекс вітамінів та мінералів, які необхідні для здоров'я майбутньої матері та її малюка. Вони допомагають забезпечити нормальний розвиток плода, підвищують імунітет та сприяють здоровому вигляду волосся, шкіри та нігтів. Пренатальактив капс - це надійний інструмент для підтримки здоров'я майбутніх мам і дітей.
Бренд "СТАРФАРМА" от компании СтериФарм Экспорт ГмбХ из Германии предлагает высококачественные медикаменты, произведенные с использованием передовых технологий и с соблюдением всех международных стандартов. Широкий ассортимент лекарственных средств позволяет решать различные медицинские проблемы, начиная от лечения простуды и заканчивая терапией хронических заболеваний. Благодаря своему профессионализму и ответственному отношению к качеству продукции, бренд "СТАРФАРМА" заслужил доверие и уважение многих пациентов и врачей по всему миру.