Каталог товаров

БИОТИКИ

Сортировать по:
Фильтр
Быстрый заказ
Елтацин - це комбінований препарат, який містить суміш замінних амінокислот: гліцину, глутамінової кислоти та цистину. Він має антиоксидантну дію, зменшує кількість вільних радикалів, підвищує стійкість організму до кисневої недостатності та покращує фізичну працездатність. Препарат показаний для лікування синдрому вегетативної дисфункції, профілактики хронічного фізичного перенапруги та відновлення після інтенсивних фізичних навантажень при занятті спортом у дітей віком від 11 до 15 років. Він також ефективний для хронічної серцевої недостатності у дорослих та дітей віком від 12 років. Протипоказання - підвищена чутливість до препарату та дитячий вік до 11 років.
Быстрый заказ
Біотредин таблетки сублінгвального прийому містять вітаміни групи В та інші препарати, які регулюють тканинний обмін та підвищують розумову працездатність. Цей препарат також допомагає при алкогольному абстинентному стані та зменшує потяг до алкоголю. Дія Біотредіна відчувається через 10-20 хвилин після прийому під мову. Препарат повністю метаболізується в організмі та не накопичується.
Быстрый заказ
Глицин таблетки під язик 100 мг 50 штук - метаболічний засіб, який нормалізує та активує захисне гальмування в центральній нервовій системі, зменшує психоемоційну напругу, полегшує засинання та нормалізує сон, підвищує розумову працездатність та зменшує вегето-судинні розлади. Препарат також зменшує ступінь виразності мозкових розладів при ішемічному інсульті та черепно-мозковій травмі, а також токсичну дію алкоголю та інших лікарських засобів, що пригнічують функцію ЦНС. Легко проникає у більшість біологічних рідин та тканин організму, в т.ч. у головний мозок; метаболізується до води та вуглекислого газу; накопичення в організмі немає.
Быстрый заказ
Лимонтар таблетки растворимые 50 мг+250 мг 30 шт - це метаболічний засіб, що активує функції органів та тканин, підвищує реактивність організму та фізичну працездатність. Препарат також покращує перебіг вагітності та зростання плода, зменшує токсичну дію алкоголю та підвищує апетит. Дія Лімонтару проявляється через 10-20 хвилин після прийому внутрішньо, а накопичення в організмі не відбувається.
Быстрый заказ
Алекол порошок - це ефективний засіб для лікування гострих респіраторних інфекцій. Він містить антибіотик гентаміцин, який допомагає боротися з бактеріями, що спричиняють захворювання. Крім того, порошок має протизапальну та знеболювальну дію, що допомагає зняти симптоми захворювання і поліпшити самопочуття. Комплект включає 10 стиків по 15 грамів кожен, що робить його зручним для використання в домашніх умовах і в подорожах.
БИОТИКИ - российский бренд, специализирующийся на производстве высококачественных медикаментов для лечения инфекционных заболеваний. Компания использует современные технологии и инновационные методы производства, чтобы создавать эффективные и безопасные лекарства. БИОТИКИ предлагает широкий ассортимент препаратов, включая антибиотики, противовирусные и противогрибковые средства, а также препараты для лечения заболеваний желудочно-кишечного тракта и нервной системы. Все медикаменты проходят строгий контроль качества и соответствуют международным стандартам. БИОТИКИ - это надежный бренд, который помогает сохранить здоровье и благополучие пациентов.