Каталог товаров

ЕВРОПА

Сортировать по:
Фильтр
Быстрый заказ
Тыквеол капс 450мг 150 шт - це гепатопротекторний засіб рослинного походження, який має мембраностабілізуючі властивості та допомагає уповільнити розвиток пошкоджень мембран гепатоцитів та прискорити їх відновлення. Він також нормалізує обмін речовин, зменшує запалення та сприяє регенерації паренхіми пошкодженої печінки. Також має жовчогінну дію та знижує ризик розвитку холелітіазу. При тривалому застосуванні має гіполіпідемічну дію та допомагає усунути розлади передміхурової залози.
Быстрый заказ
Споробактерин - це ліки в формі жидкої суспензії для внутрішнього застосування. Використовується для боротьби з патогенними бактеріями, в той же час не пригнічуючи зростання нормальної мікрофлори кишечника. Крім того, препарат має стимулюючу дію на імунну систему та антиалергічний ефект. До складу входять біологічно активні речовини, які сприяють перетравленню та засвоєнню їжі та очищенню ран.
Быстрый заказ
Тыквеол капс 450мг 84 шт - це гепатопротекторний засіб рослинного походження, який має мембраностабілізуючі властивості та допомагає уповільнити розвиток пошкоджень мембран гепатоцитів та прискорити їх відновлення. Він також нормалізує обмін речовин, зменшує запальні процеси та прискорює регенерацію паренхіми пошкодженої печінки. Застосування цього засобу допомагає усунути дизуричні розлади при гіпертрофії передміхурової залози та знизити ризик розвитку холелітіазу. При тривалому застосуванні має гіполіпідемічну дію.
Быстрый заказ
Тыквеол масло для приема внутрь - це гепатопротекторний засіб рослинного походження, який має мембраностабілізуючі властивості та допомагає у відновленні гепатоцитів. Він нормалізує обмін речовин, зменшує запалення та прискорює регенерацію паренхіми пошкодженої печінки. Також має жовчогінну дію, нормалізує функціональний стан жовчного міхура та склад жовчі, знижує ризик розвитку холелітіазу та дизуричні розлади при гіпертрофії передміхурової залози. При тривалому застосуванні має гіполіпідемічну дію.
Быстрый заказ
Тыквеол суппозитории ректальные - це препарат рослинного походження для лікування гіперплазії передміхурової залози. Він має протизапальну та репаративну дію, знижує проліферацію клітин і дизуричні явища, нормалізує функцію епітелію та підвищує м'язовий тонус сечового міхура. Також препарат зменшує біль, викликаний простатитом, та симптоми геморою. Упаковка містить 10 штук суппозиторіїв ректального застосування з дозою 500 мг.
Быстрый заказ
Тыквеол капс 450мг 50 шт - це гепатопротекторний засіб рослинного походження, який має мембраностабілізуючі властивості та допомагає уповільнити розвиток пошкоджень мембран гепатоцитів та прискорити їх відновлення. Він також нормалізує обмін речовин, зменшує запалення та прискорює регенерацію паренхіми пошкодженої печінки. Цей препарат має жовчогінну дію, нормалізує функціональний стан жовчного міхура та склад жовчі, знижує ризик розвитку холелітіазу та усуває дизуричні розлади при гіпертрофії передміхурової залози. Тривалий прийом також має гіполіпідемічну дію.
Бренд "ЕВРОПА" от НПО Европа-Биофарм является одним из лидеров российского рынка фармацевтических препаратов. Компания занимается разработкой и производством высококачественных лекарственных средств, обеспечивающих эффективное лечение различных заболеваний. Все продукты бренда "ЕВРОПА" проходят строгий контроль качества и соответствуют международным стандартам. Большое внимание уделяется инновационной деятельности и внедрению новейших технологий, что позволяет компании оставаться в числе лидеров отрасли. Бренд "ЕВРОПА" - это надежность, качество и инновационность, которые позволяют обеспечить эффективное лечение пациентов.