Каталог товаров

ОЛЕОС Со скидкой

Сортировать по:
Фильтр
Быстрый заказ
Олеос суперчистотел - це розчин для зовнішнього застосування, який містить екстракт чистотілу. Він має протизапальні та антисептичні властивості, тому є ефективним засобом для лікування різноманітних шкірних захворювань, включаючи акне, екзему та псоріаз. Олеос суперчистотел має зручну форму трубки, що полегшує його застосування та зберігання.
Быстрый заказ
Олеос суперчистотел - це розчин для зовнішнього застосування, який містить в собі натуральний екстракт чистотілу. Він допомагає в боротьбі зі шкірними захворюваннями, такими як акне, екзема, дерматит та інші. Розчин має заспокійливу дію на шкіру, знімає запалення та свербіж. Трубка містить 12 мл засобу, що забезпечує достатню кількість для довготривалого використання. Олеос суперчистотел - це ефективний засіб для догляду за проблемною шкірою.
Быстрый заказ
Олеос суперчистотел - це розчин на зовнішнє застосування, який містить екстракт чистотілу. Цей препарат має протизапальні і антимікробні властивості, що допоможуть зменшити запалення і боротися зі шкірними захворюваннями. Одна трубка містить 5 мл розчину, який можна легко нанести на потрібну ділянку шкіри.